Ideał mężczyzny - jaki wasz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-28, 14:48   #1
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575

Ideał mężczyzny - jaki wasz?


Szukałam ale znalazłam tylko wątek z idealnym mężczyzną pod względem wyglądu..
a mi chodzi o charakter..
co Was pociąga? Jakie zachowania?
Co was nudzi a co ciekawi?
Jaki ON powinien być?
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 15:53   #2
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Hmm...długo by dyskutować
Ale przede wszystkim moim skromnym zdaniem chłopak nie powinien być życiową ciamajdą...taką ciotą...
Powinien szanować mnie i moje zdanie,no ale nie może też wszystkiego olewać (w sensie,żeby go z fotelem złodzieje nie wynieśli )
Powinien mieć poczucie humoru i umieć zachować się własciwie w różnych sytuacjach..

No,ale marzyć to ja sobie mogę.. Takiego to ze świecą szukać
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 15:54   #3
juki_90
Raczkowanie
 
Avatar juki_90
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 186
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Szczery , dowcipny i jeszcze wierny. I chyba to jest najważniejsze.

Edytowane przez juki_90
Czas edycji: 2010-09-28 o 15:54 Powód: mój analfabetyzm
juki_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 15:56   #4
thefear
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łańcut
Wiadomości: 54
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Z "Matura 2011" wnioskuję, że jesteśmy w tym samym wieku. Ideał mężczyzny w skrócie: inteligentny, dobrze pachnący, dbający o siebie, twardo stąpający po ziemi i zdecydowany, ale potrafiący w odpowiednim momencie puścić mnie przodem, dążący do celów marzyciel. I na szczęście już takiego znalazłam.
Fajny wątek, przypominający jak bardzo się kocha swoich TŻ.
thefear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 15:59   #5
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

no nareszcie się coś rozkręciło

mój o taki co nie będzie udawał kogoś kim nie jest.. jak mu się chce pierdnąć to pierdnie a nie będzie się chował po łazienkach
taki co nie będzie słodził 24/7
zamiast powiedzieć mi że mam ładne oczy powie mi że mam grubą bladą dupę..
będzie mi mówił "ale ja cię nie kocham.." i zaraz się przytulał żebym wiedziała że i tak mnie kocha
dziwna jestem jakaś?

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez thefear Pokaż wiadomość
Z "Matura 2011" wnioskuję, że jesteśmy w tym samym wieku. Ideał mężczyzny w skrócie: inteligentny, dobrze pachnący, dbający o siebie, twardo stąpający po ziemi i zdecydowany, ale potrafiący w odpowiednim momencie puścić mnie przodem, dążący do celów marzyciel. I na szczęście już takiego znalazłam.
Fajny wątek, przypominający jak bardzo się kocha swoich TŻ.
hmm to zależy czy LO czy technikum ja jestem w technikum rocznik 91

ooo tak .. dobrze pachnący
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 16:38   #6
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

To zabrzmi trochę kosmicznie, ale ostatnio zaczytując się w Sapkowskim stwierdziłam, że zakochałam się w wiedźminie. Po prostu jego sarkazm i czarny humor powalają mnie na kolana Jest uparty, działa według swoich zasad, a czasem też niemiłosiernie marudzi i narzeka

W sumie, jakby na to nie patrząc, mój TŻ zachowuje się podobnie..... do tego dba o mnie i czuję się przy nim bezpieczna. Chyba to jest najważniejsze.

