Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-06, 15:23   #1
kAsua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28

Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)


Cześć dziewczyny. Zakładam tu wątek, bo wiem, że potraficie naprawdę dać świetne rady A mi po głowie od jakiegoś czasu chodzi zmiana wizerunku i nie do końca wiem, w którą stronę iść. Zastanawiam się nad zmianą koloru włosów, myślałam nad blondem albo nad ombre z blondem przy końcówkach. Czy pasowałby mi? Oprócz tego jestem znudzona moją obecną fryzurą. Myślę, że mi pasuje, ale po kilku latach prostej grzywki chciałabym czegoś innego. Jednak ciężko zejść z prostej grzywki, choćby na prostego długiego boba.
Jeśli chodzi o makijaż to nie mam pomysłu na nic innego. Uważam że bez kreski na dolnej powiece, która nie jest przez was często polecana, wyglądam na zaspaną i moje oczy są bez wyrazu.
Załączam kilka zdjęć i będę wdzięczna za każde spostrzeżenia i rady Na pierwszym zdjęciu mam lekko przyciemnione włosy szamponetką, na
innych już naturalny kolor.
Oprócz tego mam jeszcze jedno pytanie- na ile lat wyglądam?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-10-14 08.10.44.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (57,2 KB, 912 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-05-26 10.05.03.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (41,5 KB, 578 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-04-22 13.55.50.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (43,9 KB, 710 załadowań)
kAsua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 15:31   #2
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

ombre to chyba dobry pomysł, zrezygnuj koniecznie z takiego makijażu, bo ciut tandetny jest, popróbuj inaczej, choćby cieniami, dla mnie wyglądasz na jakieś 23-26 lat
dużo się pomyliłam?
czarna_pantera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 15:39   #3
kAsua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Mam 20 lat, więc jest to jakaś różnica.
Na cienie nie mam zbyt pomysłu. Chciałabym ten makijaż zmienić ale cieniami nie umiem się szczególnie posługiwać Wiem wiem, to można nadrobić, ale dobrze byłoby wiedzieć w czym mi dobrze.
kAsua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 15:52   #4
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

teraz ciężko odróżnić 18 latkę od 25 latki?
a mnie ile byś dała?
spróbuj zaczesać inaczej grzywkę
jakie trendy Ci się podobają?
czarna_pantera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 16:15   #5
kAsua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Jeśli w avatarze masz swoje zdjęcie to stawiam że masz ok 25 lat

Grzywkę co jakiś czas zaczesuje na bok, szczególnie kiedy zaczyna robić się za długa. Jednak nie jest to coś co mi do końca odpowiada, bo nie jest ona ścięta na skos, więc jest to rozwiązanie tymczasowe.
kAsua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 16:19   #6
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Nie podobasz mi się w tej grzywce, może spróbuj czegoś innego - na przykład zaczesaną na bok, ukośnie? Włosy masz bardzo ładne, ale mogłabyś je ewentualnie leciutko rozjaśnić. Makijaż oczu, który prezentujesz nie pasuje - może spróbuj bardziej zaakcentować usta a oczy tylko podkreślić jasnym cieniem i tuszem? W okularach dałabym Ci gdzieś ok. 25 lat, a bez 20.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 16:54   #7
kAsua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Wszyscy o tej kresce ale ja się sobie bez niej nie podobam Jutro albo dziś wieczorem postaram się wrzucić zdjęcie jak wyglądam bez kreski na dole bądź w ogóle w jakimś make up no make up i może wtedy uda się mi coś wbić do głowy. Może jakieś propozycje makijażu czy cuś.

Nie mam narazie swoich zdjęć w grzywce na bok, ale postaram się jakieś dodać jak najszybciej. Marzy mi się prosty bob ale perspektywa zapuszczania tej krótkiej grzywki mnie przeraża.
kAsua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 16:58   #8
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

ta kreska Ci w ogóle nie pasuje
rozumiem ból, ja sama nie akceptuję siebie bez cieni do oczu
naprawdę spróbuj się inaczej pomalować, żebyś nie czuła się blado a zrezygnowała z tej czarnej kreskowej otoczki
czarna_pantera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 17:50   #9
kAsua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

