Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.III - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-27, 09:23   #721
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

muron jak wyniki moczu?
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 09:25   #722
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
ja mam gryczano- kokosowy. wkaldasz tą stsroną twardsza najpiwerw. one sa(lub powuinny byc zalezy od firmy) numerowane. Najpierw nr 1 dfo góry potem nr 2. Piankowe, te zwykle to najgorsze dziadostwo jakie moze byc. NIe mowie o tych co sie w inkubatorach uzywa. bo o takich nie slyszalam. Jak pracowalam w tym sklepi z art dla dzieci to najczesciej rodzice brali gryczano- kokosowy. Z mojego sie nic nie wyjmuje.

co do zsikania sie dziecka na materac, zanim zacznie chodzic bez pieluchy to bedzie miec jakies 2-3 lata i podejrzewam, ze wtedy wymienicie juz materac i lozko na inne. Przeciez niemowlaki spią i leza genreralnie w pieluszkach to jak mają sie zsikac na lozko? a jesli sie obawiasz, ze np podczas wietrzenia pupy mu sie to zdarzy to kup ceratkę pod przescieradlo. wtedy nic sie nie zamoczy, ale pierwsze slysze zeby ta gryka miala plesniec, tzn jesli zostawisz to tak jak jest to pewnie tak, ale zawsze sie ten materac suszy i wietrzy po zamoczeniu...
sa tez takie ceratkowe przescieradla, tzn cerata od spodu a od gory frotte czy bawelna. (takie z gumką, wyglada jak zwykle przescieradlo)

rozek mam jeden, z wkladką kokosową. Nie kupuję drugiego, przy corce mialam dwa, drugi wlasnie szmaciany i uzywalam jako becika (do zwijania) a na rozek hania byla poczattkowo za mala. musialam rzepy przeszyc,

u mnie rano bylo -3.5 st teraz jest 6 i pieknie slonce swieci. zaraz brykam na spacer z mala i psem. NIe ma zmiluj
3 lata pieluchy??? No co Ty. Chyba, że coś z nocnikiem nie wyjdzie... Ja nie mówiłam i byłam łysa, za to sikałam ledwo siedząc na nocniku i biegałam;-)

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mysiopez Pokaż wiadomość
muron jak wyniki moczu?
po 11
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 09:32   #723
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

od jutra w realu promocja - kupując dwa opakowania pampersów - jedno kosztuje 40 zł;D a normalnie 52

ręcznik 50x90 z disneya za 16 zł, butelka avent 330 za 34 zł. + smoczek
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png

Edytowane przez mysiopez
Czas edycji: 2010-10-27 o 09:37
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 09:37   #724
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Witam

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
ja robię tak:
6 grzybów mun (zanurzyć w gorącej wodzie przez 20 min.)
4-5 dag makaronu sojowego (przygotować wg przepisu na opakowaniu)
2 średnie marchewki
2 średnie cebule
3-4 liście kapusty pekińskiej
0,5 kg dowolnego dobrego mielonego mięsa-podsmażam
2 jajka
9 dag kiełków fasoli mung
4 łyżki sosu sojowego (lub sojowo-grzybowego)

sól i pieprz do smaku

Warzywa i grzyby kroję drobno w kostkę lub słupki. Makaron w 5cm kawałki. Mieszam dokładnie wszystkie składniki w jednej misce. Doprawiam.
Na papier nakładam czubatą łyżkę farszu i zwijam najpierw w jeden papier ryżowy a potem w drugi (ja robię dwie warstwy). Smażę na głębokim oleju z każdej strony.
A papier ryżowy przed nałożeniem farszu nawilżam pędzelkiem z wodą...
Dzięki za przepis. Muszę się za składnikami rozejrzeć, bo w domu niestety połowy rzeczy nie mam. Nawet sosu sojowego, bo zawsze mi wyleci z głowy, żeby kupić.

Cytat:
Napisane przez Chantalle Pokaż wiadomość
powtarzam pytanko
Ja jakoś ok 24 tc miałam.

