Do tych co mają the sims 3... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-17, 08:29   #1
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292

Do tych co mają the sims 3...


Też miałyście takie problemy z zalogowaniem itp ?
Ja próbuję od 3 godzin zrobic coś z tym menadżerem pobierania bo nie moge sie podłączyc czy cos takiego a neta mam...;/
Gra mi się wyłącza po 3 minutach i wlasnie nie wiem czy to przez to czy nie...W instrukcji praktycznie nic nie ma.

Jak próbowałam się zalogowac na stronie internetowej to mi wyskakiwalo,ze numer seryjny jest zły a na 100 % był dobry.Co robic po kolei bo ja juz nie wiem ;((

Jak wchodzę na ten menedżer pobierania to dostepna jest tylko strona główna.Aktualizacje,aktyw acja i zaloguj są niedostępne,nie mogę nawet w to wejsc...Co jest nie tak ;( ? Nawet nie wzielam paragonu za tą grę...;(( pomóżcie...
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 10:17   #2
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Do tych co mają the sims 3...

Nie mam pojęcia jak wygląda numer seryjny do simsów, ale.

Jeżeli są w nim litery, to upewnij się, że wpisujesz je odpowiednio - dużą/małą czcionką. Sprawdź, czy nie pomyliłaś litery o i zera.

Źle zrobiłaś, że nie wzięłaś paragonu, bo czasem zdarza się, że ktoś wykorzysta numer seryjny do zarejestrowania pirackiej wersji gry, a potem osoba która legalnie grę kupiła już nie może go wykorzystać.

Zgłoś problem do pomocy technicznej gry/idź do sklepu i wymień na nową. Chociaż jak Cię tam nie zapamiętali/nie masz paragonu, to możesz mieć ciężko.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 11:10   #3
viorica23
Raczkowanie
 
Avatar viorica23
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 120
Dot.: Do tych co mają the sims 3...

Gra Ci się wyłącza najprawdopodobniej z powodu starych sterowników karty graficznej lub z powodu innego problemu z Twoim sprzętem.Jaki masz komputer? Grafikę,pamięć,itp ??
viorica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 19:36   #4
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Do tych co mają the sims 3...

Cytat:
Napisane przez viorica23 Pokaż wiadomość
Gra Ci się wyłącza najprawdopodobniej z powodu starych sterowników karty graficznej lub z powodu innego problemu z Twoim sprzętem.Jaki masz komputer? Grafikę,pamięć,itp ??

LAptop Asus, 1.73 GHz , 896 RAM , 795 MHz , nie wiem co to znaczy,spisalam to...

Co muszę zmienic w laptopie,żeby weszły ;(( ?

Bo zainstalowalam normalnie,tylko wyłącza się czyli z płytą musi byc wszystko ok...
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 22:39   #5
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Do tych co mają the sims 3...

Cytat:
Napisane przez landryna210 Pokaż wiadomość
LAptop Asus, 1.73 GHz , 896 RAM , 795 MHz , nie wiem co to znaczy,spisalam to...

Co muszę zmienic w laptopie,żeby weszły ;(( ?

Bo zainstalowalam normalnie,tylko wyłącza się czyli z płytą musi byc wszystko ok...
A karta graficzna?
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 22:49   #6
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Do tych co mają the sims 3...

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
A karta graficzna?
Nie napisała, ale. Jeżeli ma naciągane 1GB ramu, to karta graficzna pewnie jest zintegrowana, więc będzie z ramu ciągnąć. A wymagania są do XP GeForce FX 5900 / Radeon 9500 ze 128 MB. Może się okazać, że trochę za słaby komputer do Sims3.

Ale faktycznie, podaj specyfikację karty graficznej. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, to start -> uruchom -> dxdiag. I tam przerzuć na zakładkę ekran, i będziesz miała "urządzenie", i wpisz co tam masz

Swoją drogą, jak instalowałaś, to na tym kodzie Ci się zainstalowało? Czy trzeba go wpisać dopiero później?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 09:25   #7
lall
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 1 155
Dot.: Do tych co mają the sims 3...