A macie może jakieś konkretne rady odnośnie tego makijażu? Jakie kolory, jak te cienie poprowadzić itp? Coś dopasowanego do mnie. Mam w kosmetyczce jeden cień w kolorze brązowym i to wszystko ;-) kiedy próbuje coś nim zdziałać to kończy się na tym ze wstyd wyjść z domu ;-)
kAsua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 23:23   #10
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Cytat:
Napisane przez kAsua Pokaż wiadomość
A macie może jakieś konkretne rady odnośnie tego makijażu? Jakie kolory, jak te cienie poprowadzić itp? Coś dopasowanego do mnie. Mam w kosmetyczce jeden cień w kolorze brązowym i to wszystko ;-) kiedy próbuje coś nim zdziałać to kończy się na tym ze wstyd wyjść z domu ;-)
Ja bym postawiła na delikatne chłodne odcienie cieni bądź pastele.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 08:08   #11
kAsua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Tak jak mówiłam wrzucam zdjęcie bez dolnej kreski. Nie podoba mi się ten efekt w ogóle A czy dolna powieka pomalowana cieniami nie sprawi że makijaż będzie zbyt mocny?
Pytałam o to na ile lat wyglądam ponieważ zazwyczaj ludzie dosyć znacznie zanizali mój wiek. Wasze typy mnie zaskoczyły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0067.jpg (17,3 KB, 726 załadowań)
kAsua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 08:26   #12
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

i lepiej bez dolnej kreski przyzwyczaisz się albo spróbuj coś w tym stylu, daj swoje pomysły
co do wieku, inaczej na żywo inaczej w realu, trudno czasem określić, mnie też nie trafiają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makijaż-1.jpg (13,8 KB, 162 załadowań)
__________________
Monika
czarna_pantera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 08:46   #13
kAsua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Na tym zdjęciu mam też zaczesana grzywkę na bok, przez co widać ze nie do końca się ona układa tak jakbym chciała. Z boku zostaje taki bezsensowny kosmyk i nie wiem jak się go pozbyć, wycieniowac czy sam przestanie się rzucać w oczy kiedy będzie dłuższy?
Bardzo podobają mi się dzienne makijaże w brazach i ciepłych kolorach. Raczej neutralnych. Wole unikać fioletu chociażby który w teorii pasuje do mojej zielonej tęczówki. Wyglądam z nim jakbym miała coś z oczami. Albo druga wersja- to ja jestem totalne beztalencie jeśli o makijaż chodzi i dlatego to taka porażka. :-D
kAsua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 08:56   #14
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

ja też, ale praktyka czyni mistrza
wczoraj próbowałam z eyelinerem na brązowych cieniach, nie wyszło, ręka się trzęsła, rozmazałam go na powiece i wyszło całkiem całkiem

u Ciebie zmieniłabym kolor, fryzurę, może dobry fryzjer coś foradzi i poeksperymentowałabym z makijażami metodą prób i błędów
__________________
Monika
czarna_pantera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 09:09   #15
kAsua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

A jaki kolor twoim zdaniem by pasował? Raczej blondynka czy ciemne brązy?
kAsua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 09:14   #16
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

chyba coś takiego jak na zdjęciu powyżej, w ciemnym Cię nie widzę, ale to może kwestia fryzury
__________________
Monika
czarna_pantera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 13:53   #17
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Cytat:
Napisane przez kAsua Pokaż wiadomość
A jaki kolor twoim zdaniem by pasował? Raczej blondynka czy ciemne brązy?
Na zdjęciu bez domalowanej dolnej kreski o wiele lepiej wyglądasz i korzystniej także w takiej grzywce na bok, ale możesz ją trochę wycieniować. Jeśli chodzi o kolor włosów to zdecydowanie blondy ale nie platynowe.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 16:12   #18
ewelinaisaba
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaisaba
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 32
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Kochana z tą kreską na dole to porażka- jest tandetna i nie ma co się oszukiwać. Jak zobaczyłam ją na pierwszych zdjęciach to do razu rzuciła mi się w oczy i nie wiem jakby zasłaniała twoją twarz. Polecałabym Ci postawić na czerwone usta bez kreski oczywiście skoro z cieniami sobie nie radzisz.

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinaisaba Pokaż wiadomość
Kochana z tą kreską na dole to porażka- jest tandetna i nie ma co się oszukiwać. Jak zobaczyłam ją na pierwszych zdjęciach to do razu rzuciła mi się w oczy i nie wiem jakby zasłaniała twoją twarz. Polecałabym Ci postawić na czerwone usta bez kreski oczywiście skoro z cieniami sobie nie radzisz.
\
no i włosy zafarbowałabym do średniego brązu, a grzywkę wycieniowała, żeby nie była taka równa.
ewelinaisaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 16:22   #19
kAsua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Nie wiedziałam że wygląda na tandetna Jakoś tak mi podpasowała.
Nie zmienia to jednak faktu że bez "czegoś" na dolnej powiece czuję się naga ew. spróbuję pokombinować coś z cieniami do powiek - jak w końcu przyjdzie do mnie przesyłka. Żeby jakoś inaczej te oczy podkreślić - w makijażu zawsze stawiam właśnie na nie, usta są na drugim miejscu,

