spinning - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-26, 21:15   #1
nale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 8

spinning


Po dłuższym okresie nicnierobienia zmobilizowałam się do uprawiania jakiegolwiek "sportu". Chodzi mi głównie o kondycję, a nie o figurę, aczkolwiek nie obraziłym się , gdzyby mi ubyło troszke w obwodzie ud - przy ogólnie bardzo szczupłej sylwetce mam tzw. "bryczesy" i z lekka wystającą pupę. Zdecydowałam się na spinning, bo bardzo mi się ta forma podoba, ale zastanawiam sie czy nie spowoduje "rozbudowania" nóg, które u mnie w porównaniu do reszty ciała są stosunkowo masywne (chodzi mi o sama budowę, nie tłuszcz). Mam bardzo mało czasu i dlatego w grę wchodzą tylko dwie godziny tygodniu w klubie + nieregularnie basen. Nic na to nie poradzę. O ile spinning jest OK Waszym zdaniem, to co wybrać jako drugie: ze wzgledu na swój kalendarz mam do wyboru: Body shape, fat burning, ew. drugi spinning albo siłownię. Co myslicie o spinningu i co wybrać oprócz? Zależy mi na fachowej poradzie, bo skoro mam tak mało czasu na fitness, to chcę go maksymalnie efektywnie wykorzystać. Z góry dziekuję
nale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-29, 18:06   #2
nale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 8
Re: spinning

podciągam
nale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-29, 18:15   #3
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Re: spinning

mi się spining kojarzy z wędkowaniem ale to nie o to tu chyba chodzi
spoko, znajdzie się ktoś lepiej poinformowany! cierpliwości!
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-01, 07:08   #4
Bjuti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 10
Re: spinning

Witam,

Sama chodzę na spinning, w moim klubie jest kilka programów: na spalanie kalorii (średnie tempo, niezbyt duże obciążenia, umiarkowane tętno), na rozbudowę mięśni (duże obciążenia, wolne tempo, podjazdy), na wytrzymałość (bardzo intensywne tempo, wysokie tętno) oraz program dla fanatyków, gdzie dosłownie oczy wychodzą na wierzch z wysiłku W zależności od celu obierasz interesujący Cię program.
Jeśli chodzi o drugie zajęcia, nie bierz spinningu, pójdź na siłownię, gdzie możesz poćwiczyć górne partie ciała i brzuch albo na zmianę body shape, który angażuje wszystkie mięśnie i jednocześnie spala kalorie.

Pozdrawiam i życzę sukcesów!
Bjuti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.