Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-21, 11:09   #3271
xMORIAx
Raczkowanie
 
Avatar xMORIAx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Oświęcim.
Wiadomości: 90
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Też mam zamiar zrobić sobie kolczyk w języku. Miałam robić na sylwestra ale to nie był dobry pomysł. Dlatego może zrobię w lutym lub w czerwcu Nie mogę się doczekać. Mój brat ostatnio zrobił kolca w języku. Jest super! Pomijając fakt iż przez pierwsze kilka dni [coś 3-4 dni] mówił dość śmiesznie, seplenił, jadł jogurty. Po tygodniu już nie jadł kefirów ani jogurtów. Po 10 dniach było dobrze. Teraz [po 3 tygodniach] nie ma żadnych problemów [przynajmniej tak mówi].
__________________
2.06.2008 Aparatka

27.12.11 - ścięcie włosów do ramion
cel - zapuścić włosy!

Waga :
62 - 60 - 58 - 56 - 54- 52 - 50!
Wzrost : 170

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.
xMORIAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 11:55   #3272
isabellaaa
Raczkowanie
 
Avatar isabellaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 48
Exclamation Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej, mam takie pytanie 2 dni temu przelulam sobie jezyk, ogolnie bez zadnych problemow xD opuchlizne mam bardzo mala, jednak strasznie seplenie, praktycznie w ogole nie mowie normalnie, moze pare slow jest tylko zrozumialych, powiedzcie mi czy to minie czy to moze jest trwala wada wymowy? dodam, ze przed przekluciem czasamitroszeczke seplenilam ;/ prosze odpowiedzcie, pozdrawiam
__________________
Nigdy Nie Pozwól By Strach Przed Działaniem Wykluczył Cię Z Gry
isabellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 13:03   #3273
xMORIAx
Raczkowanie
 
Avatar xMORIAx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Oświęcim.
Wiadomości: 90
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Seplenienie powinno się zmniejszyć a z biegiem czasu nawet zniknąć. Seplenisz ponieważ twój organizm się nie przyzwyczaił do ciała obcego lub z powodu opuchlizny. Masz dopiero kolca 2 dni więc napisz za 5 dni czy seplenienie minęło.
__________________
2.06.2008 Aparatka

27.12.11 - ścięcie włosów do ramion
cel - zapuścić włosy!

Waga :
62 - 60 - 58 - 56 - 54- 52 - 50!
Wzrost : 170

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.
xMORIAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 14:07   #3274
isabellaaa
Raczkowanie
 
Avatar isabellaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 48
Smile Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dzieki wielkie;* mam nadzieje, ze minie i bede mogla mowic normalnie
__________________
Nigdy Nie Pozwól By Strach Przed Działaniem Wykluczył Cię Z Gry
isabellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 15:08   #3275
sommer2006
Raczkowanie
 
Avatar sommer2006
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Leiden
Wiadomości: 111
GG do sommer2006
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
uwielbiam mojego kolczyka i jeżeli miałabym się cofnąć w czacie zrobiłabym go jeszcze raz
tutaj sie zgodze w 100% , ja swoj kolczyk mam juz 2,5 roku jakos nadal jestem nim zafascynowana opuchlizne mialam 2 dni , z jedzeniem mialam problem ,ale to nie trwalo dlugo , na szczescie nie sepleniłam
sommer2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 15:31   #3276
xMORIAx
Raczkowanie
 
Avatar xMORIAx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Oświęcim.
Wiadomości: 90
Post Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez sommer2006 Pokaż wiadomość
tutaj sie zgodze w 100% , ja swoj kolczyk mam juz 2,5 roku jakos nadal jestem nim zafascynowana opuchlizne mialam 2 dni , z jedzeniem mialam problem ,ale to nie trwalo dlugo , na szczescie nie sepleniłam
2,5 roku... Mmm , też bym tak chciała. Z czego masz kolca? Z tytanu? Stali 316?
Czy z bioplastu? Nie masz problemów ze szkliwem?
__________________
2.06.2008 Aparatka

27.12.11 - ścięcie włosów do ramion
cel - zapuścić włosy!

