Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-12-09, 13:37   #1141
HiszpAneczkaaa
Przyczajenie
 
Avatar HiszpAneczkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
acha, bo juz zg³upia³am
A bo ja czasem tak chaotycznie piszê :P
HiszpAneczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 13:41   #1142
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez HiszpAneczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ale jak to dro¿d¿y??? ¯e takich normalnych? Jaka¶ mikstura? Sorry ze tak pytam ale nie slyszalam zeby kto¶ dro¿d¿e pi³
o olej rycynowy w skóre g³owy? to moze sprobuje
Argan stosuje- oryd¿ialny z maroka-problem z nim taki ¿e obci±¿a w³osy i wygl±daj± jak t³uste ;/ no ale staram siê go wcieraæ przed myciem
ta metoda picia dro¿d¿y jest s³awna w internecie ju¿ od chyba 4 lat. Bierzesz kostkê dro¿d¿y, odkrawasz kawa³ek (ja u¿ywam 1/3 kostki), rozkruszasz w szklance, zalewasz wrz±tkiem (nie polecam zalewania ca³ego kubka, ja zalewam tak, ¿eby przykry³o), mieszasz i czekasz a¿ siê rozpu¶ci, czekasz a¿ ostygnie. Wystudzone nie powinno musowaæ, jak musuje, to lepiej nie piæ. Takie ch³odne dro¿d¿e pijesz na raz (bo smak ochydny, wiêc jak najszybciej), najlepiej nie w±chaæ przed wypiciem; przepiæ szklank± wody gazowanej albo herbat± i tak± miksturê raz dziennie siê pije.

No oleje maj± to do siebie, ¿e przet³uszczaj±. Na same koñcówki wystarcz± trzy krople roztarte w opuszkach palców i dos³ownie na ostatnie 0,5 cm w³osów na³o¿one

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
czysty rozja¶niacz na ca³o¶ci, podoba mi siê kolor (bond) ¦P Ani Przybylskiej, wiesz, tylko te¿ ¿eby nie wysz³o jednorodnie tylko te¿ ró¿ne odcienie, czyli tak sobie myslê, ¿e na tych moich pasemkach jak dam jak±¶ sensown± farbê to powinno wyj¶æ z refleksami
refleksy CI zostan± Przybylska mia³a ró¿ne blondy, wklej ten konkretny
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 13:48   #1143
HiszpAneczkaaa
Przyczajenie
 
Avatar HiszpAneczkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
ta metoda picia dro¿d¿y jest s³awna w internecie ju¿ od chyba 4 lat. Bierzesz kostkê dro¿d¿y, odkrawasz kawa³ek (ja u¿ywam 1/3 kostki), rozkruszasz w szklance, zalewasz wrz±tkiem (nie polecam zalewania ca³ego kubka, ja zalewam tak, ¿eby przykry³o), mieszasz i czekasz a¿ siê rozpu¶ci, czekasz a¿ ostygnie. Wystudzone nie powinno musowaæ, jak musuje, to lepiej nie piæ. Takie ch³odne dro¿d¿e pijesz na raz (bo smak ochydny, wiêc jak najszybciej), najlepiej nie w±chaæ przed wypiciem; przepiæ szklank± wody gazowanej albo herbat± i tak± miksturê raz dziennie siê pije.

:
Wow dziêki, ja to raczej nie siedzê na forach, wiêc nie wiem co s³awne :P
i co to daje? W³a¶ne to, ¿e w³osy rosn± szybciej, czy ma to jeszcze jakie¶ efekty. Kurcze czuje siê jak kretyn zadawaj±c takie pytania, no ale blond zobowi±zuje
HiszpAneczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 13:59   #1144
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez HiszpAneczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Wow dziêki, ja to raczej nie siedzê na forach, wiêc nie wiem co s³awne :P
i co to daje? W³a¶ne to, ¿e w³osy rosn± szybciej, czy ma to jeszcze jakie¶ efekty. Kurcze czuje siê jak kretyn zadawaj±c takie pytania, no ale blond zobowi±zuje
mówiê to samo wszystkim hahahahahhaha

Mi standardowo w miesi±c ok 1-1,5cm w³osów ro¶nie, przy piciu dro¿d¿y codziennie + smarowaniu siê olejem rycynowym przed ka¿dym myciem na 2-3 h uros³o mi 4cm w miesi±c! picie dro¿d¿y jest obrzydliwe, ale ¶ciê³am wtedy w³osy do ramion i strasznie ¿a³owa³am, akurat mia³am du¿± przerwê w szkole (prawie 6 tygodni) i po powrocie wszyscy siê pytali co zrobi³am, bo w³osy by³y sporo d³u¿sze

Dodatkowo w³osy siê zagêszczaj±, s± te¿ mocniejsze cera siê poprawia (niektórzy przez pierwsze 2-3 tyg maj± wysyp, u mnie to by³y mo¿e dwie niespodzianki). Paznokcie te¿ szybciej rosn± i s± mocniejsze

