Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-07, 11:26   #1
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548

Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?


Mam taki problemik i pytanko jednoczesnie na ktore nie znam odpowiedzi bo zdania w moim otoczeniu sa podzielone.Chodzi mianowicie o to czy facet w towarzystwie swojej kobiety powinien "podziwiac" glosno wdzieki innych kobiet? Podaje przyklad; na poczatku znajomosci mojej i mojego TZeta on niegdy nie ogladal sie za laskami nawet jesli spotykalismy naprawde piekne , zgrabne dziewczyny! Przechodzil obojetnie i nawet nie spojrzal!Bylam bardzo szczesliwa poniewaz liczylam sie tylo ja co bylo naprawde widoczne pod kazdym wzgledem! Nie mowiac juz o zdjeciach fajnych dziewczyn na kompie i glosnym komentowaniu ich wygladu! Od jakies czasu to sie zmienilo bo zawsze kiedy idziemy razem np.przez miasto i przechodzi super laska to wpatruje sie w nia jakby chcial ja pozrec! Oczywiscie mysli ze tego nie widze ale jestem jakos przewrazliwiona na tym punkcie i jakas sila kaze mi wtedy czekac na jego reakcje! Wkurza mnie tez to ze siedzac na komie wyskakuja mu czasem stronkie z golymi paniami a ten nie zamknie ich dopoki dokladnie nie "obczai" ! Cholernie mnie to drazni! podobnie jest kiedy oglada w necie , tv jakies przypadkowo pojawiace sie laski to koniecznie musi je " ponazywac" i nie chodzi mi tu o niewiadomo jakie okreslenia ale samo "zaje****a" ,"spoko dupa" przyprawiaja mnie o mdlosci! Kiedy zwracam mu delikatnie uwage ze boli mnie takie jego zachowanie to odpowiada ze ja napewno tez ogladam sie za super przystojniakami a on niec nie mowi!Szczerze to nie interesuja mnie inni mezczyzni ani ich wyglad i w zyciu bym sie przy nim nie wpatrywala w innego faceta ! Wiem ze moj TZet mnie kocha ale jego zachowanie dla nie jest conajmniej chamskie bo wydaje mi ze czlowiek ktory jest z kims ponad 5 lat i przedewszystkim czlowiek dorosly takich rzeczy robic nie powinien! Zwazywszy na to ze nigdy tak nie robil i jest z natury niesmialy i bardzo dobrze wychowany choc to roznie bywa!Nawet kiedy ja swietnie sie ubiore i wiele osob mowi ze wygladam super to on jakby tego nie zauwaza !Komplementow tez mi nie prawi bo po co (ja powinnam wiedziec ze wygladam dobrze i tylko mnie kocha) czy u Was tez tak jest i jak sobie z tym radzic bo rozmowy na ten temat koncza sie faiaskiem bo on twierdzi ze nie bylby mezczyzna gdyby nie obejzal sie za laska i nie ma nic zlego w tym kiedy na widok pieknej dziewczyny powie niezla dupcia"!!! brrrr Mysle ze moze nie bylo by w tym nic zlego gdyby sie tak bardzo podniecal kiedy mnie nie ma w poblizu!!! co Wy na to?
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 12:01   #2
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