Ej, właśnie może i mi pomożecie, ja z kolei mam taki problem, że ściągnęłam simsy z internetu, wszystko ładnie pięknie, zaczęłam instalować, wpisałam kod seryjny z internetu, zainstalowały się, potem jak chciałam włączyć, to wyświetliło mi się, żebym jeszcze raz podała kod rejestracyjny, jak podaje ciągle mi się wyświetla, żebym jeszcze raz dokładnie podała kod rejestracyjny., wiecie może o co chodzi i co mam zrobić, żeby poprawnie działało?
__________________
Najważniejsze to pokochać siebie i swoje życie,
zamiast płakać nad tym czego się nie ma,
Zamiast płakać nad sobą. Uśmiech daje wszystko...



lall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 09:43   #8
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Do tych co mają the sims 3...

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Nie napisała, ale. Jeżeli ma naciągane 1GB ramu, to karta graficzna pewnie jest zintegrowana, więc będzie z ramu ciągnąć. A wymagania są do XP GeForce FX 5900 / Radeon 9500 ze 128 MB. Może się okazać, że trochę za słaby komputer do Sims3.

Ale faktycznie, podaj specyfikację karty graficznej. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, to start -> uruchom -> dxdiag. I tam przerzuć na zakładkę ekran, i będziesz miała "urządzenie", i wpisz co tam masz

Swoją drogą, jak instalowałaś, to na tym kodzie Ci się zainstalowało? Czy trzeba go wpisać dopiero później?
No zainstalowalo mi się na tym kodzie normalnie,trzy razy instalowalam ;(
A w tych urządzeniach to co ja mam spisac ? Bieżący tryb ekranu czy jak ?
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 10:04   #9
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Do tych co mają the sims 3...

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Nie napisała, ale. Jeżeli ma naciągane 1GB ramu, to karta graficzna pewnie jest zintegrowana, więc będzie z ramu ciągnąć. A wymagania są do XP GeForce FX 5900 / Radeon 9500 ze 128 MB. Może się okazać, że trochę za słaby komputer do Sims3.

Ale faktycznie, podaj specyfikację karty graficznej. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, to start -> uruchom -> dxdiag. I tam przerzuć na zakładkę ekran, i będziesz miała "urządzenie", i wpisz co tam masz
Wiem jaki są wymagania gry . Pomyślałam to samo jeśli chodzi o kartę graficzną, ale zawsze lepiej się upewnić. Zresztą, już procesor 1.73 GHz może sprawiać problem.

Landryna210, dlaczego przed zakupem gry nie sprawdziłaś, czy Twój komputer spełnia jej wymagania?


Cytat:
Napisane przez lall Pokaż wiadomość
Ej, właśnie może i mi pomożecie, ja z kolei mam taki problem, że ściągnęłam simsy z internetu, wszystko ładnie pięknie, zaczęłam instalować, wpisałam kod seryjny z internetu, zainstalowały się, potem jak chciałam włączyć, to wyświetliło mi się, żebym jeszcze raz podała kod rejestracyjny, jak podaje ciągle mi się wyświetla, żebym jeszcze raz dokładnie podała kod rejestracyjny., wiecie może o co chodzi i co mam zrobić, żeby poprawnie działało?
Kupić oryginalną grę w sklepie.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 10:08   #10
lall
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 1 155
Dot.: Do tych co mają the sims 3...

joplin no dzięki, ale wstrzymaj się, jeżeli tylko takie rady masz do zaoferowania


pomoże ktoś?
__________________
Najważniejsze to pokochać siebie i swoje życie,
zamiast płakać nad tym czego się nie ma,
Zamiast płakać nad sobą. Uśmiech daje wszystko...



lall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 10:36   #11
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Do tych co mają the sims 3...

JOPLIN ja nie kupowalam tej gry,tylko tata mi kupil ,tez nie pomyslal...ale dzieki,może spróbuje zmienic procesor,ale to pewnie drogie...

Aaa i jeszcze jedno pytanie.Czy konieczne jest połączenie z internetem,żeby uruchomic grę ? bo mam drugiego kompa ,taki bardziej do gier i ma na pewno większe parametry ale nie ma neta ;(

Edytowane przez landryna210
Czas edycji: 2009-07-18 o 10:59
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 15:23   #12
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Do tych co mają the sims 3...

Cytat:
Napisane przez landryna210 Pokaż wiadomość
JOPLIN ja nie kupowalam tej gry,tylko tata mi kupil ,tez nie pomyslal...ale dzieki,może spróbuje zmienic procesor,ale to pewnie drogie...