Jedyna wada to to, ¿e wszystkie w³osy szybciej rosn± ale nie ma rzeczy idealnych
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 14:06   #1145
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Miluchova, a jak domywasz olej rycynowy ze skalpu? Jedno mycie chyba nie wystarczy?
Stosowalam kiedys rycyne na skore glowy ale ciezko sie domywalo, a szorowaniw wlosow kilka razy bylo zabójcze dla farby:/ i tak musze farbowac co max 6tyg bo siwe wlosy juz mi przeswituja:/

A co do drozdzy to chyba sprobuje znowu;-) kiedys pilam kilka dni, ale bylo to tak obrzydliwe, ze nie dalam rady;-)

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2014-12-09 o 14:07
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 14:07   #1146
HiszpAneczkaaa
Przyczajenie
 
Avatar HiszpAneczkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
mówiê to samo wszystkim hahahahahhaha

Mi standardowo w miesi±c ok 1-1,5cm w³osów ro¶nie, przy piciu dro¿d¿y codziennie + smarowaniu siê olejem rycynowym przed ka¿dym myciem na 2-3 h uros³o mi 4cm w miesi±c! picie dro¿d¿y jest obrzydliwe, ale ¶ciê³am wtedy w³osy do ramion i strasznie ¿a³owa³am, akurat mia³am du¿± przerwê w szkole (prawie 6 tygodni) i po powrocie wszyscy siê pytali co zrobi³am, bo w³osy by³y sporo d³u¿sze

Dodatkowo w³osy siê zagêszczaj±, s± te¿ mocniejsze cera siê poprawia (niektórzy przez pierwsze 2-3 tyg maj± wysyp, u mnie to by³y mo¿e dwie niespodzianki). Paznokcie te¿ szybciej rosn± i s± mocniejsze

Jedyna wada to to, ¿e wszystkie w³osy szybciej rosn± ale nie ma rzeczy idealnych
No to chyba bêdê próbowaæ.
Ja to nie mam pojêcia ile cm mi ro¶nie w m-c
Oj tam, ¿e wszêdzie rosn± to trudno, po 1 jest zima, a po 2 mój mê¿czy¿na dopiero na wiosne wraca do kraju-to mogê siê przemêczyæ
W³a¶nie nad tym siê zastanawia³am czy nie ma jakich¶ efektów ubocznych.
A ja g³upia ³ykam tyyyyle czasu te wszystkie apteczne tablety na w³osy/skóre/paznokcie. A tu wystarczy dro¿d¿e (ciekawe czy dam rade )
A ten dro¿d¿e to na wypadanie w³osów te¿ pomagaj±? - haha kolejne blondyñskie pytanie Ale kto pyta nie b³±dzi :P
HiszpAneczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 14:08   #1147
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

[QUOTE=Miluchova;49274504
refleksy CI zostan± Przybylska mia³a ró¿ne blondy, wklej ten konkretny [/QUOTE]
kurcze, nie potrafiê wkleiæ... czy¿by wiza¿ blokowa³? ju¿ nawet zmieni³am nazwê

mo¿e tak siê uda http://miliardowo.pl/wp-content/uplo...rzybylska1.jpg

a tu drugi http://www.gala.pl/upload/galleries/...ej-71858_l.jpg

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-12-09 o 14:18
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 14:40   #1148
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Miluchova, a jak domywasz olej rycynowy ze skalpu? Jedno mycie chyba nie wystarczy?
Stosowalam kiedys rycyne na skore glowy ale ciezko sie domywalo, a szorowaniw wlosow kilka razy bylo zabójcze dla farby:/ i tak musze farbowac co max 6tyg bo siwe wlosy juz mi przeswituja:/

A co do drozdzy to chyba sprobuje znowu;-) kiedys pilam kilka dni, ale bylo to tak obrzydliwe, ze nie dalam rady;-)
Dwa razy trzeba umyæ, ale ja zawsze podwójnie myjê w³osy.. d³ugo¶æ zawsze mo¿esz zabezpieczyæ jak±¶ tani± od¿ywk±, np. z isany kupisz od¿ywkê w promocji za 3z³, czy cokolwiek w takiej cenie… za 7z³ czasem s± w tesco litrowe od¿ywki k³adziesz na d³ugo¶æ i myjesz skórê g³owy, sp³ukujesz, robisz drugi raz to samo, koloru wtedy Ci nie ruszy

Cytat:
Napisane przez HiszpAneczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Oj tam, ¿e wszêdzie rosn± to trudno, po 1 jest zima, a po 2 mój mê¿czy¿na dopiero na wiosne wraca do kraju-to mogê siê przemêczyæ
W³a¶nie nad tym siê zastanawia³am czy nie ma jakich¶ efektów ubocznych.
A ja g³upia ³ykam tyyyyle czasu te wszystkie apteczne tablety na w³osy/skóre/paznokcie. A tu wystarczy dro¿d¿e (ciekawe czy dam rade )
A ten dro¿d¿e to na wypadanie w³osów te¿ pomagaj±? - haha kolejne blondyñskie pytanie Ale kto pyta nie b³±dzi :P
dobre!
Mi tabletki nic nie dawa³y

