"Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 19:58   #151
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
no ja chyba też będę mamą w styczniu jeśli wszystko będzie w porządku wyliczyłam sobie termin na 8-10 stycznia.
Póki co miałam robioną betę, która wskazuje na ciążę, chociaż martwi mnie to, że mimo prawidłowego wzrostu jakaś niska dosyć jest - tzn. w dolnych granicach normy.

Czekam teraz bardzo bardzo niecierpliwie na usg, które mam za tydzień dopiero i nie wiem czy nie zwariuję do tego czasu
Dziza gratulacje! a skoro mieścisz sie w normie to po co brać do głowy od tego są normy żeby nam powiedzieć że tak "niski" - jak piszesz- wynik jest prawidłowy więc proszę mi się tu nie przejmować tylko się cieszyć i czekac na wizyte - zamartwianie się jest niezdrowe dla Maluszka a wizyty nie przyspieszaj bo im później tym więcej widać...już na początku ciąży trzeba ćwiczyć cierpliwość żeby później wykorzystac te umiejętności przy dziecku...

Cytat:
Napisane przez vilya Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Zastanawiałam się długo czy tutaj napisać bo jeszcze nie wiem nic na pewno ale wydaje mi się, że raczej powinnam się tutaj znaleźć.
Ostatnią @ miałam 10 kwietnia a więc dopiero 3 dni temu robiłam sobie test. Objawów żadnych nie miałam, no może byłam trochę drażliwa ale w ogóle nie zwracałam na to uwagi. Myślałam ze dostanę @ bo miałam bóle brzucha ale były one inne niż normalnie takie lżejsze i z przerwami. Zrobiłam dwa testy oba dodatnie choć 2 kreseczka strasznie słabiutka. Do lekarza mam termin na 24 maja

Do tej pory odczuwam jednak dolegliwości od brzucha, trwają one już od zeszłego tygodnia nie wiem może od czwartku, piątku. Mam od czasu do czasu lekkie kłucia, czuje takie napięcie brzucha cały czas, czasem takie delikatne rwanie, nie wiem jak to określić - nie jest to ból ale jest to uczucie denerwujące.

Nie mam innych dolegliwości. Jak myślicie normalne są takie bóle i ile one mogą się utrzymać i czy nie powinnam się wcześniej umówić do lekarza. Akurat termin 24 to ustaliłam sobie na badanie USG jak jeszcze nie byłam w ciąży i miało to być normalne rutynowe badanie a teraz jak się okazuje będzie 1 ciążowe - chyba.

Doradźcie iść wcześniej czy to nie ma sensu bo jest za wcześnie no i co z tymi bólami. Pozdrawiam cieplutko.

Znalazłam takie coś: http://parenting.pl/kalkulator-ciazy-porodu.html i z tego wynika ze 24 będę w ciąży dopiero 4 tygodnie
Vilya to gratulujemy! tak jak pisałam wyżej na izytę najlepiej zaczekać jak najdłużej - wtedy więcej widać - chyba że coś niedobrego się dzieje - w stylu krwawienie. ja byłam w 6 tyg - według obliczeń z ostatniej @ a okazało się że to może dopiero był 4 i tylko pęcherzyk widziałam - strasznie mi było smutno i się przejęłam, ale teraz cieszę się że już będę na usg w 7 lub 8 tyg i będzie spora różnica - i może w końcu się dowiem kiedy termin porodu
a kwas foliowy łykaj dalej natomiast takie bóle co opisujesz są normalne - macica się rozciąga, moga też jajniki kłuć - dość mocno, zwłaszcza gdy gwałtownie wstaniesz - ja tak miałam przez 2 tygodnie od testu a potem to niestety mdłości mogą przyjść...
powodzenia i nic się nie martw spokój jest najważniejszy...


