Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-12-12, 10:50   #1201
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

mo¿e uda mi siê zrobiæ przed ¶wietami
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-12, 10:52   #1202
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ja te¿ mam do 7 tonów, ale ró¿owy
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-12, 10:54   #1203
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
na tym forum wiêkszo¶æ dziewczyn raczej by³o niezadowolonych z tego preparatu z tego co pamiêtam. Ale jak masz chêæ próbowaæ bo próbuj
odstrasza mnie pojemno¶æ, bo ¶rodka prostuj±cego jest 60 ml, niby ma to starczyc na moje w³osy, ale w±tpiê... nie wiem, do wiosny jeszcze daleko, mo¿e wypróbujecie tego qod i oka¿e sie fajny

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ mam do 7 tonów, ale ró¿owy
to pewnie ja mam z amoniakiem, bo nic nie pisze, ¿e bez

W sumie co do prostowania alfaparfem to kojarze tylko smerfetkê

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-12-12 o 10:58
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-12, 11:16   #1204
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jeszcze siê onething przyzna³a (mam nadziejê, ¼e nie przekrêci³am nicka) i mówi³a, ¿e by³a zadowolona.

Btw nie mogê oderwaæ r±k od w³osów. Ta maska jest cudowna s± tak miêciutkie... Jeju brakuje mi tylko keratyny do szczê¶cia


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-12, 11:23   #1205
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
odstrasza mnie pojemno¶æ, bo ¶rodka prostuj±cego jest 60 ml, niby ma to starczyc na moje w³osy, ale w±tpiê... nie wiem, do wiosny jeszcze daleko, mo¿e wypróbujecie tego qod i oka¿e sie fajny
u faktycznie malutko. Chyba jak co¶ musia³aby¶ braæ 2 zestawy ...

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze siê onething przyzna³a (mam nadziejê, ¼e nie przekrêci³am nicka) i mówi³a, ¿e by³a zadowolona.

Btw nie mogê oderwaæ r±k od w³osów. Ta maska jest cudowna s± tak miêciutkie... Jeju brakuje mi tylko keratyny do szczê¶cia


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zrobi³a¶ mi smaka na kolejn± maskê, a mam jeszcze tak du¿o od¿ywek do zdenkowania

taki ma³y ot:
przed chwil± w³asnie przysz³y moje ruskie szampony. Jako pierwszy na wypróbowanie pojdzie cedrowy. Testy ju¿ dzi¶ wieczorem

__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-12, 12:36   #1206
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 266
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Miluchova nie przekrêci³a¶
Mogê wam napisaæ, ¿e po alfaparf u mnie da³ lepszy efekt ni¿ encanto.
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-12, 12:53   #1207
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

W sumie mogê kupiæ alfaparf i zrobiæ... Kurde kusi mnie! Bo bardzo lubiê ich farby i rozja¶niacz.

Czekoladka daj znaæ jak tam szampon do mnie dzi¶ przyszed³ rokitnikowy

A tej maski dajê dos³ownie odrobinê.. Chyba siê predzej przeterminuje ni¿ j± zuzyjê
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 12:59   #1208
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
W sumie mogê kupiæ alfaparf i zrobiæ... Kurde kusi mnie! Bo bardzo lubiê ich farby i rozja¶niacz.

Czekoladka daj znaæ jak tam szampon do mnie dzi¶ przyszed³ rokitnikowy

A tej maski dajê dos³ownie odrobinê.. Chyba siê predzej przeterminuje ni¿ j± zuzyjê
ZRÓB ZRÓB ZRÓB !!!! Kochana Ty moja Miluchova
Ty bedziesz najlepsz± testerk±, bo mia³a¶ i kativê i encanto. Ten facet z alfaparfu by³ naprawdê przekonywuj±cy, powiedzia³, ¿e nie wierzy, ¿e je¶li zabieg by³ dobrze zrobiony to wytrzyma³ tylko miesi±c... I ciekawa jestem jak z wydajno¶ci±, babka mi powiedzia³a, ¿e na moje w³osy spokojnie jeden zestaw, czyli 60 ml.... , ¿e podobno jest jaki¶ fajny sposób nak³adania g±beczk± i wystarczy tylko zwil¿yæ w³osy

Kurcze, Miluchova kusisz t± mask±, mo¿e faktycznie odsprzedasz mi troszkê

Acha, ten oscar to sklep fryzjerski, maj± ca³± gamê alfaparfu i jeszcze inne marki fryzjerskie, wiêc je¶li bêdziesz kupowa³a farbê i chcia³a co¶ jeszcze to ich zapytaj, za jedn± przesy³k± Ci przyjdzie i zyskasz na kosztach transportu, je¶li mia³aby¶ kupowaæ u kogo¶ innego

