Emu czy Ugg'sy ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-19, 15:15   #31
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Dziewczyny a jak jest z rozmiarówką Ugg, czy jest dokładnie taka sama jak Emu? Mam teraz Emu rozm. amerykański 6 czyli nasze 37, a teraz chce zakupić Ugg i nie wiem czy mam kupić ten sam rozmiar? Mam stopę 24,5cm, a wg rozmiarówki prodeucenta musiałabym kupić 38, a rozm. 38 z Emu był za duży? Pomożecie?
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 21:32   #32
alkimja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Cytat:
Napisane przez johns Pokaż wiadomość
Ja mam buty UGG sprowadzone z australii i one moim zdaniem sa lepsze niz emu, bardziej wytrzymale i troche inny lepszy fason maja. co do cen... hmmmm to UGG oryginalne sa drozsze. emu mozna kupic juz za ok 400-500 zl. a UGG w sklepach w europie np.w anglii kosztuja od 160-190 funtow standradowe. czyli jakies 900 zl. te sprzedawane na allegro po 400-500 zl to raczej podroby. ja za swoje zaplacilam 600 zl ale sa to Cardy Ugg wiec wersja z tzw skarpeta (dwa buty w jednym) po 60% znizce. wiec watpie by ktos posiadal buty ugg oryginalne na allegro tansze niz w sklepie Ugg.Ogolnie POLECAM bardzo, warto zakupic takie buty , ja jestem osobiscie baaardzo zadowolona
W 100% zgadzam sie Emu sa tansze nawet w polskich sklepach. Jezeli by postawic ugg i emu obok siebie to odrazu widac ze welna w srodku ugg jest o wiele leszej jakosc

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez monia30 Pokaż wiadomość
Witam...
jestem wielką fanką UGG's mam ich cała kolekcję i ze 100% pewnaścia muszę stwierdzić że sa o niebo lepsze od EMU-bo miałam i się po kilku założeniach wykoślawiły a i stopa tak nieoddycha jak w UGG's .Jeśli chodzi o EMU to są dużo tańsze od UGG's -oczywiscie tych orginalnych...ja za swoje najdroższe zapłaciłam 380$ ale to limitowana seria tylko dla jednego ze sklepów w USA.Mieszkam w UK i normalna cena za UGG's to 145 funtów za krótkie i 180 za długie taniej niema...a to co tańsze...wiadomo.........
tu tez sia zgadzam w 100%, sama mam dwie pary ugg calssic tall i placilam po 249 euro za pare a emu, ten sam przyblizony moedl, kostuje ok 600zł
alkimja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 21:45   #33
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
ojejku fajne sa te Bearpaw, bardzo mi sie podoba Sedna i Danik, gdzie je mierzyłaś, w Polsce są?
Ja mm te buty wiec moze odpowiem. Są w Polsce, ja kupiłam w tk maxxie. Ogólnie mam je za krotko zeby sie wypowiedziec ale narazie jestem baardzo zadowolona!
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:13   #34
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Pomożcie dziewczyny jak z tymi rozmiarami jest...
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 14:36   #35
kiszka300c
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Dziewczyny pomocy!!!! Na allegro znalazłam emu z ugg i nie wiem czy to są oryginały czy nie.
W prawdzie użytkownik ma dobre opinie na tema też tych butów, ale jednak si ę boję.
Dołączam zdjęcie.
Proszę o pomoc. ;-)

http://moda.allegro.pl/show_item.php...%B3+wys%B3any.
kiszka300c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 14:55   #36
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Cytat:
Napisane przez kiszka300c Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!!!! Na allegro znalazłam emu z ugg i nie wiem czy to są oryginały czy nie.
W prawdzie użytkownik ma dobre opinie na tema też tych butów, ale jednak si ę boję.
Dołączam zdjęcie.
Proszę o pomoc. ;-)

http://moda.allegro.pl/show_item.php...%B3+wys%B3any.
Na podstawie tej jednej fotki i do tego rozmazanej to ja uważam, ze podróby. Nawet metka wygląda tragicznie na tym zdjęciu.

http://www.uggaustralia.com/ProductD...Classic%20Mini
Oryginalne do porównania - można zrobic zbliżenia.

Ja na pewno bym nie kupiła na podstawie tego zdjecia - 1-go. Popros o realne zdjecia, pudełek. Według mnie jak sptrzedawca jest uczciwy to powinien podesłac takie zdjęcia (kazdy) na prośbę.Nie ma dla mnie wymówki, ze nie zrobi. W końcu to on chce sprzedać produkt.

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
ojejku fajne sa te Bearpaw, bardzo mi sie podoba Sedna i Danik, gdzie je mierzyłaś, w Polsce są?

Niestety nie w Polsce. Najtaniej to one chyba wyjdą z amazon,com (tylko cło i podatek). A z dugiej strony tyle ludzi zamawia wszystko z usa.