Jeśli chodzi o włosy to po głowie chodzi mi ciągle blond. Ale boje się trochę efektu, bo jeśli coś pójdzie nie tak, łatwo tego nie odwrócę. Mogę niby spróbować w programach do metamorfoz, natomiast efekt końcowy i tak może być zaskoczeniem. Do zmiany namawia mnie również mój chłopak, któremu zawsze się taki kolor podobał
kAsua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 22:20   #20
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Cytat:
Napisane przez kAsua Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam że wygląda na tandetna Jakoś tak mi podpasowała.
Nie zmienia to jednak faktu że bez "czegoś" na dolnej powiece czuję się naga ew. spróbuję pokombinować coś z cieniami do powiek - jak w końcu przyjdzie do mnie przesyłka. Żeby jakoś inaczej te oczy podkreślić - w makijażu zawsze stawiam właśnie na nie, usta są na drugim miejscu,

Jeśli chodzi o włosy to po głowie chodzi mi ciągle blond. Ale boje się trochę efektu, bo jeśli coś pójdzie nie tak, łatwo tego nie odwrócę. Mogę niby spróbować w programach do metamorfoz, natomiast efekt końcowy i tak może być zaskoczeniem. Do zmiany namawia mnie również mój chłopak, któremu zawsze się taki kolor podobał
Nie kieruj się gustem chłopaka, lecz swoim Możesz spróbować blondu, ale najlepiej zacznij od ciemniejszych, bardziej stonowanych odcieni, by zmniejszyć ryzyko niedopasowania. Na przykład:
001 (3).jpg

Jeśli lubisz coś czuć na dolnej powiece, to może spróbuj skupić się na rzęsach i je jakoś podkreślić. Oprócz tego uważam, że powinnaś położyć zdecydowany akcent na usta.
blonde-face-makeup-macro-detail-pink-lipstick-17391794.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 01:52   #21
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Szkoda niszczyć taki naturalny kolor, ja bym zostawiła, ewentualnie dodałabym pare cieńszych jaśniejszych/ciemniejszych pasemek na grzywce w jakiś ciekawy sposób albo kolorowych, moim zdaniem lepiej ci w grzywce niż bez i makijaż mi się podoba u ciebie, ładnie to wygląda, nie wiem o co chodzi reszcie
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 06:29   #22
kAsua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Nie kieruje się gustem chłopaka broń boże ;-) jego sugestie po prostu trafiają w to o czym długo myślę.
Mi szkoda trochę włosów i chyba dlatego nie mam jeszcze blondu bo mam je w bardzo dobrej kondycji. No chyba ze są juz jakieś metody farbowania nie niszczące włosów. Ja się na tym nie znam.
Kieruje pytanie tutaj o ten blond bo z wyobraźnią u mnie słabo i za nic nie potrafię siebie w tym kolorze zobaczyć
kAsua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 13:07   #23
ewelinaisaba
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaisaba
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 32
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Wymyśliłam jak zastąpić Twoją kreskę na dolnej powiece! Kup cielistą kredkę ew. białą i pomaluj linię wodną oka, wzdłuż linii dolnych rzęs namaluj cieniutką kreskę, ale tylko do połowy oka dzięki czemu przyciemni ci się zew. kącik oka i będzie miało trochę wyrazistości, której Ci brakuję bez czarnej kreski na linii wodnej, a dzięki cielistej bądź białej kresce oko nabierze świeżości

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Jest jeszcze coś co dopiero teraz zauważyłam na zdjęciu z grzywką na bok nie masz w ogóle podkreślonych brwi i wygląda to tak jakby zaczynały ci się w połowie oka- a przecież dobrze podkreślone brwi robią wielką robotę! Chciałabym Cię zobaczyć z grzywką zaczesaną na bok, podkreślonymi oczami tak jak wyżej napisałam, bardziej zaznaczonymi brwiami i czerwonymi ustami.
ewelinaisaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 13:18   #24
Chibiusa
Raczkowanie
 