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-12-12 o 13:05
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-12, 13:37   #1209
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny ratunku! Susze i susze te wlosy juz ponad godzine i nadal czuc ze sa tluste:/ one beda calkiem suche po tej kativii czy nie? Nie chce spalic wlosow prostowinca:/
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-12, 14:50   #1210
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Mog± byæ t³uste, ale musz± byc wysuszone
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-12, 14:52   #1211
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ratunku! Susze i susze te wlosy juz ponad godzine i nadal czuc ze sa tluste:/ one beda calkiem suche po tej kativii czy nie? Nie chce spalic wlosow prostowinca:/
mog± byæ takie klej±ce i szorstkie, ale musza byæ suche, kativa sie d³ugo suszy
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 16:57   #1212
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dobra mo¿e siê zdecydujê.. Ale bojê sie faila jak przy kerapro
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-12, 17:29   #1213
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra mo¿e siê zdecydujê.. Ale bojê sie faila jak przy kerapro
jak to mówi± do odwa¿nych ¶wiat nalezy te¿ siê bojê co wyjdzie z tego mojego qod'a, ale ciekawo¶æ jednak jest silniejsza od strachu
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-12, 17:31   #1214
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja wiem ale w³a¶nie ¶ciê³am to, co zniszczy³o mi kerapro i mam w³osy za ³opatki... Chcia³abym w koñcu zapu¶ciæ, boje siê powtórki z rozrywki
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-12, 19:36   #1215
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Gdybym wiedziala, ze to cholerstwo sie tyle suszy to zaplanowalabym zabieg na inny dzien i wziela kogos do pomocy.
Ilez ja sie naklekam. Suszylam2h. I chyba nie dosuszylam bo wlosy mi sie na koncach placza wiec pewnie je troche przypalilam:/ prostowalam w 200stopniach po 5-6 razy i potem same jeszcze konce ze 3 razy probowalam podwinac do srodka.
Nie wiem czy jest sens wstawiac foty, bo sa kiepskiej jakosci i w dodatku przekreca mi zdjecia a pisze z telefonu i nie moge sobie z tym poradzic.
Wrazenia ogolnie ok. Jestem zadowolona z efektu. Wlosy prosciutkie. Przy zmywaniu kativii musialam sie wspomoc swoim szamponem, bo wydawalo mi sie, ze nie domylo. Od razu nalozylam tez maske wax, bo wydawalo mi sie, ze wlosy jakby sie troche ciagnely. No kurde chyba spalilam troche:/
Objetosc stracily ale przyklapu jakiegos nie mam. Tak samo jak na drugi dzien po myciu, moze nawet bardziej uniesione sa.
Koloru tez mi bardzo nie zjadlo.
No a dalej zobaczymy;-)
Pierwsze zdjecie po myciu szamponem z zestawu i wysuszeniu.
Kolejne dwa juz po jakis 3h od prostowania.

I jeszcze jedno zdjecie z wczesniejszych dni po umyciu moim szamponem i wysuszeniu. Chyba ten szampon z zestawu te z ma jakies prostujace wlasciwosci, bo nie pokrecily sie prawie w ogole przy suszeniu. Chyba, ze to moja nowa suszarka..;-)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20141212_111929.jpg (60,1 KB, 48 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20141212_192729_1.jpg (60,6 KB, 48 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2014-12-12 20.21.12.jpg (53,6 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20141111_130625_1.jpg (70,8 KB, 49 za³adowañ)

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2014-12-12 o 19:41
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-12, 20:01   #1216
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Gdybym wiedziala, ze to cholerstwo sie tyle suszy to zaplanowalabym zabieg na inny dzien i wziela kogos do pomocy.
Ilez ja sie naklekam. Suszylam2h. I chyba nie dosuszylam bo wlosy mi sie na koncach placza wiec pewnie je troche przypalilam:/ prostowalam w 200stopniach po 5-6 razy i potem same jeszcze konce ze 3 razy probowalam podwinac do srodka.
Nie wiem czy jest sens wstawiac foty, bo sa kiepskiej jakosci i w dodatku przekreca mi zdjecia a pisze z telefonu i nie moge sobie z tym poradzic.
Wrazenia ogolnie ok. Jestem zadowolona z efektu. Wlosy prosciutkie. Przy zmywaniu kativii musialam sie wspomoc swoim szamponem, bo wydawalo mi sie, ze nie domylo. Od razu nalozylam tez maske wax, bo wydawalo mi sie, ze wlosy jakby sie troche ciagnely. No kurde chyba spalilam troche:/
Objetosc stracily ale przyklapu jakiegos nie mam. Tak samo jak na drugi dzien po myciu, moze nawet bardziej uniesione sa.
Koloru tez mi bardzo nie zjadlo.
No a dalej zobaczymy;-)
Pierwsze zdjecie po myciu szamponem z zestawu i wysuszeniu.
Kolejne dwa juz po jakis 3h od prostowania.