Mog± pomóc, je¶li wypadanie jest spowodowane brakiem witamin. Jak to jaka¶ inna przyczyna (np. hormony), to nie ale z pewno¶ci± Ci odrosn± te, które wypad³y na efekty typu zatrzymanie wypadania i tak trzeba odczekaæ 3 miesi±ce, dopiero wtedy to wszystko zaczyna dzia³aæ na takie rzeczy.

@ kasza na tym pierwszym zdjêciu ma straszn± jajecznicê, w³a¶nie tak± z rozja¶niacza. A to drugie

Z tego drugiego, to kupi³abym alfaparf evolution 11.13, do tego woda 3% (mieszasz w stosunku 1:2 - czyli np. 50ml farby, 100ml wody). Ja zawsze kupujê od OSKAR_KO na allegro, bo ma zawsze wszystkie kolory po 20,50 ma te farby. Dwie tubki wystarcz± na ca³e w³osy a wodê mo¿esz kupiæ jak±kolwiek, s± jakie¶ tanie po 7-9z³/1000ml ze stapiz na przyk³ad.

Taka mieszanka delikatnie przyja¶ni Ci w³osy, max o ton i nada taki mi³y odcien a do tego bardzo w³osów nie przesuszy, bo woda jest 3%. Jak bardzo boisz siê o stan w³osów, to tam jest te¿ w innych aukcjach u tego sprzedaj±cego koncentrat od¿ywiaj±cy - jedna tubka wystarczy. przed farbowaniem jednak i tak bêdziesz musia³a zrobiæ te pasemka pó¼niej na od¶wie¿enie koloru wystarczy tylko tonowanie, a to nie jest kosztowna sprawa (jednorazowy koszt ok. 30z³, starcza na ponad rok). Przy tonowaniu mo¿esz te¿ wtedy trochê bardziej go wych³odziæ, jak nie bêdzie Ci siê podoba³.

Mo¿esz te¿ celowaæ w 10.21 - on jest nieco ch³odniejszy, ale te¿ piêkny bardziej per³owy. Ten 11.13 jest z³otawy.

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-12-09 o 14:41
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 14:47   #1149
HiszpAneczkaaa
Przyczajenie
 
Avatar HiszpAneczkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ


dobre!
Mi tabletki nic nie dawa³y


[/COLOR]
No w³a¶nie u mnie Merz Special co¶ tam dawa³ ale bez sza³u, w³a¶ciwie to nigdy nie widzia³am jakiego¶ mega efektu tych tabletek. Teraz biore jakie¶ o podbnym sk³adzie i paznokcie w ogóle mi nie chc± rosn±æ i siê rozdwajaj±;/ a swoje mam zazwyczaj mocne.
HiszpAneczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 15:02   #1150
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez HiszpAneczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie u mnie Merz Special co¶ tam dawa³ ale bez sza³u, w³a¶ciwie to nigdy nie widzia³am jakiego¶ mega efektu tych tabletek. Teraz biore jakie¶ o podbnym sk³adzie i paznokcie w ogóle mi nie chc± rosn±æ i siê rozdwajaj±;/ a swoje mam zazwyczaj mocne.

Ja jedynie mile wspominam Wyci±g ze skrzypu polnego i pokrzywy firmy BioGarden (albo BioOgrody - to ta sama firma). Jedno opakowanie mniej niz 20zl i na 50 dni wystarcza fajne tabsy
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 15:02   #1151
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
@ kasza na tym pierwszym zdjêciu ma straszn± jajecznicê, w³a¶nie tak± z rozja¶niacza. A to drugie

Z tego drugiego, to kupi³abym alfaparf evolution 11.13, do tego woda 3% (mieszasz w stosunku 1:2 - czyli np. 50ml farby, 100ml wody). Ja zawsze kupujê od OSKAR_KO na allegro, bo ma zawsze wszystkie kolory po 20,50 ma te farby. Dwie tubki wystarcz± na ca³e w³osy a wodê mo¿esz kupiæ jak±kolwiek, s± jakie¶ tanie po 7-9z³/1000ml ze stapiz na przyk³ad.

Taka mieszanka delikatnie przyja¶ni Ci w³osy, max o ton i nada taki mi³y odcien a do tego bardzo w³osów nie przesuszy, bo woda jest 3%. Jak bardzo boisz siê o stan w³osów, to tam jest te¿ w innych aukcjach u tego sprzedaj±cego koncentrat od¿ywiaj±cy - jedna tubka wystarczy. przed farbowaniem jednak i tak bêdziesz musia³a zrobiæ te pasemka pó¼niej na od¶wie¿enie koloru wystarczy tylko tonowanie, a to nie jest kosztowna sprawa (jednorazowy koszt ok. 30z³, starcza na ponad rok). Przy tonowaniu mo¿esz te¿ wtedy trochê bardziej go wych³odziæ, jak nie bêdzie Ci siê podoba³.