Cytat:
Napisane przez s_a_j Pokaż wiadomość
Ja już po śniadanku, zabieram się za chwilkę za faworki. Podaję przepis:
3 żółtka
4-5 łyżek śmietany (ja daję 18%)
1,5 szklanki mąki
1 łyżka spirytusu ( ja wleje akurat ze dwie łyżki whisky, bo nic innego akurat nie mam - tak samo robiłam przy pączkach - wyszły super)
szczypta soli, cukier puder do posypania i olej do smażenia

Ciasto po wyrobieniu należy "wybijać" wałkiem aż powstaną pęcherzyki, rozwałkować, kroić w paski, nacinać w środku, przewinąc przez dziurkę, na rozgrzany tłuszcz - KONIEC

Idę przygotować składniki
No i kolejny przepis. Mam ochotę coś podpichcić dziś, więc może skorzystam, chociaż rogaliki za mną chodziły.

Cytat:
Napisane przez e_rosa Pokaż wiadomość
pogada chyba wszędzie do d.... Dziewczyy moje pytaie a dziś jaki materac dla malestwa? będę dziś zamawać i ie wiem czy wziąść kokos czy kokos-gryka? wprawdzie te materace sa tak zrobioe że każdą warstwę moża w dowolej chwili wyjąć. Słyszałam że jak się dzidzia zsika i przecieknie do gryki to może pleśnieć i jakoś mnie to przeraża. A ile kupujecie rożków? i czy usztywniane czy zwykłe? bo ja myślę kupić 2 jeden zwykły i jeden z wkładem kokosowym.
Póki co planuję gryczano-kokosowy, rożek jeden, usztywniany, z wyjmowanym wkładem (w sumie to nie wiem, jak go wyjąć, bo się rozszerza ). Pewnie posłuży za kołderkę.
Musimy z małżem jechać jakieś łóżeczka live pooglądać w końcu.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 09:42   #725
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

muron hehehe, ja to przed ślubem miałam trochę poszerzaną, bo pan jubiler skiepścił sprawę, a jak już schudłam to mi latała i dlatego mam jeszcze luz

agape to może kiedyś jakieś spotkanko ?? skoro tak bliziutko A zapisywałaś się na to spotkanie "Mama rozmawia"??

Co do materacy, to muszę Wam poszukać artykułu, albo notatki o tym, bo tam było napisane, którą stroną powinno najpierw się wkładać do łóżeczka. Że też tego nie zapisałam, bo to była rozsądna rada.

Edytowane przez lilijka3
Czas edycji: 2010-10-27 o 09:44
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 09:52   #726
e_rosa
Raczkowanie
 
Avatar e_rosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 346
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

ja zalazłam iformacje że gryczao-kokosowy do 6 miesięcy maluch ma spać a twardej stronie tej kokosowej a potem moża obrucić na gryczaną. Ja się zdecydowałm na grykę kokos jednak, a jak coś by się z tą gryką działo to zawsze moża ją wyjąć (właśnie to jest dobre), zresztą ceratki się jakieś da pod prześeiradło i myślę że będzie ok. Jeszcze klorki pościeli musze powybierać i w sobotę jedziemy na zakupy to chociaż stronę że tak powiem łóżkową będe mieć skompletowaną
e_rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 09:55   #727
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

muron tak, dzieci teraz uczą się rozpieluchowywania między 2, a 3 r.ż. Wiem to z doświadczenia w przedszkolu, ale to nie jest reguła. Znam też i przypadek chłopca, który uczył się sikania na toaletę prawie przed 4 r.ż. Tak więc z doświadczenia mówię. I zazwyczaj dziewczynkom idzie szybciej, a chłopcy się męczą dłużej Duży wpływ mają na to właśnie rodzice, którzy się do tego nie przykładają, albo odkładają w czasie i zwlekają, a później przerzucają to na personel (obce osoby) w prywatnych placówkach.
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 10:05   #728
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Czytam o lewatywie - Enema (około 6 zł kosztuje) i są dwa fajne zdania: Enema może być stosowana również tuż przed porodem oraz po porodzie. kolejne: Preparatu nie należy stosować w okresie ciąży.
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:10   #729
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
muron hehehe, ja to przed ślubem miałam trochę poszerzaną, bo pan jubiler skiepścił sprawę, a jak już schudłam to mi latała i dlatego mam jeszcze luz

agape to może kiedyś jakieś spotkanko ?? skoro tak bliziutko A zapisywałaś się na to spotkanie "Mama rozmawia"??

