Rossmann - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 17:51   #1381
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
O nie ! A faktycznie ma alkohol w składzie jak plotka głosi?
Oj niestety nie powiem, bo nie przyjrzałam sie dokładnie . Ale watpie, mysle ze te dwa spraye roznia sie tylko barwnikami i dodatkami zapachowymi. I z tego co wiem, w Niemczech jest dostepna zarowno seria ze smokiem jak i ta ksiezniczkowa. Ciekawe dlaczego u nas smoka wycofali
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 788151_1.jpg (14,7 KB, 73 załadowań)

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-08-05 o 17:52
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 17:52   #1382
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

A z księżniczkowej serii widziałam jakiś żel do mycia, czy coś takiego. Nie przyglądałam mu się bliżej.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 17:54   #1383
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
ja juz widziałam nowa wersje sprayu do wlosow - rowniez zamiast ze smokiem jest ksiezniczkowy
O nie, proszę o skład bo jestem ciekawa czy ma alkohol i slilikony
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 17:55   #1384
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Oj niestety nie powiem, bo nie przyjrzałam sie dokładnie . Ale watpie, mysle ze te dwa spraye roznia sie tylko barwnikami i dodatkami zapachowymi. I z tego co wiem, w Niemczech jest dostepna zarowno seria ze smokiem jak i ta ksiezniczkowa. Ciekawe dlaczego u nas smoka wycofali
Na niemieckiej stronie rossmanna nie ma już smokowych produktów. tzn jest jakaś tam pianka melonowa do mycia i cośtam jeszcze, mokre chusteczki, ale smokowego kremu i żelu pod prysznic oraz mgiełki do włosów też nie ma. Jest księzniczkowy krem, żel, szampon i mgiełka a dla chłopców jest żel "dla piratów".
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 18:00   #1385
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Na niemieckiej stronie rossmanna nie ma już smokowych produktów. tzn jest jakaś tam pianka melonowa do mycia i cośtam jeszcze, mokre chusteczki, ale smokowego kremu i żelu pod prysznic oraz mgiełki do włosów też nie ma. Jest księzniczkowy krem, żel, szampon i mgiełka a dla chłopców jest żel "dla piratów".
Kolezanka z Niemiec mowila mi, ze smok jest - ale to pewnie tak jak u nas - wyprzedaja zapasy. I zamiast tego bedzie niebieska seria dla chlopcow, rozowa dla dziewczynek niestety skladow narazie ni widu ni słychu. Nie ma ich tez na niemieckiej stronie rossmanna. Musimy narazie wlasnorecznie spojrzec na butelke w sklepie
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 18:21   #1386
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

marchewkowe pole dobrze mowi. Ze smokiem jest tylko tych kilka produktow i sa nowe, juz nie smierdza skislymi owocami, krem i cos tam jeszcze jest wycofane. jest tez seria ksiezniczkowa z nowym sprajem z alkoholem zdaje sie na 2 pozycji. Stara serie ze Smokiem juz dawno wymieniono na nowe produkty
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 17:32   #1387
Dork
Raczkowanie
 
Avatar Dork
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 92
Dot.: rossmann

Witam.Mam córke 6,5 lat z AZS od urodzenia.Zaciekawiły mnie kosmetyki z rossman'a Babydream z powodu składu(nie ma SLS,SLES i parabenów).Mamy szampon i płyn do kąpieli(składowo wogóle się nie różnią więc myśle że będziemy kupować tylko ten płyn jeśli oczywiście córa nie będzie miała uczulenia na rumianek i pszenice,dziś był pierwszy dzień testowania).A moje pytanie dotyczy kremów z tej firmy który wybrać?Troche się boje uczulenia na te ziółka.
Dork jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 17:41   #1388
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Moj synek tez ma AZS i do kremowania to ja wybralam balsam Trixera od Avene. Niestety myc babydream moge malego, moge nawet uzywac oliwki do ciala i oliwki do kapieli, ale przy balsamie skora nie dostawala tego co trzeba. niby natluszczal( ten nagietkowy, bo z niebieskij serii jest lekki), ale skora sie pogarszala. Dopiero polaczenie srodkow wyjacych i balsamu aptecznego spowodowalo ze jest ok. Swoja droga moj maly ma juz 4,5 roku i od roku jego skora sie poprawila. Juz nie musze tak czesto go smarowac Trixera, wiec licze ze wyrasta z tego.
Kremy z babydream to ja tylko preferuje te z cynkiem do pupy dziecka.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 22:21   #1389
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Chyba będę musiała porobić zapasy smokowego kremu, bo bardzo się z nim od wczoraj polubiłam. Żałuję, że dopiero teraz go wypróbowałam, to taki fajny kremik do wszystkiego. Wczoraj smarowałam nim ręce, wieczorem buzie, a dziś rano łydki. Wszędzie dobrze się sprawdza.
Byłam dziś w innym Rossmanie (to się chyba powinno leczyć) widziałam nowe spraye i wcale mi się nie podobają. zapasów starszej wersji robić nie będę, bo mój mam prawi cały, zużywam go na tyle wolno, że te z zapasu by mi się przeterminowały.
Na poprawę nastroju kupiłam sobie balsam do ciała Isana Med i chusteczki BD Extrasensitive-lubię je.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 18:23   #1390
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: rossmann

