Proszę o metamorfozę :( AgOosia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-23, 20:26   #1
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia

Proszę o metamorfozę :( AgOosia


Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie tylko kompletnie nie wiem co może mi pomóc chodzi mi o fryzurę i makijaż.Mam kłopoty z dobraniem cieni do oczu (oczka mam piwne) I może pasowałaby mi grzywka Proszę was o radę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 051114_144531.jpg (40,3 KB, 607 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 060105_095402.jpg (39,8 KB, 695 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 060106_082634.jpg (20,0 KB, 429 załadowań)
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 14:52   #2
Red_Dream
Raczkowanie
 
Avatar Red_Dream
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: poludnie
Wiadomości: 339
Dot.: Proszę o metamorfozę :(

Jesteś bardzo ładna... fajnie zarysowana twarz. Najbardziej podobają mi się jednak w Tobie usta, i to je radzę ci dobrze podkreślić
Co do włosów i grzywki.. nie sądzę, że dobrze byłoby ci w takiej prostej... Masz ładne czoło i radzę ci trochę go pokazać, a więc proponuję miekką grzyweczkę na bok...
Co do brązu oczu- według mnie popróbuj z zielonym cieniem
Red_Dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 13:15   #3
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Proszę o metamorfozę :(

Powinnas miec miekka grzywke, tak jak mowi Red_Dream, taka ktora nie zaslania czola.
Taka ktora po bokach siega czubki kosci policzkowych, zeby ulagodzic wyrazista szczeke.

Moze bys dala jakies zdiecia w lepszym kolorze, najlepiej w naturalnym swietle, bo te sa w takim niebieskawym swietle ze trudno poradzic co do makijazu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kimmy-NE.jpg (17,0 KB, 84 załadowań)
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 14:26   #4
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Proszę o metamorfozę :(

hejka ladna z Ciebie dziewczyna...grzywke prosta odradzam ewentualnie ta grzywka na bok i przedzialek na bok.Wlosow nie cieniowalabym po calosci bo mam wrazenie ze sa cienkie,ewentualnie lekkie pazurki i moze podciecie do ramion??...kolor wlosow swietnie do Ciebie pasuje hmm mozesz stosowac lekki podklad w odcieniu Twojej skory(tak by sie nie odznaczal) i od czasu do czasu ozywiac twarz rozem(nadac jej swierzosci)-ale bardzo bardzo lekko bym to robila.Kurcze ciezko mi stwierdzic czy masz szeroko rozstawione oczy,blisko czy normalnie bo zadne ze zdiec nie jest tak naprawde na prosto...Co do oczu,postaw na kontrast,czyli kolory ktore kontrastuja z Twymi oczkami,nie uzywaj brazow-majac piwne oczka(poniewaz bedzie sie to zlewac i wygladac dosc nudnie),masz bardzo delikatna urode wiec radze nie przesadzac z makijazem...lekko podkreslic oczka wystarczy,zlota,beze,odci enie brudnego rozu lub brudnego fioletu,co do zieleni hmm nad tym bym sie zastanowila...Pamietaj ze jak podkreslasz mocniej oczka to juz nie usta i na odwrot to samo!Usta masz faktycznie piekne,na co dzien stosowalabym na Twoim miejscu blyszczyki i delikatne szminki...Pozdrawiam Cie
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 14:36   #5
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Proszę o metamorfozę :(

Ja sądzę, że twoje włosy są przyklapnięte. Potzreba im jest puszystości, lekkości. Może jakieś loki, fale ?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 11:44   #6
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia
Jejku ten wątek założyłam rok temu Dziękuję dziewczyny za pomoc Tylko zdjęcia są już troszkę stare .Zaraz wkleję nowe.Tylko problemy mam ciągle te same Nadal nie wiem co zrobić z włoskami.Nika masz rację-mam strasznie cienkie przyklapnięte włosy Może istnieje jakiś sposób żeby było ich więcej i były puszyste?Nie chcę ich tylko przedłużać sztucznie lub coś w tym stylu A co do makijażu to nie znalazłam niczego,co pasowałoby mi idealnie Jedynie jasny perłowy cień i to w zasadzie tylko jedna "kreacja" na wszystkie okazje Marzę o tym żeby kiedyś zrobić sobie piękny smokey eyes,ale pewno nic z tego nie wyjdzie.Dziękuję Wam bardzo za wszyskie propozycje