Mo¿esz te¿ celowaæ w 10.21 - on jest nieco ch³odniejszy, ale te¿ piêkny bardziej per³owy. Ten 11.13 jest z³otawy.
a nie uwa¿asz, ¿e woda 3% nic mi nie zrobi? Mo¿e 6%...
Czyli tak - na odrostach zrobiæ pasemka i pó¼niej na ca³o¶ci kolor, a ten koncentrat od¿ywczy to daje siê do mieszanki z farb±? A jak my¶lisz jaki¶ drogeryjny loreal nie da rady?

A co to jest tonowanie? Nie trzeba za ka¿dym razem farbowac ca³o¶ci?
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 15:34   #1152
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
a nie uwa¿asz, ¿e woda 3% nic mi nie zrobi? Mo¿e 6%...
Czyli tak - na odrostach zrobiæ pasemka i pó¼niej na ca³o¶ci kolor, a ten koncentrat od¿ywczy to daje siê do mieszanki z farb±? A jak my¶lisz jaki¶ drogeryjny loreal nie da rady?

A co to jest tonowanie? Nie trzeba za ka¿dym razem farbowac ca³o¶ci?

Zrobi. Chyba, ¿e faktycznie chcesz ja¶niejsze w³osy mieæ to wtedy 6-9%, ale jak tylko delikatnie poja¶niæ i nadaæ odcieñ, to 3%. Z regu³y u¿ywam 1.9% i wystarcza

Mo¿esz robiæ drogeryjnym lorealem, ale z kolorem Ci nie pomogê, bo tym nie farbowa³am w³osów. Blondy mog± mieæ mocn± wodê. Moim zdaniem nie ma sensu takiej mocnej u¿ywaæ, bo nie masz ciemnych w³osów, tylko s± po prostu rudawe :p

Tak, koncentrat do mieszanki z farb±. Tam s± proporcje niby podane, ale przy tych proporcjach ich farba du¿o s³abnie, dlatego ja daje tego mniej (na 2 tubki farby 1 tubke koncentratu).

Tonowanie to po prostu fioletowa/niebieska/niebieskofioletowa maska na w³osy kolor w zale¿no¶ci od tego co siê chce uzyskaæ. Ja tak trzymam ca³y czas ch³odny odcieñ w³osów i nie farbujê w³osów w ogóle, tylko rozja¶niam odrosty
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 15:51   #1153
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi. Chyba, ¿e faktycznie chcesz ja¶niejsze w³osy mieæ to wtedy 6-9%, ale jak tylko delikatnie poja¶niæ i nadaæ odcieñ, to 3%. Z regu³y u¿ywam 1.9% i wystarcza

Mo¿esz robiæ drogeryjnym lorealem, ale z kolorem Ci nie pomogê, bo tym nie farbowa³am w³osów. Blondy mog± mieæ mocn± wodê. Moim zdaniem nie ma sensu takiej mocnej u¿ywaæ, bo nie masz ciemnych w³osów, tylko s± po prostu rudawe :p

Tak, koncentrat do mieszanki z farb±. Tam s± proporcje niby podane, ale przy tych proporcjach ich farba du¿o s³abnie, dlatego ja daje tego mniej (na 2 tubki farby 1 tubke koncentratu).

Tonowanie to po prostu fioletowa/niebieska/niebieskofioletowa maska na w³osy kolor w zale¿no¶ci od tego co siê chce uzyskaæ. Ja tak trzymam ca³y czas ch³odny odcieñ w³osów i nie farbujê w³osów w ogóle, tylko rozja¶niam odrosty
wyobra¼ sobie, ¿e ten OSKAR z allegro jest 4 km ode mnie jutro lub pojutrze tam podjadê i kupiê. Z wod± albo zrobiê pó³ na pó³ 3% z 6%, albo 6% doradzi mi jeszcze ta Pani z Oskara. Muszê je troche poja¶niæ, bo tak naprawdê mam je taki karmelowy blond, miejscami jakie¶ jasne pasmo. Zaraz idê nak³adaæ pasemka na odrost
Dziêkujê Ci bardzo ale dosta³am kopa do dzia³ania !!!!!

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-12-09 o 15:55
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 15:55   #1154
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Oooo zazdroszcze!

A ja jutro dostanê maskê matrixa kupi³am litr, mam nadziejê, ¿e dalej bêdzie ¶wietna, jak kiedy¶
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 16:22   #1155
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Oooo zazdroszcze!

