Alternatywa dla aborcji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-31, 09:55   #1
diablica_87
Przyczajenie
 
Avatar diablica_87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: piekło :)
Wiadomości: 11
GG do diablica_87

Alternatywa dla aborcji


Kochane wizażanki, potrzebuje pomocy - pytanie jak w tytule. Jak przeciwdziałać aborcji, jak jej zaradzić? Muszę stworzyć program autorski nt. temat a nie mam pomysłu. (okno życia, adopcja, grupy wsparcia- wszystko już jest) Pomóżcie...
__________________


poza konstrukcją imaginacji...

diablica_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 10:06   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Alternatywa dla aborcji

Cytat:
Napisane przez diablica_87 Pokaż wiadomość
Kochane wizażanki, potrzebuje pomocy - pytanie jak w tytule. Jak przeciwdziałać aborcji, jak jej zaradzić? Muszę stworzyć program autorski nt. temat a nie mam pomysłu. (okno życia, adopcja, grupy wsparcia- wszystko już jest) Pomóżcie...
my pomożemy ale wynagrodzenie dostaniesz ty
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 10:10   #3
Barbie Killer
Raczkowanie
 
Avatar Barbie Killer
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 388
Dot.: Alternatywa dla aborcji

...yyy, jak ktoś ci cokolwiek wymyśli to raczej nie będzie to wtedy twój program autorski
__________________
Barbie Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 10:13   #4
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Alternatywa dla aborcji

Cytat:
Napisane przez diablica_87 Pokaż wiadomość
Muszę stworzyć program autorski
Proponuję sprawdzić w słowniku, co znaczy 'autorski'
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 10:22   #5
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Alternatywa dla aborcji

Cytat:
Napisane przez diablica_87 Pokaż wiadomość
Jak przeciwdziałać aborcji, jak jej zaradzić?
Zakazać. To zawsze najlepsze wyjście
Seksu też można profilaktycznie zakazać.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 10:23   #6
barefootangel
Raczkowanie
 
Avatar barefootangel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 133
Dot.: Alternatywa dla aborcji

jejku.. dajcie dziewczyny spokój .. Przecież można podpowiedzieć dziewczynie ? To chyba nic złego prawda?
Pomysle nad tym i dam Ci znac.
__________________
czuję jak kusisz me zmysły .
barefootangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 10:30   #7
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Alternatywa dla aborcji

Cytat:
Napisane przez barefootangel Pokaż wiadomość
jejku.. dajcie dziewczyny spokój .. Przecież można podpowiedzieć dziewczynie ? To chyba nic złego prawda?
Pomysle nad tym i dam Ci znac.
Można pomóc, owszem, ale jak ktoś sam wykaże inicjatywę, a nie: "nie mam pomysłu", więc "wymyślcie za mnie"...
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-31, 10:43   #8
barefootangel
Raczkowanie
 
Avatar barefootangel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 133
Dot.: Alternatywa dla aborcji

ale zawsze warto nasunąc jest jakieś pomysły.. nie mówić do końca bo to ma być jej praca aczkolwiek zgadzam się także z Tobą... Powinna dac trochę sił z siebie ..
__________________
czuję jak kusisz me zmysły .
barefootangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 13:53   #9
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Alternatywa dla aborcji

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Zakazać. To zawsze najlepsze wyjście
Seksu też można profilaktycznie zakazać.
chyba już jest zakazana prawda? I chyba średnio ten zakaz pomaga

profilaktycznie polecam sterylizacje :P (wiem wiem nie ma 100% pewności no ale przy dwójce partnerów po fakcie to chyba szanse są znikome)
jakby nie było najlepszym przeciwdziałaniem dla aborcji jest unikanie zapłodnienia

wiem, wiem mam zapędy dyktatorskie :P trudno....
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 14:02   #10
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Alternatywa dla aborcji