no ja sie potrafie strasznie wkurzyć choć chodzi tu o zdjecia dziewczyn , jakis film czy program
a co sie dzialo jak byly wybory miss (jego typami byla wenezuelka i czeszka ktora zresztą wygrala)
na szczescie moj TŻ nie oglada sie za dziewczynami na ulicy w moim towarzystwie
dlatego tak mysle sobie ze za bardzo sie przejmuje ale z drugiej strony chce zeby mnie podziwiaj bo przewijaja sie mi mysli ze znajdzie ladniejsza...
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 12:21   #3
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
no ja sie potrafie strasznie wkurzyć choć chodzi tu o zdjecia dziewczyn , jakis film czy program
a co sie dzialo jak byly wybory miss (jego typami byla wenezuelka i czeszka ktora zresztą wygrala)
na szczescie moj TŻ nie oglada sie za dziewczynami na ulicy w moim towarzystwie
dlatego tak mysle sobie ze za bardzo sie przejmuje ale z drugiej strony chce zeby mnie podziwiaj bo przewijaja sie mi mysli ze znajdzie ladniejsza...
Kochana dokladnie tez tak mysle! Tez chcialbym zeby podziwial tylko mnie a nie inne mimo ze zasluguja na komplementy ale nich sobie choc troche zostawi pochawal dla swojej! bo znam dziewczyny ktore (nie chce byc nie mila) ale super wygladu nie maja , ale ich facetow stac na to zeby im ciagle powtarzac ze sa najpiekniejsze na swiecie chocby nawet najpiekniejsze na swiecie dla niego! Ale z kolei brat mojego TZeta mowi swojej zonie ze nie bedzie jej oklamywal takim stwierdzeniami ze jest najpiekniejsza bo oboje wiedza ze tak nie jest! To dopiero jest przerazajace!
Wydaje mi sie ze to nie jest karygodne klamstwo mowic swojej kobiecie ze jest najpiekniejsza bo wiadomo ile pieknych kobiet chodzi po swiecie ale skoro juz z nia jest to czyms go urzekla .

ps. A skad wiedzialas ze podczas wyborow stawial na czeszke i wenezuelke??? hahahaha po czym po finale stwierdzil ze moglby byc jurorem bo jakie jakie dupy sa najlepsze! Okropnosc!
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 12:33   #4
eyeangel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 246
GG do eyeangel
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

ach ci mezczyzni...typowi wzrokowcy. trzeba by im te klapki co koniom sie zaklada ... zalozyc na glowe i moze by byl troche spokoj...a przed oczyma nasze foto :P..

U mnie moj TZ...jakos inaczej sie zachowuje.
Ja sama mowie 'patrz jaka fajna laska idzie' a on sie obraza..wiec sie troche podbudowuje...tym bardziej jak mowi "niestety ale tylko widze jedna laske, ktora jest ze mna''... mam nadzieje ze po 30tce mu sie nie odmieni i bedzie tylko mnie wielbil :P hehe... CO JA SIE ŁUDZĘ ... Ach.
eyeangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 12:40   #5
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

ostatnio w aucie - korek w centrum miasta - stoi fajne ubrana dziewczyna zgrabna wiec mowie do mojego M. ' patrz jaka fajna' na co Mysha odpowiada ' za chuda' ja ' no co Ty fajna! i swietne ma buty' mysha ' ale z geby na pewno zjechana' ... podjezdzamy dalej oglada sie ' no i mowilem majkej dzekson'

W sumie nie mam z tym problemu narazie z moim M. - na kompie ani ja nie mam zdjec mega super przystojniakow ani on super extra lasek - zreszta uwazam ze jesli jest zaufanie zrozumienie to to nie bedzie problemem bo uwazam ze zdrowo jest popatrzec a udawanie kochanie jem slepy/a na inne/innych to bzdura zawsze sie zdarzy ze na ulicy ktos zwroci nasza uwage...

Kochamy sie ja wiem ze on mnie w pelni akceptuje i wiem ze naprawde kiedy mowi kochanie slicznie ci w tym to ma to na mysli - i nie jestem zasypywana komplementami nacodzien ' oh jakze cudownie wygladasz w tych kapciach i bez fryzury' ale wiem ze jest ok wiec nawet razem mozemy ogladac programy z kroliczkami playboya

jednak moj byly - na puplicie extra laska, w tv tylko te z wielkim cycem a ja mam biust drobny i niby wszytsko ok, wszytsko dobrze a wiedzialam ze nie jest do konca jak trzeba... doprowadzal mnie do szalu i do dolkow.
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 12:42   #6
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Mój TŻ nie potrafi przy mnie podziwiać "super laski". Nie spotkałam jeszcze takiej sytuacji w naszym związku.
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 12:44   #7
j_marta31
Raczkowanie
 
Avatar j_marta31
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 239
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Już chyba był gdzies tu podobny wątek.

