Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz.IV - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-07, 15:42   #751
kaskup
Rozeznanie
 
Avatar kaskup
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ......
Wiadomości: 627
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez vilya Pokaż wiadomość
no bo rano jest najmniejsza tolerancja na cukier im później tym cukier niższy po tym samym. Ja na początku miałam tylko przed śniadaniem, teraz już przed obiadem i przed pierwszą kolacją. Tylko że przed kolacją mam 1 jednostkę - czyli tak symbolicznie. Cukrzyca w ciąży sie bedzie zwiększać. Ja codziennie prawie muszę modyfikować dawkę insuliny bo mam coraz wyższy cukier - u Ciebie też tak pewnie będzie. Nie mówię, ze na 100 % ale jeżeli rzeczywiście masz cukrzycę ciążową to będzie on wzrastał bo dziecko rośnie.

A warzywa to liczysz wszystkie - no bo niektóre to nie podnoszą węglowodanów i nie są traktowane jako ich źródło więc jedzenie ich nie dostarcza właściwej ich ilości. Np nie można poprzestać na jedzeniu tylko pomidorów, ogórków, kapusty kiszonej, brokułów, kalafiorów itd - bo one nie są źródłem węglowodanów.
wiesz ja w zasadzie jem wszystkie warzywa, owoce.. ale mi sie cukier nie zwieksza po niczym, diete trzymam bo boje sie o małego wiec nie jem smazonych, ciezkostrawnych rzeczy, ale jak z czyms eksperymentuje to zawsze mierze ten cukier i jest jak zawsze w normie...

moja diabetolog stwierdziła ze ja cukrzycy nie mam ale na diecie mam byc w razie czego..

a co do zwiekszania cukrzycy.. ja ostatnio czytałam ze pod koniec ciązy moze ustapic bo dziecko juz tak trzustki nie bedzie uciskac.. ale tak jak kiedys juz pisałam co lekarz, artukuł to inna opinia..

Edytowane przez kaskup
Czas edycji: 2010-12-07 o 15:45
kaskup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 15:48   #752
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
A gondola to mój pomysłskojarzyłam , że mama moją siostre przywiozła w nosidełku od wózka ale to kilkanascie lat temu...wiec gondola wydala mi sie bezpieczna... i co znów się myliłam
Raczej sie nie mylilas bo sa wozki gdzie mozna przewozic w gondoli,jak juz pisalam wlasnie my taka mamy

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
strasznie mi się spodobały, na 68 2 szt. 26 zeta z przesyłką do tego brązowe gatki
bardzo fajne

a wiecie co wczoraj siedzimy sobie z mezem i on mowi tak-cos tutaj tak wieje ,ja mowie- ale ja nic nie slysze ,no i sie wsłuchuje i wyszlo ze to ja tak glosno oddycham a on myslal ze to wiatr wieje
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 15:48   #753
agrafka26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 569
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

to ja sie zamelduje na nowym wątku, przepraszam ze dopiero ale nie mam czasu przy dzieciakach u nas w porządku dzieciaki juz zaczynają przybierać na gramach
postaram się w najbliższym czasie o zdjęcia i dłuższe relacje
buziaki
agrafka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 15:50   #754
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

ciekawe co u lilijki rano miała wizytę ,a jeszcze jej nie ma
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 15:56   #755
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
o te mi chodziło
Cytat:
Napisane przez kaskup
podaje linka do takowej gondoli
http://mulan.pl/product_info.php?cPa...cf d8460c87c8a2




o wlasnie taka sama jest ta gondolka ktora mam


czy wasze maluszki sa mocno aktywne ? moj maluch potrafi sie wiercic w brzuchu bez praktycznie dluzszej przerwy kilka godz ,ostatnio jak o 17 zaczalo to chyba o 21 poszło spac.

Edytowane przez karinaaa
Czas edycji: 2010-12-07 o 15:59
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 16:05   #756
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

ja tu na lumpy a wy piszecie jakby ktoś Was gonił

kupiłam sobie tunikę-sukienkę na odebranie dyplomu i przy okazji na wigilię. w Nic takiego się już nie mieściłam a żal mi wydawać na coś w sklepie na sam koniec ciąży.. i jestem przeszczęsliwa bo kupiłam za 20 zł nową torebkę w lumpie!!!!! boska!

