Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-01, 09:18   #61
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez GraziaP Pokaż wiadomość
Kochane Witam!!!
Aż łezka się w oku kręci jak to się czyta
Mój mąż nie jest aż takim romantykiem, chociaż bardzo bym chciała, wiem, że mnie kocha bo mówi to mi dość często, ale............ nie czuję się dowartościowana przez mężą. obecnie on pracuje zagranicą (2tygodnie w Polsce, 2 tyg. zagranica).
Mamy 2dzieci (4 latka i 5 miesięcy), którym też trzeba poświęcieć trochę czasu, oprócz tego pracuje zawodowo, czasem zestem zmęczona i chciała bym aby mi odczasu do czasu jakiś komplement powiedział.
Co mam zrobić, aby go jakoś uświadomoć proszę o pomoc, porade
Hmmm... A może powiedzieć wprost, że chciałabyś, żeby czasem powiedział Ci coś miłego? Bez kombinowania jak go "podstępnie" skłonić do mówienia komplementów, po prostu powiedzieć jak to z Twojej strony wygląda
Bo możliwe, że dla niego jest oczywiste, że wiesz, że on uważa, że np ślicznie wyglądasz . A Ty wolałabyś to jednak czasem usłyszeć. Powiedz mu to i już . Najprostsze rozwiązania są często najlepsze . Szczególnie, że chyba w związku nie powinno być problemem powiedzenie partnerowi o tym, czego byśmy chciały... przynajmniej dla mnie to nie problem
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 09:29   #62
GraziaP
Raczkowanie
 
Avatar GraziaP
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 367
GG do GraziaP
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Dzięki, ja mu to powiedziała,ale on nic bez echa z jego strony, nie mogę rozgryść co jest tego powodem
GraziaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 09:41   #63
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Kiedy raz mnie okłamał, zdenerwowałam się i trzasnełam drzwiami a jak wróciłam żeby z nim pogadać to zastałam go jak leży na łóżku zaryczany i jak mówi że to były najlepsze 2 lata w jego życiu i że nie chce mnie ranić ale bardzo chce ze mną być. Jednak jak facet płacze to jest coś;-) a poza tym ciągle widzę że mnie kocha w jego zachowaniu...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 09:54   #64
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez GraziaP Pokaż wiadomość
Dzięki, ja mu to powiedziała,ale on nic bez echa z jego strony, nie mogę rozgryść co jest tego powodem
Hmmm...
Troszkę dziwne
Może on po prostu nie umiem mówić komplementów? Wcześniej częściej mu przez gardło przechodziły? Czy też ich unikał?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 10:22   #65
GraziaP
Raczkowanie
 
Avatar GraziaP
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 367
GG do GraziaP
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Przedtem mówił też rzadko, a teraz nie pamiętam kiedy mi powiedział jakiś komplement, jesteśmy małżeństwem 5 lat.
Chociaż ostatnio powiedził mi, że jestem dla niego wszystkim i bardzo mnie kocha zawsze, nie wiem co o tym jego zachowaniu myśleć i co zrobić
GraziaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 10:24   #66
Natalie18
Raczkowanie
 
