Kosmetyki Revlon za granicami Polski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-31, 07:56   #1
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466

Kosmetyki Revlon za granicami Polski


Przeglądałam właśnie oferty na allegro kosmetyków firmy Revlon i zastanawiam się jak to jest z tymi cenami ?? U nas podkąłd Colorstay kosztuje w sklepie ok 70 zł, na allegro można go kupić już za 49 zł Są tam min odcienie u nas w kraju niedostępne, stąd też przypuszczam, że pochodzą one spoza Polski.

Napiszcie proszę dziewczyny czy u Was te ceny są rzeczywiście tak korzystne?? Jest tu trochę dziewczyn mieszkających za granicą wypowiedzcie się prosze, bo nie chciałabym kupić czegoś nie daj boże nieorginalnego

Pozdrawiam
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 08:22   #2
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Kosmetyki Revlon za granicami Polski

Cytat:
Napisane przez fascynacja25
Przeglądałam właśnie oferty na allegro kosmetyków firmy Revlon i zastanawiam się jak to jest z tymi cenami ?? U nas podkąłd Colorstay kosztuje w sklepie ok 70 zł, na allegro można go kupić już za 49 zł Są tam min odcienie u nas w kraju niedostępne, stąd też przypuszczam, że pochodzą one spoza Polski.

Napiszcie proszę dziewczyny czy u Was te ceny są rzeczywiście tak korzystne?? Jest tu trochę dziewczyn mieszkających za granicą wypowiedzcie się prosze, bo nie chciałabym kupić czegoś nie daj boże nieorginalnego

Pozdrawiam
Pamiętam, że w którymś z wątków wypowiadały się dziewczyny z zagranicy, że te kosmetyki są u nich jeszcze tańsze niż na allegro u nas, wiec sprzedawcy jeszcze na tej róznicy zarabiają Ja sama kupiłam na allegro cienie, bo taniej.

Podaje przyklady:
Pierwsza cena to cena z drugstore, druga jaka ja zaplacilam na Allegro:

Revlon ColorStay Stay Natural Makeup SPF 15 - $10.59 – 46 PLN
Revlon Skinlights Instant Skin Brightner Lotion Brightener SPF 15 - $11.99 – 38 PLN
Revlon SkinLights Face Illuminator Powder Brightener - $11.99 – 45 PLN
Revlon Skinlights Custom Face Powders 4w1 - $9.89 – 39PLN
Revlon ColorStay 12 Hour Quad Eye Shadow - $6.29 – 35 PLN
Tak pisala Basia39
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 08:34   #3
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Kosmetyki Revlon za granicami Polski

to prawda,w stanach revlon jest bardzo tani,jak porownalam ceny z Polska to zbladlam.Oscyluja one w granicach 10 USD a na wypzredazach czy tez w tanszych sklepach mozna kupic za 6-8,mysle ze na allegro sa oryginaly,bo raczej nie oplaca sie podrabiac revlonu...takie jest moje zdanie,zajrzyj na ebay amerykanski,tam mozna kupic jeszcze taniej
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 08:42   #4
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Kosmetyki Revlon za granicami Polski

Cytat:
Napisane przez sunapee
to prawda,w stanach revlon jest bardzo tani,jak porownalam ceny z Polska to zbladlam.Oscyluja one w granicach 10 USD a na wypzredazach czy tez w tanszych sklepach mozna kupic za 6-8,mysle ze na allegro sa oryginaly,bo raczej nie oplaca sie podrabiac revlonu...takie jest moje zdanie,zajrzyj na ebay amerykanski,tam mozna kupic jeszcze taniej
Rzeczywiście na ebayu ceny są szokujaco niskie gorzej tylko z płatnościami za aukcje bo oni zazwyczaj preferują PayPall a w Polsce niestety jest on niedostępny

Dzieki dzoewczyny za opinie, będę spokojniejsza kupując podkłady
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 08:49   #5
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Kosmetyki Revlon za granicami Polski

Cytat:
Napisane przez fascynacja25
Rzeczywiście na ebayu ceny są szokujaco niskie gorzej tylko z płatnościami za aukcje bo oni zazwyczaj preferują PayPall a w Polsce niestety jest on niedostępny

Dzieki dzoewczyny za opinie, będę spokojniejsza kupując podkłady

hmmmm upewnij sie jak to jest z tym paypall bo ostatnio jak zagladalam na polskiego ebaya to mignelo mi cos w stylu "PayPall darmowa rejestracja"..nie wczytywalam sie doglebnie,ale moze paypall w polsce juz dziala...
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 10:07   #6
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Kosmetyki Revlon za granicami Polski

Cytat:
Napisane przez sunapee
hmmmm upewnij sie jak to jest z tym paypall bo ostatnio jak zagladalam na polskiego ebaya to mignelo mi cos w stylu "PayPall darmowa rejestracja"..nie wczytywalam sie doglebnie,ale moze paypall w polsce juz dziala...
Zaraz tam zajrzę, ale wczesniej jak chciałam się zarejstrować to niestety nie ma Polski wśród krajów jak się wybiera lokalizację
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 14:41   #7
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki Revlon za granicami Polski

Revlon ma bardzo niskie ceny, niesamowicie korzystne dla Polek, z racji tego, że są o co najmniej 20-40% niższe. Na dodatek wybór produktów jest większy, a także ich gama kolorystyczna. No i niestety jak z L'Orealem, jakoś lepsza niż u nas. Colorstay kupiony w Stanach jest o niebo wygodniejszy i przyjemniejszy niż ten polski. Może to nie kwestia wykonania (bo chyba on nie jest produkowany w Polsce na licencji?), lecz raczej zbyt długiego przechowywania

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.