A jak tam Dziewczynki Wasze nastroje - u mnie dziś pierwszy od dluższego czasu dzien kiedy jestem w miare spokojna - jeszcze sie nie popłakałam... sukces
mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 20:02   #152
vilya
Zadomowienie
 
Avatar vilya
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 214
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

dziękuję bardzo. Ja również wszystkim gratuluję.Pocieszyłaś mnie bardzo bo ja kurcze mam już lęki w nocy i spać nie mogę - może mi minie. Ja drażliwa jestem i cierpi na tym troszkę mój mąż.
vilya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 20:05   #153
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Mój TZ dzielnie to znosi, ale codziennie boje sie ze powie dosć tego, opanuj się... i dlatego sama postanowiłam przestac histeryzować to moja pierwsza ciąża
mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 20:12   #154
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Dzięki za miłe powitanie
Masz rację mallinka, żeby się nie zamartwiać niepotrzebnie, ale czasem, jak pewnie sama wiesz, to jest siliejsze i już

W ogóle to ja już byłam na 2 wizytach, bo miałam plamienia na samym początku - nawet myślałam, ze mam okres przez chwilę. Pierwsza lekarka przepisała mi luteinę, a mój stały lekarz stwierdził, ze to nie plamienia tylko brudzenia a w ogóle to stanowczo za wcześnie przyszłam itp. No więc pozostaje czekać cierpliwie

A jeśli chodzi o objawy to jestem rozdrażniona i ciągle głodna
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 07:44   #155
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Witam
czy ja jestem jedyna juz na L4???
hihihiiii
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:09   #156
Molalala
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z bajki....
Wiadomości: 230
GG do Molalala
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Witam
czy ja jestem jedyna juz na L4???
hihihiiii
chyba tak bo ja jeszcze w pracy urzeduje....

ide na 15 do Gina....

Milego dnia
Molalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:30   #157
mirabelka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 32
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Hejka...
Dziewczyny jak myslicie czy jak w tym roku pojde na studia zaoczne to bedzie mozilwosc na drugim roku przeniesc sie na dzienne?
Bo nie dam w tym roku isc raczej na dzienne bo termin mam na styczen ,a na studia musze isc bo podpisalam pewne zobowiazanie..
mirabelka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 11:39   #158
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Witajcie


Trzymajcie kciukasy ide dziś do ginka na wizytę, iciekawe czy tym razem coś zobaczy :pro si: żeby tak
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:17   #159
nikotynkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 136
GG do nikotynkaaa
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Witajcie


Trzymajcie kciukasy ide dziś do ginka na wizytę, iciekawe czy tym razem coś zobaczy :pro si: żeby tak
trzymam kciuki
nikotynkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:42   #160
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez mirabelka19 Pokaż wiadomość
Hejka...
Dziewczyny jak myslicie czy jak w tym roku pojde na studia zaoczne to bedzie mozilwosc na drugim roku przeniesc sie na dzienne?
Bo nie dam w tym roku isc raczej na dzienne bo termin mam na styczen ,a na studia musze isc bo podpisalam pewne zobowiazanie..
Możliwość jest, ale zwykle trzeba mieć bardzo wysoką średnią żeby dostać zgodę dziekana.
Moja koleżanka przenosiła się z zaocznego prawa na dzienne- miała średnią 4,8, dziekan się zgodził, ale cofnął ją na I rok bo były różnice programowe
także chyba lepiej zrób sobie przerwę i idź na dzienne za rok
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:00   #161
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Moim skromnym zdaniem
wszystko będzie zależało od tego jak zniesiesz ciąże.
Bo pierwsze pół roku dziecko raczej jest grzeczne, więc dasz rady szybciej zaczynając studia w ciąży i robiąc drugi semestr z noworodkiem
niż
zaczynając pierwszy rok z dzieckiem 9 miesięcznym!!!


Takie moje zdanie.
Tak na logikę. Jeśli będziesz znosiła ciąże bez przymusu leżenia itd. to czemu mają Ci nie iść na rekę np. przesuwając jeden egzamin czy dwa na inny termin jesli akurat wpasują się w termin porodu m/w. A potem drugi semestr z noworodkiem tez powinien dość łatwo pójść.
Ja jakbym miała zaczynać studia z moją Kajcią to bym się ....pocięła! Ona nie daje mi ani chwili spokoju! Odkąd raczkuje ciągle trzeba przy niej być.

