bransolatki "Pandora" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-15, 18:30   #1
Vente
Rozeznanie
 
Avatar Vente
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 538

bransolatki "Pandora"


Jakiś czas temu koleżanka przyszła do pracy z taką bransoletką (tzw. "pandorką")na ręce. Cena oryginalnych koralików mnie przerasta, ale myśle, żeby stworzyć własną, tańszą, z koralików dostępnych na all. A co myślicie o tych bransoletkach? podobają się Wam? Bo ja się w tych kolorowych szkiełkach po prostu zakochałam

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
Vente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:48   #2
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: bransolatki "Pandora"

Ja nie lubię Pandory,natomiast moja siostra ją kocha i traci mnóstwo pieniędzy na te zawieszki i nowe bransoletki. Jak ostatnio zliczyłyśmy ile to kasy to włos się zjeżył na głowie. Pierścionek z widocznym diamentem lub nawet szmaragdem. Rzecz gustu-jak dla mnie lepiej prezentuje się "normalna" biżuteria.
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:49   #3
niespotykana niespotykana
Raczkowanie
 
Avatar niespotykana niespotykana
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: bransolatki "Pandora"

Nie cierpię podrób. Dla mnie nie ma pandorki. Jest Pandora i owszem bransoletki te są piękne, sama taką mam i nosi się świetnie, jednocześnie do wszystkiego pasuje. Jeżeli kogoś nie stać na nie, to radzę kupić inną bransoletkę, też ładną ,
a nie nosić podróby, bo to nigdy nie jest fajne.
niespotykana niespotykana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:53   #4
toJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 384
Dot.: bransolatki "Pandora"

Mnie sie tam podoba. ja kupuje po 2.50 koraliki i łańcuszek kupiła za 5.50 i wygląda to bardzo ładnie, szklane śliczne wzory, nie ma co sie szarpać na oryginał (charmsów też swego czasu było mnóstwo) wątpie zeby kazdy nosił oryginał

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

[QUOTE=niespotykana niespotykana;27535758]Nie cierpię podrób. Dla mnie nie ma pandorki. Jest Pandora i owszem bransoletki te są piękne, sama taką mam i nosi się świetnie, jednocześnie do wszystkiego pasuje. Jeżeli kogoś nie stać na nie, to radzę kupić inną bransoletkę, też ładną ,
a nie nosić podróby, bo to nigdy nie jest fajne.[/Q


Połowa biżuterii to podróby droższych firm, więc dlaczego nie nosić padory??
toJaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:53   #5
naomily
Raczkowanie
 
Avatar naomily
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 66
Dot.: bransolatki "Pandora"

również posiadam takową, dostałam na 18. urodziny w październiku, normalnie sama nigdy bym się nie zdecydowała na taką - za droga ale skoro to prezent to co innego ;dd
__________________
trust me, everybody is less mysterious than they think they are.. .
naomily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:58   #6
Vente
Rozeznanie
 
Avatar Vente
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 538
Dot.: bransolatki "Pandora"

Cytat:
Napisane przez niespotykana niespotykana Pokaż wiadomość
Nie cierpię podrób. Dla mnie nie ma pandorki. Jest Pandora i owszem bransoletki te są piękne, sama taką mam i nosi się świetnie, jednocześnie do wszystkiego pasuje. Jeżeli kogoś nie stać na nie, to radzę kupić inną bransoletkę, też ładną ,
a nie nosić podróby, bo to nigdy nie jest fajne.
Miło, że stać Cię na oryginał, mnie niestety nie. Twój komentarz jest, wybacz, że to powiem, snobistyczny!
__________________
It's not who you are that holds you back, it's who you think you're not
Vente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:06   #7
niespotykana niespotykana
Raczkowanie
 
Avatar niespotykana niespotykana
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: bransolatki "Pandora"

Cytat:
Napisane przez toJaaa Pokaż wiadomość


Połowa biżuterii to podróby droższych firm, więc dlaczego nie nosić padory??
Pandora z tego co wiem jest jedna. Możesz nosić co chcesz, ja tylko powiedziałam moje zdanie, a o to chyba tutaj chodzi. Nigdy nie nosiłam i nie będę nosić podrób, bo uważam że to nie jest eleganckie, wg. mnie to jest tak jakby jeździć drewnianym rolls-royce'm. Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

O co tutaj chodzi? Każdy na mnie naskakuje że mam oryginał? Ja powiedziałam MOJE ZDANIE. Nie naskakuje na was, pytanie było czy się podoba, powiedziałam, że nie , tłumacząc dlaczego. Nie musicie od razu kogoś kto nie lubi podrób wyzywać od snobek :/. Zawsze tak gadacie o kimś kto ma inne zdanie niż wy? ...