Co do materacy, to muszę Wam poszukać artykułu, albo notatki o tym, bo tam było napisane, którą stroną powinno najpierw się wkładać do łóżeczka. Że też tego nie zapisałam, bo to była rozsądna rada.
spotkanko chętnie a co to jest ten program "mama rozmiawia"? pierwsze słysze...

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

znalazłam juz się zapisuję a Ty?
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:12   #730
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
spotkanko chętnie a co to jest ten program "mama rozmiawia"? pierwsze słysze...

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

znalazłam juz się zapisuję a Ty?
http://www.mamarozmawia.pl/ to dla pewności

no widzisz, ale zbiegi okoliczności hehe
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:13   #731
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
http://www.mamarozmawia.pl/ to dla pewności

no widzisz, ale zbiegi okoliczności hehe
na grudzień? bo 2 luty to chyba troche późno... fajnie byłoby się spotakć
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 10:16   #732
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez mysiopez Pokaż wiadomość
Czytam o lewatywie - Enema (około 6 zł kosztuje) i są dwa fajne zdania: Enema może być stosowana również tuż przed porodem oraz po porodzie. kolejne: Preparatu nie należy stosować w okresie ciąży.
masło maślane?? wniosek dedukowany: w trakcie ciąży, dla samej siebie i miłośników lewatywy niewskazane z wyjątkiem przed porodem i po porodzie

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
na grudzień? bo 2 luty to chyba troche późno... fajnie byłoby się spotakć
ja zapisałam się na grudzień, bo w lutym obawiam się, że może być ciut za późno
wczoraj powiedziałam mężowi o tych 9 dziewczynach, które już urodziły na wątku mam listopadowo-grudniowych i chyba coś do niego trafiło, bo przyszedł z nocki i pytał się który to tydzień one mogły mieć itd , być może wywalczę te łóżeczko wcześniej, bo zależy mi na tym
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:36   #733
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

mysiopez wszystko co czytasz na temat Enemy jest prawdą Stosowanie lewatywy w ciąży jest zabronione ze względu na ryzyko pęknięcia pęcherza płodowego. Przed porodem jednak to już nie jest takie ważne bo i tak pęcherz pęknie
Te enemki mają po 150 ml i zdają egzamin. Takich właśnie używam w pracy. I przed porodem mam zamiar sobie lewatywkę strzelić W domu Zastanawiam się tylko jak to zrobię......najwyżej męża zaangażuję

A jeśli chodzi o odpieluchowywanie to zależy wyłącznie od rodziców jak się do tego zabiorą. Ja i moje siostry bardzo wcześnie byłyśmy wysadzane na nocnik i szybko zaczęłyśmy chodzić bez pieluchy.
Moja szwagierka natomiast, w zeszłym roku latem kiedy jej synek miał 2 lata w nosie miała zdejmowanie mu pieluchy....za dużo roboty, a nauczyłby się na pewno. Lato to najlepszy okres na oduczenie pieluchy właśnie. Tego lata na szybko go uczyli bo do przedszkola miał iść....a tym razem on w nosie miał sikanie nie do pieluchy