Edytowane przez joaa12
Czas edycji: 2010-10-29 o 14:56
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 19:08   #37
kiszka300c
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

a co myślicie o tych butach?


http://moda.allegro.pl/emu-australia...287964935.html
kiszka300c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 00:26   #38
nomarts
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 59
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

hej dziewczyny, może któraś by mi pomogła?
tak naprawdę czym się różnią te modele za 600pln od tych za 380pln np?
zastanawiam się nad tymi:
http://moda.allegro.pl/ugg-australia...6.html#gallery
nie bardzo się jednak orientuję w tych różnych modelach
nomarts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 07:07   #39
alkimja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Cytat:
Napisane przez kiszka300c Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!!!! Na allegro znalazłam emu z ugg i nie wiem czy to są oryginały czy nie.
W prawdzie użytkownik ma dobre opinie na tema też tych butów, ale jednak si ę boję.
Dołączam zdjęcie.
Proszę o pomoc. ;-)

http://moda.allegro.pl/show_item.php...%B3+wys%B3any.
przy butach ugg nigdy nie ma takich metek, to podróby

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez nomarts Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, może któraś by mi pomogła?
tak naprawdę czym się różnią te modele za 600pln od tych za 380pln np?
zastanawiam się nad tymi:
http://moda.allegro.pl/ugg-australia...6.html#gallery
nie bardzo się jednak orientuję w tych różnych modelach
zapraszam do wątku "ugg boots" tam jest wiele postów na ten temat, te za 380 to na 100% podróby, czyli nie są z prawdziwej skóry, a wśrodku mają sztuczne futerko aha no i oczywiście obok ugg nigdy nawet nie stały
alkimja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 18:43   #40
iceprincess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Emu są to buty z różnych firm, mają gorszą podeszwę i ogólnie są gorsze jakościowo, faktem jest iż wyglądają dość podobnie. UGG Australia, jest to firma (z tyłu butów powinna być naklejka), są to buty bardzo drogie ( swoje kupiłam za 169 funtów, czyli około 846zł). Ale służą mi już dość długo (drugą jesień, mam plan kupić sobie jeszcze jedne, jeżeli chodzi o emu mam 4pary, które razem kosztowały jakieś 50funtów czyli ok 250zł) więc jednakże polecam Ci ugg
iceprincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 19:11   #41
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Cytat:
Napisane przez Izabella23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak jest z rozmiarówką Ugg, czy jest dokładnie taka sama jak Emu? Mam teraz Emu rozm. amerykański 6 czyli nasze 37, a teraz chce zakupić Ugg i nie wiem czy mam kupić ten sam rozmiar? Mam stopę 24,5cm, a wg rozmiarówki prodeucenta musiałabym kupić 38, a rozm. 38 z Emu był za duży? Pomożecie?

Ja normalnie nosze rozm. 38 czasem 39 i dzisiaj mierzyłam Ugg - i rozmiar 38 i były ok (to znaczy miałam około 0,5 cm luzu) dobrze się trzymały na nodze. nie wiem jak byłoby z 37 - może wystawałby palec.
doświadzcenia codziennego nie mam a Emu mam 38 i są za duże.
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 15:58   #42
iguulaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Lightbulb Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

nie gadajcie głupot!
mówicie chyba o Emu i Ugg nie orginalnych, ORGINALNE Emu Australia, czy WOOL, i Ugg Australia nie przemakają, różnią się wykonaniem to prawda, nie mają podeszwy z tak zwanej pianki!!!
nie mówię o podróbach!!!!!!
iguulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 19:37   #43
johns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

zgodze sie nie ma butow UGG w takich niskich cenach no ale jesli ktos woli uwazac inaczej niech tak uwaza. Sadze ze buty te od 100-400 zeta na allegro czy gdzies tam napewno sa cieple i dobre na zime, lecz jesli chodzi o orginalnosc to napewno nie. dla zainteresowanych .. wejsc sobie na stronke www.uggaustralia.com i popatrzec na ceny tam.. pozdrawiam
johns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 21:40   #44
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Cytat:
Napisane przez iguulaa Pokaż wiadomość
nie gadajcie głupot!
mówicie chyba o Emu i Ugg nie orginalnych, ORGINALNE Emu Australia, czy WOOL, i Ugg Australia nie przemakają, różnią się wykonaniem to prawda, nie mają podeszwy z tak zwanej pianki!!!
nie mówię o podróbach!!!!!!
mam oryginalne Emu i przemokły mi ze 2 razy Nie ma reguły. Tylko kalosze nie przemakają
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 10:41   #45
molokai
Raczkowanie
 