Aaa i jeszcze jedno pytanie.Czy konieczne jest połączenie z internetem,żeby uruchomic grę ? bo mam drugiego kompa ,taki bardziej do gier i ma na pewno większe parametry ale nie ma neta ;(
W laptopie moim zdaniem wymiana procesora jest nieopłacalna; lepiej zainwestować/ulepszyć komputer stacjonarny.

Internet nie jest potrzebny do grania w The Sims 3 .

Cytat:
Napisane przez lall Pokaż wiadomość
joplin no dzięki, ale wstrzymaj się, jeżeli tylko takie rady masz do zaoferowania


pomoże ktoś?
Nie, nie wstrzymam się, bo tak się składa, że piractwo jest nielegalne.
A jeśli nie potrafisz sobie poradzić ze ściągniętą grą to lepiej dla Ciebie, żebyś kupiła oryginał, bo żeby "piracić" trzeba najpierw nauczyć się to robić, inaczej nabawisz się tylko kłopotów.

I nie sądzę, żeby ktoś Ci pomógł.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 18:20   #13
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Do tych co mają the sims 3...

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
W laptopie moim zdaniem wymiana procesora jest nieopłacalna; lepiej zainwestować/ulepszyć komputer stacjonarny.

Internet nie jest potrzebny do grania w The Sims 3 .



Nie, nie wstrzymam się, bo tak się składa, że piractwo jest nielegalne.
A jeśli nie potrafisz sobie poradzić ze ściągniętą grą to lepiej dla Ciebie, żebyś kupiła oryginał, bo żeby "piracić" trzeba najpierw nauczyć się to robić, inaczej nabawisz się tylko kłopotów.

I nie sądzę, żeby ktoś Ci pomógł.
Dokładnie to samo chciałam powiedzieć x) podpisuję się czterema łapami.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 19:58   #14
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Do tych co mają the sims 3...

akurat procesor slaby nie jest, jesli o to chodzi, to sims 3 pojdzie, sama mam CD 1,6 i mi simsy 3 chodzia. Problemem jest RAM, ktory mozna dosc tanio dokupic (zeby bylo 2 lub 4 giga - musisz sprawdzic w instrukcji co Twoj laptop obsluzy) lub wymienic, zalezy od tego jakie kosci/kosc jest obecnie zamontowana.
Po dokupieniu RAM-u zmienic w BIOS-ie ilosc pamieci przypisanej karcie graficznej na maksimum.
Zaloze sie, ze karte masz intel 950 lub podobna (taka jak moja), bo to standard byl w kartach zintegrowanych....
Po dokupieniu RAM-u gra bedzie chodzic, ale na rewelacje nie ma co liczyc. Jednak jest to tansze rozwiazanie niz wymiana calego laptopa czy zakup komputera stacjonarnego.

EDIT: zapomnialabym o czyms - zanim zaczniesz cos kupowac czy ulepszac, zaktualizuj sterowniki do karty graficznej. Moze cos pomoc, choc watpie, zeby przy tak malej ilosci RAM-u i ogolnie slabym caloksztalcie dlugo pociagnelo... jedyna opcja to zwiekszenie RAM-u a i wtedy nie nalezy sie spodziewac cudow.
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.

Edytowane przez witchwq
Czas edycji: 2009-07-18 o 20:06
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 21:04   #15
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Do tych co mają the sims 3...

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
akurat procesor slaby nie jest, jesli o to chodzi, to sims 3 pojdzie, sama mam CD 1,6 i mi simsy 3 chodzia. Problemem jest RAM, ktory mozna dosc tanio dokupic (zeby bylo 2 lub 4 giga - musisz sprawdzic w instrukcji co Twoj laptop obsluzy) lub wymienic, zalezy od tego jakie kosci/kosc jest obecnie zamontowana.
Po dokupieniu RAM-u zmienic w BIOS-ie ilosc pamieci przypisanej karcie graficznej na maksimum.
Zaloze sie, ze karte masz intel 950 lub podobna (taka jak moja), bo to standard byl w kartach zintegrowanych....
Po dokupieniu RAM-u gra bedzie chodzic, ale na rewelacje nie ma co liczyc. Jednak jest to tansze rozwiazanie niz wymiana calego laptopa czy zakup komputera stacjonarnego.

EDIT: zapomnialabym o czyms - zanim zaczniesz cos kupowac czy ulepszac, zaktualizuj sterowniki do karty graficznej. Moze cos pomoc, choc watpie, zeby przy tak malej ilosci RAM-u i ogolnie slabym caloksztalcie dlugo pociagnelo... jedyna opcja to zwiekszenie RAM-u a i wtedy nie nalezy sie spodziewac cudow.