Ja narazie nie mam problemów ze spaniem i tak na prawdę mogłabym spać cały czas
Owszem zdarzają mi się noce kiedy coś mnie boli np. kręgosłup albo biodro. Ręce mam zdrętwiałe i opuchnięte każdego ranka ale nie przeszkadza mi to. Cieszę się, że pod moim serduszkiem rośnie ta mała istotka
Nie zostało mi już wiele czasu, więc wczoraj postanowiłam w końcu wtargać do sypialni łóżeczko......efekt zobaczcie na zdjęciu
Kiedy się w nocy przebudziłam cudnie było tak na nie spojrzeć i pomyśleć, że już nie długo będzie tam spała Nasza Kruszynka......lub nie będzie nam dawała spać

muron jak tam wyniki? Monural na pewno Ci pomógł Ja też dzisiaj rano robiłam badanie moczu, bo coś ostatnio obawiałam się tych moich obrzęków i wysokiego ciśnienia, żeby jakiś stan przedrzucawkowy nie wyszedł........Ale w wynikach wszystko ok. Nawet bakterii mam mniej
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:41   #734
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
mysiopez wszystko co czytasz na temat Enemy jest prawdą Stosowanie lewatywy w ciąży jest zabronione ze względu na ryzyko pęknięcia pęcherza płodowego. Przed porodem jednak to już nie jest takie ważne bo i tak pęcherz pęknie
Te enemki mają po 150 ml i zdają egzamin. Takich właśnie używam w pracy. I przed porodem mam zamiar sobie lewatywkę strzelić W domu Zastanawiam się tylko jak to zrobię......najwyżej męża zaangażuję

A jeśli chodzi o odpieluchowywanie to zależy wyłącznie od rodziców jak się do tego zabiorą. Ja i moje siostry bardzo wcześnie byłyśmy wysadzane na nocnik i szybko zaczęłyśmy chodzić bez pieluchy.
Moja szwagierka natomiast, w zeszłym roku latem kiedy jej synek miał 2 lata w nosie miała zdejmowanie mu pieluchy....za dużo roboty, a nauczyłby się na pewno. Lato to najlepszy okres na oduczenie pieluchy właśnie. Tego lata na szybko go uczyli bo do przedszkola miał iść....a tym razem on w nosie miał sikanie nie do pieluchy


Ja narazie nie mam problemów ze spaniem i tak na prawdę mogłabym spać cały czas
Owszem zdarzają mi się noce kiedy coś mnie boli np. kręgosłup albo biodro. Ręce mam zdrętwiałe i opuchnięte każdego ranka ale nie przeszkadza mi to. Cieszę się, że pod moim serduszkiem rośnie ta mała istotka
Nie zostało mi już wiele czasu, więc wczoraj postanowiłam w końcu wtargać do sypialni łóżeczko......efekt zobaczcie na zdjęciu
Kiedy się w nocy przebudziłam cudnie było tak na nie spojrzeć i pomyśleć, że już nie długo będzie tam spała Nasza Kruszynka......lub nie będzie nam dawała spać

muron jak tam wyniki? Monural na pewno Ci pomógł Ja też dzisiaj rano robiłam badanie moczu, bo coś ostatnio obawiałam się tych moich obrzęków i wysokiego ciśnienia, żeby jakiś stan przedrzucawkowy nie wyszedł........Ale w wynikach wszystko ok. Nawet bakterii mam mniej
śliczne łóżeczko i śliczny brzuszek. Tak zazwyczaj to jest z tym uczeniem siku hehehe i zgadzam się lato to najlepsza pora
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:43   #735
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez mysiopez Pokaż wiadomość
muron jak wyniki moczu?
nie ma!!! tylko trochę pasm śluzu, poza tym ok, pH wróciło do normy
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:44   #736
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
nie ma!!! tylko trochę pasm śluzu, poza tym ok, pH wróciło do normy
i to najważniejsze, cieszymy się
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:44   #737
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
nie ma!!! tylko trochę pasm śluzu, poza tym ok, pH wróciło do normy
Gratuluje!!!!!!
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:44   #738
vilya
Zadomowienie
 
Avatar vilya
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 214
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

dziewczyny nie wiem czy już to kiedyś podawałam ale ciekawy film http://vod.onet.pl/male-olbrzymy,6052,film.html

a była u nas kiedyś mowa o innym filmie życie przed życiem jak ktoś nie oglądał to tutaj tez jest http://vod.onet.pl/zycie-przed-zyciem,5782,film.html

zastanawiam się też nad chlebem - po oglądnięciu tego : http://vod.onet.pl/wiem-co-jem,6095,serial.html i w związku z tym, że mierząc teraz cukier wiem że tylko od chleba mi on skacze, zastanawiam się nad pieczeniem chleba: znalazłam nawet świetną stronę jak zrobić chleb na zakwasie i jak zrobić sam zakwas do chleba - nawet filmiki są http://piekarnia.wordpress.com/2008/...kwas-na-chleb/ - próbowałyście kiedyś?