Avatar molokai
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 355
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Mam oryginalne UGG i po zaimpregnowaniu przed sezonem w ubiegłym roku niczego więcej nie robiłam, a chodziłam całą zimę w śniegu, w roztopach itp. itd. i mi nie przemokły ani razu. Dopiero, jak na wiosnę wybrałam się na spacer w kałużach... Na nowy sezon tylko wyczyściłam i obficie zaimpregnowałam.
molokai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 19:48   #46
dorothea1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Skoro przemokły to znczy ze lipa i są gorsze od Emu. Nosze emu od 4 lat nigdy ich nie impregnowałam, chodziłam po kałużach w sniegu po kolana i nigdy mi nie przemokły, a róznica tych emu z wełną i tych z futrem w środku jest taka ze te pierwsze nie przemakaja ale skóra na wierzchu jest wilgotna a te z futrem są już zrobione tak, że woda po nich poprostu spływa.
dorothea1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 18:53   #47
molokai
Raczkowanie
 
Avatar molokai
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 355
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Cytat:
Napisane przez dorothea1989 Pokaż wiadomość
Skoro przemokły to znczy ze lipa i są gorsze od Emu. Nosze emu od 4 lat nigdy ich nie impregnowałam, chodziłam po kałużach w sniegu po kolana i nigdy mi nie przemokły, a róznica tych emu z wełną i tych z futrem w środku jest taka ze te pierwsze nie przemakaja ale skóra na wierzchu jest wilgotna a te z futrem są już zrobione tak, że woda po nich poprostu spływa.
Nie "lipa", tylko to nie są kalosze. I o ile wiem Emu też nimi nie są... więc przepraszam, ale nie chce mi się wierzyć w to, co piszesz o chodzeniu po kałużach za bardzo Zwłaszcza, jeśli ich nigdy nie impregnowałaś. Ja w swoich też chodziłam "po kałużach", ale w wodzie to już żadne buty tego typu nie dadzą rady...
molokai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 15:27   #48
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Cytat:
Napisane przez molokai Pokaż wiadomość
Nie "lipa", tylko to nie są kalosze. I o ile wiem Emu też nimi nie są... więc przepraszam, ale nie chce mi się wierzyć w to, co piszesz o chodzeniu po kałużach za bardzo Zwłaszcza, jeśli ich nigdy nie impregnowałaś. Ja w swoich też chodziłam "po kałużach", ale w wodzie to już żadne buty tego typu nie dadzą rady...
Każde buty, chyba oprócz kaloszy trzeba impregnować bo jak nie to materiał z czasem przesiąka i zacznie przepuszczać wodę. I nie ważne czy mówimy o Uggach/Emu czy o butach ze skóry, buttach trekkingowych. Każdy materiał nie zabezpieczony przy długich kontaktach z wodą zacznie przesiąkać.

Poza tym Uggi (i pewnie Emu też) mają specjalne impregnaty zabezpieczające przed wodą (na dłuższą metę ).

Myślałam sporo o zakupie Uggów w UK, jednak stwierdziłam że mam w miarę ciepłe buty... Niestety, tydzień spędzony w Polsce zmienił moje myślenie o 180 stopni- mam dość moich starych butów, w których stopa marznie mi w 10minut, także zaczynam szukać jakiegoś ugga dla siebie
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 11:43   #49
iguulaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
mam oryginalne Emu i przemokły mi ze 2 razy Nie ma reguły. Tylko kalosze nie przemakają

być może, nie ma reguły.
Lecz ani razu mi nie przemokły mam Emu i UGG i polecam je.
Zaś na duże śnieżyce, " śniegowce " takie jak na narty. Gwarantują: ciepło, nie przemakalność, nie ślizgasz się, i są mega wygodne!
iguulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 22:44   #50
morskabryza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 42
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Ja również podłączę się pod wątek, od jakiegoś czasu też szukam, ale zdecydowanie uggi, tylko jest masa podróbek na allegro.
Trochę czytałam podlinkuje ciekawy artykuł :
http://schaffacaffe.blox.pl/html
Swoją drogą to jakie wy macie modele uggi, i które z nich są nieprzemakalne?

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Jeszcze link do aukcji http://moda.allegro.pl/oryginal-ugg-...366003116.html
czy widzicie tu oryginalność? Ja już sama zgłupiałam, zapytałam o metkę w środku bo to ważne, musi być podwójna i napis made in china oraz rozmiar i z czego wykonane.
http://allegro.pl/show_item.php?item=1366417578