już po kolacyjce - teraz zajadam się krówkami:P
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 16:06   #757
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

no ja nie wierzyłam jak położna mówiła że dziecko może wykonywać ok. 90 ruchów;

jak mały zacznie... to tak od 3.30 - 4.30 potem o 7.00 (cwaniak śniadanka chce) i tak z 10minut aż mnie z wyra nie zwali potem w ciągu dnia też walnie mnie kilka razy, trochę go polulam na spacerku ale jak przystanę to znowu od razu się zbudza;
no i potem jak od 20 zacznie to nie ma końca, a szczególnie jak tatusia podsłucha...to hoooo;

także te dzieciaki to strasznie aktywne
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 16:07   #758
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
te sztywne gondole chyba mogą służyć do przewożenia
Cytat:
Napisane przez dewi Pokaż wiadomość
to jest 33/34 tydzień... pierwszą miałam cesarkę, ale chciałam rodzić sn więc rozważamy też taką opcję... niestety dziecko nie może być powyżej 3,5 kg a tutaj się tak zapowiada...
toć Ty masz termin porodu jak ja! wez mnie nie strasz, ze ja moge 12 stycznia urodzić..
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 16:31   #759
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

witam się dziewczynki, więcej nie dało się naprodukować tych stron dzisiaj? aż 5 do nadrobienia miałam!!!!!!

Marika.S
tak o te mi chodziło........mam jedna paczkę

Justine1988 ta paczka to przez wanienkę taka wielka , a ty też masz super pościel . I nie sądzę aby to był dobry pomysł wozić dziecko bez fotelika...........

kaskup, Justyna M już się melduję...... już opisuję: byłam u gina (tym razem babki). Te kłucia i bolące pachwiny, ciągnięcie w podbrzuszu to normalne i mam się przyzwyczaić. Powiedziałam jej, że dziecko bardzo mało się rusza, zrobiła mi gratisowe USG - wszystko w porządku, nawet poobserwowałam sobie te ruchy dzidziusia. Ułożenie mam pośladkowe i muszę się nastawić wstępnie na cesarkę, bo przez moją bliznę na brzuchu dziecko nie ma dużej możliwości obrócenia się. Szyjka długa i zamknięta czyli seksu do woli

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

A i najważniejsze. To już 30 tc!!!!!!!!! Ale ten czas mi szybko leci.....
Płci też nie poznam. Albo stanie się cud i się obróci, a jak nie to po porodzie się dowiem

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

mam już +10kg

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

wyniki moczu i krwi dobre, aczkolwiek mam przepisane żelazo, bo jestem na granicy. Glukoza na czczo 66, a po obciążeniu 95 po godzinie czyli też dobrze
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 16:33   #760
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość

A i najważniejsze. To już 30 tc!!!!!!!!! Ale ten czas mi szybko leci.....
Płci też nie poznam. Albo stanie się cud i się obróci, a jak nie to po porodzie się dowiem
no to biedna jeszcze sobie trochę poczekasz małe wzięło Cię na cierpliwość :P
ale dobrze że wyniki w porządku tak trzymac
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 16:44   #761
vilya
Zadomowienie
 
Avatar vilya
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 214
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez kaskup Pokaż wiadomość
wiesz ja w zasadzie jem wszystkie warzywa, owoce.. ale mi sie cukier nie zwieksza po niczym, diete trzymam bo boje sie o małego wiec nie jem smazonych, ciezkostrawnych rzeczy, ale jak z czyms eksperymentuje to zawsze mierze ten cukier i jest jak zawsze w normie...

moja diabetolog stwierdziła ze ja cukrzycy nie mam ale na diecie mam byc w razie czego..

a co do zwiekszania cukrzycy.. ja ostatnio czytałam ze pod koniec ciązy moze ustapic bo dziecko juz tak trzustki nie bedzie uciskac.. ale tak jak kiedys juz pisałam co lekarz, artukuł to inna opinia..
no bo racja, tyuż przed samym porodem cukry spadają i znaczy to, ze trzeba torbe pakować ale mnie chodziło o to, że w miarę rozwoju ciąży cukry rosną, tylko przed porodem spadają - co oznacza że wkrótce nastąpi.

To jak ty nie masz cukrzycy ciążowej to po co się martwisz? W cukrzycy to cukry rosną nawet po kromce chleba a jak tobie po bananie nie rosną to ty żaden cukrzyk nie jesteś. Bez sensu się nakręcasz więcej to szkody niż pożytku przynosi. Pewnie miałaś zły dzień i to obciążenie źle wyszło. Pewnie by wystarczyło jakbyś ciastek nie jadła. No noc w razie czego trzymaj dietę ale nie przesadzaj z tymi pomiarami jak jest wszystko ok. Ja mierzę często nieraz między posiłkami ale mi nawet dzisiaj pomimo insuliny po śniadaniu wi 2 śniadaniu wyszły cukry 141 i 145
vilya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 17:37   #762
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez agrafka26 Pokaż wiadomość
to ja sie zamelduje na nowym wątku, przepraszam ze dopiero ale nie mam czasu przy dzieciakach u nas w porządku dzieciaki juz zaczynają przybierać na gramach
postaram się w najbliższym czasie o zdjęcia i dłuższe relacje
buziaki
Witaj, fajnie, że znalazłaś czas się zameldować.