cholera właśnie zauwązyłam że ten program jest o jogurcie - kurcze nie ma wszystkich odcinków - a ja widząc że jest tylko 1 odcinek myślałam że cały czas o chlebie i nie wchodziłam w tą zakładkę - czemu nie ma wszystkich odcinków ..

Edytowane przez vilya
Czas edycji: 2010-10-27 o 10:49
vilya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:45   #739
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

muron to super
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 10:45   #740
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
masło maślane?? wniosek dedukowany: w trakcie ciąży, dla samej siebie i miłośników lewatywy niewskazane z wyjątkiem przed porodem i po porodzie

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------


ja zapisałam się na grudzień, bo w lutym obawiam się, że może być ciut za późno
wczoraj powiedziałam mężowi o tych 9 dziewczynach, które już urodziły na wątku mam listopadowo-grudniowych i chyba coś do niego trafiło, bo przyszedł z nocki i pytał się który to tydzień one mogły mieć itd , być może wywalczę te łóżeczko wcześniej, bo zależy mi na tym
dobry pomysł chyba też tak postrasze męża bo on to najchętniej by z wszystkim czekał do lutego
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:49   #741
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
muron tak, dzieci teraz uczą się rozpieluchowywania między 2, a 3 r.ż. Wiem to z doświadczenia w przedszkolu, ale to nie jest reguła. Znam też i przypadek chłopca, który uczył się sikania na toaletę prawie przed 4 r.ż. Tak więc z doświadczenia mówię. I zazwyczaj dziewczynkom idzie szybciej, a chłopcy się męczą dłużej Duży wpływ mają na to właśnie rodzice, którzy się do tego nie przykładają, albo odkładają w czasie i zwlekają, a później przerzucają to na personel (obce osoby) w prywatnych placówkach.
właśnie chciałam napisać-lenistwo rodziców, ja od momentu siadania mam zamiar wysadzać

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
muron to super
a te pasma śluzu? Nieliczne. To co? Bo nie miałam, może być zwiększony poo antybiotyku?

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
dobry pomysł chyba też tak postrasze męża bo on to najchętniej by z wszystkim czekał do lutego
ja już nie jadę, bo mam termin na 4.01, więc w grudniu mało się pewnie ruszać będę
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:49   #742
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

agape przecież ja go nie straszyłam tylko uświadamiałam i widać, że trochę poskutkowało hehe, mój to pewnie tak długo by zwlekał, że byłby luty i nie byłoby ani łóżeczka, ani wózeczka, bo za resztę to ja pomału się zabieram bez jego wiedzy. Niestety słucha się teściowej zamiast mnie. A teściowa, jak to teściowa głupie przesądy. I jak jej powiedział (o dziwo) bo nie wytrzymał, że kupiłam pierwszego pajacyka to ona przyleciała go obejrzeć z ciekawości, która ją zjadała i sama stwierdziła, że takie rzeczy to mogę wcześniej kupować. (pewnie dołożyła sobie tę teorię na poczekaniu)
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:53   #743
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

muron pasma śluzu to norma Nie ma się czym przejmować, być może troszkę podczas siusiania z pochwy Ci się przedostało.
Ja zawsze nie wiem jakbym się podmyła, wytarła i co nie tylko, zawsze mam nieliczne pasma śluzu i nabłonka płaskiego. Także bez obaw to nic poważnego
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:55   #744
Louboutinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 347
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
bugaboo kupujesz? ktory?
chcialam ten ale nie bylo mozliwosci sprzedaży do polski..

