Rossmann - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 15:32   #2941
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
uzywalam tego zoltego babydreama nagietkowy bodajze kupilam w promocji za 4.5 chyba go uzyje jako balsamu do ciala
Ten krem ma dużo cynku:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...nagietkiem.htm

Jest jeszcze ten, również z nagietkiem:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-do-twarzy.htm

Jak widzisz są dwa w żółtym opakowaniu I oba są z nagietkiem. Najgorsze jest to, że różnią się na opakowaniu tylko nazwą i łatwo się pomylić... W każdym razie jeśli masz ten z cynkiem to faktycznie może nieźle podsuszyć, ale nada się na pryszcze i po depilacji Ten drugi jest oparty na olejku slonecznikowym - dla mnie generalnie to marny nawilżacz, choć jak widać - wiele osób sobie chwali.

Edytowane przez Vegusia
Czas edycji: 2010-04-12 o 15:33
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 09:08   #2942
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Moje drogie mam zle wiesci. Babydream Calendula jest wyjeta z sortymentu. Chodzi o wersje z cynkiem, wiec robcie zapasy.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 09:14   #2943
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Moje drogie mam zle wiesci. Babydream Calendula jest wyjeta z sortymentu. Chodzi o wersje z cynkiem, wiec robcie zapasy.
Niech nawet tak nie żartują a ja go dzięki wizażowi odkryłam i pokochałam. mam nadzieję że tylko opakowanie zmienią czy coś
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 09:27   #2944
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

karolcia mam jeszcze gorsze wiesci cala seria nagietkowa idzie weg z programu. Wlasnie napisalam maila do Rossmanna . Opisalam moja sytuacje, ze ta seria jest lepsza niz niebieska, ze moje dziecko z atopowa skora bardzo dobrze toleruje nagietkowe kosmetyki i wlasnie u nich znalazlam moj Gral, a nawet uzywam te rzeczy do mojej wrazliwej skory.
Licze ze odpisza mi iz zmieniaja tylko opakowanie i te rzeczy zostaja w sortymencie, bo inaczej musze szukac nowej pielegnacji dla mojego dziecka.
Co prawda Penaten zmienil design swoich produktow , przy niektorych z lekka zmienily sie na lepsze sklady. Kiedys kupilam na wyprobowanie Duschcreme z serii smoting czy jak jej tam ( w PL macie J&J) i pasowalo jedo skorze, ale ze babydream tanszy i tak samo dobrze dziala to zostalam przy nim. Jak widac jakies swiatelko widze na horyzoncie, ale nie bede ukrywac, ze byly to spory cios dla mnie jesli te pordukty z nagietkiem calkiem zostana wycofane.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 11:05   #2945
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Hmm... to w ogóle ciekawe, że Rossmann tak często zmienia dzieciaczkową ofertę...No może nie ąz tak często, ale mam wrażenie, że tak nagle..Najpierw u nas w Polsce długo była seria tylko niebieska, potem wprowadzili Liliiputz i bardzo szybko go zmodernizowali na bardziej, jak mi się wydaje, korzystny z punktu widzenia marketingu (inne zapachy, ładnijsze opakowania). Tuz przed modernizacją Lillliputza wprowadzili u nas serię nagietkową i chyba niemalże od razu sensitive. I wszytsko dzieje się dość szybko. Nieco dziwne..
A Alterry jak nie chcą wprowadzać, tak nie wprowadzają...tylko pomadkę...no już naprawdę jestem wkurzona, bo Rossmann u nas w PL nie ma żadnej serii naturalnej. Jedynie polsa ava eco linea, ale to tylko pielęgnacja twarzy.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:06   #2946
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Vegusia u mnie nie sa to czeste zmiany. zamin te wspomniane przez ciebie kosmetyki wprowadzono w Pl, lub wprowadzono w nowych opakowaniach, u mnie one juz od dluzszego czasu byly w sortymencie i nie byly od dluzszego czasu zadna nowoscia. ja rozumiem ze Rossmann polski to troche inne pilka niz niemiecki. To samo dotyczy kosmetykow Nivea. sa komsteyki ktrych w Pl nie ma, ale sa takie ktorych u mnie nie i nie bedzie ( np seria Nivea Baby).
Wydaje mi sie ze niemiecki rozman ma nie wiele do gadania, ze to ludzie siedzacy za biurkami w Pl bardziej decyduja co marketingowo bedzie lepsze a co nie i co oplaca sie wprowadzic, tak jak to jest w przypadku firmy Nivea.