Jestem z moim TŻtemjestem ponad 4 lata i nigdy nie było to dla mnie problemem. wręcz przeciwnie: kiedy idziemy przez miasto pokazujemy sobie wzajemnie ładne kobiety. Ja oczywiście nie lubuję w kobietach, ale często o nich potem rozmawiamy. On mówi mi co mu się w nich podoba lub nie i na odwrót.
__________________
Nadzieja - otwarte okno na "może"
j_marta31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-07, 12:49   #8
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Ja swojemu sama pokazuję ładne dziewczynyA ogląda się jak każdy facet-to u nich normalne
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 12:50   #9
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Moim zdaniem, dopóki podziwia jest wszystko w porządku, zaczęłabym się martwić gdyby o nich poważniej myślał, ale tak to się nie przejmuję.

Facet to facet- nie zmienisz jego natury.
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 12:51   #10
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
Kochana dokladnie tez tak mysle! Tez chcialbym zeby podziwial tylko mnie a nie inne mimo ze zasluguja na komplementy ale nich sobie choc troche zostawi pochawal dla swojej! bo znam dziewczyny ktore (nie chce byc nie mila) ale super wygladu nie maja , ale ich facetow stac na to zeby im ciagle powtarzac ze sa najpiekniejsze na swiecie chocby nawet najpiekniejsze na swiecie dla niego! Ale z kolei brat mojego TZeta mowi swojej zonie ze nie bedzie jej oklamywal takim stwierdzeniami ze jest najpiekniejsza bo oboje wiedza ze tak nie jest! To dopiero jest przerazajace!
Wydaje mi sie ze to nie jest karygodne klamstwo mowic swojej kobiecie ze jest najpiekniejsza bo wiadomo ile pieknych kobiet chodzi po swiecie ale skoro juz z nia jest to czyms go urzekla .

ps. A skad wiedzialas ze podczas wyborow stawial na czeszke i wenezuelke??? hahahaha po czym po finale stwierdzil ze moglby byc jurorem bo jakie jakie dupy sa najlepsze! Okropnosc!
ja to raczej po wkurzam sie i na tym sie konczy obracamy obudwoje to w zart
p.s. moimi faworytkami tez byly te misski mowil mi to nie po finale
no i tak czuje sie Kochana jak nigdy przez mojego TŻta wiem ze sie lubi drażnić ze mna...
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 12:52   #11
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Ja swojemu sama pokazuję ładne dziewczynyA ogląda się jak każdy facet-to u nich normalne
Momo, a to jest błąd, że wskazujesz mu ładne dziewczyny, tak nie powinno się robić...
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-07, 12:59   #12
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

moj facet nie podziwia ekstra lasek, kiedy jest ze mna. podejrzewam, ze kiedy jest sam tez srednio zwraca na nie uwage

powaznie...jestem osoba na tyle absorbujaca ze ciezko mu by bylo sieskupic na innych kobietach. przez moje adhd nawet sie za nimi nie odlada.

poza tym...on uwaza, ze wszystko, co najlepsze ma w domu. wie, ze lubi, kiedy ja wygladam jak "ekstra laka". nie mam tu na mysli mini i golego brzucha, ale szmatki podkreslajace figure czy dlugie kozaki...nie mowiac juz o ponczochach z koronka.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 13:03   #13
lady Vader
Rozeznanie
 
Avatar lady Vader
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 906
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86 Pokaż wiadomość
Momo, a to jest błąd, że wskazujesz mu ładne dziewczyny, tak nie powinno się robić...
Nie rozumiem,dlaczego:confuse d: .Ja też tak robię,jak Momo-po prostu mam poczucie własnej wartości i to,ze spojrzy na inną ładną kobietę nic mi nie ujmuje.Też lubię popatrzeć na przystojnych mężczyzn i nie oznacza to,ze od razu rzucę się któremuś na szyję i powiem "bierz mnie".
lady Vader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 13:08   #14
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Jeżeli mój TŻ podziwia jakąś super laskę i jeżeli jest godna podziwu, to ja też ją podziwiam, nie widze w tym żadnego problemu, ani powodu do zazdrości. Nie traktuje takiej osoby jako potencjalnej konkurentki Myślę, że jeżeli się jest zazdrosnym o to, że ktoś się na kogoś popatrzy, to chorobliwa zazdrość, która z miłością ma niewiele wspólnego. W takim wypadku można równie dobrze wydłubać oczy swojemu facetowi, żeby przypadkiem nie miał możliwości spojrzeć na kogoś, bo przypadkiem się jeszcze zakocha.... GłUPOTA!
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 13:09   #15
j_marta31
Raczkowanie
 