Jeśli zaczniesz studia z 9miesięczniakiem będę biła pokłony!!!
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 17:46   #162
Marza1Dudz
Raczkowanie
 
Avatar Marza1Dudz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 98
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Hej dziewczyny... ja też jeszcze się studiuję zaocznie i zastanawiam się czy zacząc semest we wrześniu skoro w styczniu będę rodzic.

Móje drugie zmartwienie to te kłucia gdzieś w dole brzucha.
Skurcze przepowiadające w 5 tygodniu?
Marza1Dudz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:50   #163
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez Marza1Dudz Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny... ja też jeszcze się studiuję zaocznie i zastanawiam się czy zacząc semest we wrześniu skoro w styczniu będę rodzic.

Móje drugie zmartwienie to te kłucia gdzieś w dole brzucha.
Skurcze przepowiadające w 5 tygodniu?

Skurcze przepowiadające pojawiają sie kilka tygodni lub dni przed porodem,jesli masz obawy idz do lekarza ,a te kłucia są bardzo bolesne?
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:58   #164
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Witajcie


Byłam u lekarza dziś i jestem w ciązy
Moje maleństwo jest Mniejsze niż według @.
Termin porodu według USG mam na 14 stycznia
Bardzo się cieszę


A to jest Nasz drugi skarbuś

Załącznik 3104611
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:04   #165
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Myszeczka GRATULUJE!!!!!!!!!!
Juz nie moge sie doczekac kiedy sama sie tak uciesze...
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:27   #166
nikotynkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 136
GG do nikotynkaaa
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Witajcie


Byłam u lekarza dziś i jestem w ciązy
Moje maleństwo jest Mniejsze niż według @.
Termin porodu według USG mam na 14 stycznia
Bardzo się cieszę


A to jest Nasz drugi skarbuś

Załącznik 3104611
gratulacje kochana
nikotynkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:09   #167
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Myszeczka - gratulacje!
A ja czekam niecierpliwie na jutrzejszy dzień- moja przyjaciółka chyba będzie testować i tak bardzo bym chciała żeby jej się udało, bo stara się już od kilku lat.

Czy Wam też się ciągle chce jeść? mnie co chwila ssie w żełądku- jak tak alej będzie to się utuczę
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:48   #168
vilya
Zadomowienie
 
Avatar vilya
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 214
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Witajcie


Byłam u lekarza dziś i jestem w ciązy
Moje maleństwo jest Mniejsze niż według @.
Termin porodu według USG mam na 14 stycznia
Bardzo się cieszę


A to jest Nasz drugi skarbuś

Załącznik 3104611

gratulacje - ale fajne zdjęcie - już widać nawet kształt

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Marza1Dudz Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny... ja też jeszcze się studiuję zaocznie i zastanawiam się czy zacząc semest we wrześniu skoro w styczniu będę rodzic.

Móje drugie zmartwienie to te kłucia gdzieś w dole brzucha.
Skurcze przepowiadające w 5 tygodniu?
ja tez takie mam,takie bóliki ale dziewczyny pisały, ze to się rozciąga macica i jest to normalne - no chyba ze masz ostre te kłucia to nie wiem - najlepiej zapytac lekarza ale na pewno wszystko będzie ok
vilya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:54   #169
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez mirabelka19 Pokaż wiadomość
Hejka...
Dziewczyny jak myslicie czy jak w tym roku pojde na studia zaoczne to bedzie mozilwosc na drugim roku przeniesc sie na dzienne?
Bo nie dam w tym roku isc raczej na dzienne bo termin mam na styczen ,a na studia musze isc bo podpisalam pewne zobowiazanie..
myśle że warto teraz zacząć studia, może nawet dziennie, dowiedz się jak jest z możliwością przeniesienia się na swojej uczelni o każda szkoła kieruje się innymi prawami, u mnie np nie ma możliwości przeniesienia się na dzienne z zaocznych, tylko można zacząć od nowa