Waga :
62 - 60 - 58 - 56 - 54- 52 - 50!
Wzrost : 170

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.
xMORIAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 15:41   #3277
likeviolence
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Question Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam, jestem tu nowa i mam banalne i dość infantylne pytania, ale wybaczcie mi, bo jestem zielona w tych sprawach Tak więc, planuję zrobić kolczyka w języku za 3 dni kiedy zaczną się ferie zimowe. Koszt przekłucia z własnym kolczykiem kosztuje 50 zł. Dlatego chcę zapytać ile taki kolczyk kosztuje i jaki najlepiej wybrać na pierwszy raz, zaznaczam, że mam słabe zęby i rozważałam nad silikonowymi zakończeniami o ile takie są ha ha;d Obawiam się też czy nie będę miała przez kolczyk kłopotów w szkole, tzn. przy odpowiadaniu, czy nie będę seplenić. Ech, wszystko jest przeciwko mnie. Tyle lęków i pytań a do tego rodzice.;/ Jedyne co mnie pcha do zrobienia kolczyka jest moja chęć. I chyba tylko ona, która niedługo może zgasnąć, przez to wszystko co stoi na przekór. Proszę o jakieś racjonalne odpowiedzi i może rozwianie moich obaw. A no i przepraszam, wiem, moge się wydawać jakimś żółtodziobem i głupkiem, ale prosze o pomoc ;d

Edytowane przez likeviolence
Czas edycji: 2009-01-21 o 15:44 Powód: błąd
likeviolence jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 16:07   #3278
xMORIAx
Raczkowanie
 
Avatar xMORIAx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Oświęcim.
Wiadomości: 90
Lightbulb Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez likeviolence Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu nowa i mam banalne i dość infantylne pytania, ale wybaczcie mi, bo jestem zielona w tych sprawach Tak więc, planuję zrobić kolczyka w języku za 3 dni kiedy zaczną się ferie zimowe. Koszt przekłucia z własnym kolczykiem kosztuje 50 zł. Dlatego chcę zapytać ile taki kolczyk kosztuje i jaki najlepiej wybrać na pierwszy raz, zaznaczam, że mam słabe zęby i rozważałam nad silikonowymi zakończeniami o ile takie są ha ha;d Obawiam się też czy nie będę miała przez kolczyk kłopotów w szkole, tzn. przy odpowiadaniu, czy nie będę seplenić. Ech, wszystko jest przeciwko mnie. Tyle lęków i pytań a do tego rodzice.;/ Jedyne co mnie pcha do zrobienia kolczyka jest moja chęć. I chyba tylko ona, która niedługo może zgasnąć, przez to wszystko co stoi na przekór. Proszę o jakieś racjonalne odpowiedzi i może rozwianie moich obaw. A no i przepraszam, wiem, moge się wydawać jakimś żółtodziobem i głupkiem, ale prosze o pomoc ;d
Witaj. Do której chodzisz klasy? Też miałam podobne problemy. Kolczyka nadal nie mam, rodzice wiedzą że już cały rok marzę o kolczyku i bardzo to cenią i myślę że przed wakacjami zrobię. Kolca rób w ferie, to bardzo dobry pomysł, też tak miałam zrobić. Jeśli w ferie będziesz chodzić na imprezy to... lepiej powstrzymaj się z przebijaniem języka. Kolczyk jak na razie kup dość długi, ponieważ nie wiadomo jak dużą będziesz miała opuchliznę. Najlepiej żeby był z tytanu lub stali chirurgicznej[316l], nie kupuj jak narazie żadnych bioplastów ani plastików. Możesz mieć spore problemy z gojeniem. Seplenienie... hmmm, myślę że to sprawa indywidualna. Możesz seplenić, ale nie musisz. Każdy jest inny nie da się ot tak powiedzieć czy będziesz seplenić czy nie. ''Jedyne co mnie pcha do zrobienia kolczyka jest moja chęć. I chyba tylko ona, która niedługo może zgasnąć, przez to wszystko co stoi na przekór.'' Myślę, że powinnaś się powstrzymać z przebiciem języka, skoro nie jesteś pewna. Z biegiem czasu możesz zmienić zdanie. Ja trzymam się już rok przy tym zeby zrobić kolca i moja chęć nigdy nie zgaśnie pomijając fakt iż moi rodzice przez pierwsze pół roku się nie godzili [nie tylko rodzice, babcia, dziadek, ciotka... bla bla bla...] teraz widzą że bardzo tego chcę. Nie rób kolca jeśli nie jesteś tego pewna. Ja tak zrobiłam [nie w języku ale w pępku] przez dwa miesiące chciałam kolca, zrobiłam a po miesiącu wyjęłam i nie noszę. Wiem że większość napisałam bezsensownie [pewnie tak to odbierzesz, prawda?] ale ja tak myślę. I proszę, przemyśl to jeszcze kilka razy. Pozdrawiam.
__________________
2.06.2008 Aparatka

27.12.11 - ścięcie włosów do ramion
cel - zapuścić włosy!