Ja idę się myć - mąż pierwszy raz będzie musiał mi pomóc - jutro wizyta, muszę wyglądać jakoś po ludzku. Mam nadzieję, że z dzidzią wszystko w porządku będzie - 3majcie kciuki!!

Miłego wieczorku
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 17:43   #763
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez cytrynka3002 Pokaż wiadomość
Witaj, fajnie, że znalazłaś czas się zameldować.



Ja idę się myć - mąż pierwszy raz będzie musiał mi pomóc - jutro wizyta, muszę wyglądać jakoś po ludzku. Mam nadzieję, że z dzidzią wszystko w porządku będzie - 3majcie kciuki!!

Miłego wieczorku
no to ja trzymam
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 18:02   #764
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez kaskup Pokaż wiadomość
aaa..
i jeszcze fosforany w moczu.. ło matko tego nie zauwazyłam i nie wiem co to..

co do gazowanego to ja tez mogłabym cały czas pic ale ja prze diete to obchodze sie tylko smakiem..
u mnie też wyszły fosforany w moczu i grozi to kamicą nerkowa fosforanową i dostałam od położnej ulotke co jesc a czego nie i tak:

NIE WOLNO: nasion roślin strączkowych, alkalicznych wód mineralnych
PRODUKTY, KTÓRYCH NALEŻY UNIKAĆ: ziemniaki, warzywa, owoce (a ja uwielbiam i pochłaniam tonami), mleko (a moje kakałko??!!), jaja
PRODUKTY ZALECANE: duże ilości płynów, mięso (nie przepadam), ryby, sery, chleb, kasze (wszystkie gatunki), makarony, masło

ja po wizycie u gina wszystko ok i jutro wracam do pracy moge tez uczestniczyc w zajeciach na SR i chodzić na basen juz dzis o 17 zaliczyłam 40 minut pływania - taka letka i zmeczona sie czuje
a wyniki z krzywej cukrowej idealne

aha, i nie piszcie tyle bo teraz to tylko na chwilke bede wpadac bo intensywny tydzien przede mna: śr po pracy SR, czw. - "mama rozmawia" a w pt. znow SR więc bede podczytywac tylko w pracy
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 18:17   #765
s_a_j
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 854
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

To moje dzisiejsze zakupki Tak to jest jak się cały dzień leży w łóżku z laptopem :P Wszystkie ubranka nowe i za grosze. Do tego wylicytowałam różową kurteczkę dla mojej chrześnicy. Za wszystko nie zapłaciłam więcej niż 30 zł
__________________
10.02.2011.
nasz synek jest już z nami
s_a_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 18:23   #766
s_a_j
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 854
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

hahaha a to ciuszki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pingwinek.jpg (66,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzeczka1.jpg (65,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzeczka2.jpg (58,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnie.jpg (68,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kamizelka.jpg (46,0 KB, 12 załadowań)
__________________
10.02.2011.
nasz synek jest już z nami
s_a_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 18:25   #767
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

z moim gardłem gorzej...buuuuu!

ale będzie mały niedźwiadek
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 18:34   #768
szizuho
Raczkowanie
 
Avatar szizuho
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 407
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Do dziewczyn co męczą się z katarem herbata z imbirem, naturalne a bardzo pomaga. Oczyszcza całe zatoki więc jeśli jesteście zatkane to trochę zetrzec na tarce i wrzucic so szklanki z herbatą.
szizuho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 18:38   #769
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
ja po wizycie u gina wszystko ok i jutro wracam do pracy moge tez uczestniczyc w zajeciach na SR i chodzić na basen juz dzis o 17 zaliczyłam 40 minut pływania - taka letka i zmeczona sie czuje
a wyniki z krzywej cukrowej idealne
podziwiam ja już bym nie umiała mam po drodze z przystanku wiadukt do przejścia, a teraz to nawet wejście na 1 piętro po schodach czy małą górkę i już sapię jak jakiś "zdechlok..."
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 18:46   #770
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostk...wiadomosc.html na dobicie...
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 18:48   #771
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

muron a masz jakies namiary na stronke z tym szpitalem?? a moze wiesz czy beda np. drzwi otwarte w zwiazku z otwarciem?? sprawdziłam, mam 11km
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 18:50   #772
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
u mnie też wyszły fosforany w moczu i grozi to kamicą nerkowa fosforanową i dostałam od położnej ulotke co jesc a czego nie i tak:

NIE WOLNO: nasion roślin strączkowych, alkalicznych wód mineralnych
PRODUKTY, KTÓRYCH NALEŻY UNIKAĆ: ziemniaki, warzywa, owoce (a ja uwielbiam i pochłaniam tonami), mleko (a moje kakałko??!!), jaja
PRODUKTY ZALECANE: duże ilości płynów, mięso (nie przepadam), ryby, sery, chleb, kasze (wszystkie gatunki), makarony, masło

ja po wizycie u gina wszystko ok i jutro wracam do pracy moge tez uczestniczyc w zajeciach na SR i chodzić na basen juz dzis o 17 zaliczyłam 40 minut pływania - taka letka i zmeczona sie czuje
a wyniki z krzywej cukrowej idealne

aha, i nie piszcie tyle bo teraz to tylko na chwilke bede wpadac bo intensywny tydzien przede mna: śr po pracy SR, czw. - "mama rozmawia" a w pt. znow SR więc bede podczytywac tylko w pracy
uuuuuuuuu, dołączam się do Twojej prośby, plan do końca tygodnia taki sam ja Twój
byłam odwiedzić też dziewczyny w pracy i szczerze mówiąc, nie dałabym przy tylu dzieciakach rady takie żywiołowe...........a ja mam problemy z chodzeniem........

ja z kolei mam uważać na mak, kapustę, groch podczas świąt......., a taką ochotę mam na makówki!!!!!! i tego sobie nie odmówię, resztę wyeliminuję lub symbolicznie........
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:02   #773
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

właśnie jak to będzie z kapustą? bo ja chce zrobić pierogi z kapustą i pieczarkami i krokiety z tym samym nadzieniem.. Trzeba będzie na to uważać? bo ja już menu zrobiłam;P i będzie skromne, bo za leniwa jestem..;D
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:04   #774
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez mysiopez Pokaż wiadomość
właśnie jak to będzie z kapustą? bo ja chce zrobić pierogi z kapustą i pieczarkami i krokiety z tym samym nadzieniem.. Trzeba będzie na to uważać? bo ja już menu zrobiłam;P i będzie skromne, bo za leniwa jestem..;D
można ale z umiarem jak ze wszystkim, bo to wzdymające
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:07   #775
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
można ale z umiarem jak ze wszystkim, bo to wzdymające
ale dla mnie zawsze wigilia to domowe pierogi i krokiety! i moskaliki w occie;D
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:12   #776
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Na przeziębienie mi osobiście bardzo, bardzo pomogło picie gorącej wody - ok. 1/3 szklanki z sokiem z połówki cytryny z ewentualnie cukrem lub miodem - mega kwaśne, ale słowo daję, że pomaga. Sama byłam zaskoczona.
Do tego wapno i trochę rutinoscorbinu. Ja byłam 2 razy przeziębiona i szybko pomogło.
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:13   #777
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
uuuuuuuuu, dołączam się do Twojej prośby, plan do końca tygodnia taki sam ja Twój
byłam odwiedzić też dziewczyny w pracy i szczerze mówiąc, nie dałabym przy tylu dzieciakach rady takie żywiołowe...........a ja mam problemy z chodzeniem........

ja z kolei mam uważać na mak, kapustę, groch podczas świąt......., a taką ochotę mam na makówki!!!!!! i tego sobie nie odmówię, resztę wyeliminuję lub symbolicznie........
mmm... makówki
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:15   #778
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

moje bebzunisko 33+2 t.c
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSC01043.jpg (17,0 KB, 50 załadowań)
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:23   #779
madelinem
Zadomowienie
 
Avatar madelinem
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ♥ skraj Świata
Wiadomości: 1 639
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez mysiopez Pokaż wiadomość
moje bebzunisko 33+2 t.c
ładny

wąż nam pękł, w łazience, między bojlerem a rurą mam już dość remontu aż mi się wyć chce............
madelinem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:31   #780
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez mysiopez Pokaż wiadomość
ale dla mnie zawsze wigilia to domowe pierogi i krokiety! i moskaliki w occie;D
to tak jak u mnie makówki (pychota) i kapusta z grochem (za czym akurat nie przepadam) .............można zjeść, ale nie warto się objadać, bo grozi rewolucjami żołądkowymi........

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mysiopez Pokaż wiadomość
moje bebzunisko 33+2 t.c
śliczny ale nie duży

madelinem pomyśl, że jak będzie po remoncie to pochwalisz się nam jakimś zdjęciem z nowego wnętrza

agape o taaaaaaaak, mmmmm, makówki A czy zastanawiałaś się nad tym, gdzie zapiszesz dziecko do pediatry? Możesz coś polecić? Bo w centrum nie znam dobrego pediatrę.....

dżiza stosuję podobny zestaw tylko zamiast wody, herbatę , jak nie jest to połączone w moim przypadku z krtanią, to efekt mam piorunujący
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.