Jak dobrze, że przeczuwając ekspansję piratów i księżniczek na półce z lilliputzami zrobiłam zapas sprayu do włosów (chyba ze 3 butelki leżą w szufladzie). Nie zdążyłam już kupic żelu malinowego, nie wspominając o kremie, który zniknął dawno temu i za którym ciągle wzdycham.
Nowe serie dla dziewczynek i chłopców mają gorsze składy.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 18:49   #1391
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Ja dziś byłam w nowym w Krakowie R. w C.H. Czyżyny. Nie ma nic smokowego, za to chyba cała seria księżniczkowa plus niebieski piratowy żel.
Przegapiłam promocję żelu BD z pomką i Kenzo Flower - zła jestem
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 19:34   #1392
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

fuj fuj. tak, ten spray ma alkohol na drugim miejscu. żel i szampon mają o wiele dłuższe składy, a do tego jeszcze jakieś syfskie świecące drobinki
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 17:31   #1393
fiona122006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
Dot.: rossmann

Kupiłam dzisiaj tonik Rival de Loop do twarzy bez alkoholu z wyciagiem z ginkgo i ogórka, skład ma rewelacyjny
Aqua, Glycerin, Ginko Biloba Extract, Cucumis Sativus Extract, Panthenol, Buthylene Glycol, Pantolactone, Citric Acid, Caprylyl/Capryl Glucoside, Parfum, Sodium Hydroxide, Salicylic Acid, CI 16035.
i myślę ,że świetnie działa- będę testować, no i cena rewelacyjna.
fiona122006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 18:53   #1394
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
fuj fuj. tak, ten spray ma alkohol na drugim miejscu. żel i szampon mają o wiele dłuższe składy, a do tego jeszcze jakieś syfskie świecące drobinki
Te drobinki sa paskudne No i sklady -dluzsze i gorsze, dokladnie. Mam nadzieje ze ktoregos dnia nei zabiora sie za zmodifikowanie serii babydream na przyklad
Cytat:
Napisane przez fiona122006 Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj tonik Rival de Loop do twarzy bez alkoholu z wyciagiem z ginkgo i ogórka, skład ma rewelacyjny
Aqua, Glycerin, Ginko Biloba Extract, Cucumis Sativus Extract, Panthenol, Buthylene Glycol, Pantolactone, Citric Acid, Caprylyl/Capryl Glucoside, Parfum, Sodium Hydroxide, Salicylic Acid, CI 16035.
i myślę ,że świetnie działa- będę testować, no i cena rewelacyjna.
tonik wyglada bardzo dobrze. Chyba przetestuje , za te cene nie ebdzie skzkoda oddac komus w razie niepodpasowania.
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 19:26   #1395
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Moja rossmannowa wishlista poszerzyła się o tonik RdL oraz peeling syngeryn różowy. Kosmetyki Rossmann ostatnio zdominowały moją łazienkę, dobrze, że są w przystępnych cenach
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 22:52   #1396
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez fiona122006 Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj tonik Rival de Loop do twarzy bez alkoholu z wyciagiem z ginkgo i ogórka, skład ma rewelacyjny
Aqua, Glycerin, Ginko Biloba Extract, Cucumis Sativus Extract, Panthenol, Buthylene Glycol, Pantolactone, Citric Acid, Caprylyl/Capryl Glucoside, Parfum, Sodium Hydroxide, Salicylic Acid, CI 16035.
i myślę ,że świetnie działa- będę testować, no i cena rewelacyjna.
tez mialam ten tonik, kupilam zachecona skladem, wydawal sie ok ale kiedy lalam tonik na wacik, strasznie sie pienil nie odswiezal, dla mnie jakis dziwny, zostawial warstwe na skorze

nie tylko ja mialm takie odczucia https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...do-twarzy.html
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!