Waga :
62 - 60 - 58 - 56 - 54- 52 - 50!
Wzrost : 170

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.
xMORIAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 16:12   #3279
sommer2006
Raczkowanie
 
Avatar sommer2006
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Leiden
Wiadomości: 111
GG do sommer2006
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez xMORIAx Pokaż wiadomość
2,5 roku... Mmm , też bym tak chciała. Z czego masz kolca? Z tytanu? Stali 316?
Czy z bioplastu? Nie masz problemów ze szkliwem?
Ze stali nie ze szkliwem nie mam na razie problemów xD i mam nadzieje ,ze nie bd miała
sommer2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 16:17   #3280
xMORIAx
Raczkowanie
 
Avatar xMORIAx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Oświęcim.
Wiadomości: 90
Post Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez sommer2006 Pokaż wiadomość
Ze stali nie ze szkliwem nie mam na razie problemów xD i mam nadzieje ,ze nie bd miała
Miejmy nadzieję Cały czas masz kolczyk ze stali? Myślałam nad tym, że jak przebije język [niedługo.. ;D] ponoszę ze stali do zagojenia. Później kupię z bioplastu dla dobra mojego szkliwa. Nie boisz się o szkliwo?
__________________
2.06.2008 Aparatka

27.12.11 - ścięcie włosów do ramion
cel - zapuścić włosy!

Waga :
62 - 60 - 58 - 56 - 54- 52 - 50!
Wzrost : 170

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.
xMORIAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 16:20   #3281
likeviolence
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dzięki za odpowiedź Byłam pewna, ze chcę przekłuć i jestem, tylko ostatnio zaczynam mieć wątpliwości. Ot co. Jeszce jedno pytanie/a ;d Ile może kosztować taki kolczyk? No i gdzie można go kupić... Aha, jestem w 3 kl gim. Wiem, gówniara. ;]
likeviolence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 16:26   #3282
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Żaden odpowiedzialny piercer nie przebijce ci jezyka jesli jestes niepełnoletnia( chyba ze będziesz miec zgode rodziców) i do tego na pewno nie włozy ci kolczyka którego sama przyniesiesz !
Chyba ze przebijasz u kosmetyczki, ale tego raczej odradzam.
Jak juz musisz to kup z Tytanu, tylko TYTANU! Najlepiej na wildcatcie, bo nie wyobrazam sobie kupienia kolczyka w jakies galeri, taki wypalcowany przez setki ludzi, z bakteriami, niewysterylizowany..blee

Mam jedna rady, znajdz inny salon ;]
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 16:27   #3283
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

BŁAGAM! JAKA STAL?!?!?! Nie kłuje się na stali! TYYYTTAAANN!!!
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 16:35   #3284
likeviolence
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Znalazłam salon piercingu i tatuaży w którym powiedziano mi, ze mogę przynieść własny kolczyk dzięki czemu koszt przekłucia będzie niższy, a zgoda rodziców nie jest potrzebna.
likeviolence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 16:38   #3285
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez likeviolence Pokaż wiadomość
Znalazłam salon piercingu i tatuaży w którym powiedziano mi, ze mogę przynieść własny kolczyk dzięki czemu koszt przekłucia będzie niższy, a zgoda rodziców nie jest potrzebna.
A pytałas ile z kolczykiem ? 80 zł?

A kolczyk kosztuje gdzieś kolo 20-30 zł, wiec koszty sie wyrównają. A chociaż będziesz mieć pewność ze wszytko będzie ok ( o ile bedzie ).
Nigdy nie oszczedzaj na swoim zdrowiu ! 20zł w te czy wewte nic nie znaczy, a Twój język źle na tym może skończyc!
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 16:41   #3286
Ollaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 52
GG do Ollaa18
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ewentualnie stal hirurgiczna. ja jestem w III klasie liceum kolczyka robilam( miesiac temu) w sobote a w poniedzialek poszlam do szkoly troche seplenilam ale duzych problemow nie mialam.Osobiscie kolczyka mam ze sztanga z stali hirurgicznej a kulki mam akrylowe.. NIE BOJCIE SIE PRZEKLUWANIA przy znieczuleniu nie boli
Ollaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 16:41   #3287
likeviolence
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
A pytałas ile z kolczykiem ? 80 zł?