Avatar Chibiusa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 323
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Mnie się podoba Twój naturalny kolor włosów, widać też, że są zadbane i błyszczące.
Uważam, że ten kolor Ci pasuje, no i też znudziły mi się te farbowane włosy, które ciągle widzę u kobiet i ostatnio podobają mi się naturalne kolory włosów ładnie komponujące się z twarzą- zwłaszcza kiedy są ładne jak Twój.
Nie znam się na makijażu, ale o wiele lepiej wyglądasz bez dolnej kreski, a wg mnie połączenie - oko obrysowane kredką+okulary+ciężka grzywka nachodząca na oczy nie jest korzystne, bo bardzo przytłacza twarz.
Myślę, że jeśli chcesz nosić prostą grzywkę to trochę krótsza, lekko odsłaniająca brwi, może pocieniowana lub dłuższa na bok, albo całkiem zapuść grzywkę.
__________________
Vouloir c'est pouvoir.
Chibiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 14:22   #25
asharya
Przyczajenie
 
Avatar asharya
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Kolor włosów masz fajny. Ja pobawiłabym się kreską na górnej powiece. Oko z pewnością stanie się wtedy wyraźniejsze i bardziej charakterne a co do wieku, jak przeczytałam post to sądziłam, że masz max 25 lat.
__________________
Nowe Centrum Łodzi
asharya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 15:50   #26
magda120792
Rozeznanie
 
Avatar magda120792
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południowo-wschodnie krańce
Wiadomości: 578
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Cytat:
Napisane przez kAsua Pokaż wiadomość
Tak jak mówiłam wrzucam zdjęcie bez dolnej kreski. Nie podoba mi się ten efekt w ogóle A czy dolna powieka pomalowana cieniami nie sprawi że makijaż będzie zbyt mocny?
Pytałam o to na ile lat wyglądam ponieważ zazwyczaj ludzie dosyć znacznie zanizali mój wiek. Wasze typy mnie zaskoczyły

O wiele,wiele bardziej podobasz mi się tutaj niż na zdjęciach w 1 poście,zapuszczaj grzywkę na bok.Makijaż baardzo na plus
__________________
zapuszczamy włosy od nowa . . .

"Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma"
Marilyn Monroe




magda120792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 07:29   #27
kAsua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Cytat:
Napisane przez ewelinaisaba Pokaż wiadomość
Wymyśliłam jak zastąpić Twoją kreskę na dolnej powiece! Kup cielistą kredkę ew. białą i pomaluj linię wodną oka, wzdłuż linii dolnych rzęs namaluj cieniutką kreskę, ale tylko do połowy oka dzięki czemu przyciemni ci się zew. kącik oka i będzie miało trochę wyrazistości, której Ci brakuję bez czarnej kreski na linii wodnej, a dzięki cielistej bądź białej kresce oko nabierze świeżości

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Jest jeszcze coś co dopiero teraz zauważyłam na zdjęciu z grzywką na bok nie masz w ogóle podkreślonych brwi i wygląda to tak jakby zaczynały ci się w połowie oka- a przecież dobrze podkreślone brwi robią wielką robotę! Chciałabym Cię zobaczyć z grzywką zaczesaną na bok, podkreślonymi oczami tak jak wyżej napisałam, bardziej zaznaczonymi brwiami i czerwonymi ustami.
Napewno ze zbyt mocno podkreślonymi brwiami wyglądam karykaturalnie i u mnie granica między ładnymi brwiami a smiesznymi jest bardzo płynna więc muszę uważac. Niemniej zakupiłam jakiś fajny zestaw do brwi i będę kombinować.
Postaram się również wstawić kilka kolejnych zdjęć, choćby z czerwonymi ustami, które ... totalnie mi nie pasują Kupiłam kiedyś całkiem fajną pomadkę i do teraz leży w szafie. To nie tylko moje zdanie, aż głupio mi było jak kiedyś się w niej pokazałam ludziom. "Co Ci się stało? " Mocne usta nie są dla mnie.

Cytat:
Napisane przez Chibiusa Pokaż wiadomość
Mnie się podoba Twój naturalny kolor włosów, widać też, że są zadbane i błyszczące.
Uważam, że ten kolor Ci pasuje, no i też znudziły mi się te farbowane włosy, które ciągle widzę u kobiet i ostatnio podobają mi się naturalne kolory włosów ładnie komponujące się z twarzą- zwłaszcza kiedy są ładne jak Twój.
Nie znam się na makijażu, ale o wiele lepiej wyglądasz bez dolnej kreski, a wg mnie połączenie - oko obrysowane kredką+okulary+ciężka grzywka nachodząca na oczy nie jest korzystne, bo bardzo przytłacza twarz.
Myślę, że jeśli chcesz nosić prostą grzywkę to trochę krótsza, lekko odsłaniająca brwi, może pocieniowana lub dłuższa na bok, albo całkiem zapuść grzywkę.
Jakie to zabawne, że wy widzicie mnie zupełnie inaczej niż ja sama. Patrzę na te zdjęcia i zastanawiam się jakim cudem bez dolnej kreski miałabym wyglądać lepiej Czy to przyzwyczajenie?