Avatar Natalie18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 89
GG do Natalie18
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Cudowne opowiesci Ja tez mam kilka swoich.kilka dni temu gdy tak sobie lezelismy w nocy i rozmawialismy,ja jak zwykle wkroczylam sprytnie na tematy slubow,bobaskow i wogole( nie to,ze mi sie spieszy,po prostu lubie sluchac jak moj TZ mowi,ze bede kiedys najpiekniejsza zona) .Rozmawialismy o malym domku,slubie i dziecku...i nagle cisza...Odwracam sie czy moj malu glupek przypadkiem nie zasnal ( gdyby tak zostal by porzadnie ogilany;D ),a On patrzy w sufit.Na pytanie co robi,mowi ze wlasnie wyobrazil sobie mnie w szpitalu,zaraz po porodzie z dzidziusiem na brzuszku....a potem tak mnie przytulil,ze walnelam glowa o sciane ( dalej w ramach przeprosin tez bylo milo ) ;D
Kiedys bylismy na pizzy i nagle dostalam smsa od faceta ktory strasznie sie do mnie przyczepil.Na poczatku chcialam byc po prostu mila i kilka razy zdarzylo mi sie odpisac mu,gdy pytal co tam u mnie itp.Moj TZ wiedzial ze takowy samiec istnieje,jednakze ufal mi i nie pokazywal nigdy swojej zazdrosci ( jest wogole z natury spokojny i niekonfliktowy).w owym smsie serdecznie mnie pozdrawial znad morza.Jednak moj TZ zaczal czytac inne smsy od niego na ktore ja wogole nie zwracalam uwagi,raz nawet zadzwonilam do niego zeby dal mi spokoj,bo to nie ma sensu.Byly tam takie smsy,ze w moim TZecie sie zagotowalo.nigdy nie widzialam go w taim stanie,wyszlismy z lokalu,zaczal krzyczec na mnie ze go zdradzilam,ze sie zawiodl....Czekalam az ochlonie i sie nie odzywalam,az doszlismy do ustronnego miejsca.Usiedlismy na lawce,a ja wyciagnelam telefon i kazalam mu czytac moja skrzynke odbiorcza.Widzialam ze powoli odczuwa ulge,poniewaz byl tam sms ktory napisalam do wielbiciela: 'Wiesz co,naprawde lepiej bedzie jesli ulokujesz swoje uczucia w kims innym.Nie chcialabym Cie zranic,ale ja mam wspanialego chlopaka,ktorego kocham i ktorego nigdy nie mam zamiaru zostawic....' Kiedy TZ to czytal rozplakal sie jak dziecko...lzy normalnie ciekly po jego twarzy...nie wiedzialam co mam zrobic wiec mocno Go przytulilam,a On powiedzial ze gdyby mnie stracil to wszystko stracilo by dla nie go sens... To chyba najwspanialsze momenty
__________________
Siostry z przypadku,przyjaciółki z wyboru...;-)

Leci mi juz 20-stka...


Od 1 paździenika w Poznaniu studentka
Natalie18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 11:07   #67
intense
Raczkowanie
 
Avatar intense
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: nieznana. :>
Wiadomości: 49
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

im więcej pojawia się Waszych postów tym bardziej zaczynam wierzyć w facetów... po tym co przeszłam, byłam przekonana, że wszyscy faceci to świnie, że wszyscy oszukują, udają, biorą, a nic nie dają w zamian.
dziękuję Wam dziewczyny i gratuluję wspaniałych TŻów.

i przepraszam, że psuję wątek i nie piszę na temat. :p
__________________
shine, shine until you feel your soul away!

Edytowane przez intense
Czas edycji: 2007-06-01 o 11:08 Powód: dopisek
intense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-01, 12:26   #68
Natalie18
Raczkowanie
 
Avatar Natalie18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 89
GG do Natalie18
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Wcale go nie psujesz Zycze Ci obys spotkala na swojej drodze wspanialego mezczyzne,ktory bedzie Cie kochal i szanowal,poniewaz jestesmy tego warte,prawda wizazanki?
__________________
Siostry z przypadku,przyjaciółki z wyboru...;-)

Leci mi juz 20-stka...


Od 1 paździenika w Poznaniu studentka
Natalie18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 12:48   #69
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Miły wątek. Lecą mi łzy, jak tu czasem zaglądam...

A ja kiedy poczułam, że mnie kocha(ł)...

- gdy pociągnął mnie z całej siły za rękę, bo zaczęłam wchodzić pod jadący tramwaj... W ostatnim momencie mnie ''cofnął''. Uratował mi życie albo przynajmniej ochronił przed kalectwem do końca życia. Ludzie byli przerażeni tą sytuacją, która rozegrała się w ułamkach sekund. Ja szczerze mówiąc też. Już jestem ostrożniejsza.