A kolczyk kosztuje gdzieś kolo 20-30 zł, wiec koszty sie wyrównają. A chociaż będziesz mieć pewność ze wszytko będzie ok ( o ile bedzie ).
Nigdy nie oszczedzaj na swoim zdrowiu ! 20zł w te czy wewte nic nie znaczy, a Twój język źle na tym może skończyc!

No w sumie prawda Tylko nie wiem czy zdobędę kasę.
likeviolence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 16:46   #3288
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez likeviolence Pokaż wiadomość
No w sumie prawda Tylko nie wiem czy zdobędę kasę.
Jak cos to mozesz poczekać do wakacji. Zdobędziesz kase. Bedzie czas zeby sie wygoił. A poza tym nie wiem jak jest u Ciebie w szkole, ale jakby przyuwazyli moga sie czepiać, a w szkole średniej juz nic Ci nie zrobia A kilka miesięcy Cie nie zbawi ;]
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 17:06   #3289
xMORIAx
Raczkowanie
 
Avatar xMORIAx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Oświęcim.
Wiadomości: 90
Unhappy Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez likeviolence Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Byłam pewna, ze chcę przekłuć i jestem, tylko ostatnio zaczynam mieć wątpliwości. Ot co. Jeszce jedno pytanie/a ;d Ile może kosztować taki kolczyk? No i gdzie można go kupić... Aha, jestem w 3 kl gim. Wiem, gówniara. ;]

Gówniara? Ja tak nie napisałam. Również chodzę do III kl gimnazjum. Odpisałam, ponieważ wiem coś o piercingu [i nie tylko] ponieważ mój wujek pracuje w studiu tattoo&piercing, od I kl gimn, interesuje się przekłuwaniem ciała...
Lepiej zmień salon dla swojego dobra. Wildcat to bardzo dobry sklep, tylko z niego zamawiam kolce. Wtedy mam pewność, nie tak jak na allegro.
__________________
2.06.2008 Aparatka

27.12.11 - ścięcie włosów do ramion
cel - zapuścić włosy!

Waga :
62 - 60 - 58 - 56 - 54- 52 - 50!
Wzrost : 170

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.
xMORIAx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 17:10   #3290
xMORIAx
Raczkowanie
 
Avatar xMORIAx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Oświęcim.
Wiadomości: 90
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

W 100% zgadzam się z Paulinax123. Lepiej poczekać, niż zrobić teraz na szybkiego i żałować. Ja czekam rok, i poczekam jeszcze dłużej. Oby do czerwca. Likeviolence trzymam kciuki. Czas pokaże.
__________________
2.06.2008 Aparatka

27.12.11 - ścięcie włosów do ramion
cel - zapuścić włosy!

Waga :
62 - 60 - 58 - 56 - 54- 52 - 50!
Wzrost : 170

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Edytowane przez xMORIAx
Czas edycji: 2009-01-21 o 17:10 Powód: Błąd.
xMORIAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 17:37   #3291
isabellaaa
Raczkowanie
 
Avatar isabellaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 48
Exclamation Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Kurcze powiedzcie mi jeszcze, czy ktos moze miec za dlugi jezyk na kolczyka? bo wiele osob mi tak mowilo i teraz martwie sie ze to seplenienie moze zostac mi na stale

prosze odpowiedzcie...
__________________
Nigdy Nie Pozwól By Strach Przed Działaniem Wykluczył Cię Z Gry

Edytowane przez isabellaaa
Czas edycji: 2009-01-21 o 19:39
isabellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 18:05   #3292
CrazyLadyStyle
Przyczajenie
 
Avatar CrazyLadyStyle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez xMORIAx Pokaż wiadomość
2,5 roku... Mmm , też bym tak chciała. Z czego masz kolca? Z tytanu? Stali 316?
Czy z bioplastu? Nie masz problemów ze szkliwem?
Ja tez mam juz koło 2 lat. Kolczyki czesto zmieniam - w zalezności od nastroju. W swojej kolekcji mam stal 316L classic, z kryształkami, mam kilka flexi, tytanizowane i bioflex. Narazie nie mam klopotów ze szkliwem [odpukać]
CrazyLadyStyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 18:57   #3293
likeviolence
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez xMORIAx Pokaż wiadomość
Gówniara? Ja tak nie napisałam. Również chodzę do III kl gimnazjum. Odpisałam, ponieważ wiem coś o piercingu [i nie tylko] ponieważ mój wujek pracuje w studiu tattoo&piercing, od I kl gimn, interesuje się przekłuwaniem ciała...
Lepiej zmień salon dla swojego dobra. Wildcat to bardzo dobry sklep, tylko z niego zamawiam kolce. Wtedy mam pewność, nie tak jak na allegro.
Ha ha, nie twierdzę, że tak powiedziałaś, ale ja się tak trochę poczułam, bo myślałam, że są tu same osoby starsze ode mnie Po prostu.
likeviolence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 19:22   #3294
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja jestem młodsza .... :P
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 20:17   #3295
xMORIAx
Raczkowanie
 