Dzięki! Trochę to skomplikowane ,dlatego skontaktuję się z moim informatykiem,niech zobaczy i powie co i jak ,żebym czegoś źle nie zrobiła albo co gorsza kupiła coś za kupe kasy.Dzięki za pomoc,mniej więcej wiem co jest nie tak i na jakie koszty się przygotowywac.Dzięki jeszcze raz Wam wszystkim ;*** )
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 21:13   #16
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Do tych co mają the sims 3...

Cytat:
Napisane przez landryna210 Pokaż wiadomość
Dzięki! Trochę to skomplikowane ,dlatego skontaktuję się z moim informatykiem,niech zobaczy i powie co i jak ,żebym czegoś źle nie zrobiła albo co gorsza kupiła coś za kupe kasy.Dzięki za pomoc,mniej więcej wiem co jest nie tak i na jakie koszty się przygotowywac.Dzięki jeszcze raz Wam wszystkim ;*** )
fakt, pomoc kogos bardziej zorientowanego sie przyda, ale plan jest dosc prosty:

1. zaktualizowac sterowniki do karty graficznej i zobaczyc czy to cos da.
2. jesli da za malo, lub nic nie da - zainteresowac sie RAM-em, zwiekszyc, by bylo go co najmniej 2GB, bo na razie jest 1GB
3. po zwiekszeniu RAM-u sprawdzic w BIOS-ie ustawienia karty graficznej, jesli trzeba - przestawic zuzycie pamieci na najwyzsza opcje

problem polega na tym, ze pamiec karty graficznej jest brana z RAM-u, wiec im wiecej RAM-u tym lepiej, a Ty masz go stanowczo za malo.

no i jeszcze podstawowe pytanie - czy procesor ma dwa jadra czy jedno (oznaczenie przy procesorze Core Duo, Core 2 Duo lub X2 to dwujadrowy, wydajniejszy), ja mam wlasnie dwujadrowy 1,6, karte slabiutenka intel 950 zintegrowana i 2GB RAM. Gra chodzi, na srednich ustawieniach, najwyzszej rozdzielczosci. Czasem leciutko skacze, dziala byc moze ciut wolniej niz powinna, ale najwazniejsze - dziala, da sie grac.
Tak jak mowilam, moje rady nie zrobia z Twojego laptopa super sprzetu, ale jesli masz specyfikacje podobna do mojej, to powinno pomoc.
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 08:50   #17
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Do tych co mają the sims 3...

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
fakt, pomoc kogos bardziej zorientowanego sie przyda, ale plan jest dosc prosty:

1. zaktualizowac sterowniki do karty graficznej i zobaczyc czy to cos da.
2. jesli da za malo, lub nic nie da - zainteresowac sie RAM-em, zwiekszyc, by bylo go co najmniej 2GB, bo na razie jest 1GB
3. po zwiekszeniu RAM-u sprawdzic w BIOS-ie ustawienia karty graficznej, jesli trzeba - przestawic zuzycie pamieci na najwyzsza opcje

problem polega na tym, ze pamiec karty graficznej jest brana z RAM-u, wiec im wiecej RAM-u tym lepiej, a Ty masz go stanowczo za malo.

no i jeszcze podstawowe pytanie - czy procesor ma dwa jadra czy jedno (oznaczenie przy procesorze Core Duo, Core 2 Duo lub X2 to dwujadrowy, wydajniejszy), ja mam wlasnie dwujadrowy 1,6, karte slabiutenka intel 950 zintegrowana i 2GB RAM. Gra chodzi, na srednich ustawieniach, najwyzszej rozdzielczosci. Czasem leciutko skacze, dziala byc moze ciut wolniej niz powinna, ale najwazniejsze - dziala, da sie grac.
Tak jak mowilam, moje rady nie zrobia z Twojego laptopa super sprzetu, ale jesli masz specyfikacje podobna do mojej, to powinno pomoc.

Hmm..nie mam nic napisane koło procesora ,chodzi mi o to Core Duo.Ale dzięki! Najpierw sama spróbuję to zrobic po kolei z bratem a jeśli się nie da to wtedy zadzwonimy po informatyka bo z gry nie zrezygnuję ;> Za długo na nią czekałam ) Dzięki ;**
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.