Kurcze znalazłam jeszcze jedno zdjęcie takie bardziej wyraźne,pkazujące całą moją mordkę Tylko zapomniałam jak się edytuje wątek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czytaksikezmurwpragne16ko.jpg (28,3 KB, 444 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p90700432yl.jpg (50,5 KB, 317 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p90700680cg.jpg (35,6 KB, 330 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-09 o 21:40 Powód: post pod postem
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 14:23   #7
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Proszę o metamorfozę :(

Chyba wiele się nie zmieniłaś
może powinnaś zacząć stosować pianki, lakiery, które puszą włosy ? Co ty na to ?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 15:04   #8
jowasia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 079
Dot.: Proszę o metamorfozę :(

Bardzo ładna dziewczyna Wystarczy,że będziesz używać kosmetyków zwiększających objętość W sklepach ogromny wybór
__________________

jowasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 15:13   #9
spoczko_loczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 239
Dot.: Proszę o metamorfozę :(

Ja Ci proponuję tylko wycieniować włosy .... Grzywka przy twojej delikatnej twarzy nie będzie Ci pasować .... Ja też mam piwne oczy i podkreślam je tylko białym cieniem i wygląda ślicznie ... Ładnie wyglądasz w tej brązowej bluzeczce z cekinami usta wystarczy u ciebie podkreślić jasnym różowym lub przezroczystym błyszczykiem .... Jesteś ładna więc nie musisz za bardzo się upiększać ))))).
spoczko_loczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:19   #10
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia
Dot.: Proszę o metamorfozę :(

Nika - Pianki jakoś nie za specjalnie na mnie nie działają Efekt jest widoczny przez pół godziny a potem robi się tłusta,ulizana kopuła Spróbuję z tym cieniowaniem chyba powinno pomóc

Spoczko - używam tylko białych cieni,bo wydaje mi się że przez inne mam oczy wielkości główek od szpilek Błyszczyki to standard tylko z moimi wielgachnymi ustami to czasem aż śmiesznie wygląda

Dziękuję Wam kochane za pomoc
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 18:01   #11
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia
Red face Nowy etap w życiu = zmiany w wyglądzie ?? Proszę o pomoc :)

Witam Was wszystkie bardzo serdecznie Już od dłuższego czasu noszę się z zamiarem hmm może nie całkowitej, ale zauważalnej zmiany w swoim wyglądzie. Zwykle kończyło się na nowych cieniach do powiek, podcięciu włosów i tyle Ale w końcu przyszedł taki czas - (nowa szkoła, wkroczenie w dorosłość itepe itede), postanowiłam, że już teraz czas wziąć się za siebie I zwracam się z tym problemem do Was- bo kompletnie nie mam na siebie pomysłu... Może wyszczególnie w punktach te moje "zmory" i wspólnie jakoś coś zaradzimy

zmora nr1: WŁOSY-kompletnie nie mam na nie pomysłu... z jednej strony chciałabym grzywkę lub krótsze włosy, ale z drugiej wiem, że nie będzie mi to pasować i jak tu dojść do porozumienia z samym sobą ...

zmora nr2: UBIÓR-z tym jest już trochę lepiej, zbliżają się studia mam tam na siebie jakiś pomysł hmm może troszkę elegancji- ale znowu nie przesadnej do tej pory chodziłam ubrana raczej na sportowo... może problem tkwi w tym, jak się ubrać żeby wyglądać na ciut wyższą A jest to problem, bo raczej nie przepadam za obcasami ...

zmora nr3: MAKIJAŻ-problem chyba najmniejszy, ale nie chciałam go pominąć. Z cerą jest u mnie generalnie ok, jedyny kłopot sprawiają mi małe i głęboko osadzone oczy + gigantyczne sińce pod nimi Jestem zdrowa, chodzę spać o normalnej porze, śpię po 9-11 godzin, więc chyba już taka moja natura. Pytanie tylko jak to zatuszować, bo próbowałam już wieelu korektorów i żaden nie daje jakiś zachwycających efektów