Edytowane przez _Ewelka___
Czas edycji: 2009-08-18 o 22:54
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 23:13   #1397
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
tez mialam ten tonik, kupilam zachecona skladem, wydawal sie ok ale kiedy lalam tonik na wacik, strasznie sie pienil nie odswiezal, dla mnie jakis dziwny, zostawial warstwe na skorze

nie tylko ja mialm takie odczucia https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...do-twarzy.html
A ja go dziś kupiłam Na szczęście za te pieniądze, nawet jak mi nie podpasuje, nie będzie żal. Peelingu Syngeryn nie było, została pusta półka. Liliputzów ze smokiem też nie było, a jeszcze 2 tygodnie temu dorwałam w tym Rossmannie krem smokowy, teraz żałuję, że nie kupiłam wtedy 2
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 14:38   #1398
Ulaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: teraz wawa ale sercem zawsze dęblin
Wiadomości: 515
Dot.: rossmann

CZY któraś z Was wygrała może w konkursie " Twoj sposób na jędrną skórę" na str. rossmana???
Ja wygrałam, ale strasznie się zdziwiłam nagrodą, którą dostałam. Była mowa o tym, że w nagrodę są zestawy kosmetyków, a ja dostałam tylko zel pilingujący antycelulitowy. Dla mnie zestaw to nie jeden produkt, dlatego jestem ciekawa jak to u Was wyglądało.
Ulaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 14:59   #1399
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Ulaczek Pokaż wiadomość
CZY któraś z Was wygrała może w konkursie " Twoj sposób na jędrną skórę" na str. rossmana???
Ja wygrałam, ale strasznie się zdziwiłam nagrodą, którą dostałam. Była mowa o tym, że w nagrodę są zestawy kosmetyków, a ja dostałam tylko zel pilingujący antycelulitowy. Dla mnie zestaw to nie jeden produkt, dlatego jestem ciekawa jak to u Was wyglądało.
Ale to chyba nie ten wątek...
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 15:22   #1400
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Ulaczek Pokaż wiadomość
CZY któraś z Was wygrała może w konkursie " Twoj sposób na jędrną skórę" na str. rossmana???
Ja wygrałam, ale strasznie się zdziwiłam nagrodą, którą dostałam. Była mowa o tym, że w nagrodę są zestawy kosmetyków, a ja dostałam tylko zel pilingujący antycelulitowy. Dla mnie zestaw to nie jeden produkt, dlatego jestem ciekawa jak to u Was wyglądało.
odsyłam z zapytaniem do watku Rossmann - czesc IV. Tam jest mowa tez o wszystkich konkursach, promocjach, kuponach z Rossmanna etc.

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-08-21 o 15:24
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 18:20   #1401
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Moje dzisiejsze zakupy
- Rival de Loop preparat do demakijażu (ma naklejkę oko testu z ocena sehr gut )
- babydream extrasensitive krem pielęgnacyjny (też ocena sehr gut)
- babydream chusteczki z rumiankiem i aloesem (małe opakowanie do torebki)
- Lilliputz krem dla księżniczek (też do torebki)
- Facelle sensitive żel do higieny intymnej
- Fuss Wohl pilnik do pielęgnacji stóp.
No to teraz pora zacząć testowanie
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 21:54   #1402
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: rossmann

Myślicie, że w Rossmannie znajdzie się jeszcze jakiś nawilżający krem do twarzy, który nada się do cery tłustej i raczej nie będzie zapychał? Wypróbowałam Babydream i niestety oba (z i bez cynku) nie są wystarczającym nawilżeniem. Smokowy tyle osób zachwala, ale ja się do zapachu coś przekonać nie mogę.
Myślałam o jakimś kremie z Rival de Loop, ale w sumie nie wiem, czy któryś by się faktycznie składowo nadawał?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 22:45   #1403
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Ja tez kupiłan Facelle Sensitive (do peelingu kawowego), zapwoiada sie fajnie - jest przezroczysty i bezzapachowy, ma bardzo delikatny skład.
No a kremik Babydream Extrasensitive (wersja bez cynku) to istne cudo do miejsc potrzbeujacych intensywnego nawilzenia, np. rak czy łokci
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 22:55   #1404
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: rossmann