Avatar xMORIAx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Oświęcim.
Wiadomości: 90
Cool Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez likeviolence Pokaż wiadomość
Ha ha, nie twierdzę, że tak powiedziałaś, ale ja się tak trochę poczułam, bo myślałam, że są tu same osoby starsze ode mnie Po prostu.
No widzisz, nie masz się czym martwić. Są młodsze osoby które wypowiadają się na tym forum. Pytaj o co chcesz, w końcu po to jest chyba forum, nie ?
__________________
2.06.2008 Aparatka

27.12.11 - ścięcie włosów do ramion
cel - zapuścić włosy!

Waga :
62 - 60 - 58 - 56 - 54- 52 - 50!
Wzrost : 170

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.
xMORIAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 20:28   #3296
xMORIAx
Raczkowanie
 
Avatar xMORIAx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Oświęcim.
Wiadomości: 90
Talking Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez isabellaaa Pokaż wiadomość
Kurcze powiedzcie mi jeszcze, czy ktos moze miec za dlugi jezyk na kolczyka? bo wiele osob mi tak mowilo i teraz martwie sie ze to seplenienie moze zostac mi na stale

prosze odpowiedzcie...
Za długi?! Hahahahahaha, zabawnie. tego jeszcze nie było.
Wole się nie wypowiadać na ten tamat, myślę iż nie ma czegoś takiego jak ''za długi język na kolca''. To tak jak bym powiedziała ' mam długie włosy i nie wiem czy moge mieć kucyka lub warkocz''. To moje zdanie. Za długi język to znaczy jaki? ;>
__________________
2.06.2008 Aparatka

27.12.11 - ścięcie włosów do ramion
cel - zapuścić włosy!

Waga :
62 - 60 - 58 - 56 - 54- 52 - 50!
Wzrost : 170

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.
xMORIAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:25   #3297
szopiak
Raczkowanie
 
Avatar szopiak
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 63
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez xMORIAx Pokaż wiadomość
... jadł jogurty. Po tygodniu już nie jadł kefirów ani jogurtów. Po 10 dniach było dobrze.
Nie je się jogurtów ani nie pije kefiru przy świeżo przekłutym języku

U mnie mija dziś tydzień od przekłucia.
Jest spoko, tylko sztanga trochę już przeszkadza.
Mam pytanie do dziewczyn, które już jakiś czas mają kolczyk.
Jak chcecie wymienić kolczyk, to czym dezynfekujecie zanim włożycie do dziurki?

Pozdro....
szopiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:04   #3298
ghamra85
Raczkowanie
 
Avatar ghamra85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja byłam na wymianie w studiu, gdzie robiłam i tam mi zdezynfekowali i wymienili. Nie bolało na szczęście ). Pozdrawiam.
ghamra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 10:06   #3299
isabellaaa
Raczkowanie
 
Avatar isabellaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 48
Unhappy Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Kurcze znowu mam problem, dzisiaj rano wstalam i zauwazylam na jezyku, ze miejsce w okol przeklucia jest ciemnobrazowe, co to moze byc? i czy kolczyk, moze naderwac ta dziurke w jezyku? prosze odpowiedzcie
__________________
Nigdy Nie Pozwól By Strach Przed Działaniem Wykluczył Cię Z Gry
isabellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 11:10   #3300
szopiak
Raczkowanie
 
Avatar szopiak
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 63
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez ghamra85 Pokaż wiadomość
Ja byłam na wymianie w studiu, gdzie robiłam i tam mi zdezynfekowali i wymienili. Nie bolało na szczęście ). Pozdrawiam.
Mi chodzi raczej o takie w domu jak np. na imprezę będę szła to sobie jakiś kolorowy zapodam

Cytat:
Napisane przez isabellaaa Pokaż wiadomość
i czy kolczyk, moze naderwac ta dziurke w jezyku? prosze odpowiedzcie
Oczywiście ze może, jak sie np. za dużo bawisz kolczykiem

Edytowane przez szopiak
Czas edycji: 2009-01-22 o 11:13
szopiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.