A ja jutro dostanê maskê matrixa kupi³am litr, mam nadziejê, ¿e dalej bêdzie ¶wietna, jak kiedy¶
Ciekawa jestem tego Twojego matrixa, jak podjadê do tego oscara to zerknê czy maj±. Jak bêdzie wersja mini, to kupiê na wypróbowanie
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 17:21   #1156
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jak co¶ to mogê zrobiæ odlewkê i Ci przes³aæ ja jestem w trakcie prostowania, zaraz bêdziemy suszyæ

Edit.
Jestesmy po wyprostowaniu wlosow. encanto bez od¿ywki, 1h40min :P

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-12-09 o 18:17
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 19:18   #1157
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Przed i po.

W³osy po s± ju¿ po umyciu. Po wyprostowaniu zapomnialam o zdjeciu
Tak¿e macie ten prawdziwy efekt koñcowy
ImageUploadedByWizaz Forum1418152636.230056.jpgImageUploadedByWizaz Forum1418152664.837048.jpg

a zdjêcie robi³am bez lampy, pod ¶wiat³o siê ³adnie b³yszcz±. S± do tego mega miêciutkie a¿ mam chcicê zrobiæ encanto ju¿ teraz na sobie

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-12-09 o 19:23
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 19:37   #1158
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (³ódzkie)
Wiadomo¶ci: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Jak co¶ to mogê zrobiæ odlewkê i Ci przes³aæ ja jestem w trakcie prostowania, zaraz bêdziemy suszyæ

Edit.
Jestesmy po wyprostowaniu wlosow. encanto bez od¿ywki, 1h40min :P
Miluchova, jak jest z trwa³o¶ci± encanto bez od¿ywki? Czy efekt jest taki sam jak po zrobieniu z od¿ywk±? Do tej pory robi³am metod± mieszan± i efekt utrzymywa³ siê spokojnie ok. 6 miesiêcy. Pytam, bo w sobotê ponownie robi³am encanto i dwa pasma jak zwykle (one nigdy jako¶ nie chc± z³apaæ keratyny) maj± delikatne fale, a reszta prosta jak druty... Zastanawia³am siê czy kupienie samej keratyny by wystarczy³o, bo kupowaæ ca³y zestaw na dwa ma³e pasma to siê trochê nie kalkuluje...
Joasia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 19:46   #1159
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Poka¿ wiadomo¶æ
Miluchova, jak jest z trwa³o¶ci± encanto bez od¿ywki? Czy efekt jest taki sam jak po zrobieniu z od¿ywk±? Do tej pory robi³am metod± mieszan± i efekt utrzymywa³ siê spokojnie ok. 6 miesiêcy. Pytam, bo w sobotê ponownie robi³am encanto i dwa pasma jak zwykle (one nigdy jako¶ nie chc± z³apaæ keratyny) maj± delikatne fale, a reszta prosta jak druty... Zastanawia³am siê czy kupienie samej keratyny by wystarczy³o, bo kupowaæ ca³y zestaw na dwa ma³e pasma to siê trochê nie kalkuluje...
Ja robiê ju¿ od jakiego¶ czasu bez od¿ywki i mogê powiedzieæ, ¿e:

-trwa³o¶æ taka sama
-nie trzeba podcinaæ koñcówek, po etapie z od¿ywk± zawsze musia³am chocia¿ pó³ cm obci±æ, teraz koñce s± jak po wyj¶ciu od fryzjera - idealne
-efekt po zabiegu taki sam (no poza koñcami - s± lepsze bez od¿ywki)

Przetestowane na kilku osobach (w tym mnie), które wcze¶niej mia³y robione encanto z od¿ywk±
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 21:03   #1160
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Miluchova, super efekt!!! Ja ju¿ jestem po rozja¶nieniu odrostów i a¿ sie prosi wyrównaæ kolor
Jak myslisz, czy kolor. który mi zaproponowa³a¶ 11.13 nie zrobi mi jajecznicy? Jest to kolor bli¿szy drugiemu zdjêciu? No i ca³y czas jednak my¶lê nad t± wod±.... Ostatnio jak odrosty robi³am u fryzjerki to robi³a mi wod± 12%, dlatego my¶lê, ¿e 3% nic mi nie ruszy, ale z drugiej strony nie chcê przesuszyæ w³osów, no i mam w sumie jasne, a nie chcê byc bia³a, wolê taki "naturalny" blond

Jeszcze mam do Ciebie jedno pytanko off topowe. Do tej farby alfaparf dodaj± wode utlenion± 90 ml, farba ma 60 ml, jesli zmieszaæ jedno z drugim to daje inne proporcje, ni¿ mi napisa³a¶. Powiedz mi, jak to jest czy im wiêcej wody to s³abszy kolor i mocniejsze rozja¶nienie czy jak?