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Witam
czy ja jestem jedyna juz na L4???
hihihiiii
zazdroszę L4 ja dopiero pół godz temu z pracy wrócilam jestem padnięta, a obiad nosem wciągnęłam cały dzień nie miałam czasu zjeść myślałam że padne...
muszę rozeznać się czy jest szansa u mojej lekarki na L4 i tak jestem na stażu z UP i już wiem że na koniec nie podpiszą ze mną umowy ze względu na ciążę, więc nie mam po co się starać, chciałam jedynie dłuższy czas stażu później w CV wpisać, a jak teraz pójde na L4 to trochę lipa - jeszcze 4 miesiące tego stażu mi zostały... ale nie chce mi się niemilosiernie - wolałbym przespać w domu cały dzień... i zająć sie przygotowaniami do Dzidzi

Cytat:
Napisane przez Marza1Dudz Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny... ja też jeszcze się studiuję zaocznie i zastanawiam się czy zacząc semest we wrześniu skoro w styczniu będę rodzic.
Też sie nad tym zastanawiam, skoro już teraz nie mam siły na nauke - wizja letniej sesji mnie bardzo przeraża a od października to mój ostatni rok i boję się że nie dam rady

[QUOTE=Myszeczka86;1927944 7]Witajcie


Byłam u lekarza dziś i jestem w ciązy
Moje maleństwo jest Mniejsze niż według @.
Termin porodu według USG mam na 14 stycznia
Bardzo się cieszę


A to jest Nasz drugi skarbuś /QUOTE]

Sliczności Gratuluje niech duzy/a rośnie

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Czy Wam też się ciągle chce jeść? mnie co chwila ssie w żełądku- jak tak alej będzie to się utuczę
Ten stan już mi przeszedł trwalo to ok 2 tygodni - straszne jest to bo nagle pojawia się taki wielki głód mam nadzieje że tobie też w krótce przejdzie


Ja dziś padam ze zmęczenia, cieszę się że jutro już piątek!
a w sobotę idę do lekarza nie mogę sie doczekać
mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 20:00   #170
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Myszeczka - gratulacje!
A ja czekam niecierpliwie na jutrzejszy dzień- moja przyjaciółka chyba będzie testować i tak bardzo bym chciała żeby jej się udało, bo stara się już od kilku lat.

Czy Wam też się ciągle chce jeść? mnie co chwila ssie w żełądku- jak tak alej będzie to się utuczę

Kochana Ja teraz jem Mniej i to widze sama a w ciągu tygodnia 1 kg przytyłam , ale widzę brzuch mam większy oraz cycuszki
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:53   #171
vilya
Zadomowienie
 
Avatar vilya
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 214
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

dziewczyny a robiłyście sobie badanie beta hcg. Ja robiłam i wynik mam 1201. Wydaje mi się że warto zrobić to badanie zanim się pójdzie do lekarza, bo on zleci i tak ponownie to badanie, bo będzie porównywać przyrost tego hormonu i sa normy przyrostu. A w poczatkowym okresie ten przyrost jest szybszy i łatwiej chyba jest interpretować wyniki - tak mi się wydaje, nie wiem, nie znam się.
Na internecie sa tylko dziwnie podane normy i nie mam pojęcia co mój wynik oznacza, który tydzień i czy jest w normie. Może jutro uda mi się to ustalić. Dobranoc wszystkim - pewnie już spicie - bo wg książek jest sie sennym w tym czasie ale ja kurcze mam odwrotnie.

Aha i najlepiej zrobić to badanie w odstępie 2 dni - tak wyczytałam na internecie.