Idę jutro do innego rossmana, może spotkam jeszcze smokowy szprej albo szampon. Szampon git jest, zostawię sobie jego resztki i wąchać będę
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 23:01   #1405
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

a ja widizłam dzis w rossmanie jakas pianke do mycia dla smokow Wygladała na nowosc, bo smok inaczej narysowany niz w starych kosmetykach z tej serii . Moze krem też jeszcze wroci...
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 23:36   #1406
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Ja tez kupiłan Facelle Sensitive (do peelingu kawowego), zapwoiada sie fajnie - jest przezroczysty i bezzapachowy, ma bardzo delikatny skład.
No a kremik Babydream Extrasensitive (wersja bez cynku) to istne cudo do miejsc potrzbeujacych intensywnego nawilzenia, np. rak czy łokci
Facelle przed chwilą zdążyłam wypróbować zgodnie z jego pierwotnym zastosowaniem przyjemny, dobrze się pieni, jest delikatny
Co do kremu Extrasensitive bardzo mi się przyda taki nawilżacz. Ogólnie mam suchą cerę i skórę, a teraz jeszcze mam remont w domu i od tego całego pyłu i kurzu mam strasznie wysuszone ręce Zaraz sobie nim posmaruję
Księżniczkowy krem bardzo ładnie pachnie, ale za nic nie mogę skojarzyć czym.

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
a ja widizłam dzis w rossmanie jakas pianke do mycia dla smokow Wygladała na nowosc, bo smok inaczej narysowany niz w starych kosmetykach z tej serii . Moze krem też jeszcze wroci...
Też rzuciła mi się ta pianka w oczy.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 10:34   #1407
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
a ja widizłam dzis w rossmanie jakas pianke do mycia dla smokow Wygladała na nowosc, bo smok inaczej narysowany niz w starych kosmetykach z tej serii . Moze krem też jeszcze wroci...
Z serii Lilliputz? Ciekawe, patrzyłaś na skład może?
Chciałabym z powrotem smoki
Swoją drogą, dlaczego tak dobre kosmetyki zmieniają na znacznie gorsze? Nie widzę w tym sensu(może jak się zbuntujemy i przestaniemy kupować, to się opamiętają i zwrócą smoki?)
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 11:47   #1408
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: rossmann

Mi ktoś tłumaczył, jak się wyżaliłam, że te gorsze składniki sa po prostu tańsze...
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 14:23   #1409
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Z serii Lilliputz? Ciekawe, patrzyłaś na skład może?
Chciałabym z powrotem smoki
Swoją drogą, dlaczego tak dobre kosmetyki zmieniają na znacznie gorsze? Nie widzę w tym sensu(może jak się zbuntujemy i przestaniemy kupować, to się opamiętają i zwrócą smoki?)
Wklejam fote pianki. Niestety nie miałam czasu spojrzec na skład. Heh, zbuntowac musiałyby sie też inne kraje gdzie Rossmann ma sklepy A mi sie wydaje, ze poza Biochemiczkami, mało komu jest żal starej serii . Wiekzosc ludzi nie interesujacych sie składami, patrzy na to ze np. te nowe maja ładne rozowe i niebeiskie kolory, oraz brokat xD
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 790628_1.jpg (19,1 KB, 64 załadowań)

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-08-28 o 14:25
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 17:49   #1410
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Wklejam fote pianki. Niestety nie miałam czasu spojrzec na skład. Heh, zbuntowac musiałyby sie też inne kraje gdzie Rossmann ma sklepy A mi sie wydaje, ze poza Biochemiczkami, mało komu jest żal starej serii . Wiekzosc ludzi nie interesujacych sie składami, patrzy na to ze np. te nowe maja ładne rozowe i niebeiskie kolory, oraz brokat xD
Łaa, jeszcze(a może już?) u siebie nie widziałam. Ile kosztuje, jaka pojemność? Na pewno się skuszę jeśli będzie miała dobry skład

Ja po księżniczkę nie sięgnę, może dla ciekawości kupię tylko krem

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2009-08-28 o 17:51
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.