Edytowane przez niespotykana niespotykana
Czas edycji: 2011-06-15 o 19:08
niespotykana niespotykana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 19:19   #8
Vente
Rozeznanie
 
Avatar Vente
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 538
Dot.: bransolatki "Pandora"

Do niespotykana niespotykana: Nie denerwuj się tak. Powiedziałam, że Twój komentarz jest "snobistyczny" (w skrócie: jak kogoś nie stać na taką bransoletkę, to niech sobie kupi inną) Nic nie napisałam o TOBIE i nie uważam, żebym na Ciebie w jakikolwiek "naskoczyła". Ani ja, ani inne dziewczyny
__________________
It's not who you are that holds you back, it's who you think you're not
Vente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:28   #9
niespotykana niespotykana
Raczkowanie
 
Avatar niespotykana niespotykana
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: bransolatki "Pandora"

Mój komentarz to moje zdanie. Nie wiem od kiedy negatywne podejście do podrób jest snobistyczne , podróby to oszustwo (!). Poza tym kupno załóżmy 10 koralików plastikowych i bransoletki to koszt całkiem fajnej srebrnej bransoletki. Uważam , że to marnowanie pieniędzy.
niespotykana niespotykana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:44   #10
yd79
Rozeznanie
 
Avatar yd79
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 921
Dot.: bransolatki "Pandora"

oryginalne Pandorki bardzo mi sie podobaja.przypuszczam,ze umiala bym sobie wybrac idelana dala siebie,aczkolwiek moj maz uwaza ,ze to głupota wydac na bransoletke tyle kasy ja w kazdym razie bym mogla
Tańsze podrobione wersje pomimo ze czasami sa rowniez piekne jakos tak mnie nie pociagaja:P
yd79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:49   #11
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: bransolatki "Pandora"

Przecież Pandora to podróba Trollbeads, więc co za różnica?

Niech każdy nosi co mu się podoba i na co go stać. Nie rozumiem, zarzutów że jeżeli kogoś nie stac to ma rezygnować z tego co mu się podoba. Radzę zając się swoim nosem. Jeżeli autorce podobają się tańszę koraliki zachęcam do kupna i tworzenia własnej bransoletki- fajna zabawa

Stac mnie na Pandorę, ale mimo to zdecydowałam się na tańszą bransoletkę z Beadsów Apartu. Szkoda było mi tyle kasy. Nie czuje się gorsza nosząc podróbkę.

Pozdrawiam!
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 19:51   #12
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: bransolatki "Pandora"

Pandora - obojetne mi sa te bransoletki.

Sama nosze srebrna niepandore z koralikami - moja nie udaje pandory (zupelnie inny typ bransoletki) ale nie mam zgryzu. Jak mi sie znudzi - ciepne w kat bez zalu.

Co mnie bawi - czesto posiadaczki Pandor dalyby sie za nie pociachac - np znajoma - 'o mamusiu moja bransoletka warta teraz chyba z 700 funtow!' - ja nie pytalam
Nie wiem - nosza je bo sie im podobaja, lubia fakt, ze mozna je spersonalizowac czy jako 'patrzta - stac mnie!' a korale w pocie czola zbierane przez dlugi czas
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:54   #13
niespotykana niespotykana
Raczkowanie
 
Avatar niespotykana niespotykana
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: bransolatki "Pandora"

teraz wyszło, że te osoby które mają oryginał są złe i snobistyczne, a te które mają podróby, są rozsądne. Z kolei te, które nie lubią podrób ogólnie, są jeszcze większymi snobkami .
niespotykana niespotykana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:03   #14
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: bransolatki "Pandora"

Cytat:
Napisane przez niespotykana niespotykana Pokaż wiadomość
teraz wyszło, że te osoby które mają oryginał są złe i snobistyczne, a te które mają podróby, są rozsądne. Z kolei te, które nie lubią podrób ogólnie, są jeszcze większymi snobkami .
Nie zrozum mnie zle - masz prawo uwazac, ze podroby to obciach.
Nie uwazam, ze jestem rozsadna bo mam bransoletke z beadsami z argosa Ton wypowiedzi - bardzo snobistystyczny wydzwiek, tyle.

