zabezpieczenie dla dzieci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-16, 16:55   #1
Ekoracimir87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6

zabezpieczenie dla dzieci


Witajcie kochane, od dłuższego czasu zastanawiam się jak zabezpieczyć dzieci na wypadek wszelki. Siostra namawia mnie i męża na polisy inwestycyjne, ale czy to jest dobre rozwiązanie to nie wiem. Czy któraś z was ma taką polisę i czy warto to wykupić. Słyszałam ostatnio, że ludzie zbierają się w grupy i tworzą jakieś pozwy zbiorowe przeciwko ubezpieczycielom. Moja siostra twierdzi, że to bardzo dobra inwestycja i zabezpieczenie, w sumie nie mam podstaw jej nie wierzyć, ale może ktoś coś powie na ten temat.
Ekoracimir87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 09:00   #2
Jessia72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: zabezpieczenie dla dzieci

Witaj, wiesz co zanim zdecydujesz się na taką polisę inwestycyjną to może skonsultuj się z kancelarią prawną czy takie <link> są na pewno dobrym i sprawdzonym pomysłem. Jednorazowa wizyta w kancelarii nie jest droga, a może ustrzec Ciebie przed nietrafioną inwestycją lub wręcz przeciwnie uświadomi, że nie masz czego się obawiać i będziesz dzięki temu spała spokojnie.

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2015-06-29 o 06:36
Jessia72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 15:44   #3
OneShayne94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: zabezpieczenie dla dzieci

To jest dość dobry pomysł taka konsultacja z prawnikiem , oczywiście specjalistą od prawa gospodarczego i cywilnego... a sama z siebie też możesz sporo zrobić w tym zakresie- a mianowicie dokładnie zapoznać się z warunkami umowy i wtedy w razie wątpliwości iść do prawnika. Już z jakimś konkretnym pytaniem... dobrze by było , żeby nie był powiązany z zadną ubezpieczalnią.
OneShayne94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 18:01   #4
ekoagustina1787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: zabezpieczenie dla dzieci

Witaj, na pewno jest to dobre rozwiązanie dla osób o stalowych nerwach i takich, które są zdecydowane na opłacanie składek przez kilka lat. Nie opłaca kończyć takiej umowy przed czasem, bo wtedy tracicie swoje składki i przechodzą one na opłacenie opłaty likwidacyjnej. Również zgadzam się z propozycją, żebyś skonsultowała to z jakąś kancelarią prawną.
ekoagustina1787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 19:41   #5
Thedragomir2958
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: zabezpieczenie dla dzieci

a jak długo Twoja siostra już jest zapisana w jakieś firmie i odkłada na przyszłość?? Może niech da Ci umowę abyś mogła sobie poczytać i zobaczyć o co w tym wszystkim chodzi. A jak będziesz miała problemy ze zrozumieniem to możesz udać się do specjalisty o poradę.
Thedragomir2958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-18 20:41:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.