No i znosi moje marudzenie, a to już nie lada wyczyn, niewielu się to udało
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp





Edytowane przez gabka9
Czas edycji: 2010-09-28 o 16:40
gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 16:48   #7
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Moj Tz jest prawie takim moim idealem! Ambitny , pozytywnie nastawiony do zycia, dla niego 'wszystko da sie zrobic i zalatwic', inteligentny , z pasjami ( i te cechy charakteru przelewaja sie na mnie ;-) ) , dowcipny, szanuje mnie i innych , samodzielny w gospodarstwie domowym i przede wszystkim wariat pelen szalonych pomyslow. Nigdy mi sie z nim nie nudzi.... jdyne co mi czsem brakuje, to jak juz mi sie nie chce czegos robic tak strasznie to moglby mi powiedziec, a odpusc sobie, polez na kanapie, polen sie!!! Niestety moj tz namawia mnie aby skonczyc co robie i najlepiej zaczac cos nowego od razu...
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 17:11   #8
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

nudzi mnie romantyk, nudzi mnie facet cały czas przytakujący swojej kobiecie/nie mający własnego zdania, nudzą mnie wszelkie 'misiaczki' ,'kotusie', 'kwiatuszki'

powinien być wariatem w pozytywnym sensie, ambitny, z pasjami, nie stawiający 'naszego' związku nad swoje marzenia i cele, pomocny, godny zaufania, szczery, partner w związku, przyjaciel


__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'

Edytowane przez uparta Marti
Czas edycji: 2010-09-28 o 17:20
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 17:16   #9
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

dokładnie.. mnie też nudzą lovciające chłopaczki
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 17:36   #10
Luciana
Raczkowanie
 
Avatar Luciana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 53
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Cytat:
Napisane przez gabka9 Pokaż wiadomość
To zabrzmi trochę kosmicznie, ale ostatnio zaczytując się w Sapkowskim stwierdziłam, że zakochałam się w wiedźminie. Po prostu jego sarkazm i czarny humor powalają mnie na kolana Jest uparty, działa według swoich zasad, a czasem też niemiłosiernie marudzi i narzeka
hihi to nie jesteś sama tyle że ja go platonicznie kocham od czasów gimnazjum kiedy to saga pierwszy raz wpadła mi w łapki prawie ideał, tylko wierność mu zbytnio nie wychodziła ale jest baardzo męski
mój ideał faceta: pewny siebie (ale nie arogancki), znający swoją wartość, mający duże poczucie humoru, twardo stąpający po ziemi, zaradny
i namiętny niekoniecznie super przystojny, ale o męskiej urodzie ale jeszcze takiego co by łączył te wszystkie cechy, nie znalazłam (zawsze czegoś brakowało, ehh)
denerwuje mnie bardzo jak facet wysyła co chwila smsa: co robisz, gdzie jesteś, itp. przeżyłam coś takiego, okropne. facet z manią kontroli odpada! nie lubię też przesadnego romantyzmu, wierszy i takie tam, na mnie to w ogóle nie działa.

Edytowane przez Luciana
Czas edycji: 2010-09-28 o 17:43
Luciana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 18:38   #11
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Pomijając oczywistości typu wierny, męski, ładnie pachnący, to inteligentny i dowcipny, z którym mogę popłakać się ze śmiechu i porozmawiać o wszystkim. To także mój przyjaciel

Ja lubię "idealistów" i "romantyków", którzy ładnie potrafią okazywać uczucia Co oczywiście nie kłóci się z twardym stąpaniem po ziemi
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 18:39   #12
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

idealow nie ma. wymienic mozna 100 cech pozytywnych ale i tak nie ma faceta ktory by je wszystkie posiadal. wiadomo kazda idealow szuka by byl przystojny, stanowczy, szczery, pomocny ambity itp. a i tak naprawde kobiety wiaza sie z kims kto jest dobry. bo po co mi szczery i dowcipny ble ble ble....przystojniak kiedy za lat pare okaze sie chamem i prostakiem
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 18:55   #13
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Cytat:
Napisane przez Luciana Pokaż wiadomość
hihi to nie jesteś sama tyle że ja go platonicznie kocham od czasów gimnazjum kiedy to saga pierwszy raz wpadła mi w łapki prawie ideał, tylko wierność mu zbytnio nie wychodziła ale jest baardzo męski
hehe, tak myślałam, że znajdzie się ktoś o podobnym guście :P No rację masz z tą wiernością, ale uznajmy, że to tylko fizycznie, bo myślał o tej jedynej Ach, ogólnie cały świat wykreowany przez Sapkowskiego po prostu przerasta moje oczekiwania, geniusz
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 19:07   #14
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Chcialabym zeby mial inny charakter od mojego, nie wytrzymala bym gdyby sie ze wszystkim zgadzal, mowil ze uwaza to samo co ja. Wiecie, nie tak, zeby sie klocil o wszystko ale potrafil cos zaproponowac, cos dodac, od siebie cos powiedziec.
Przede wszystkim chcialabym, zeby mowil ;/ faceci nieraz zacisna usta i widac, ze sa wkurzeni ale za chiny nie wydusisz z nich o co im chodzi, co mysla.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 19:11   #15
Luciana
Raczkowanie
 