Cytat:
Napisane przez asharya Pokaż wiadomość
Kolor włosów masz fajny. Ja pobawiłabym się kreską na górnej powiece. Oko z pewnością stanie się wtedy wyraźniejsze i bardziej charakterne a co do wieku, jak przeczytałam post to sądziłam, że masz max 25 lat.
Kupiłam paletkę neutralnych cieni i będę kombinować, może w ten sposób osiągne efekt, który by mnie satysfakcjonował.

Cytat:
Napisane przez magda120792 Pokaż wiadomość
O wiele,wiele bardziej podobasz mi się tutaj niż na zdjęciach w 1 poście,zapuszczaj grzywkę na bok.Makijaż baardzo na plus
Dziękuję Wam za wszystkie rady bo powoli zaczyna mi się rozjaśniać w głowię, w którą stronę iść. Nie mam czasu niestety za dużo siedzieć na forum, ale jutro mam wolne więc pewnie cyknę parę zdjęć. Znalazłam też fajny program do metamorfoz, może tam coś spróbuję jeszcze powrzucać i pozmieniać.
kAsua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 10:47   #28
201611210932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 141
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Zdecydowanie lepiej ci bez kreski na dole, oko wygląda na większe, świeższe i o ładniejszym kształcie (taki makijaż jaki nosiłaś kojarzy mi się z dziewczynami w gimnazjum które nie wiedziały jeszcze jak się zabrać za makijaż, ale już chciały się malować - bez urazy ) Ewentualnie w ramach odzwyczajania pewnie mogłabyś lekko trochę ciemniejszym cieniem zaznaczyc dół ale od zewnętrznego kącika.
A jeśli chodzi o usta, to wg mnie powinnaś postawic na "pośrednie" pomadki, takie które nadadzą ładny kolor, ale nie będą krwistą czerwienią, skoro w takiej nie czujesz się zbyt dobrze.

Co do grzywki: myślałam że masz bardzo wysokie czoło i dlatego ją nosisz, ale nie masz takiego więc zdecydowanie na bok. Kiedy ją odhodujesz będzie ci o wiele ładniej.

Jak chcesz to faktycznie możesz lekko podreperować brwi makijażem, ale moim zdaniem to trzeba robic umiejętnie, bo kiepsko i za mocno zrobione brwi wg mnie nie wyglądają korzystnie.

Ogólnie na tym zdjęciu bez dolnej kreski wyglądasz bardzo ładnie i uważam że wystarczyłyby ci kreska na górnej powiece (w nieco ładniejszym kształcie), tusz, róż i coś co nada ustom ładny ale niezbyt mocny kolor i tyle.
201611210932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 06:57   #29
kAsua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Zdecydowałam co z włosami. Dziś idę zrobić sobie ombre w ramach eksperymentu czy jaśniejsze włosy będą mi pasowały. Wrzucę potem zdjęcia. Mam nadzieje ze nie będzie tragedii.
Jeśli chodzi o makijaż to próbuje iść w inna stronę. zrezygnowałam z kredki, a delikatnie podkreślam dół cieniem. widzę że idealnie mi to nie wychodzi, ale nigdy wcześniej nie używałam cieni tak naprawdę wiec trochę pocwicze. Na górnej powiece z kolei robie ciensza kreskę eyelinerem, ale dodaje odrobinę cienia.
kAsua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 17:29   #30
kAsua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zmiana koloru, fryzury, makijażu czy wszystkiego naraz? ;)

Nie mogę edytować już poprzedniego posta więc wrzuce nowy
Dodaje zdjęcie po ombre. Na początku byłam zadowolona, ale jak teraz patrze to efekt mógłby być bardziej wyraźny, niemniej jest to moja pierwsza koloryzacja i sama mówiłam fryzjerce, żeby nie było diametralnej zmiany. Minimalnie wycieniowała mi również grzywkę.

Na zdjęciu mam w ramach odzwyczajenia od dolnej kreski odrobinę szarobrązowego cienia. I nie podoba mi się ten efekt. Moje oczy wyglądają na smutne i zmęczone. I moje pytanie jest takie - czy ja coś źle robię z tymi cieniami czy co? Oglądałam kilka tutoriali, na których podkreślenie dolnej powieki daje świetny efekt, oczy są bardziej wyraziste. U mnie to wygląda jakbym miała je przekrwione... Nawet jeśli użyje odcienia bez odrobiny rudości. O co chodzi??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0087.jpg (69,9 KB, 515 załadowań)
kAsua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-02 00:44:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.