Praca we Wrocławiu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-11, 12:38   #1
AngelOfDestiny
Raczkowanie
 
Avatar AngelOfDestiny
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 148

Praca we Wrocławiu


Drogie Wizażanki

Jestem z Gliwic, mam propozycję zamieszkania we Wrocławiu. Zamierzam więc poszukać pracy, tyle że nie wiem jak wygląda sprawa z zarobkami w tym mieście.

Oszacowałam, że potrzebowałabym min. 1500 netto żebym mogla się utrzymać. Za niższą stawkę pracować nie mogę więc chciałabym wiedzieć, do jakich firm warto się odezwać.

Najchętniej podjęłabym pracę w sklepach z biżuterią, odzieżą czy kosmetykami, bo to mnie najbardziej interesuje i mam predyspozycje do sprzedaży. Mam też doświadczenie jako urzędnik ale jestem zniechęcona "konkursami"...

Czy możecie mi coś doradzić?
AngelOfDestiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:01   #2
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Praca we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez AngelOfDestiny Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki

Jestem z Gliwic, mam propozycję zamieszkania we Wrocławiu. Zamierzam więc poszukać pracy, tyle że nie wiem jak wygląda sprawa z zarobkami w tym mieście.

Oszacowałam, że potrzebowałabym min. 1500 netto żebym mogla się utrzymać. Za niższą stawkę pracować nie mogę więc chciałabym wiedzieć, do jakich firm warto się odezwać.

Najchętniej podjęłabym pracę w sklepach z biżuterią, odzieżą czy kosmetykami, bo to mnie najbardziej interesuje i mam predyspozycje do sprzedaży. Mam też doświadczenie jako urzędnik ale jestem zniechęcona "konkursami"...

Czy możecie mi coś doradzić?
Przyznam Ci, że nie wiem ile można zarobić, bo nie pracuję na etacie. Na pewno powinnaś pochodzić po galeriach i popytać, czy nie potrzebują pracowników. To minimum, które chcesz mieć, powinnaś dostać. Ewentualnie strony banków, czy nie szukają kogoś do pracy.
Ogłoszenia są w witrynach bądź na gumtree.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.