Avatar Luciana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 53
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Cytat:
Napisane przez gabka9 Pokaż wiadomość
hehe, tak myślałam, że znajdzie się ktoś o podobnym guście :P No rację masz z tą wiernością, ale uznajmy, że to tylko fizycznie, bo myślał o tej jedynej Ach, ogólnie cały świat wykreowany przez Sapkowskiego po prostu przerasta moje oczekiwania, geniusz
tak, kochał tylko Yennefer trylogia husycka też jest godna polecenia, aczkolwiek to inne klimaty
Luciana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 19:51   #16
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

mądry, inteligentny, z poczuciem humoru i dystansem do siebie oraz do całego świata
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 22:51   #17
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Wysoki. Szersze bary niz biodra. Tusza w granicach rozsadku bez znaczenia. Lubie ladne, meskie rysy twarzy: lekko kwadratowa zuchwa, nie przeszkadza mi dosyc duzy nos. Nie cierpie chlopiecej urody, ani slicznych aniolkow - lubie meskich facetow.

Czysty, ale nie metroskesualny. Nie lubie modnych facetow: cenie klasyke. Lubie kiedy facet ma kase: nie chodzi o jakies szalone pieniadze, ale o roztropnosc, powazne podejscie do sprawy, o to, ze sie lubi pewien poziom zycia (wakacje, dobre wino, dobre jedzenie).

Najwazniejsza jest dla mnie inteligencja na wysokim poziomie i lubie scisle umysly. To chyba tyle z waznych rzeczy. Ambicja. Rozwaga. Opiekunczosc. Wysokie libido.
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 22:58   #18
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Co prawda juz jestem w zwiazku od zarania dziejow jednakze musze powiedziec,ze jakies 3 tygodnie temu ujrzalam swoj ideal (z punktu fizycznego). Wiem,ze ladna micha jesc nie da, ale dziewczyny - kopara mi opadla po kostki, pot w rekach i gdzie sie tylko da, doslownie umarlam

Cooooo zaaaaaaaaaa ciaaacho
Siedzi mi skubaniec w glowie i tak sobie pomyslalam,ze przeciez kazdy w zyciu moze miec jakas swoja fantazje Takze nie mam nic na sumieniu i tak sie pocieszam

A tak od tej wazniejszej strony : ehh.. nie chce mi sie pisac
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2010-09-28 o 22:59
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 23:08   #19
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Wysoki. Szersze bary niz biodra. Tusza w granicach rozsadku bez znaczenia. Lubie ladne, meskie rysy twarzy: lekko kwadratowa zuchwa, nie przeszkadza mi dosyc duzy nos. Nie cierpie chlopiecej urody, ani slicznych aniolkow - lubie meskich facetow.

Czysty, ale nie metroskesualny. Nie lubie modnych facetow: cenie klasyke. Lubie kiedy facet ma kase: nie chodzi o jakies szalone pieniadze, ale o roztropnosc, powazne podejscie do sprawy, o to, ze sie lubi pewien poziom zycia (wakacje, dobre wino, dobre jedzenie).