Edytowane przez vilya
Czas edycji: 2010-05-13 o 22:08
vilya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 05:41   #172
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez vilya Pokaż wiadomość
dziewczyny a robiłyście sobie badanie beta hcg. Ja robiłam i wynik mam 1201. Wydaje mi się że warto zrobić to badanie zanim się pójdzie do lekarza, bo on zleci i tak ponownie to badanie, bo będzie porównywać przyrost tego hormonu i sa normy przyrostu. A w poczatkowym okresie ten przyrost jest szybszy i łatwiej chyba jest interpretować wyniki - tak mi się wydaje, nie wiem, nie znam się.
Na internecie sa tylko dziwnie podane normy i nie mam pojęcia co mój wynik oznacza, który tydzień i czy jest w normie. Może jutro uda mi się to ustalić. Dobranoc wszystkim - pewnie już spicie - bo wg książek jest sie sennym w tym czasie ale ja kurcze mam odwrotnie.

Aha i najlepiej zrobić to badanie w odstępie 2 dni - tak wyczytałam na internecie.


Witajcie


VILYA a nie masz czasem norm podanych na tej karteczce co masz wynik :conf used: powinno być, a jeśli nie to tu masz podane normy.
Bete powinno sie powtórzyc za 48h zeby sprawdzić czy ładnie rożnie.

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4259
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 06:00   #173
vilya
Zadomowienie
 
Avatar vilya
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 214
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

bo ja jeszcze nie odebrałam wyników tylko sprawdziłam przez internet a tam jest tylko sam wynik i nawet jednostek nie ma. Dzisiaj odbieram wynik.
vilya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 07:27   #174
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

u nas żaden lekarz nigdy nie kazał robić bety
znam masę byłych ciążówek bo chodziłam do szkoły rodzenia i żadnej nikt nie kazał robić bety
betę to się robi aby sprawdzić czy się w ciąży jest raczej

Szybko u Was te objawy ciążowe "wyskakują". I że macie już niektóre brzuszki to jestem w szoku! w pierwszej ciąży, tak szybko.
szok
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 09:41   #175
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez vilya Pokaż wiadomość
bo ja jeszcze nie odebrałam wyników tylko sprawdziłam przez internet a tam jest tylko sam wynik i nawet jednostek nie ma. Dzisiaj odbieram wynik.

Kochana to napewno jak odbierzesz wynik to będziesz tam miała wypisane jednostki
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 10:25   #176
Marza1Dudz
Raczkowanie
 
Avatar Marza1Dudz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 98
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

wczoraj byłam na USG...
lekarz powiedział że mam na jajniku 3 torbielki i to nie za dobrze bo on nie pracuje prawidłowo a jeden może sobie nie poradzi z utrzymaniem ciąży. Dał mi luteinę na podtrzymanie. ale ogólnie czuję się dobrze, żadnych mdłości.....tylko te kłucie od czasu do czasu.
Rodzinka już wie.. wszyscy hepi a ja w strachu ...żeby tylko było dobrze.
pozdrawiam Was ciepło...

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Szybko u Was te objawy ciążowe "wyskakują". I że macie już niektóre brzuszki to jestem w szoku! w pierwszej ciąży, tak szybko.
szok[/QUOTE]

W pierwszej ciąży to brzuszek pojawia się ok 4 miesiąca, teraz masze maleństwa mają ok 3-4mm, także cierpliwości kochane...
Marza1Dudz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 10:57   #177
nikotynkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 136
GG do nikotynkaaa
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Myszeczka - gratulacje!
A ja czekam niecierpliwie na jutrzejszy dzień- moja przyjaciółka chyba będzie testować i tak bardzo bym chciała żeby jej się udało, bo stara się już od kilku lat.