I jeszcze jedno zdjecie z wczesniejszych dni po umyciu moim szamponem i wysuszeniu. Chyba ten szampon z zestawu te z ma jakies prostujace wlasciwosci, bo nie pokrecily sie prawie w ogole przy suszeniu. Chyba, ze to moja nowa suszarka..;-)
³adnie wysz³o
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-12, 20:08   #1217
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

No ujdzie;-) ale spodziewalam sie efektu wow! A jest w sumie tak jak po wyprostowaniu prostownica. I tak jak ktos napisal wczesniej, ze kativa ma chyba wie ej prostujacej chemii niz odzywczej keratyny. Tego odzywienia wlasnie nie widze:-(
Wystarczylo mi jedno opakowanie niemal na styk. Drugiego opakowanie nie ruszylam, wiec jeszcze zrobie jak sie wyplucze;-) ciekawe ile sie bedzie trzymac. A na kolejny strzal chyba pojdzie cocochoco;-)
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-12, 20:35   #1218
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

³adnie wysz³o, naprawdê, w³osy straci³y na objeto¶ci i wygl±daj± na zdrowe. Niestety po kativie bedziesz musia³a machaæ z olejami i maskami, no i obowi±zkowo jakie¶ serum do wygladzenia bez sp³ukiwania
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-12, 20:55   #1219
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
³adnie wysz³o, naprawdê, w³osy straci³y na objeto¶ci i wygl±daj± na zdrowe. Niestety po kativie bedziesz musia³a machaæ z olejami i maskami, no i obowi±zkowo jakie¶ serum do wygladzenia bez sp³ukiwania
dzisiaj po zmyciu suszylam na szybko suszarka i nawet bez przeczesywania szczotka jak to zawsze robilam i wlosy prosciutkie. Mimo, ze nie dosuszylam to sie nie spuszyly/skrecili. Wiec jest super, ale serum kerapro mam;-)
olejek i tak nakladam na noc przed kazdym myciem wiec spoko. Musze tylko jakas maske jeszcze dokupic, bo mam jedna:/ wstyd sie przyznac, ale odzywek mam multum i nakladam je nawet na pol godziny po kazdym myciu, a na maske jakos nie moge sie zdecydowac. Polecicie cos? Miluchowa Ile kosztuje ta z matrixa?
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 21:09   #1220
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
dzisiaj po zmyciu suszylam na szybko suszarka i nawet bez przeczesywania szczotka jak to zawsze robilam i wlosy prosciutkie. Mimo, ze nie dosuszylam to sie nie spuszyly/skrecili. Wiec jest super, ale serum kerapro mam;-)
olejek i tak nakladam na noc przed kazdym myciem wiec spoko. Musze tylko jakas maske jeszcze dokupic, bo mam jedna:/ wstyd sie przyznac, ale odzywek mam multum i nakladam je nawet na pol godziny po kazdym myciu, a na maske jakos nie moge sie zdecydowac. Polecicie cos? Miluchowa Ile kosztuje ta z matrixa?
Ja kupowa³am tutaj: http://allegro.pl/matrix-biolage-hyd...863687924.html


tu ogólnie masz do masek linka:

http://allegro.pl/listing/listing.ph...sm-1-moda-1209
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-13, 00:44   #1221
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 523
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

.

Edytowane przez szklana_mgla
Czas edycji: 2015-03-01 o 18:45
szklana_mgla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-13, 04:54   #1222
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Poka¿ wiadomo¶æ
Mam dwa pytania.. planuje zrobiæ prostowanie keratynowe u fryzjera, nie chce mêczyæ siê sama w domu z tym, i pierwsze pytanie na co muszê zwróciæ uwagê, ¿e to na pewno prostowanie keratynowe i jak nie naci±æ siê na G****no?

i drugie idiotyczne pytanie no ale có¿.. po prostowaniu nie nale¿y za bardzo tych w³osów spinaæ etc. aby siê nie wygniot³y, wiêc...jak spaæ?