'Pandora jest tylko jedna'. Nie ma sie co ekscytowac - narazie modne, pozniej modne przestanie byc
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:17   #15
niespotykana niespotykana
Raczkowanie
 
Avatar niespotykana niespotykana
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: bransolatki "Pandora"

Wg. mnie nawet np. h&m jest tylko jeden, bo innej takiej firmy nie ma , jeśli to jest snobistyczne, to chyba inaczej rozumiemy snobizm. Widzę że na tym forum nie można się już z niczym nie zgodzić, nie będąc oskarżonym bezpodstawnie. Ja was o nic nie oskarżałam, mówiłam, że wg. mnie kupowanie takich podrób jest nieopłacalne. Teraz już będę wiedziała, że to snobistyczne. Dzięki

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
Przecież Pandora to podróba Trollbeads, więc co za różnica?

Niech każdy nosi co mu się podoba i na co go stać. Nie rozumiem, zarzutów że jeżeli kogoś nie stac to ma rezygnować z tego co mu się podoba. Radzę zając się swoim nosem. Jeżeli autorce podobają się tańszę koraliki zachęcam do kupna i tworzenia własnej bransoletki- fajna zabawa

Stac mnie na Pandorę, ale mimo to zdecydowałam się na tańszą bransoletkę z Beadsów Apartu. Szkoda było mi tyle kasy. Nie czuje się gorsza nosząc podróbkę.

Pozdrawiam!
Jeżeli chodzi o mnie to powiedziałam, że mi się nie podoba i tyle ? heh... wiecie co? to forum już nie spełnia swojej roli, teraz wiem , że muszę się ze wszystkim zgadzać, bo będę o coś oskarżona. Nie mówiłam, że ktoś mający podróbę, jest gorszy. Czytajcie uważnie, a nie gadacie
Nagonka na kogoś kto nie lubi podrób heh.
niespotykana niespotykana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:21   #16
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: bransolatki "Pandora"

Cytat:
Napisane przez niespotykana niespotykana Pokaż wiadomość
Wg. mnie nawet np. h&m jest tylko jeden, bo innej takiej firmy nie ma , jeśli to jest snobistyczne, to chyba inaczej rozumiemy snobizm.
H&M czerpie pomysly na kolekcje od innych, prawda?
Jesli modne sa gacie rury to sa dostepne w H&M jak i Zarze i stragania pani Zosi. I Ty masz wybor gdzie sobie te rurki sprawisz - czy wydasz na nie 50 zl czy 500 zl.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:21   #17
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: bransolatki "Pandora"

Jesli bransoleta jest dla Ciebie to kup podrobke....Moje kolezanki z pracy kupowaly podroby Pandora i Tiffany na prezent a to juz wg mnie nie jest "smaczne".
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:23   #18
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: bransolatki "Pandora"

Cytat:
Napisane przez niespotykana niespotykana Pokaż wiadomość
Nagonka na kogoś kto nie lubi podrób heh.
No i sa podroby - dostepne np na Ebayu - tanie bransoletki imitujace Pandore i sa inne bransoletki, innych firm, ktore wprowadzily na rynek swoja wersje popularnej bransoletki.

Wiec rozrnijmy te dwie kwestie.

Czy Pandora byla pierwsza?
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:26   #19
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: bransolatki "Pandora"

Co do podrób to faktycznie lepiej ich nie kupować-) Gdyby się nad tym głębiej zastanowić to faktycznie kradzież, ale z kolei kupujemy ciuchy w Zarze, River itp a one też "podkradają" pomysły znanym, światowym projektantom i kopiują ich kroje i fasony.
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 20:29   #20
niespotykana niespotykana
Raczkowanie
 
Avatar niespotykana niespotykana
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: bransolatki "Pandora"

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
H&M czerpie pomysly na kolekcje od innych, prawda?
Jesli modne sa gacie rury to sa dostepne w H&M jak i Zarze i stragania pani Zosi. I Ty masz wybor gdzie sobie te rurki sprawisz - czy wydasz na nie 50 zl czy 500 zl.
Tylko nie podpisują ich nazwą innej firmy (tak jak na tych zdjęciach) .
A ty chyba tego nie odróżniasz .