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-12-09 o 21:12
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 21:28   #1161
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Miluchova, a jak domywasz olej rycynowy ze skalpu? Jedno mycie chyba nie wystarczy?
Stosowalam kiedys rycyne na skore glowy ale ciezko sie domywalo, a szorowaniw wlosow kilka razy bylo zabójcze dla farby:/ i tak musze farbowac co max 6tyg bo siwe wlosy juz mi przeswituja:/

A co do drozdzy to chyba sprobuje znowu;-) kiedys pilam kilka dni, ale bylo to tak obrzydliwe, ze nie dalam rady;-)
Tak jak ja od 16 stycznia pijemy dro¿d¿e ja od 16-go bo bêdê w PL :p
Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jedynie mile wspominam Wyci±g ze skrzypu polnego i pokrzywy firmy BioGarden (albo BioOgrody - to ta sama firma). Jedno opakowanie mniej niz 20zl i na 50 dni wystarcza fajne tabsy
Ja wolê jednak piæ sypan± pokrzywê i skrzyp(gotujemy 10 min, do uwolnienia krzemionki) z tabsów biorê tylko drovit,tran,wapno do picia,biotynê do ssania,Capvit hydro i czasem cynk ;P jeszcze muszê kupiæ Vitapil(genialny na w³osy) ale my¶lê, ¿eby Capitiv wymieniæ na OEPAROL albo z GAL chocia¿ nie wiem bo z Capivit zawiera jeszcze witaminki albo z OEPAROL(na w³osy,skóre paznokcie) nie wiem muszê popatrzeæ który zawiera wiêcej oleju ;p
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 21:49   #1162
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (³ódzkie)
Wiadomo¶ci: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Ja robiê ju¿ od jakiego¶ czasu bez od¿ywki i mogê powiedzieæ, ¿e:

-trwa³o¶æ taka sama
-nie trzeba podcinaæ koñcówek, po etapie z od¿ywk± zawsze musia³am chocia¿ pó³ cm obci±æ, teraz koñce s± jak po wyj¶ciu od fryzjera - idealne
-efekt po zabiegu taki sam (no poza koñcami - s± lepsze bez od¿ywki)

Przetestowane na kilku osobach (w tym mnie), które wcze¶niej mia³y robione encanto z od¿ywk±
Dziêkujê za odpowied¼ W takim razie kupiê sam± keratynê i przetestujê póki co na tych dwóch pasmach, a nastepnym razem ju¿ na ca³o¶æi
Joasia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 22:04   #1163
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ThankGodImWoman Poka¿ wiadomo¶æ
Haha, zatem bêdê pierwsza, która napisze tu o efektach, ale to po 20 grudnia Dziêkujê 
koniecznie daj znaæ jak efekty

Cytat:
Napisane przez HiszpAneczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie u mnie Merz Special co¶ tam dawa³ ale bez sza³u, w³a¶ciwie to nigdy nie widzia³am jakiego¶ mega efektu tych tabletek. Teraz biore jakie¶ o podbnym sk³adzie i paznokcie w ogóle mi nie chc± rosn±æ i siê rozdwajaj±;/ a swoje mam zazwyczaj mocne.
ja od siebie mogê poleciæ niepozorne tabletki ze skrzypem z biedronki Vitaliss. S± taniutkie a zadzia³a³y u mnie tak samo (jak nawet nie lepiej) jak revalid. W³osy przesta³y mi wypadaæ i pojawi³o siê sporo bejbików

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Oooo zazdroszcze!

A ja jutro dostanê maskê matrixa kupi³am litr, mam nadziejê, ¿e dalej bêdzie ¶wietna, jak kiedy¶
mo¿esz podlinkowaæ co to za maska?

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Przed i po.

W³osy po s± ju¿ po umyciu. Po wyprostowaniu zapomnialam o zdjeciu
Tak¿e macie ten prawdziwy efekt koñcowy
Za³±cznik 5858578Za³±cznik 5858579

a zdjêcie robi³am bez lampy, pod ¶wiat³o siê ³adnie b³yszcz±. S± do tego mega miêciutkie a¿ mam chcicê zrobiæ encanto ju¿ teraz na sobie
wow ¶wietny efekt ta tafla tu¿ po encanto zawsze jest ¶wietna
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-09, 23:33   #1164
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Miluchova, super efekt!!! Ja ju¿ jestem po rozja¶nieniu odrostów i a¿ sie prosi wyrównaæ kolor
Jak myslisz, czy kolor. który mi zaproponowa³a¶ 11.13 nie zrobi mi jajecznicy? Jest to kolor bli¿szy drugiemu zdjêciu? No i ca³y czas jednak my¶lê nad t± wod±.... Ostatnio jak odrosty robi³am u fryzjerki to robi³a mi wod± 12%, dlatego my¶lê, ¿e 3% nic mi nie ruszy, ale z drugiej strony nie chcê przesuszyæ w³osów, no i mam w sumie jasne, a nie chcê byc bia³a, wolê taki "naturalny" blond