Ja uprzedzam ze jest duze prawdopodobienstwo ze tej serii juz nie bedzie, a wiem ze jest wiele jej zwolenniczek. od kiedy u mnie ukazala sie seria nagietkowa to ja podstawowej serii niebieskiej prawie wogole nie uzywam( oczywiscie kilka produktow tak, ale te uzywane na codzien czytaj myjadla, to kupowalam juz tylko z serii nagietkowej). ta seria pod wieloma wzgledami wyparla u mnie myjadla z serii niebieskiej i nigdy tego nie ukrywalam, ze mi bardziej odpowiada, a zwlaszcza mojemu dziecku i troche trwalo znalezienie dla niego dobrych kosmetykow o dobrych skladach za nie kosmiczne ceny, ktore beda sie sposywac przy jego atopowej skorze.
Skoro u mnie ma byc ta seria wycofana, to daje wam cynk, zebyscie nie byly zaskoczone. kto lubi ta serii niech zabunkruje.
Oczywiscie mam nadzieje ze zmienia tylko opakowanie, ale lepiej dmuchac na zimne.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:14   #2947
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

No ciekawe, czyli u nas może być tak, że krem nagietkowy zniknie, a u Ciebie nie?(a raczej odwrtonie) I to jest trochę denerwujące, że tak wybierają. Z jednaj strony dobrze, że Rossmann nie jest tylko sieciówką kosmetyków niemieckich, bo to byłoby pewnie niemożliwe, ale z drugiej strony szkoda, że tak wybierają te serie. Moim zdaniem powinno to być trochę bardziej ujednolicone chociaż ostatnio widzę, że przynajmnije nadążają nawet dość z tymi produkowanymi dla Rossmana, jak na przykład seria Urea Isany chociaż niekompetna jeszcze, to już prawie

To życzę Ci Moniko, aby zmienili tlyko opakowania
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 14:28   #2948
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: rossmann

Że niby nie będzie kremu nagietkowego z BD?
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:53   #2949
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Vegusia nie nie o to mi chodzi. jesli seria nagietkowa jest juz w PL, a okaze sie ze u mnie zmieniono opakowania , jest wielkim prawdopodobienstwem ze po jakims czasie i te nowe dotra do PL. A przynajmniej do tej pory obserwuje taka zaleznosc. Czesto troche to trwa, ale jak sama napisalas u mnie kosmetyki mocznikowe zwalszcza kremy do twarzy sa dosc swieze i juz ukazuja sie w Pl, w tym przypadku szybko poszlo.

Chodzi mi o kosmetyki Alterra. One moge wejsc do PL, ale nie musza. tak dlugo macie juz pomadke, a o reszcie ani widu ani slychu. Moze byc tak ze jednak przedstawiciel poslki nie wprowadzi do Rossmannow tych kosmetykow, a przynajmniej trzeba sie z tym liczyc.

Z tymi ktore juz sa tez moze byc ze zostana wycofane, chodz wydaje mi sie to mniej prawdopodobne. Jesli one u mnie zostana wycofane to predzej czy pozniej i zapasy w Pl sie skoncza. Jesli u mnie jednak tylko opakowania zmienia to i wkoncu nowe opakowanie dojdzie do PL. tak wnioskuje po kosmetykach Yung. U was tez juz pokazuja sie nowe jako Isana Hair.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 20:00   #2950
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: rossmann

Monika dzięki za informację no nic zobaczymy jak to będzie oby odpisali że zmieni się opakowanie.
Zrobię sobie zapasy na wszelki wypadek na taki czas jaki pozwoli data ważności na opakowaniu
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 20:43   #2951
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Vegusia nie nie o to mi chodzi. jesli seria nagietkowa jest juz w PL, a okaze sie ze u mnie zmieniono opakowania , jest wielkim prawdopodobienstwem ze po jakims czasie i te nowe dotra do PL. A przynajmniej do tej pory obserwuje taka zaleznosc. Czesto troche to trwa, ale jak sama napisalas u mnie kosmetyki mocznikowe zwalszcza kremy do twarzy sa dosc swieze i juz ukazuja sie w Pl, w tym przypadku szybko poszlo.