- kiedyś pocałowaliśmy się w samochodzie, kiedy On kierował. I zjechał autem na przeciwny pas ruchu. Kiedy oderwaliśmy się od siebie zobaczyliśmy tylko światła z na przeciwka... Automatycznie skręcił kierownicą i powróciliśmy na swój pas ruchu. Przez długą czas jechaliśmy w ciszy. Potem po prostu zaczęły mi kapać łzy. Oboje byliśmy przerażeni tym co mogło się stać. Zatrzymaliśmy się i On wtedy tak mnie uspokajał, przytulał, mówił tak piękne słowa... Żałujemy bezmyślności z tym całusem, ale doceniliśmy wartość życia i to, że bez siebie nie umielibyśmy... Że jeśli coś by się stało drugiej stronie, to ta pierwsza nie chciała by już żyć...

To akurat takie dwa przykłady związane z otarciem się o śmierć. Zrozumiałam wtedy, jak dużo nas łączy, a jak to wszystko można stracić...

Było też wiele innych sytuacji, w których czułam, że mnie kocha naprawdę...

Chociażby Jego ciepłe spojrzenie, te magiczne iskierki w oczach lub czasem nawet łzy... Było zdecydowanie pięknie. Magia między nami trwała przez 17 miesięcy. W ostatnim czasie nie potrafiłam Go docenić. Straciłam taki Skarb...
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 13:44   #70
Natalie18
Raczkowanie
 
Avatar Natalie18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 89
GG do Natalie18
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Przykro mi
__________________
Siostry z przypadku,przyjaciółki z wyboru...;-)

Leci mi juz 20-stka...


Od 1 paździenika w Poznaniu studentka
Natalie18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 15:23   #71
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Nie trzeba Natali To ma byc radosny wątek

Szkoda, że nie wpisałam się tu wcześniej, gdy jeszcze razem byliśmy
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-01, 23:29   #72
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Dziewczynki uwielbiam ten wątek, czytając te historie wstępuje we mnie mnóstwo optymizmu

a kiedy ja odczułam że mnie kocha? Gdy jeździł do mnie kiedy tylko mógł, pomimo że miał ciezki rok (matura), dzieli nas ponad 200 km, kiedy mnie przytula, kiedy pocieszał gdy sie żegnaliśmy mimo że widziałam w jego oczach łzy, pomimo że jemu tez nie było łatwo.
Za każdym razem gdy na mnie patrzył z taką iskierką w oczach, to takie niezwykłe uczucie.. rozmarzyłam sie ehh
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 19:05   #73
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

mój tż i pierwsze uczucie miłości? z jego strony czy mojej ? bo ja to od razu zauroczona, zakochana i bach! a on..w sumie od początku czułam że jakoś tak lgnie do mnie (bez podtekstów ). Ale poczułam albo usłyszałam to kiedy raz został dłuugo u mnie i kiedy tak leżeliśmy sobie wtuleni, to on zaczął mówić o nas i powiedział ze to co w tej chwili do mnie czuje..to miłość..a ja zamiast mu to samo odpowiedzieć, to się popłakałam (to mój pierwszy Tż) i on mnie przytulił, a ja drżałam i tak leżeliśmy wtuleni i się pocałowaliśmy tak strasznie czule..a potem mi powiedizał że jak mnie zobaczył to się zakochał od pierwszego wejrzenia jakie to słodziutkie..bo ja też się w nim od razu zakochałam..
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 20:01   #74
Owczunia
Wtajemniczenie
 
Avatar Owczunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 656
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

W moim przypadku to była to historia ze świerszczem w tle
Od małego zawsze panicznie bałam się ślimaków, żab, świerszczy i takich tam.
Pewnego razu (byliśmy ze sobą w miarę krótko może z 2 m-ce) siedziałam w domu przy komputerze a na głośniku siedział WIELKI świerszcz. Był prawie jak dłoń Z krzykiem wybiegłam z pokoju, zamknęłam go, chwyciłam za telefon i niewiele myśląc, zadzwoniłam do TŻ. Gdy usłyszał mój płacz i słowo świerszcz to po 5 minutach był u mnie Mimo, że był w tym czasie u kolegi to wskoczył szybko na rower i przyjechał, a dodam, że dzieli nas trochę kilometrów.
Gdy przyjechał to o nic nie pytał, nie śmiał się (a widok wręcz komiczny 17-latka w histerii z powodu świerszcza w pokoju obok) tylko poszedł "zająć się" świerszczem, a następnie mnie przytulił i powtarzał, że nic mi już nie grozi.