Czy Wam też się ciągle chce jeść? mnie co chwila ssie w żełądku- jak tak alej będzie to się utuczę
ja mam tak samo !! cały czas jem , co godzine robię się głodna
nikotynkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 10:57   #178
Molalala
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z bajki....
Wiadomości: 230
GG do Molalala
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Witajcie


Byłam u lekarza dziś i jestem w ciązy
Moje maleństwo jest Mniejsze niż według @.
Termin porodu według USG mam na 14 stycznia
Bardzo się cieszę


A to jest Nasz drugi skarbuś

Załącznik 3104611
SUperrrr Kochana!!!!!!!!!!!!:rolle yes::lo ve:

Cytat:
Napisane przez Marza1Dudz Pokaż wiadomość
wczoraj byłam na USG...
lekarz powiedział że mam na jajniku 3 torbielki i to nie za dobrze bo on nie pracuje prawidłowo a jeden może sobie nie poradzi z utrzymaniem ciąży. Dał mi luteinę na podtrzymanie. ale ogólnie czuję się dobrze, żadnych mdłości.....tylko te kłucie od czasu do czasu.
Rodzinka już wie.. wszyscy hepi a ja w strachu ...żeby tylko było dobrze.
pozdrawiam Was ciepło...

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Szybko u Was te objawy ciążowe "wyskakują". I że macie już niektóre brzuszki to jestem w szoku! w pierwszej ciąży, tak szybko.
szok
W pierwszej ciąży to brzuszek pojawia się ok 4 miesiąca, teraz masze maleństwa mają ok 3-4mm, także cierpliwości kochane...[/QUOTE]

trzyma kciuki by bylo wszytstko oki

A ja bylam wcozraj u GINA widzilam moje sloneczko takie malutkieeee:lov e::pro si: az sie poplakalam.....

a dzis mam wolne i sie lenie.....

jade zaraz do rodzicow

a z jedzieniem to roznie u mnie...

Milego dniA!!!!!!!!!!
Molalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 12:13   #179
Rozmaryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 65
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Witajcie.
Jestem od poniedziałku na L4, bo w niedzielę plamiłam. A nic jeszcze nie było widać na USG, więc jestem w stresie. Do gina idę w poniedziałek dopiero. Powiedziała mi lekarka w szpitalu, że nie ma sensu prędzej, bo za wcześnie. Zrobiłam dziś drugi raz hcg z krwi i czekam na wyniki.
Boję się
Rozmaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 12:37   #180
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

cześć dziewczyneczki ja swoje II kreseczki ujrzałam 4.05 i były bardzo bledziutkie bo test robiłam na kilka dni przed terminem @. 5.05 byłam w laboratorium i robiłam betę, wynik 83,88mlU/ml!!! pospieszyłam się i w poniedziałek byłam u gina. poprosiłam o usg bo w poprzedniej ciąży miałam pusty pęcherzyk i sztucznie wywoływane poronienie więc byłam przerażona i chciałam już wszystko wiedzieć... oczywiście było mocno za wcześnie i tylko bardziej się zdenerwowałam bo lekarz nie zobaczył nic w macicy a jedynie jakieś coś na jajniku... ale z moich wyliczeń to mógł być dopiero 2 tydzień od owulacji czyli moooooooooooocno za wcześnie... dla spokojności kazał mi powtórzyć betę i wynik z poniedziałku już 619mlU/ml a to był 35 dzień cyklu czyli u mnie 2 dni po terminie spodziewanej @. Jak do tej pory mam dolegliwości mniej więcej takie jak tu opisywane, czyli pobolewanie w podbrzuszu, ćmienie i kucie w jajnikach, ból piersi ale przerywany tzn raz prawie wcale nie bolą a raz tak, że muszę stanik zdejmować... wizytę mam na środę i strasznie się niecierpliwię... chciałabym już zobaczyć fasolkę maleńką i jeśli się wszystko dobrze potoczy to też termin wypada mi na styczeń więc mam nadzieję, że mnie przyjmiecie buziam mocno i pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Rozmaryna Pokaż wiadomość
Witajcie.
Jestem od poniedziałku na L4, bo w niedzielę plamiłam. A nic jeszcze nie było widać na USG, więc jestem w stresie. Do gina idę w poniedziałek dopiero. Powiedziała mi lekarka w szpitalu, że nie ma sensu prędzej, bo za wcześnie. Zrobiłam dziś drugi raz hcg z krwi i czekam na wyniki.
Boję się
trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze u mnie też nic nie było widać i czekam niecierpliwie do środy
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.