Edytowane przez morskabryza
Czas edycji: 2010-12-14 o 22:47
morskabryza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 10:13   #51
morskabryza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 42
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Zamawiał ktoś z tej strony?
http://store.amaonlineshoes.com/inde...n_page=privacy
morskabryza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 21:54   #52
morskabryza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 42
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Dwa lata temu przypadkowo trafiłam na ugg dla córki miała wtedy 2 lata, nie znając tej marki po prostu je zalicytowałam, nówki sztuki okazało się, że cała imprezka kosztowała mnie marne 15pln.
Dopiero nie dawno dowiedziałam się co to za marka, no i jak sięgam pamięcią to te buciki naprawdę nigdy nie przemokły nawet jak córka weszła w kałuże. Do tego często bywało tak, że bardzo chciała je nosić i czasem było bardzo ciepło - mi stopy się gotowały w lato, a ona potrafiła je założyć, spocone ? nigdy.
Wniosek taki, iż jestem 100% przekonana co do jakości oryginałów.
Więc proszę o pomoc w wyborze sklepu w którym mogłabym je nabyć.
morskabryza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 18:25   #53
molokai
Raczkowanie
 
Avatar molokai
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 355
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Nie jest to sklep rekomendowany przez oficjalną stronę UGG, a ceny są z kosmosu - oryginalne short classic kosztują ok.700 zł, a tu 399?!

Polecam wątek na temat UGG
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200129&page=30
tam znajduje się sporo wyjaśnień, gdzie kupić oryginalne buty.

Tam też znajduje się post jednej z wizażanek:
"Napisalam do tego sklepu uggshop.pl czemu ceny sa tak niskie i czemu nie ma ich na liscie autoryzowanych sklepow i dostalam taka odpowiedz:

Witam,
Oferujemy oryginalne obuwie Ugg. Ceny są niższe ponieważ nie zawierają podatku VAT 22%. Nie jesteśmy firmą zarejestrowaną na terenie Polski. Buty pochodzą od autoryzowanego dystrybutora z Korei Północnej.

Dodatkowo napisalam na ten adres info@uggaustralia i oni tez mi odpisali, ze ten sklep nie oferuje oryginalnych uggow

Wiec juz wszystko jasne."

Więc już wszystko jasne...

Edytowane przez molokai
Czas edycji: 2010-12-17 o 18:29
molokai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 17:43   #54
purpledress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 10
Smile Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Osobiście wolę uggsy - bardziej podobają mi się z wyglądu, mają lepszą sławę jako supermodne botki, a poza tym w środku jest milutkie futerko, a nie tak jak w większości emu waciana wełna, która się szybciutko uklepuje i buty przestają być ciepłe.

mam nadzieję że pomogłam
purpledress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 20:25   #55
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Nie wiem czy pomogłaś, bo odkopałaś tak stary wątek, że dziewczyny na 100% rozwiązały swój problem :/
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 19:05   #56
shapali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 97
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Cytat:
Napisane przez molokai Pokaż wiadomość
Tam też znajduje się post jednej z wizażanek:
"Napisalam do tego sklepu uggshop.pl czemu ceny sa tak niskie i czemu nie ma ich na liscie autoryzowanych sklepow i dostalam taka odpowiedz:

Witam,
Oferujemy oryginalne obuwie Ugg. Ceny są niższe ponieważ nie zawierają podatku VAT 22%. Nie jesteśmy firmą zarejestrowaną na terenie Polski. Buty pochodzą od autoryzowanego dystrybutora z Korei Północnej.

Dodatkowo napisalam na ten adres info@uggaustralia i oni tez mi odpisali, ze ten sklep nie oferuje oryginalnych uggow

Wiec juz wszystko jasne."

Więc już wszystko jasne...
Korea Polnocna !!!!
WTF???
Przecież tam nie ma handlu. Wystarczy poczytać w googlu. To jawne kłamstwo.
shapali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 14:53   #57
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

To i ja odświeżę wątek

Kupiłam a'la emu w tkmaxx za 130zł, opisałam je w innym wątku, dziewczyny kazały mi je oddać, wiec tak planuje zrobić.

Ale teraz mam pytanie. Gdzie kupić porządne UGG? Czy też EMU?
Które wybrać?

Czy UGG sprzedawane w Interschoe są oryginalne?
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 07:59   #58
shapali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 97
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

Ja kupiłam w Asos.com
shapali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 16:13   #59
purpledress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 10
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

ja miałam przywiezione z Włoch ale teraz planuję kupić ze strony uggaustralia.sklep.pl Nigdy tam jeszcze nie kupowałam, ktoś z was może kojarzy ten sklep?
purpledress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 08:13   #60
shapali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 97
Dot.: Emu czy Ugg'sy ?

A ten sklep jest na liscie autoryzowanych punktow sprzedazy?

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

http://www.uggaustralia.com/on/deman...r-OnlineStores
Nie ma ich na liście, do tego kolory maja niestandardowe i ceny dziwnie niskie.
Pamiętajmy, że przy imporcie do ceny dochodzi dużo dodatkowych opłat, jak choćby cło, transport.
To jest ściema, pewnie też mają produkty z Korei, gdzie nie ma fabryk.
shapali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-05 10:27:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.