Do tej pory znajduję w nim oparcie, wiem, że zawsze mogę na niego liczyć, znosi moje marudzenie (a maruda ze mnie wielka) i po prostu jest przy mnie.

Nie wiem czemu akurat to utkwiło mi w pamięci, ale pamiętam, że czułam się wtedy taka bezpieczna i kochana, że jest ktoś dla kogo jestem ważna...

Miło tak sobie powspominać
__________________
"And all I loved, I loved alone


Owczunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 21:03   #75
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez Owczunia Pokaż wiadomość
Pewnego razu (byliśmy ze sobą w miarę krótko może z 2 m-ce) siedziałam w domu przy komputerze a na głośniku siedział WIELKI świerszcz. Był prawie jak dłoń Z krzykiem wybiegłam z pokoju, zamknęłam go, chwyciłam za telefon i niewiele myśląc, zadzwoniłam do TŻ. Gdy usłyszał mój płacz i słowo świerszcz to po 5 minutach był u mnie Mimo, że był w tym czasie u kolegi to wskoczył szybko na rower i przyjechał, a dodam, że dzieli nas trochę kilometrów.
Gdy przyjechał to o nic nie pytał, nie śmiał się (a widok wręcz komiczny 17-latka w histerii z powodu świerszcza w pokoju obok) tylko poszedł "zająć się" świerszczem, a następnie mnie przytulił i powtarzał, że nic mi już nie grozi.

Urocze
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 00:17   #76
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Cudne te wasze opowieści,aż się gąbka śmieje

Ja bym mogła opisać kiedy powinnam się domyślić,ze ex mnie NIE kocha,ale sobie moze daruje,nie po to ten wątek

Rozczulacie mnie baby
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 04:07   #77
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Pewnego razu (byliśmy ze sobą w miarę krótko może z 2 m-ce) siedziałam w domu przy komputerze a na głośniku siedział WIELKI świerszcz. Był prawie jak dłoń Z krzykiem wybiegłam z pokoju, zamknęłam go, chwyciłam za telefon i niewiele myśląc, zadzwoniłam do TŻ. Gdy usłyszał mój płacz i słowo świerszcz to po 5 minutach był u mnie Mimo, że był w tym czasie u kolegi to wskoczył szybko na rower i przyjechał, a dodam, że dzieli nas trochę kilometrów.
Gdy przyjechał to o nic nie pytał, nie śmiał się (a widok wręcz komiczny 17-latka w histerii z powodu świerszcza w pokoju obok) tylko poszedł "zająć się" świerszczem, a następnie mnie przytulił i powtarzał, że nic mi już nie grozi.

polecam encyklopedie
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 08:30   #78
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
polecam encyklopedie


Czemu?
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 08:50   #79
Owczunia
Wtajemniczenie
 
Avatar Owczunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 656
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
polecam encyklopedie
Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Czemu?
Wydaje mi się, że wiem o co chodzi. To nie był świerszcz tylko konik polny, ale dla mnie to jedno i to samo diabelstwo
__________________
"And all I loved, I loved alone


Owczunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 08:53   #80
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez Owczunia Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że wiem o co chodzi. To nie był świerszcz tylko konik polny, ale dla mnie to jedno i to samo diabelstwo
Też sobie własnie przed chwilą pomyślałam,ze to wielkie zielone paskudztwo to konik,ale ogólnie te nazwy się często myli A nie o to przecież chodziło w opowieści
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 09:19   #81
155411c687bf5a3e5498fc925c7526bd88dc0aaf_62dc7d723b4d3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 14
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Hmmmm, ja to odczuwałam ciągle... Kiedy jeździliśmy razem autobusem na uczelnie a on patrzył w moje oczy całe 1,5 h (tyle trwała jazda autobusem), kiedy chodził ze mną na moje wykłady, czekał na mnie po zajęciach żeby wracać ze mną do domu...
I jeszcze te smsy na dobranoc w stylu: ,,Kocham.... zasypiać, wiedząc że rano Cię zobaczę..."
A teraz od 3 lat jesteśmy małżeństwem i jak to w małżeństwie różnie bywa, to za każdym razem kiedy spojrzę w jego oczy czuję że on naprawdę mnie kocha...
155411c687bf5a3e5498fc925c7526bd88dc0aaf_62dc7d723b4d3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 09:56   #82
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Też sobie własnie przed chwilą pomyślałam,ze to wielkie zielone paskudztwo to konik,ale ogólnie te nazwy się często myli A nie o to przecież chodziło w opowieści
a mi się wydaję, że z tą encyklopedią to chodziło o to żeby tak się zamachnąć na tego świerszczokonika
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 10:03   #83
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez fiszunia Pokaż wiadomość
a mi się wydaję, że z tą encyklopedią to chodziło o to żeby tak się zamachnąć na tego świerszczokonika
rzeczywiście

To o co w końcu chodzi...?
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 10:54   #84
rzatago
Raczkowanie
 
Avatar rzatago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 224
GG do rzatago
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Ten wątek jest po prostu cudowny siedzę przed kompem i mam łzy w oczach o cały czas uśmiech na twarzy ostatnia taka sytuacja kiedy to w tego roczny dzień dziecka pojechaliśmy nad jezioro... niestety tak sie złożyło je stestem jeszcze niepełnoletnia i mama nie pozwoliła mi zostać na noc a mój Tż miał w planach zostać... czułam się fatalnie bo dokładnie za tydziemn wyjeżdza do angli na 2 msc i chciałam z nim spędzić jak najmilsze chwile... pojechaliśmy nad jezioro z przyjacółmi....... cudone chwile na każdym kroku trzymał mnie za ręke bądz przytulał nawed podczas spaceru .... poszliśmy nad molo.. usiedliśmy i razem przeżywaliśmy jakże piękne chwile i cenne dla nas moczyliśmy razem stupki w wodzie po czym powiedział że tak bardzo mnie kocha i jest mi bardzo wdzięczny za to że przyjechałam z nim tutaj.... pocałował mnie bardzo namiętnie i mocno przytulił czułam sie jak w niebie... gdy nadszedł mój czas powrotu do domu pojechał ze mną na dworzec... bał się o mnie strasznie bo wiedział że mnie przeraża podróż bo wracałam sama... okazało sie że mój bus już stoi... po czym objął mnie tak mocno że aż serce zaczeło mi szybciej bić...było mi tak miło poczułam jak bardzo mnie kocha i jak wiele jest w stanie dla mnie zrobić widziałm jego oczy gdy odjerzdżałam były takie smutne a ja oczywiście roniłam łzy buło nam ta cudownie

boję sie tego rozstania na 2 msc bo ja nie mogę sobie poradzic bez niego przez 1 dzień!!!

uwielbiam to jego spojrzenie i przytulanie sie bezgraniczne
rzatago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 11:00   #85
Owczunia
Wtajemniczenie
 
Avatar Owczunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 656
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Też sobie własnie przed chwilą pomyślałam,ze to wielkie zielone paskudztwo to konik,ale ogólnie te nazwy się często myli A nie o to przecież chodziło w opowieści
Cytat:
Napisane przez fiszunia Pokaż wiadomość
a mi się wydaję, że z tą encyklopedią to chodziło o to żeby tak się zamachnąć na tego świerszczokonika
Cytat:
Napisane przez Anul3k Pokaż wiadomość
rzeczywiście