Profilaktycznie stworzyć dwa obozy - kobiet i mężczyzn i losowo wydawać za mąż. Każde dziecko będzie ślubne przynajmniej
wiesz, można dzieci zapędzić do roboty żeby nie rodziły się bezcelowo


ręce opadają.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 14:13   #11
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Alternatywa dla aborcji

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Profilaktycznie stworzyć dwa obozy - kobiet i mężczyzn i losowo wydawać za mąż. Każde dziecko będzie ślubne przynajmniej
wiesz, można dzieci zapędzić do roboty żeby nie rodziły się bezcelowo


ręce opadają.
w sumie gdyby taka zaciążona nastolatka miała pewność że po 9 miesiacach to dziecko będzie na nią zarabiać to pewnie by tak szybko nie usunęła
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-31, 14:26   #12
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Alternatywa dla aborcji

no właśnie alternatywa jak nic, co nie?
zarobi na jej emeryturę chociażby
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 15:22   #13
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Alternatywa dla aborcji

z tym zarabianiem na emeryturę - to jest super argument dla "dzieciatych", zwłaszcza matek siedzacych w domach i nie wracających do pracy przeciw tym, które pracuja zawodowo po ciąży, a prawda jest taka, że KAŻDY PRACUJĄCY LEGALNIE SAM ZARABIA NA SWOJĄ EMERYTURĘ - tajemnicza, ale ogromna ilość wynagrodzenia idzie na składki m.in. do ZUS, który gromadzi "wirtualnie" te środki na koncie, aby je nam potem zwrócić za kilkadziesiąt lat, gdy dobijemy do emerytury.
Wiem, wiem że fizycznie kasa idzie do obecnych emerytów, a jak my bedziemy emerytami to ze składek obecnych dzieciaków bedzie szedł przelew, ale to nie ma nic do rzeczy.
Warto zapamiętać do zbijania koronny argumentów dzieciatych i sfrustrowanych

Co do samego tematu: nie, nie trzeba zbyt wiele wysiłku, aby odnaleźć jakikolwiek temat choćby tutaj na wizażu, w którym spieraja się przeciwniczki i zwolenniczki aborcji, przeczytać go i wynotowywać pomysły z toku dyskusji.
No ale, chyba nie na tym polega tworzenie "autorskiego programu" ;];]
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 15:23   #14
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Alternatywa dla aborcji

bezpaniki zgadzam się z tobą :P to kompletnie nie ma sensu.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 15:58   #15
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Alternatywa dla aborcji

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
z tym zarabianiem na emeryturę - to jest super argument dla "dzieciatych", zwłaszcza matek siedzacych w domach i nie wracających do pracy przeciw tym, które pracuja zawodowo po ciąży, a prawda jest taka, że KAŻDY PRACUJĄCY LEGALNIE SAM ZARABIA NA SWOJĄ EMERYTURĘ - tajemnicza, ale ogromna ilość wynagrodzenia idzie na składki m.in. do ZUS, który gromadzi "wirtualnie" te środki na koncie, aby je nam potem zwrócić za kilkadziesiąt lat, gdy dobijemy do emerytury.
Wiem, wiem że fizycznie kasa idzie do obecnych emerytów, a jak my bedziemy emerytami to ze składek obecnych dzieciaków bedzie szedł przelew, ale to nie ma nic do rzeczy.
Warto zapamiętać do zbijania koronny argumentów dzieciatych i sfrustrowanych

Co do samego tematu: nie, nie trzeba zbyt wiele wysiłku, aby odnaleźć jakikolwiek temat choćby tutaj na wizażu, w którym spieraja się przeciwniczki i zwolenniczki aborcji, przeczytać go i wynotowywać pomysły z toku dyskusji.
No ale, chyba nie na tym polega tworzenie "autorskiego programu" ;];]
no tak
ale to trzeba by się wysilić i przeczytać kilkadziesiąt stron wątków
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 16:53   #16
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Alternatywa dla aborcji

no tak, za dużo czasu by trzeba spędzić nad tym tematem. nie żeby WO miało lata cykli o tym temacie, a po wpisaniu odpowiedniego słowa w wyszukiwarce gazety wyskakiwały tysiące artykułów, wywiadów, felietonów, wątków.
Ciekawi mnie, gdzie można dostać zlecenia na takie programy autorskie (firma, projekt na studia), bo akurat mnie to ciekawi i mogłabym to robić dla przyjemności. Może się autorka wypowie (choć na to nie liczę wcale) ;];]
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 15:40   #17
diablica_87
Przyczajenie
 