Przed umówieniem siê na wizytê zapytaj czym robi± mo¿e salon ma stronê na facebooku, mo¿e kto¶ w internecie siê ju¿ wypowiedzia³ na ich temat.
A ¶pi siê hm... Normalnie. Szczerze powiedziawszy ja wolê wybieraæ takie produkty, po których nie muszê nie myæ g³owy 3 dni
W³osy mo¿esz rzuciæ za poduszkê, spaæ w rozpuszczonych, bardzo lu¼no zapleciony i s³abo spiêty warkocz te¿ w³osów nie odgniecie. Poza tym no moim zdaniem to nie ma ¿adnego wp³ywu, bo to nie jest trwa³a, gdzie skrêt musi siê utrwaliæ.. W sk³adzie tych preparatów nie ma nic takiego, co tak na powa¿nie prostowa³oby w³osy, wiêc ja tam nie przywi±zuje zbytnio wagi do takich rzeczy, a w³osy s± ok :P zdarzy³o mi siê i¶æ spaæ w koku zaraz po encanto a i tak by³y proste.

A mo¿e akurat maj± co¶, po czym w³osy siê myje tego samego dnia wypytaj o wszystko
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-13, 14:51   #1223
17zakrecona
Wtajemniczenie
 
Avatar 17zakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 018
GG do 17zakrecona
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

hej
I ja skusi³am siê na encanto w poniedzia³ek zamówi³am, i czekaaam na przesy³kê.....
zamówi³am 100ml, my¶licie ¿e starczy? w za³. zdjêcie moich w³osów.
s± cieñkie, ale do¶æ gêste. marzê o prostych w³osach.
rano wyprostowa³am w³osy, posz³am na pó³godzinny spacer i w³osy mam w³a¶nie takie jak na fotce. fale loki..;/ i tak codziennie moje w³osy po prostu kochaj± tak± pogodê jak dzisiaj, a jak jeszcze ubiorê je w czapkê... ehhh same wiecie
i pytanko. za 2 tyg ¶wiêta, a na ¶wiêta chcia³abym mieæ juz wyprostowane w³osy, ale wypada³oby te¿ pofarbowaæ odrosty... jak mylicie? napierw farbowaæ, potem prostowaæ czy odwrotnie? a mo¿e sobie odpuscic farbowanie i poczekaæ te 2 tygodnie?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2-PC130452.jpg (115,0 KB, 32 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1-PC130450.jpg (87,9 KB, 30 za³adowañ)
__________________
17zakrecona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-13, 15:50   #1224
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez 17zakrecona Poka¿ wiadomo¶æ
hej
I ja skusi³am siê na encanto w poniedzia³ek zamówi³am, i czekaaam na przesy³kê.....
zamówi³am 100ml, my¶licie ¿e starczy? w za³. zdjêcie moich w³osów.
s± cieñkie, ale do¶æ gêste. marzê o prostych w³osach.
rano wyprostowa³am w³osy, posz³am na pó³godzinny spacer i w³osy mam w³a¶nie takie jak na fotce. fale loki..;/ i tak codziennie moje w³osy po prostu kochaj± tak± pogodê jak dzisiaj, a jak jeszcze ubiorê je w czapkê... ehhh same wiecie
i pytanko. za 2 tyg ¶wiêta, a na ¶wiêta chcia³abym mieæ juz wyprostowane w³osy, ale wypada³oby te¿ pofarbowaæ odrosty... jak mylicie? napierw farbowaæ, potem prostowaæ czy odwrotnie? a mo¿e sobie odpuscic farbowanie i poczekaæ te 2 tygodnie?
najpierw prostowaæ pó¼niej farbowaæ po encanto kolor na d³ugo¶ci te¿ mo¿e ci siê zmieniæ wiêc nie wiadomo czy nie bedziesz musia³a malowaæ ca³o¶ci w³osów
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-13, 16:54   #1225
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez 17zakrecona Poka¿ wiadomo¶æ
hej
I ja skusi³am siê na encanto w poniedzia³ek zamówi³am, i czekaaam na przesy³kê.....
zamówi³am 100ml, my¶licie ¿e starczy? w za³. zdjêcie moich w³osów.
s± cieñkie, ale do¶æ gêste. marzê o prostych w³osach.
rano wyprostowa³am w³osy, posz³am na pó³godzinny spacer i w³osy mam w³a¶nie takie jak na fotce. fale loki..;/ i tak codziennie moje w³osy po prostu kochaj± tak± pogodê jak dzisiaj, a jak jeszcze ubiorê je w czapkê... ehhh same wiecie
i pytanko. za 2 tyg ¶wiêta, a na ¶wiêta chcia³abym mieæ juz wyprostowane w³osy, ale wypada³oby te¿ pofarbowaæ odrosty... jak mylicie? napierw farbowaæ, potem prostowaæ czy odwrotnie? a mo¿e sobie odpuscic farbowanie i poczekaæ te 2 tygodnie?
Czekoladka juz wyczerpa³a temat, je¶li chodzi o farbowanie. Ja tylko dodam, ¿e 100ml spokojnie starczy