Nie chcę już Was więcej zadręczać, byłabym bardzo wdzięczna gdybyście potrafiły mi pomóc choć odrobinę Szczególnie chodzi mi o włosy, bo chciałam umówić się niedługo na wizytę żeby nie odkładać tego w nieskończoność Za wszystkie pomysły, rady, sugestie będę Wam bardzo wdzięczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7c 400- 500 pikseli Agnieszka Oczadły.jpg (142,3 KB, 288 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21121600jo.jpg (115,3 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0572jo.jpg (82,9 KB, 259 załadowań)
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 18:48   #12
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Nowy etap w życiu = zmiany w wyglądzie ?? Proszę o pomoc :)

jestes sliczna na drugim zdjeciu wygladasz jak grzeczny aniolek. duzo w tym uroku. jestes naturalnie ladna i przy naturalnosci jak dla mnie powinnas pozostac. makijaz delikatny, wloski mozesz troche podciac (ja nie lubie az tak dlugich) ale dlugie zostawic. moze na poczatek grzyweczka na bok zeby sprawdzic jak sie bedziesz czula a z takiej najlatwiej wyjsc. generalnie ja bym w tobie nic nie zmieniala. nie zgodze sie tylko z ta wieksza elegancja w zwiazku z rizpoczeciem studiow. ja uwazam ze majac tyle lat co ty mozna esperymentowac z moda i nie wciskac sie w ramy skromnej elegancji gdyz na to przjdzie czas za pare lat a wtedy na delikatne szalenstwo bedzie juz za pozno.
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 19:16   #13
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Nowy etap w życiu = zmiany w wyglądzie ?? Proszę o pomoc :)

jesteś na prawdę śliczna, naturalna i delikatna dlategop ja tez bym w Tobie nic nie zmienila pewnie C to nie wiele pomoże bo jednak chciałas rad dotyczących zmian, ale ja uważam że teraz wyglądasz uroczo ale wiadomo kobiety lubią zmiany, więc myśle ze mozesz spokojnie zrobić grzyweczke na bok bo wydaje mi się ze bedzie pasowac. i zetnij troszke włoski i wycieniuj a co do ubioru to że idziesz na studia nie oznacza ze musisz sie ubierac mega elegancko mozna spokojnie zaszaleć
pozdrawiam
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 19:32   #14
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia
Jejj bez przesady Bardziej spodziewałam się krytyki, ale bardzo dziękuję za komplementy .. trochę mnie podbudowały Hmm szczerze mówiąc z grzywką na bok już kombinowałam i raczej się to nie sprawdziło Dlatego myślałam o czymś innym może jakieś krótsze włosy, jakiś bob-ek sama nie wiem ... a co do ubioru, to nie chcę targać się na garsoneczki tylko myślałam żeby czasem przełamać ten sportowy styl czymś efektowniejszym Najbardziej męczy mnie ta fryzura... Może w ogóle przefarbować się na jakiś brąz hehe czy ktoś ma jeszcze jakieś propozycje ?

Wiecie, znalazłam przed chwilą fotki na forum i wybrałam fryzurki, które najbardziej mi się podobają Tylko czy którakolwiek by mi pasowała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury_poldlugie_%2884%29%5B1%5D[1].jpg (32,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alba%2019[1].jpg (90,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11_[1].jpg (47,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg %28118%29[1].jpg (15,9 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-09 o 21:26 Powód: post pod postem
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 20:49   #15
bonorlz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 146
Dot.: Nowy etap w życiu = zmiany w wyglądzie ?? Proszę o pomoc :)

a co bys powiedziala na moją propozycję?


(zrobiłam tez delikatną symulację makijazu: czarny eyeliner na gornej powiecie, czarna kredka w dolnych wewnetrznych kacikach oczy i ladne cieniowanie fioletem )

co Ty na to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1957864 kopia fiolet.jpg (109,8 KB, 160 załadowań)
__________________
a może to dla mnie ułożysz zestaw?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post8639547
bonorlz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 20:49   #16
Maaaleńka
Raczkowanie
 
Avatar Maaaleńka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 61
Dot.: Nowy etap w życiu = zmiany w wyglądzie ?? Proszę o pomoc :)

Witaj
Ekspertem nie jestem, ale myslę że fajnie byś wyglądała w balejażu blond z brązem Masz ciemne oczka więc powinno pasować ..Chociaż w blondzie Ci też ładnie .. + jakieś delikatne cieniowanie.
Troszeczke (ciupeczke ) brwi przyciemnić możesz, będziesz wyraźniejsza
Ogólnie duzo nie zmieniaj bo ślicznie wyglądasz
No i diabeł tkwi w szczególach, czyli jakieś dodatki, kolczyki fajne, różności teraz przecież są, jakieś wiszące, czy kuleczki.. - zawsze to jakis mały powiew elegancji i ładny uzupełniacz
Pozdrawiam
__________________
..Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni..

Maaaleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 22:03   #17
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia
Dot.: Proszę o metamorfozę :( AgOosia

bonorlz ... szok jaka odmiana aż nie wierzę, że to ja hmm chyba fajnie, ale tak trudno się przestawić z blond na brąz chociaż teraz mnie podkusiłaś
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 22:27   #18
bonorlz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 146
Dot.: Proszę o metamorfozę :( AgOosia

nooo ciezko Cie rozpoznac na tej mojej przeróbce ale strasznie mi sie podobasz (nie pisze tak dlatego, że ja ją robiłam czy coś) Mysle, ze świetnie byś tak wyglądała, Twój wizerunek nabrałby takiego mmmm smaczku i pazurka a kolor - cos bym tak kombinowała z orzechem i kilkoma jasniejszymi pasemkami (takimi słabo widocznymi, jakby zatopionymi w reszcie ja te ze zdjecia

do tego przyciemnic brwi, nie jakos baardzo na czarno od razu. Ale tak zeby byly ciemniejsze, cos z brązami.

MAKIJAZ! podkresl oko! masz duze oczy, mozesz sobie pozwolic na szalenstwo

ciuchy: myślę, ze bardziej w stylu retro nie mowie, że od razu spodnice po babci ale przejsc na jakies ladne dziewczece sweterki i tuniki tu jakies ciekawe korale, wisiorek, kolczyki. Masz taka naprawdę sliczną dziewczęcą urodę wprost stworzoną do takich rzeczy

kilka ciekawych propozycji dla Ciebie:

http://www.allegro.pl/item429311509_..._tunika_m.html

http://www.allegro.pl/item430260146_..._roz_l_xl.html

http://www.allegro.pl/item434141358_...oronka_36.html

http://www.allegro.pl/item434134509_...azurek_40.html

http://www.allegro.pl/item433175858_...ony_super.html

http://www.allegro.pl/item434926458_...iarze_xxl.html


ja sama kiedyś chodziłam tylko w sportowych ciuchach, nie wyobrazalam sobie zeby ubrac cos z koronka czy kokardka ale sie jakos przełamałam, zmieniłam i teraz głownie w takich ciuchach chodze nie pamietam juz kiedy ostatnio raz mialam na stopach sportowe buty! ciagle tylko jakies balerinki

Teraz idziesz na studia (tak jak ja - witaj w klubie) wiec myslę, że zmiana byłaby swietnym rozwiazaniem

pozdrawiam!!
__________________
a może to dla mnie ułożysz zestaw?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post8639547
bonorlz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 13:29   #19
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia
Dot.: Proszę o metamorfozę :( AgOosia

Bono popróbuję coś z tym makijażem, bo zwykle maluję się tylko jasnym cielistym cieniem i to wszystko Muszę się udać zakupić coś z fioletów coś czuję, że to może być to no i muszę się oswoić z czarną kredką Co do ubioru to strzeliłaś dokładnie w to czego szukam, szczególnie podoba mi się ta pierwsza tuniczka, niedługo będę się wybierać na zakupy to wkleję później swoje zdobycze A włosy, no cóż patrzę na to zdjęcie i niby jestem zachwycona, ale nie wiem czy mam odwagę na taką zmianę A mogłabyś pokombinować coś z fryzurkami, które wkleiłam? Będę bardzo wdzięczna, bo sama nie mam photoshopa
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 16:13   #20
bonorlz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 146
Dot.: Proszę o metamorfozę :( AgOosia

no to szalej! Nie boj sie zmian!