Avatar j_marta31
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 239
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez lady Vader Pokaż wiadomość
Nie rozumiem,dlaczego:confuse d: .Ja też tak robię,jak Momo-po prostu mam poczucie własnej wartości i to,ze spojrzy na inną ładną kobietę nic mi nie ujmuje.Też lubię popatrzeć na przystojnych mężczyzn i nie oznacza to,ze od razu rzucę się któremuś na szyję i powiem "bierz mnie".
Też tak uważam. Poza tym mój TŻ się zawsze śmieje, że tylko to mu juz zostało: popatrzeć
__________________
Nadzieja - otwarte okno na "może"
j_marta31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 13:17   #16
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Jeżeli mój TŻ podziwia jakąś super laskę i jeżeli jest godna podziwu, to ja też ją podziwiam, nie widze w tym żadnego problemu, ani powodu do zazdrości. Nie traktuje takiej osoby jako potencjalnej konkurentki


ja mam tak samo, nie obchodzi mnie nawet, ze ma jakies zdecia na kompie czy telefonie (oczywiscie nie jakies tam gołe baby, tylko naprawde ładne kobietki, czsami zdarza mu sie ogladanac za takimi na ulicy, ale nigdy nie robie z tego problemów, czasami sama zagapie sie na jakas naprawde ładna dziewczyne, bo ma np: ciekawa urode ale to nie ma nic wspolnego, z tym, ze mi sie podoba po prostu podziwiam jej urode, to czemu facet nie moze? no i na facetow tez lubie popatrzec przystojnych ale to tez, przeciez nic nie znaczy

aha i akceptuje to, jesli mnie do nich nie porównuje(chyba, ze na moja korzysc) , ale to na sczszescie sie nie zdarza
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 13:20   #17
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez Momo
Ja swojemu sama pokazuję ładne dziewczyny
Ja tez swojemu pokazuje fajne dziewczyny na ulicy Poza tym powiedziałam mu, że jeśli kiedyś zechce mnie zdradzić, to tylko z taką, która by mi się też spodobała - nie chcę, żeby był posądzany o zły gust
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 13:20   #18
Rozterka
Rozeznanie
 
Avatar Rozterka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 867
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Na szczęście mój TŻ nie ogląda się za innymi dziewczynami na ulicy, a przynajmniej nie zauważyłam, żeby latał gdzieś ze wzrokiem. Przeważnie to on jest obiektem ich zainteresowania zdarzyło mi się wyłapać spojrzenia w kierunku mojego TŻ'ta
__________________
Rozterka

zapomniana...
Rozterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 13:37   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86 Pokaż wiadomość
Momo, a to jest błąd, że wskazujesz mu ładne dziewczyny, tak nie powinno się robić...
rozumiem ze piszesz to z wlasnego 20 letniego doswiadczenia małzenskiego ?

moge tylko napisac dzieci,dzieci, zebyscie zawsze mieli takie problemy

ja tez mojemu pokazuje fajne laski lub tez razem sie nabijamy .i nie nazwalabym tego podziwianiem ,podziwiac to mozna dobre serce i genialny umysła a nie kawal miesa.

znam swoja wartosc i wiem ze kocha mnie a czy mu zabronie patrzec czy tez nie to nic nie zmieni jak bedzie chcial skoczyc w bok to zrobi to bez mojego blogosławienstwa.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-07, 13:41   #20
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
rozumiem ze piszesz to z wlasnego 20 letniego doswiadczenia małzenskiego ?

moge tylko napisac dzieci,dzieci, zebyscie zawsze mieli takie problemy

ja tez mojemu pokazuje fajne laski lub tez razem sie nabijamy .i nie nazwalabym tego podziwianiem ,podziwiac to mozna dobre serce i genialny umysła a nie kawal miesa.