Dziewczyny, widzia³am siê dzisiaj z t± dziewczyn± z popalonymi koñcówkami i wygl±da dobrze koñce oczywi¶cie nadal zniszczone, ale w³oski wyg³adzone i l¶ni±ce. Sta³am nad ni± dzisiaj dobr± minutê i siê zastanawia³am, czy to ona, bo w³osy jakie¶ takie... ³adne a¿ siê ludzie zaczêli na mnie dziwnie patrzeæ czyli co¶ tam to encanto jednak da³o
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-14, 13:06   #1226
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny a co ile mo¿na powtarzaæ zabieg? s± jakie¶ wytyczne?
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-14, 16:00   #1227
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a co ile mo¿na powtarzaæ zabieg? s± jakie¶ wytyczne?
nie ma ¿adnego hamulca mo¿na robiæ codziennie
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-14, 17:07   #1228
Kruszyna1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witajcie dziewczyny w czwartek rano wyprostowalam wlosy preparatami cocochoco. Zapach przy nakladaniu preparatu mnie powalil. Nie bylo to zadne "czokoloko" tylko wyciskacz ³ez... Suszenie i prostowanie do przezycia. Ogolnie wiekszy komfort calego zabiegu niz przy Encanto. Producent deklaruje, ze nie ma tam szkodliwego formaldehydu, ale musial naladowac jakiegos odpowiednika... Na w³osy do zapiecia stanika, mocno wycieniowane, objetosc kucyka 9 cm zuzylam 80 ml preparatu, a nakladalam baaardzo obficie. Wytrzymalam 2 dni bez zwiazywania wlosow i 3 dni bez mycia. Po pierwszym umyciu odlewkami kosmetykow Mill Creek ktore dostalam do preparatu w³osy wygladaja tak jak po zabiegu. Je¶li chodzi o objetosc jestem zadowolona, przyliz minimalny. Ale prostowalam w odwrotna strone niz normalnie mam przedzialek. Koloru prawie nie ruszylo. Encanto kompletnie zjadlo mi farbe. Niczym dekoloryzator wklejem zdjêcie po zabiegu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (121,8 KB, 32 za³adowañ)

Edytowane przez Kruszyna1234
Czas edycji: 2014-12-14 o 17:58
Kruszyna1234 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-14, 19:04   #1229
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
nie ma ¿adnego hamulca mo¿na robiæ codziennie
codziennie bym nie ryzykowa³a, ³adnego przeproteinowania mo¿na by siê nabawiæ ale my¶lê ¿e takie 2-3 tyg mog± byæ minimum

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kruszyna1234 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie dziewczyny w czwartek rano wyprostowalam wlosy preparatami cocochoco. Zapach przy nakladaniu preparatu mnie powalil. Nie bylo to zadne "czokoloko" tylko wyciskacz ³ez... Suszenie i prostowanie do przezycia. Ogolnie wiekszy komfort calego zabiegu niz przy Encanto. Producent deklaruje, ze nie ma tam szkodliwego formaldehydu, ale musial naladowac jakiegos odpowiednika... Na w³osy do zapiecia stanika, mocno wycieniowane, objetosc kucyka 9 cm zuzylam 80 ml preparatu, a nakladalam baaardzo obficie. Wytrzymalam 2 dni bez zwiazywania wlosow i 3 dni bez mycia. Po pierwszym umyciu odlewkami kosmetykow Mill Creek ktore dostalam do preparatu w³osy wygladaja tak jak po zabiegu. Je¶li chodzi o objetosc jestem zadowolona, przyliz minimalny. Ale prostowalam w odwrotna strone niz normalnie mam przedzialek. Koloru prawie nie ruszylo. Encanto kompletnie zjadlo mi farbe. Niczym dekoloryzator wklejem zdjêcie po zabiegu.
¶liczne w³oski
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-14, 19:26   #1230
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

a ja siê zdecydowa³am ponownie na cocochoco... wiem, narzeka³am na to, ale w³osy i tak by³y o niebo lepsze. Mo¿liwe, i¿ za ma³o fryzjerka da³a mi keratyny na w³osy lub u¿y³a np. wersji pure .

Pytanie do dziewczyn które robi³y cocochoco - któr± wersjê mia³y¶cie original czy pure?
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.