Jeszcze mam do Ciebie jedno pytanko off topowe. Do tej farby alfaparf dodaj± wode utlenion± 90 ml, farba ma 60 ml, jesli zmieszaæ jedno z drugim to daje inne proporcje, ni¿ mi napisa³a¶. Powiedz mi, jak to jest czy im wiêcej wody to s³abszy kolor i mocniejsze rozja¶nienie czy jak?
Ale offtop robimy

Tak, bo 3% Ci nie ruszy odrostu, ale Ty nie robisz odrostu, tylko nadajesz odcieñ swoim w³osom. Dlatego tutaj nie trzeba mocnej wody. 11.13 jest najja¶niejsz± farb± z palety, wiêc jak wrzucisz za mocn± wodê, to Ci rozja¶ni w³osy. Przy s³abym oxy ona tylko daje fajny odcieñ + minimalnie poja¶nia. Je¶li bra³aby¶ np. 9.13 to musia³aby¶ u¿yæ mocniejszej wody, ¿eby uzyskaæ taki sam efekt, bo z wod± 3% wysz³oby po prostu ciemno.

Farbowa³a¶ kiedy¶ w³osy na ciemno? Jak tak, to z pewno¶ci± nie u¿ywa³a¶ 12% wody... bo tutaj nie chodzi o rozja¶nienie w³osów, a o wklepanie pigmentu do w³osa. Farba z poziomu 10/11 na pewno nie przyciemni Ci w³osów, oxy 3% wystarczy, ¿eby wrzuciæ odpowiednie pigmenty we w³os, a jak jednak farba postanowi zadzia³aæ rozja¶niaj±co, to rozja¶ni góra o jeden ton, czyli tyle, co nic.

Te farby siê miesza 1:1,5 (czyli 60ml farby 90ml oxy) dla kolorów 1-9; dla 10/11 jest 1:2 (60ml farby 120ml oxy), dlatego najlepiej kupiæ oxy osobno, bo w tych zestawach maj± tylko 90. Ilo¶æ wody jest ustalana przez producenta po to, ¿eby farba zadzia³a³a w³a¶ciwie. Jak do farby, która ma 1:2 dasz mniej oxy ni¿ trzeba, to po prostu zadzia³a s³abiej - analogicznie jak masz 1:1,5 a dasz wiêcej, to te¿ zadzia³a s³abiej. Ja prawie zawsze takie blondy robiê 10/11, bo wtedy mogê u¿yæ s³abszej wody (= mniej zniszczyæ w³osy) i dodaæ jej wiêcej ( = ekonomiczniej) i te¿ przy wodzie 3% bardziej widaæ pigmentacjê, ni¿ przy 6-9


Ogólnie to jajecznica jest po rozja¶niaczu .13 wychodzi be¿owo, ale jak siê boisz, to mo¿esz wzi±æ .21 (10.21 lub 11.21). Ona wychodzi per³owo, wyp³ukuje siê do be¿u. Bardzo naturalny kolor, najczê¶ciej go k³adê Tylko z pocz±tku lubi byæ ch³odnawa, z pocz±tku mo¿esz nawet odnie¶æ wra¿enie, ¿e w³osy przyciemni³o. Jak masz rudawe pasma, to celowa³abym w³a¶nie w ten odcieñ.

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ

mo¿esz podlinkowaæ co to za maska?
http://allegro.pl/matrix-biolage-hyd...863687924.html

Kupowa³am tutaj, tylko tak teraz siê zastanawiam, bo chcia³am maskê z obrazka, a to jest hydratherapie a nie hydrasource chocia¿ opis aukcji siê zgadza, a nazwa nie bardzo, no zobaczymy co przyjdzie
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-10, 07:37   #1165
HiszpAneczkaaa
Przyczajenie
 
Avatar HiszpAneczkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Przed i po.


Tak¿e macie ten prawdziwy efekt koñcowy
WOW- Super

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ



ja od siebie mogê poleciæ niepozorne tabletki ze skrzypem z biedronki Vitaliss. S± taniutkie a zadzia³a³y u mnie tak samo (jak nawet nie lepiej) jak revalid. W³osy przesta³y mi wypadaæ i pojawi³o siê sporo bejbików
Dziêki, na mnie kiedy¶ kiedy¶ dzia³a³ te¿ Vitapil.
Ale od dzi¶/jutra zaczynam dro¿d¿e zale¿y kiedy zapamiêtam ¿eby kupiæ
HiszpAneczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-10, 08:02   #1166
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak jak ja od 16 stycznia pijemy dro¿d¿e ja od 16-go bo bêdê w PL :p
Ja sie pisze;-) wczesniej swieta itp to i tak nie uda mi sie pic systematycznie.

Kativa juz do mnie idzie. Cholera za pozno spojrza³am, ze czas wysylki wynosi 5dni:/ chyba dopiero w piatek uda mi sie zrobic. Od razu po kp je pofarbuje i wrzuce zdjecia wieczorkiem
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-10, 08:31   #1167
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

To czekamy ja zaczynam z dro¿d¿ami jak tylko kupiê
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-10, 09:31   #1168
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

A nie pisalas kiedy¶, ¿e ta fajna maska co ratowa³a Ci w³osy to fiberstrong?