Avatar diablica_87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: piekło :)
Wiadomości: 11
GG do diablica_87
Dot.: Alternatywa dla aborcji

oj dziewczyny nie wiem skąd tyle "jadu" w waszych wypowiedziach - liczyłam tylko na życzliwe podpowiedzi . Fakt , faktem macie prawo do swojego zdania i wypowiedzenia się, przyjmuje to.
Żadnych profitów nie uzyskam z tytułu tego projektu - pomijając korzyść zaliczenia przedmiotu.
Zakładacie z góry, że jestem osobą leniwą, której nie chciało się samej myśleć, przeczytać art. czy jakiś książek - skąd posiadacie takie inf.? Od ponad miesiąca wgłębiam się w temat aborcji (argumentów zwolenników, przeciwników) - więc proszę nie oceniajcie mojej osoby.
Posiadam już kilka pomysłów, jednak dzięki burzy mózgów można uzyskać ciekawe informacje , tudzież spojrzeć na problem nieco inaczej - stąd mój pomysł założenia wątku .

Pozdrawiam cieplutko
__________________


poza konstrukcją imaginacji...

diablica_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 15:46   #18
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Alternatywa dla aborcji

burza mózgowa trwa non stop w temacie - aborcja czy byłabym w stanie to zrobić na intymnym
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 15:49   #19
diablica_87
Przyczajenie
 
Avatar diablica_87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: piekło :)
Wiadomości: 11
GG do diablica_87
Dot.: Alternatywa dla aborcji

Dziękuję za podpowiedź. Napewno zajrzę.
__________________


poza konstrukcją imaginacji...

diablica_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 15:55   #20
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Alternatywa dla aborcji

chociaż jeśli mam być szczera trudno tam o rzeczowe argumenty. to najczęściej przepychanki słowne kiedy na temat wpada troll czy fanatyk, żadnych konkretów, żadnej oferty pomocy, tylko "to zabójstwo, zabronić, koniec kropka" więc nie wiem czy jest sens tracić taką kupę czasu by czytać bezsensowne dyskusje z stalingradem
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 16:04   #21
diablica_87
Przyczajenie
 
Avatar diablica_87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: piekło :)
Wiadomości: 11
GG do diablica_87
Dot.: Alternatywa dla aborcji

przed chwilą przejrzałam kilka stron i masz trochę racji, aczkolwiek może dzięki tej słownej przepychance wpadnę na jakiś pomysł. Po napisaniu projektu dam znać na jakie pomysły wpadłam.
__________________


poza konstrukcją imaginacji...

diablica_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 16:24   #22
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Alternatywa dla aborcji

wiesz, w sumie to temat jest o tyle ciekawy... że kobietom się nie pomaga, kościół doprowadza tylko i wyłacznie do tego żeby urodziły dziecko cała reszta co się dzieje potem jakoś nie ma dla większości znaczenia - dla polityków także. może załóż temat na intymnym w jaki sposób możemy pomagać takim kobietom, czego wymagają, a ten przeznacz do zamknięcia chętnie bym podyskutowała o tym zamiast dawać gotowe pomysły.
powodzenia i zazdroszczę tematu
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 16:26   #23
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Alternatywa dla aborcji

Edukacja seksualna już w zerówce - ale NIE przez katechetki
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 17:00   #24
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Alternatywa dla aborcji