http://cgi.ebay.com/BUGABOO-RED-Came...to*******=true

(trzeba zjechac na dół strony bo to zakonczona aukcja
i na gorze pokazuja sie inne przedmioty)

szkoda bo za taką cene to w polsce tylko są wstretne uzywane.. a poza tym w polsce ten model ..cala czarna rama i czerwony hamulec oraz jeansowe wykonczenie jest niedostępny..a moim zdaniem najladniejszy.. :-(
Louboutinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:57   #745
kaskup
Rozeznanie
 
Avatar kaskup
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ......
Wiadomości: 627
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez vilya Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wiem czy już to kiedyś podawałam ale ciekawy film http://vod.onet.pl/male-olbrzymy,6052,film.html

a była u nas kiedyś mowa o innym filmie życie przed życiem jak ktoś nie oglądał to tutaj tez jest http://vod.onet.pl/zycie-przed-zyciem,5782,film.html

zastanawiam się też nad chlebem - po oglądnięciu tego : http://vod.onet.pl/wiem-co-jem,6095,serial.html i w związku z tym, że mierząc teraz cukier wiem że tylko od chleba mi on skacze, zastanawiam się nad pieczeniem chleba: znalazłam nawet świetną stronę jak zrobić chleb na zakwasie i jak zrobić sam zakwas do chleba - nawet filmiki są http://piekarnia.wordpress.com/2008/...kwas-na-chleb/ - próbowałyście kiedyś?

cholera właśnie zauwązyłam że ten program jest o jogurcie - kurcze nie ma wszystkich odcinków - a ja widząc że jest tylko 1 odcinek myślałam że cały czas o chlebie i nie wchodziłam w tą zakładkę - czemu nie ma wszystkich odcinków ..
moja siostra bardzo czesto piecze róznego rodzaju chlebki... i super jej wychodza a próbowałas z waza?? bo ja wiem po sobie jak zjem dwie kromki chleba razowego to mam wyzszy cukier jak po dwóch kromkach wazy wiec moze Tobie tez wystarczy???

Marika śliczny brzuszek..
kaskup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 11:05   #746
Louboutinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 347
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez e_rosa Pokaż wiadomość
pogada chyba wszędzie do d.... Dziewczyy moje pytaie a dziś jaki materac dla malestwa? będę dziś zamawać i ie wiem czy wziąść kokos czy kokos-gryka? wprawdzie te materace sa tak zrobioe że każdą warstwę moża w dowolej chwili wyjąć. Słyszałam że jak się dzidzia zsika i przecieknie do gryki to może pleśnieć i jakoś mnie to przeraża. A ile kupujecie rożków? i czy usztywniane czy zwykłe? bo ja myślę kupić 2 jeden zwykły i jeden z wkładem kokosowym.
ja zdecydowalam się w koncu na materac lateksowy..
wlasnie ze wzgledu byu nie bylo niespodzianek typu plesn itp a po tym co sie na temat lateksowych materacy naczytalam to wychodzi że są super.. no moze nie najlepsze bo podobno weszly teraz na rynek z pianki (tzw. termoelastyczne) która odksztalca się i dopasowuje pod wplywem ciezaru i ciepla ciala..ale to na razie nowosc i opinii uzytkownikow nie znalazłam..
a lateks sądze ze wystarczy na dluzej niz gryka-kokos..
a naprawdę po tym co czytalam to sama bym chciala dla siebie tez lateksowy..
Louboutinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 11:16   #747
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
nie ma!!! tylko trochę pasm śluzu, poza tym ok, pH wróciło do normy
Widzisz, panikaro?