znam swoja wartosc i wiem ze kocha mnie a czy mu zabronie patrzec czy tez nie to nic nie zmieni jak bedzie chcial skoczyc w bok to zrobi to bez mojego blogosławienstwa.
Właśnie
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 13:58   #21
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

ja jestem bardzo zazdrosna a po takim jego spojzeniu na laski robie focha.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 19:55   #22
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Ja tez swojemu pokazuje fajne dziewczyny na ulicy Poza tym powiedziałam mu, że jeśli kiedyś zechce mnie zdradzić, to tylko z taką, która by mi się też spodobała - nie chcę, żeby był posądzany o zły gust
dokładnie to samo chciałam napisać
Mój TŻ nie ogląda sie za innymi "laskami"a Moim towarzystwie i wątpie , że robi to gdy Mnie przy Nim nie ma.A i tak czasami rozmawiamy o innych kobietach, ale częściej to JA powiem o dziewczynie jakiś pozytyw niż On.W sensie wyglądu
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 20:00   #23
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Bardzo dojrzałe
nie moja wina ze jestem bardzo o niego zazdrosna. a ten foch to niekontrolowany, a raczej oznaka ze bardzo mi na nim zalezy.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 20:08   #24
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Raz mojemu tż-towi zdarzyło się skomantować fajną laske(jeszcze nie byliśmy narzeczeństwem),a raczej jej kolczyk w pępku Powiedział takie coś:widziałaś jaki ma fajny kolczyk w pęku Nie wiem,co to miało znaczyć,ale troszke byłam zla.
Teraz gdy idziemy razem,czasami zerkam na niego,czy luka w strone fajnych lasek,ale on odwraca głowe albo ze mną gada. Ma w telefonie gołe babki z cyckami na wierzchu,ale ja nie byłam za to zła,a wręcz przeciwnie,sobie żartowałam,no wiesz co masz takie zdjęcia gołych babek w komie.A ma je od kumpla z pracy Zresztą ja też lubie sobie popatrzeć na fajnych facetów
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 20:10   #25
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Dla mnie pokazywanie TŻ-towi, jakie są piękne laski, to sprzeczne dla mnie. To jakby zmusić jego do zdrady. Nie mogę zrozumieć niektórych z Was...
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 20:18   #26
Rozterka
Rozeznanie
 
Avatar Rozterka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 867
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
znam swoja wartosc i wiem ze kocha mnie a czy mu zabronie patrzec czy tez nie to nic nie zmieni jak bedzie chcial skoczyc w bok to zrobi to bez mojego blogosławienstwa.
dokładnie
__________________
Rozterka

zapomniana...
Rozterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 20:31   #27
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez agnieszka k Pokaż wiadomość
ja jestem bardzo zazdrosna a po takim jego spojzeniu na laski robie focha.
Bardzo dojrzałe
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:00   #28
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

moj kiedys zachowywal sie jak, no delikatnie mowiac jak cham (i nie chodzi mi tylko o "podziwianie" jakis panienek, ale w ogole o inne sprawy), na szczescie to sie zmienilo i teraz jest super, niestety ten 'uraz' mi zostal i ma niezla jazde jesli zobacze ze cos robi, chociaz teraz to chyba mis ie bardziej wydaje niz sie na nie gapi... w kazdym razie skoro ja tego nie robie, nie gapie si ena facetow (a on sie wscieka jak jakims cudem sobie zazartuje), wiec on tez no co tu duzo mowic ma tego nie robic, a jak mu sie nie podoba to niech sie liczy z tym ze sie rozstaniemy... poza tym on wie ze ja nie trawie, wrecz nie toleruje tego typu rzeczy, nie no ale teraz naprawde czuje ze jestem tylko ja na szczescie.. denerwuje mnie tylko zdanie 'bo facet taki jest' a g... prawda to zalezy od czlowieka i nie wazne czy ma ptaka czy nie ma...
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:03   #29
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez Rozterka Pokaż wiadomość
dokładnie
DOKLADNIE!!!
A COBYSCIE ZROBILY GDYBY ZA PARE DNI POLECIAL NA LASKE KTORA MU SAME POKAZALYSCIE???
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:14   #30
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Bardzo dojrzałe
mowilas juz to.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.