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
wiesz, w sumie to temat jest o tyle ciekawy... że kobietom się nie pomaga, kościół doprowadza tylko i wyłacznie do tego żeby urodziły dziecko cała reszta co się dzieje potem jakoś nie ma dla większości znaczenia - dla polityków także. może załóż temat na intymnym w jaki sposób możemy pomagać takim kobietom, czego wymagają, a ten przeznacz do zamknięcia chętnie bym podyskutowała o tym zamiast dawać gotowe pomysły.
powodzenia i zazdroszczę tematu
ta ciekawie to wygląda patrząc na fakt, że na terenie Krakowa działają dwa domy samotnej matki (tyle przynajmniej udało mi się znaleźć) i pierwszy prowadzą siostry nazaretanki a drugi Caritas.
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 17:08   #25
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Alternatywa dla aborcji

tak, dom samotnej matki załatwi sprawę i tylko dwa na cały Kraków.
yhym, no bo niechciane dzieci są tylko w bardzo biednych rodzinach i u kobiet które mają skrajnie złą sytuację życiową. i chyba do takich kierowane są domy samotnej matki.

mi chodzi bardziej o to że nadal z państwotymi przedszkolami jest źle, żłobki :/ matce bardzo trudno wrócić do pracy i generalnie powinno się zacząć od ułatwienia powrotu kobietom do pracy, ułatwienie wiązania macierzyństwa z karierą.

dom samotnej matki to nie jest wcale wyjście, tak jak becikowe. to doraźna pomoc tylko i wyłącznie.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 17:10   #26
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Alternatywa dla aborcji

Cytat:
Napisane przez diablica_87 Pokaż wiadomość
oj dziewczyny nie wiem skąd tyle "jadu" w waszych wypowiedziach - liczyłam tylko na życzliwe podpowiedzi . Fakt , faktem macie prawo do swojego zdania i wypowiedzenia się, przyjmuje to.
Żadnych profitów nie uzyskam z tytułu tego projektu - pomijając korzyść zaliczenia przedmiotu.
Zakładacie z góry, że jestem osobą leniwą, której nie chciało się samej myśleć, przeczytać art. czy jakiś książek - skąd posiadacie takie inf.? Od ponad miesiąca wgłębiam się w temat aborcji (argumentów zwolenników, przeciwników) - więc proszę nie oceniajcie mojej osoby.
Posiadam już kilka pomysłów, jednak dzięki burzy mózgów można uzyskać ciekawe informacje , tudzież spojrzeć na problem nieco inaczej - stąd mój pomysł założenia wątku .

Pozdrawiam cieplutko
skoro studiujesz to mniemam ze maturę z polskiego zdałas a co za tym idzie z czytaniem ze zrozumieniem musi być w porządku
więc... czy udało ci się doczytać, że NA WIZAZU PRAC DOMOWYCH NIE ODRABIAMY?

może sprawdzic, mozemy - o ile ty pokazesz CO JUŻ SAMA ZROBIŁAŚ coś dopisać, dopomóc
a ty tu wpadłaś i oczekujesz gotowca
no to sorry - czego się spodziewałaś? Że ktoś usiadzie i ci to charytatywnie zrobi?

Cytat:
Napisane przez fankapsychiatrii Pokaż wiadomość
Edukacja seksualna już w zerówce - ale NIE przez katechetki
ja osobiście mam wrażenie, że mimo usilnych starań edukacyjnych jedyne co dzieci z takich zajęć wynoszą to fakt, że jesty seks i można go uprawiać
z bliżej nieznanych względów wszystkie informacje o antykoncepcji etc wchodzą im jednym a wychodzą drugim uchem

nawet jakby pewnie im wszystki włożyć po prezerwatywie w dłoń to i tak by nie użyli