Chodzi mi o kosmetyki Alterra. One moge wejsc do PL, ale nie musza. tak dlugo macie juz pomadke, a o reszcie ani widu ani slychu. Moze byc tak ze jednak przedstawiciel poslki nie wprowadzi do Rossmannow tych kosmetykow, a przynajmniej trzeba sie z tym liczyc.

Z tymi ktore juz sa tez moze byc ze zostana wycofane, chodz wydaje mi sie to mniej prawdopodobne. Jesli one u mnie zostana wycofane to predzej czy pozniej i zapasy w Pl sie skoncza. Jesli u mnie jednak tylko opakowania zmienia to i wkoncu nowe opakowanie dojdzie do PL. tak wnioskuje po kosmetykach Yung. U was tez juz pokazuja sie nowe jako Isana Hair.
Rozumiem tylko tak się zastanawiałam, czy Rossmann robi takie akcje w stylu, że w Niemczech coś wycofuje, a w Polsce zostawia.

Nad tą Alterrą ubolewam strasznie, bo jak wcześniej pisałam - Rossmann w Polsce nie może się pochwalić żadną serią kosmetyków naturalnych (tak już bardziej "prawdziwie naturalnych") i trudno mi się z tym pogodzić, biorąc pod uwagę fakt, że to taka sieć drogerii, która wiedzie u nas prym. No mogliby po prostu czymś zabłysnąć. A tak to co najlepsze (z mojego punktu widzenia), to tylko w Niemczech..
Myślicie, że jest jakaś nadzieja na dużą, naturalną serię kosmetyków w polskich rossmanach ? (wiem, wiem pytanie głupie i "marzeniowe" )
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 11:20   #2952
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Vegusia napisz maila do polskiego Rossmanna i spytaj co z kosmetykami Alterra. W czechach tez maja te kosmetyki w czeskim Rossmannie. Nie wiem czy kolorowke, ale pielegnacje maja, wiec czemu do PL nie wprowadza, zwalszcza ze ceny to nie polka kosmetykow Weleda czy Dr. Hauschka, wiec jest spora szansa ze wziecie by mialy i polski Rossmann zarobil by dodatkowa kase.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 11:38   #2953
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Vegusia napisz maila do polskiego Rossmanna i spytaj co z kosmetykami Alterra. W czechach tez maja te kosmetyki w czeskim Rossmannie. Nie wiem czy kolorowke, ale pielegnacje maja, wiec czemu do PL nie wprowadza, zwalszcza ze ceny to nie polka kosmetykow Weleda czy Dr. Hauschka, wiec jest spora szansa ze wziecie by mialy i polski Rossmann zarobil by dodatkowa kase.
Dokładnie, ja też uważam, że w przeliczeniu na złotówki to przeciętnego bywalca polskiego Rossmana stać będzie na zakup od czasu do czasu czegoś z naturalnej serii Altery..Wiadomo, że nie wszystkim ta seria podpasuje, chociażby n alkohol w niektórych kosmetykach (jak widziałam po składach), ale myślę, że i tak by miała wzięcie. Bardzo mnie dziwi to, że od dłuższego czasu jest tylko u nas pomadka.

Pisałam juz im kiedyś maila z uprzejmym zapytaniem, ale zero odzewu. Nie pamiętam tylko na jaki adres, czy ze strony rossmana czy rossnetu, nawet nie wiem, czy jest jeszcze ten podział w Internecie, muszę to sprawdzić.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:08   #2954
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: rossmann

Mogłybyście polecic jakiś w miarę tani płyn do demakijażu (uniwersalny lub do oczu, bo i tak bede nim zmywac tylko oczy) z Ross?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:16   #2955
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