Ja nie mówiłam co było pierwsze i nie krytykowałam firm mających podobne produkty. ALE KOPIOWANIE PRODUKTU INNEJ FIRMY, ROBIENIE GO Z GORSZYCH MATERIAŁÓW I SPRZEDAWANIE JEST NIELEGALNE. Co innego sprzedawanie rzeczy podobnych przez inne firmy, o tym nic nie mówiłam. ?? Czytajcie uważnie. ??

Edytowane przez niespotykana niespotykana
Czas edycji: 2011-06-15 o 20:32
niespotykana niespotykana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:36   #21
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: bransolatki "Pandora"

Cytat:
Napisane przez niespotykana niespotykana Pokaż wiadomość
Tylko nie podpisują ich nazwą innej firmy (tak jak na tych zdjęciach) .
A ty chyba tego nie odróżniasz .

Ja nie mówiłam co było pierwsze i nie krytykowałam firm mających podobne produkty. ALE KOPIOWANIE PRODUKTU INNEJ FIRMY, ROBIENIE GO Z GORSZYCH MATERIAŁÓW I SPRZEDAWANIE JEST NIELEGALNE. Co innego sprzedawanie rzeczy podobnych przez inne firmy, o tym nic nie mówiłam. ?? Czytajcie uważnie. ??
A pokaz mi gdzie w pierwszym poscie autorka napisala, ze kupi koraliki na allegro i bedzie udawac, ze ma ORYGINALNA pandore?
Napisala, ze stworzy wlasna wersje tej bransoletki. Widzisz roznice?

Nie powinnas kupowac w Zarze - Ci czesto kopiuja trendy z wyebiegow - musisz (!) kupic od projektanta. Nie ma, ze boli
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?

Edytowane przez hecate
Czas edycji: 2011-06-15 o 20:38
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:44   #22
niespotykana niespotykana
Raczkowanie
 
Avatar niespotykana niespotykana
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: bransolatki "Pandora"

Napisałam , że mi się nie podoba. Nie mam do tego prawa? Ja nic nie MUSZĘ. Jak masz zły humor i musisz się na kimś wyżyć to znajdź sobie inną ofiarę .
Z tego co wiem, to forum po to jest, by wyrażać swoje zdanie, a nie po to, by kogoś obrażać i się czepiać. Takiego tonu możesz używać do rodzinny lub znajomych , nie do ludzi z forum. Trochę szacunku do obcych. -> twój ton świadczy tylko o tobie, nawet jak ktoś ma inne zdanie, kulturalny człowiek umie to uszanować.....

Edytowane przez niespotykana niespotykana
Czas edycji: 2011-06-15 o 20:46
niespotykana niespotykana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:47   #23
Vente
Rozeznanie
 
Avatar Vente
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 538
Dot.: bransolatki "Pandora"

Cytat:
Napisane przez niespotykana niespotykana Pokaż wiadomość
Tylko nie podpisują ich nazwą innej firmy (tak jak na tych zdjęciach) .
A ty chyba tego nie odróżniasz .

Ja nie mówiłam co było pierwsze i nie krytykowałam firm mających podobne produkty. ALE KOPIOWANIE PRODUKTU INNEJ FIRMY, ROBIENIE GO Z GORSZYCH MATERIAŁÓW I SPRZEDAWANIE JEST NIELEGALNE. Co innego sprzedawanie rzeczy podobnych przez inne firmy, o tym nic nie mówiłam. ?? Czytajcie uważnie. ??
Te na zdjęciach to ORYGINALNE bransoletki firmy Pandora, a nie podróbki, więc nie rozumiem, do czego pijesz. Ja napisałam, że zamierzam sobie ZROBIĆ podobną, a nie kupic podróbkę. Na prawde przestaję pomału Cię rozumieć, więc nie zamierzam więcej udzielać się w dyskusji z Tobą
__________________
It's not who you are that holds you back, it's who you think you're not
Vente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:49   #24
mikaa23
Rozeznanie
 
Avatar mikaa23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 770
Dot.: bransolatki "Pandora"

Ładne
mikaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:49   #25
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: bransolatki "Pandora"