==
a tak w temacie to ja bym chciała zauważyć, że fakt, że dziecko można łatwo "oddać" czy "zostawić" chociażby w szpitalu nie ma najmniejszego związku z aborcją
bo chcąc nie chcą problemem tu nie jest pozbycie się dziecka a bycie w ciąży, po prostu kobietom nie chce się 9 miesięcy męczyć, ryzykować utratę pracy etc. dla dziecka które miałaby się do razu pozbyć - i to tylko po to żeby powiększyć liczbę dzieci w domach dziecka...
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2011-01-01 o 17:16
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 17:25   #27
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Alternatywa dla aborcji

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
tak, dom samotnej matki załatwi sprawę i tylko dwa na cały Kraków.
yhym, no bo niechciane dzieci są tylko w bardzo biednych rodzinach i u kobiet które mają skrajnie złą sytuację życiową. i chyba do takich kierowane są domy samotnej matki.

mi chodzi bardziej o to że nadal z państwotymi przedszkolami jest źle, żłobki :/ matce bardzo trudno wrócić do pracy i generalnie powinno się zacząć od ułatwienia powrotu kobietom do pracy, ułatwienie wiązania macierzyństwa z karierą.

dom samotnej matki to nie jest wcale wyjście, tak jak becikowe. to doraźna pomoc tylko i wyłącznie.
Bo generalnie działania charytatywne to nie zadanie Kościoła a państwa (w jakiś zdrowych granicach). Ja w okolicy nie mam żadnego żłobka i przedszkola, jest tylko zerówka. Więc albo siedzenie w domu albo dowożenie dziecka kilkanaście kilometrów. I najpierw trzeba się do tego przedszkola dostać.
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 17:30   #28
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Alternatywa dla aborcji

Bo generalnie ustawy związane z aborcją to nie zadanie Kościoła a państwa. I od tego zacznijmy :P

No o tym mówię.
Wiem jak jest na wsiach, aż serce boli. Nie ma przedszkoli tylko klubiki malucha gdzie wrzuca się wszystkie okoliczne dzieci i oglądają telewizję, tak po prostu egzystują sobie pod okiem dorosłych, w różnym wieku. Prowizoryczny obiad bez leżakowania. To nie jest przedszkole tylko przechowalnia dzieci to mimo wszystko nie powinno tak wyglądać.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 17:53   #29
diablica_87
Przyczajenie
 
Avatar diablica_87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: piekło :)
Wiadomości: 11
GG do diablica_87
Dot.: Alternatywa dla aborcji

eyo pojechałaś po bandzie... a ty zdawałas maturę z polskiego? również odsyłam do czytania ze zrozumieniem...
celem wątku nie była chęć zwalenia "pracy domowej" na kogoś, lecz burza mózgów, tudzież (chyba w największym stopniu) sugestie, które pomogą w odrobieniu "pracy" - a to chyba duża różnica - nieprawdaż?
Nie oczekuje gotowych, opracowanych alternatyw, lecz jakieś pomysły.
Dzięki wątkowi wiem, w którym kierunku pójść - np. według rad Muszynianki że kuleje pomoc ciągła a istnieje tylko doraźna oraz że przydałyby się grupy wsparcia (długoterminowe) dla tych kobiet, jak i wychowanie seksualne od najmłodszych lat.
Przepraszam za pierwsze zdania ale nie lubię jak ktoś najeżdża na mnie bez głębszej analizy i bezpodstawnie (no dobra , może nie do końca - pierwsze posty wskazywały - mimo iż nie miałam takiego zamiaru - na odwalenie tematu).
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Dziewczynki , a co myślicie o pomyśle "Szansa" - osoby , które nie mogą mieć dzieci, a nie chcą ich adoptować, opiekują się i pomagają kobiecie w ciąży. Mam nadzieje , że rozumiecie co mam na myśli (np. pary bogate pomagają młodym kobietą od początkowych stadium ciąży oraz po niej - opieka i pomoc długoterminowa)
__________________


poza konstrukcją imaginacji...

diablica_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 17:56   #30
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Alternatywa dla aborcji

Słyszałam o tym, ale chyba za tym nie jestem. Może dojść do nadużyć, jeżeli to ma być adopcja ze wskazaniem.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.