Co do naszego off topu - PRZEPRASZAM dziewczynki, wiem, ¿e powinnam Miluchovê atakowaæ na prv, ale jeszcze ostatnie pytanko:

Tak wogóle to BARDZO, BARDZO Ci dziêkujê ju¿ wiem prawie wszystko Co do koloru to bêdê celowa³a w 11-stki, kolor dobiorê z próbnika jak bêdê w Oskarze, ale chyba 11.13,
Mam do Ciebie ostatnie pytanko, kiedy¶ fryzjerka powiedzia³a mi, ¿e moje w³osy da siê rozja¶niæ farb±, nie trzeba rozja¶niaczem, my¶lisz, ¿e te 11-stki dadz± radê z odrostem? Tylko z wod± 12%? Wiesz, mo¿e co drugie odrosty robi³abym farb± a nie rozja¶niaczem.... a pó¼niej po ca³o¶ci t± sam± farb± (oczywi¶cie z wod± 3%) poprowadziæ po ca³o¶ci dla wyrównania i od¶wie¿enia koloru... Ja mam w³osy oporne na rozja¶nianie, dlatego siê zastanawiam czy ta fryzjerka nie mówi³a g³upot....
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-10, 10:30   #1169
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sie pisze;-) wczesniej swieta itp to i tak nie uda mi sie pic systematycznie.

Kativa juz do mnie idzie. Cholera za pozno spojrza³am, ze czas wysylki wynosi 5dni:/ chyba dopiero w piatek uda mi sie zrobic. Od razu po kp je pofarbuje i wrzuce zdjecia wieczorkiem
No to git chocia¿ nie wiem jak ja je prze³knê....
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-10, 11:51   #1170
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

To ja tez bede z Wami drozdze pila! Juz kiedys pilam i jestem freakiem, ale mi one nawet smakuj±
Poki co ³ykam Vitaliss ze skrzypem z Biedry i s± bardzo ok, maj±c je nie widze potrzeby przeplacania za drozsze tabsy ze skrzypem. Planuje nastepnie ³ykac Humavit (V albo K), ale to w takim razie po kuracji drozdzami. Swego czasu lykalam Calcium Pantoco¶tam i nie wplynelo na wzrost wlosow, ale zahamowalo ich wypadanie i wzmocnilo pazury. Kwas foliowy niestety na wlosy w ogole nie wplynal, tylko na paznokcie (byly doslownie pancerne). Podobno witaminy i suple na ciê¿arnych pomgaj± w kwesti w³osy/skora/paznokcie

@Miluchova: jednak polecialam sama z dekoloryzacj± Tzn. brat mi nalozyl i na to pozniej farbê - wiem, wiem, ze nie mozna od razu i wiem, ze powinnam dac odpoczac wlosom, no ale nie moglam. Mam je suche w jednym miejscu, nie wiem czy s± spalone czy tylko przesuszone - to siê okaze, ale licze sie z koniecznoscia ich obciecia. Z reszta jak zetne tak 5 - 10 cm to mi bedzie nawet wygodniej zim±, ale to zobaczê czy oleje i siemie je odlatuje czy s± tylko do ciachania. Do rzeczy - dekoloryzator kupilam w Naturze (L'oreala, jedyny jaki byl) i w zasadzie zdar³ mi kolor od razu, ale gdybym miala mozliwosc zrobienia dwóch zabiegów to bym po nich mia³a idealne w³oski jak albinosi <3 Jednak czas mnie goni³. :P Na to polozylam potem 8/74 z Wellatonu i z³apa³o baaaardzo ³adnie i dosc naturalnie. Co prawda nie wiem czy to do konca moj kolor, zobaczymy czy (i ewentualnie jak) sie troche wypluka, jednak musze przyznac, ze z³apa³ równo i ton jest taki, jaki powinna mieæ farba z nr 8, a nie 2 - 3 tony ciemniejszy. Wiec Prodigy do kosza, Wellaton do serduszka <3

Kativa te mêki przetrwa³a
Dlaczego to pisze? Bo pamietam, ze Encanto juz po jednym farbowaniu powoli znika³o i jestem prawie pewna (pewna bylabym, gdybym to zrobila), ze z takim niszcz±cym combo by sobie nie poradzilo. Fakt, wlosy s± w gorszym stanie, ALE przed tym to nic ich nie ochroni. Szczerze mowiac jestem nawet zdziwiona, ze nie zaczely sie falowac tu i ówdzie, ale jak widac Kativa ma w sobie wiêcej prostuj±cej chemii niz odzywczej keratyny (nawiazujac do dyskusji o tym sprzed paru postow - w 100% sie z tym zgadzam)
__________________
. . .

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2014-12-10 o 12:54
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.