Co do photoshopa no to pewnie, że Ci przerobię tylko potrzebuję jakieś Twoje zdjęcie z buźką taka centralnie od przodu. Mam nadzieję, że jakies znajdziesz Bo to na ławce jest za małe (w sensie, ze za mała twarz)
__________________
a może to dla mnie ułożysz zestaw?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post8639547
bonorlz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 16:46   #21
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia
Dot.: Proszę o metamorfozę :( AgOosia

Bono, dziękuję Ci bardzo Narazie znalazłam tylko taką "szmirę" Chyba jedyne moje zdjęcie tak od frontu, bo prawie wszystkie mam z profilu lekko Mam nadzieję, że takie może być
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24202728lo.jpg (40,4 KB, 176 załadowań)
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 18:12   #22
bonorlz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 146
Dot.: Proszę o metamorfozę :( AgOosia

oto efekty zabawy w photoshopie
wszystko tak na szybko bo zapewne chciałas szybko zobaczyc jak to bedzie wygladac Mam nadzieje, ze takie Ce satysfakcjonują

PS. Osobiscie proszę abyś nie robiła sobie fryzurki z drugiego zdjęcia bo bedzsz wyglądać jak 90% mieszkanek Polski

oryginalnosc jest w cenie! nie klonowanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg %28118%29[1] kopia.jpg (31,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11_[1] kopia.jpg (66,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alba%2019[1] kopia.jpg (84,5 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ble013 kopia.jpg (22,1 KB, 27 załadowań)
__________________
a może to dla mnie ułożysz zestaw?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post8639547
bonorlz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 09:25   #23
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia
Dot.: Proszę o metamorfozę :( AgOosia

... jak już mam zrobić to tą, którą Ty mi wybrałaś hahhah tragedia te fryzury chyba właśnie zdecyduję się na Twoją propozycję Tylko muszę poczekać na moją fryzjerkę, bo ma zwolnienie lekarskie jakieś problemy z ciążą... jak nie wróci w przyszłym tygodniu to poszukam jakiejś innej
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 09:49   #24
bonorlz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 146
Dot.: Proszę o metamorfozę :( AgOosia

noo Aguś cieszę się

Mam nadzieje, że nam się tutaj pokazesz po zmianie
__________________
a może to dla mnie ułożysz zestaw?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post8639547
bonorlz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 11:29   #25
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia
Dot.: Proszę o metamorfozę :( AgOosia

Pewnie, że powklejam zdjęcia Mam nadzieję, że wszystko jakoś w miarę wyjdzie żebym się nie wystraszyła Niedługo jadę na zakupy to wkleję jakieś nowe ciuszki, a jak tylko wrócę od fryzjera to sesja zdjęciowa i dam wam znać Dziękuję Ci bardzo za pomoc, bo jakoś nigdy nie wierzyłam, że mogłoby mi być ładnie w ciemnych włosach, a tu proszę Zaraz po wizycie u fryzjera dam wam znać
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 11:42   #26
bonorlz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 146
Dot.: Proszę o metamorfozę :( AgOosia

tylko wiesz co tą grzywkę to myślę, źebys sobie zrobiła taka delikatnie na oczy Nie taka równiusieńką jak od linijki broń Boze nie rowno nad brwiami bo myslę, że by Ci nie pasowało.


nie mogę się doczekać Twoich zdjęc
__________________
a może to dla mnie ułożysz zestaw?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post8639547
bonorlz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 13:07   #27
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia
Tadaamm Właśnie wróciłam od fryzjera, bono chciałam Ci bardzo gorąco podziękować, za to, że teraz w końcu czuję się ładna Gdyby nie Ty, to pewno dalej chodziłabym jak szara mysza Narazie jedno zdjęcie na szybko, z czasem dodam więcej

Boże zapomniałam o zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 005.jpg (69,8 KB, 352 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-27 o 12:34 Powód: post pod postem
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 16:48   #28
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Proszę o metamorfozę :( AgOosia

bardzo mi się podoba
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 23:40   #29
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Proszę o metamorfozę :( AgOosia

Cudnie!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 23:50   #30
bonorlz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 146
Dot.: Proszę o metamorfozę :( AgOosia

oooj Aguś jak ładnie
__________________
a może to dla mnie ułożysz zestaw?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post8639547
bonorlz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.