Najwazniejsza jest dla mnie inteligencja na wysokim poziomie i lubie scisle umysly. To chyba tyle z waznych rzeczy. Ambicja. Rozwaga. Opiekunczosc. Wysokie libido.
taaa.. gdzie takiego szukać?
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 23:09   #20
Barbie Killer
Raczkowanie
 
Avatar Barbie Killer
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 388
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Cytat:
Napisane przez gringolada Pokaż wiadomość
idealow nie ma
exactly
a już nawet jak wydaje się być ideałem, to ta jego idealność po pewnym czasie staje się nudna.
drobne wady nadają człowiekowi wyrazu, a jak wiadomo ideały wad nie mają.
__________________
Barbie Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 23:47   #21
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Cytat:
Napisane przez mel89 Pokaż wiadomość
taaa.. gdzie takiego szukać?
co nie? xD

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Wysoki. Szersze bary niz biodra. Tusza w granicach rozsadku bez znaczenia. Lubie ladne, meskie rysy twarzy: lekko kwadratowa zuchwa, nie przeszkadza mi dosyc duzy nos. Nie cierpie chlopiecej urody, ani slicznych aniolkow - lubie meskich facetow.

Czysty, ale nie metroskesualny. Nie lubie modnych facetow: cenie klasyke. Lubie kiedy facet ma kase: nie chodzi o jakies szalone pieniadze, ale o roztropnosc, powazne podejscie do sprawy, o to, ze sie lubi pewien poziom zycia (wakacje, dobre wino, dobre jedzenie).

Najwazniejsza jest dla mnie inteligencja na wysokim poziomie i lubie scisle umysly. To chyba tyle z waznych rzeczy. Ambicja. Rozwaga. Opiekunczosc. Wysokie libido.
mój TŻ prawie taki jest chociaż oboje nie lubimy wina
i trochę mało opiekuńczy jest ale reszta to jak mój TŻ
oppisałaś też i prawie mój ideał
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 14:59   #22
Loczek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Loczek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 768
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
nudzi mnie romantyk, nudzi mnie facet cały czas przytakujący swojej kobiecie/nie mający własnego zdania, nudzą mnie wszelkie 'misiaczki' ,'kotusie', 'kwiatuszki'

powinien być wariatem w pozytywnym sensie, ambitny, z pasjami, nie stawiający 'naszego' związku nad swoje marzenia i cele, pomocny, godny zaufania, szczery, partner w związku, przyjaciel
Zgadzam się co do joty. Niestety chyba zauważam te cechy u Tż.
__________________
'..Moje niewypowiedziane myśli utknęły w mojej głowie.

'..This time, this place... misused, mistakes.
Loczek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 15:21   #23
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Pod względem wyglądu, to mój facet jest moim absolutnym ideałem. Wysoki, dobrze zbudowany, ciemny szatyn, brązowe, duże oczy, pełne (namiętne. ;>) usta, ciemna karnacja i wystające kości policzkowe przy uśmiechu. I ma zgrabniejsze nogi ode mnie skubaniec, ale to dlatego, że jego pasją jest rower.
Pod względem charakteru też trafiliśmy na siebie bardzo dobrze. Zwariowane toto, ma poczucie humoru, czuły, romantyczny, opiekuńczy, ale jak trzeba, to postawi na swoim. Wiem, że by mnie nie zostawił jakbym zaszła w ciążę, po cichu marzy o takiej pełnej rodzince, ale jeszcze długo poczeka na rozbudzenie się u mnie instynktu macierzyńskiego. I znosi to moje codzienne zołozowanie, za co ja bym mu przyznała pokojowego Nobla.
Chyba znalazłam swój osobisty ideał. ;>
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 15:30   #24
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