Cytat:
Napisane przez Louboutinka Pokaż wiadomość
ja zdecydowalam się w koncu na materac lateksowy..
wlasnie ze wzgledu byu nie bylo niespodzianek typu plesn itp a po tym co sie na temat lateksowych materacy naczytalam to wychodzi że są super.. no moze nie najlepsze bo podobno weszly teraz na rynek z pianki (tzw. termoelastyczne) która odksztalca się i dopasowuje pod wplywem ciezaru i ciepla ciala..ale to na razie nowosc i opinii uzytkownikow nie znalazłam..
a lateks sądze ze wystarczy na dluzej niz gryka-kokos..
a naprawdę po tym co czytalam to sama bym chciala dla siebie tez lateksowy..
A jak on wychodzi cenowo? Możesz polecić coś do poczytania na temat tych lateksowych?
Ja się trochę boję, że coś mimo wszystko może przesiąknąć.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 11:20   #748
kaskup
Rozeznanie
 
Avatar kaskup
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ......
Wiadomości: 627
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
nie ma!!! tylko trochę pasm śluzu, poza tym ok, pH wróciło do normy
super!!

co do materacy to ja mam gryka-pianka-kokos po Amelce i taki dostanie mlody bo sobie go bardzo chwale, nie odkształcił sie nie zdeformował a praktycznie wyglada jak nowy..

rożki planuje kupic dwa bez usztywnienia, bo jakos bylo mi lepiej w nich Amelke owinąc..

Edytowane przez kaskup
Czas edycji: 2010-10-27 o 11:22
kaskup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 11:21   #749
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez Louboutinka Pokaż wiadomość
chcialam ten ale nie bylo mozliwosci sprzedaży do polski..

http://cgi.ebay.com/BUGABOO-RED-Came...to*******=true

(trzeba zjechac na dół strony bo to zakonczona aukcja
i na gorze pokazuja sie inne przedmioty)

szkoda bo za taką cene to w polsce tylko są wstretne uzywane.. a poza tym w polsce ten model ..cala czarna rama i czerwony hamulec oraz jeansowe wykonczenie jest niedostępny..a moim zdaniem najladniejszy.. :-(
Tak się wtrącę, bo też się zastanawiałam nad bugaboo jeansowym - jeszcze jakieś 2 tyg. temu na pewno był w Polsce dostępny, chociaż faktycznie w tej chwili go nie widzę na stronie dystrybutora Może go jeszcze gdzieś znajdziesz. A jeśli chodzi o cenę, to u dystrybutora można trochę ponegocjować, tzn. raczej gratisy na kwotę ok. 400-500zł a nie rabat. Ja ostatecznie kupiłam wózek z tapicerką canvas w przyzwoitej cenie- taniej niż u dystrybutoraMogę Ci polecić sklep w którym kupiłam ( w Warszawie)- można u nich ponegocjować z rabatem.
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 11:35   #750
Louboutinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 347
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Tak się wtrącę, bo też się zastanawiałam nad bugaboo jeansowym - jeszcze jakieś 2 tyg. temu na pewno był w Polsce dostępny, chociaż faktycznie w tej chwili go nie widzę na stronie dystrybutora Może go jeszcze gdzieś znajdziesz. A jeśli chodzi o cenę, to u dystrybutora można trochę ponegocjować, tzn. raczej gratisy na kwotę ok. 400-500zł a nie rabat. Ja ostatecznie kupiłam wózek z tapicerką canvas w przyzwoitej cenie- taniej niż u dystrybutoraMogę Ci polecić sklep w którym kupiłam ( w Warszawie)- można u nich ponegocjować z rabatem.

oj to bardzo bym prosila o jakies namiary na ten sklep..
wiem ze w polsce jest dostepny denim ale w srebrnej ramie.. a ja sie jakos uparlam na czarną
rozumiem ze tez bugaboo kupilas?? i jak wrazenia??
za piekny nie jest ale chyba lekki i przyjazny w prowadzeniu i obsłudze typu skladanie - rozkladanie..??

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość

A jak on wychodzi cenowo? Możesz polecić coś do poczytania na temat tych lateksowych?
Ja się trochę boję, że coś mimo wszystko może przesiąknąć.
do 300zl mozna znalezc..ale są grubsze niz gryka-kokos i starczają na dluzej bo mniej sie odksztalcaja w uzytkowaniu.. a poza tym jak ktos chce natury to mozna na to kupic nakladke z kokosa...niektóre maja ja nawet w komplecie..
jak tylko znajde te artykuly co czytalam to ci podesle linki..bo bylo to z jakis miesiac temu i tak na juz to nie pamietam stron..
Louboutinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.