To o co w końcu chodzi...?
Wszystkie teorie prawdopodobne Dopóki miss_seepy nie wyjaśni co miała na myśli możemy jedynie zgadywać

ps. zamachnąć sie można było tylko szkoda głośnika
__________________
"And all I loved, I loved alone


Owczunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 11:30   #86
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

o ja głupia po cu tu weszłam
gratuluje TŻ-tów
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 11:42   #87
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Miałam podobną historię jak Owieczka, tylko z ćmą. I była 2 w nocy. Eks tez przyjechał

A mój obecny TŻ?
Wstaje w nocy i jedzie dla mnie do apteki po leki przeciwbólowe,
codziennie, od pół roku, zawozi i odbiera mnie z pracy ( autobusem jechałabym równo godzinę), układając sobie tak harmonogram dnia, żeby to MNIE pasowało i nigdy nie skarzy się, że paliwo mu się na to zżera. Jest na każde moje skinienie, zawsze mnie wspiera, dopinguje i wierzy we mnie. Nigdy niczego mi nie żałował, nawet jak było bardo krucho z kasą. Wysyła mi urocze sms-y, a na imprezach nigdy nie zostawia mnie samej, chociaż kumple go ciągną na bok. Siedzi ze mną i kilka godzin bez przerwy potrafi prawić mi komplementy.

A zrozumiałam, że on mnie kocha tak naprawdę po jakichś 6 miesiącach bycia z nim. Przyznam, że wtedy nie grałam uczciwie. Byliśmy razem, ale ja wciąz kochałam swojego eksa, obecny TŻ był dla mnie tylko czymś w rodzaju pocieszenia. Ciągle wspominałam w pamiętniku eksa, ciągle pisałam, że tylko jego kocham, że nigdy się nie przemogę do tego obecnego, że to chyba pomyłka, że to bez sensu..
On oczywiście miał tego nie wiedzieć, ale jakoś tak wyszło, że wszystko to przeczytał. I nic mi nie powiedział. Nadal był czuły, troskliwy i szarmancki, tylko ciągle miał takie smutne oczy.
Nosił to w sobie jakieś trzy miesiące zanim to z niego wycisnęłam. Byłam wstrząśnięta, ze on wiedząc, że tak mało dla mnie znaczy chce być ze mną. Wtedy po raz pierwszy przemknęlo mi przez głowę, ze on chyba się zakochał, bo inaczej już by mnie dawno kopnął w tyłek!
Dużo później, jak byliśmy już taką prawdziwą, gruchającą sobie, zakochaną parą, przyznał mi się, że wtedy sobie cały czas powtarzał: stary, wytrzymasz, wytrzymasz, kiedyś sie w nim odkocha i wtedy może pokocha ciebie...
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 11:47   #88
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Smile Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

oo matko ;D ale kontrowersyjna kwestie stworzylam

w konkursie telepatycznym "co ona miala na mysli" wygrała fiszunia

no bo wiecie, trzeba byc niezaleznym od tak niestalego czegos/kogos* jak facet mimo najszczerszych checi nie wzielabym tak wielkiego robala do reki i nie wyrzucila za okno




*inspirowane wypowiedzia Ahi
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 11:47   #89
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

spray,aż się wzruszyłam
Naprawde facet Cię mocno kocha
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 12:09   #90
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość

w konkursie telepatycznym "co ona miala na mysli" wygrała fiszunia


a żeby było bardziej w temacie:
poczułam to jak się pokłóciliśmy, siedzieliśmy obok siebie i ja mówiłam mu, że jest mi przykro z jakiegoś tam powodu i byłam oschła i wredna i nagle spojrzałam na niego a on miał czerwone mokre oczy...jak zobaczyłam te oczy to mi normalnie serce pękło bo czepiałam się o bzdety i jak spojrzałam mu prosto w oczy to wszystko już wiedziałam i jeszcze mnie tak mocno przytulił...
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-31 13:50:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.