taki, ktory nie bedzie mi wiecznie robil awantur

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
Pod względem wyglądu, to mój facet jest moim absolutnym ideałem. Wysoki, dobrze zbudowany, ciemny szatyn, brązowe, duże oczy, pełne (namiętne. ;>) usta, ciemna karnacja i wystające kości policzkowe przy uśmiechu. I ma zgrabniejsze nogi ode mnie skubaniec, ale to dlatego, że jego pasją jest rower.
Pod względem charakteru też trafiliśmy na siebie bardzo dobrze. Zwariowane toto, ma poczucie humoru, czuły, romantyczny, opiekuńczy, ale jak trzeba, to postawi na swoim. Wiem, że by mnie nie zostawił jakbym zaszła w ciążę, po cichu marzy o takiej pełnej rodzince, ale jeszcze długo poczeka na rozbudzenie się u mnie instynktu macierzyńskiego. I znosi to moje codzienne zołozowanie, za co ja bym mu przyznała pokojowego Nobla.
Chyba znalazłam swój osobisty ideał. ;>

oddaj mi
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 15:36   #25
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;22382666]taki, ktory nie bedzie mi wiecznie robil awantur

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------




oddaj mi [/QUOTE]
Nie za darmo... jakby go tu wycenić...
hm...
...niestety jest bezcenny. ;D

I ma niepohamowany wręcz temperament.
Czasem aż sama nie wiem czy mam to zaliczać do zalet, czy do wad... ;>
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 15:36   #26
cyrylka
Zadomowienie
 
Avatar cyrylka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 609
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Idealny facet to taki, który ma jaja i poczucie humoru Uwielbiam, jak mi pod jakimś względem imponuje, np. jakąś swoją cechą charakteru, pasją.
Chyba nie zakochałabym się w życiowej ciamajdzie bez własnego zdania i zajęć
__________________
Życiowy cel: każdego dnia być coraz lepszą.


<3
cyrylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 16:08   #27
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Kiedyś w rozmowie z osobnikiem płci meskiej stwierdziłam, że mój ideał powinein mnie szanować, akceptować, kochać (bo np. wiernosc wynika m.in. z milsci i szacuku do mnie). Dowiedziałam się wtdy, że....mam za duże wymagania
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 16:10   #28
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Kiedyś w rozmowie z osobnikiem płci meskiej stwierdziłam, że mój ideał powinein mnie szanować, akceptować, kochać (bo np. wiernosc wynika m.in. z milsci i szacuku do mnie). Dowiedziałam się wtdy, że....mam za duże wymagania
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 18:52   #29
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

Mój chłopak ma wszystkie cechy, których szukałam u faceta
A konkretnie to: szczery, otwarty, troskliwy, szarmancki, inteligentny, ambitny, cierpliwy, z poczuciem humoru, z pasją i zainteresowaniami, prawi komplementy, jest opiekuńczy, zaradny, czuły, potrafi mi wjechać na ambicję jak robię coś idiotycznego i z reguły ma rację, a ja wtedy staram się nad swoim zachowaniem pracować, zawsze staje w mojej obronie i jest wyrozumiały, jak robię coś głupiego I pokazuje, że mu na mnie bardzo zależy. Co nie znaczy, że nie ma wad! Ale z tymi wadami i tak jest dla mnie idealny, bo ten ogół zalet przysłaniają np. jego marudność, zapominalstwo, częste roztargnienie i to, że czasem się obraża na mnie za jakieś pierdoły.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2010-09-29 o 18:56
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 13:58   #30
thefear
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łańcut
Wiadomości: 54
Dot.: Ideał mężczyzny - jaki wasz?

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;22360206]no nareszcie się coś rozkręciło

hmm to zależy czy LO czy technikum ja jestem w technikum rocznik 91
ooo tak .. dobrze pachnący [/QUOTE]
Ja jestem w LO rocznik 93' przepraszam, pomyliłam się..
Strasznie fajnie opisujecie swoje ideały, ale ja myślę, że warto jeszcze dodać, że najważniejsze, żeby chciał się zmieniać, jeśli nam coś nie odpowiada i vice versa. To jest najważniejsze, żeby nie być bezkrytycznym w stosunku do siebie i nastawionym tylko na winienie drugiej strony.
thefear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-14 10:02:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.