No jak to? Jeszcze nie miałaś RdL???
Ja używam tylko do oczu właśnie, spoko jest:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...o-i-ogorka.htm
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:42   #2956
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

ja osobiście do oczu tego używam i jestem zadowolona http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ijazu-oczu.htm
już od kilku lat

ale kto wie, może się skusze na RdL
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:49   #2957
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Skuś się, skuś. Też używałam tej ziaji i RdL jest lepszy - łatwiej tusz domywa i bardziej wydajny. Oczywiście kupiłam go w promo za 3,49
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:21   #2958
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: rossmann

A mleczko EuroProfit? Czy ono jest nadal dostepne? Bo coś mi się wydaje, że pisałyście o nim, ale nie mogę sobie przypomnieć..
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 22:49   #2959
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
jeśli chodzi ci o ten http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki..._odzywczy.html to też juz go daaawno nie widziałam...
tak własnie o ten mi chodzilo...szkoda bo kiedy mi podpasował okazało sie że go niema i teraz czego by tu używac
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 23:02   #2960
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: rossmann

skuszona Waszymi opisami, kupilam termalke i krem z mocznikiem do twarzy. Jutro testy wszystko z mysla o mineralach ktore kiepsko wygladaja
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 06:30   #2961
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

ja krem z mocznikiem będę testować jak wykończe ziaję
doczekac się nie mogę a jeszcze pół opakowania zostało
ale kupiłam mocznikowy w promocyjnej cenie więc stoi w szafce i czeka na swój czas
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 15:45   #2962
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: rossmann

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 15:59   #2963
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ja go zaczelam uzywac do nog po depilacji efekt calkiem calkiem
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 15:40   #2964
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: rossmann

Niestety nie było zmywacza makijażu Rdl Puste miejsce...z braku laku wybrałam nagietkowe mleczko ziaji - jest ok, ale niestety szczypie w oczy
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 19:38   #2965
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

gdyby któraś chciała to mam do oddania całą tubę http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...zujacy-2w1.htm tylko za koszt przesyłki... bo ja robiłam trzy próby i za każdym razem mam wrażenie jakbym miała maskę jakąś nalożoną... także jakby któraś chciała to pw poprosze
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 06:35   #2966
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
skuszona Waszymi opisami, kupilam termalke i krem z mocznikiem do twarzy. Jutro testy wszystko z mysla o mineralach ktore kiepsko wygladaja
ja własnie ten zestaw pokochałam krem z mocznikiem, minerały a potem woda jestem bardzo zadowolona, chociaz ten krem to tylko na lato... w jesieni/zimie go nie widzę wogóle...
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 09:31   #2967
natalcia1655
Raczkowanie
 
Avatar natalcia1655
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 183
Dot.: rossmann

co do kremu z mocznikiem do twarzy to zapchał mnie po 3 dniach używania i to bardzo konkretnie, dawno nie miałam takiej masakry na twarzy, na czole krosta podskórna bardzo boląca + spuchnięte pól czoła, na brodzie i policzkach mniejsze krostki... mam mieszaną skórę, czasem coś tam wyskoczy, ale masakre po tym kremie leczyłam antybiotykiem stosowanym na skórę... nigdy tak nie miałam po żadnym kremie... szkoda bo fajnie się wchłaniał i był matowy, ale nie bedę więcej ryzykować...
natalcia1655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 09:11   #2968
pam26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Saarland
Wiadomości: 110
GG do pam26
Dot.: rossmann

No wlasnie ten mocznik potrafi dokuczyc bo mnie zaraz po nalozeniu zapchal czyli wychodzi ze nie kazdemu jest pisany w sumie to dobrze ze jest nie drogi.
__________________
Zycie jest takie piekne ,tylko ludzie zyc nie umieja.
pam26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 09:30   #2969
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: rossmann

od jutra dużo produktów z serii BD w promocji
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 12:05   #2970
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

ja sie właśnie zastanawiam czy coś z babydream calendula kupować, niby nic mi nie potrzeba ale jeśli mają być wycofane, to moze załapię sie chociaż na płyn do kąpieli, uzywałabym pod prysznic
z drugiej strony pół litra czegoś o dzieciaczkowym zapachu znudzi mi sie po 2 prysznicach....
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.