Cytat:
Napisane przez niespotykana niespotykana Pokaż wiadomość
Napisałam , że mi się nie podoba. Nie mam do tego prawa? Ja nic nie MUSZĘ. Jak masz zły humor i musisz się na kimś wyżyć to znajdź sobie inną ofiarę .
Z tego co wiem, to forum po to jest, by wyrażać swoje zdanie, a nie po to, by kogoś obrażać i się czepiać. Takiego tonu możesz używać do rodzinny lub znajomych , nie do ludzi z forum. Trochę szacunku do obcych. -> twój ton świadczy tylko o tobie, nawet jak ktoś ma inne zdanie, kulturalny człowiek umie to uszanować.....
Masz prawo. Gdybys napisala - 'nie podoba mi sie' to pewnie nawet bym nie zwrocila uwagi na twoja wypowiedz. Przeczytaj swoje wypowiedzi i zastanow sie czemu zostaly tak negatywnie odebrane.

I to ci przekleje z twojej wypowiedzi:

Cytat:
twój ton świadczy tylko o tobie, nawet jak ktoś ma inne zdanie, kulturalny człowiek umie to uszanować...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:50   #26
niespotykana niespotykana
Raczkowanie
 
Avatar niespotykana niespotykana
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: bransolatki "Pandora"

Cytat:
Napisane przez Vente Pokaż wiadomość
Te na zdjęciach to ORYGINALNE bransoletki firmy Pandora, a nie podróbki, więc nie rozumiem, do czego pijesz. Ja napisałam, że zamierzam sobie ZROBIĆ podobną, a nie kupic podróbkę. Na prawde przestaję pomału Cię rozumieć, więc nie zamierzam więcej udzielać się w dyskusji z Tobą
Pierwsze zdjęcie to oryginał? aha.
niespotykana niespotykana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:13   #27
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: bransolatki "Pandora"

Cytat:
Napisane przez Vente Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu koleżanka przyszła do pracy z taką bransoletką (tzw. "pandorką")na ręce. Cena oryginalnych koralików mnie przerasta, ale myśle, żeby stworzyć własną, tańszą, z koralików dostępnych na all. A co myślicie o tych bransoletkach? podobają się Wam? Bo ja się w tych kolorowych szkiełkach po prostu zakochałam

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
mnie się za bardzo nie podobają- poza tym budzą jakieś nieporozumienia i emocje-jak wyżej /i nie tylko/ ale potrafia b.ładnie wyglądać i i jeśli Ci się podobają to kupuj taka wersję na jaką możesz sobie pozwolić. Przy okazji- na giełdzie biżuterii i minerałów widziałam bardzo wiele tego typu zawieszek i baz do nich- mogłabyś skompletować sobie "na żywo". Życzę udanego zakupu i zadowolenia!
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:25   #28
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: bransolatki "Pandora"

nie warto wydawać tyle pieniędzy na coś co za 10 lat się znudzi... tym bardziej że oryginalne koraliki niewiele różnią się od tych "podrobionych"(czasam i nawet te nieoryginalne są ładniejsze ). Teraz akurat jest moda na takie bransoletki i pewnie za jakiś czas się zmieni...a jeśli komuś się podobają to mają prawo...każdy ma swoje indywidualne zdanie
__________________
Wszystko się zmienia jak poczujesz szczęście w swoim życiu...
M&J


fanfelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:35   #29
Muskato
Rozeznanie
 
Avatar Muskato
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rymanów
Wiadomości: 652
Dot.: bransolatki "Pandora"

a mnie się nie podobają...
__________________
Z aparatem w ręce
i kotem pod pachą.

Dobrze mi z tym


BLOG
Muskato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 22:00   #30
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: bransolatki "Pandora"

Cytat:
Napisane przez Vente Pokaż wiadomość
Miło, że stać Cię na oryginał, mnie niestety nie. Twój komentarz jest, wybacz, że to powiem, snobistyczny!
I ja się z Tobą zgadzam. Ale słowa mi brakowało. Ty znalazłaś idealne - snobistyczny komentarz.
Niepotrzebnie zadałaś tu to pytanie... niestety mogłaś się spodziewać takich odpowiedzi. Mnie się też podobają koraliki. Ale powiem szczerze, że akurat nie Pandory i postanowiłam sobie kopić coś tańszego i ślicznego na stoisku u mnie w galerii. Cuda. Więc jeśli Ci się podoba coś takiego to kupuj, twórz i się ciesz. I nie ważne czy to Pandora czy Trollbeads...
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.