Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-07, 21:58   #91
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
No to wszystko się wyjaśniło, kto się w wycinanki bawi
Według mnie cięcie postów tak, że nie ma po nich potem śladu do niczego dobrego nie prowadzi. Lepiej chyba interweniować, upomnieć czy coś w ten deseń.
No, ale to moje zdanie
I od dzisiaj moje również

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
truskawko , wątki usunęłas i je przywrociłas. To ładnie z Twojej strony. Ale jeszcze ładniej że potrafisz się powstrzymac od komentarzy takich jakie serwowała nam szugar . Do tego nie jest potrzebny długi staż , ani zresztą nijaki. Do tego potrzebne jest po prostu dobre wychowanie i wysoka kultura osobista. Ty takową posiadasz , nie targają Tobą dziecinne emocje. Bo przecież na tym forum są rózne dziewczyny - młodziutkie wchodzące dopiero w życie i te jak ja ze sporym już bagażem życiowych doświadczeń ale daję sobie rękę uciąc żadne nie pozwolą się wodzic za nos i na pewno nie bedą tańczyc tak jak zagra szugar.
Nie ja przywracałam, kto inny miał z tym pewnie kupę roboty Jest mi wstyd i tyle...

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Truskawko nie myli sie ten kto nic nie robi ,ale nie kazdy potrafi sie przyznac do bledu.
Tak jak juz napisaly dziewczyny nie staz jest wazny a kultura osobista ,a Ty ja masz i wiele innych zalet wiec nawet nie mysl o tym zeby zrezygnowac z moderowania
Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Myślę, że nie musisz tak się czuć i uważam, że zdejmowanie Cię z funkcji moderatora wcale nie jest konieczne, pożądane i jest to pomysł nietrafiony


Dzięki
Ulżyło mi jak to przeczytałam.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Dlaczego bym zamknęła ten wątek? Bo ciągnie się bardzo długi OT i zazwyczaj takie wątki były zamykane... Jeśli Wam zależy na jego istnieniu, mogę zostawić, tylko trzymajcieże się tematu!
Dlatego ode mnie oberwał - chciałam go uratować. A o teorii sprężynkowej już gdzieś czytałam, chyba na jakimś anglojęzycznym forum, więc nie wydaje mi się wyssana z palca. No i jeśli wykład był na zlecenie właścicieli Chanel (a ta firma walczy z podróbkami jak może) to coś w tym jednak musi być...

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
I jest jeszcze jeden dobry aspekt tego wątku, wiadomo już, że wycinanie postów nie jest żadnym rozwiązaniem.
Tak - doskonała nauczka dla żółtodziobej Truskawy Nie ma tego złego jak mówią
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 09:17   #92
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

A ja bardzo dziekuje. Dzieki temu odsyłam do sprzedajacego dwie "chanelki".
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 16:12   #93
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość

Tak jak pisze któraś z koleżanek nie był to wykład w podstawówce tylko w Wydziale do Zwalczania Przestępczości Wysokich Technologii Centralnego Biura Śledczego. I nie prowadził go jakiś dzieciak tylko osoba dokładnie do tego przygotowana przez specjalistów .
hmmm i Ty tak po prostu mozesz ujawniac na ogólnodostępnym forum infromacje przekazywane na takim szkoleniu?
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 18:54   #94
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
hmmm i Ty tak po prostu mozesz ujawniac na ogólnodostępnym forum infromacje przekazywane na takim szkoleniu?
Te akurat tak , im wiecej osób będzie znało różnice jakie są pomiędzy oryginałem a podróbką - tym wiecej nieuczciwych handlarzy po prostu nie zarobi na fałszywkach pieniędzy.
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 10:19   #95
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Ja ze swej strony napisze,ze dzika truskawa wg mnie powinna była usunac wiecej postow z tego watku,bo nie wnosza kompletnie nic do tematu watku. Ja jestem bardzo zainteresowana samym nauczeniem sie odrozniania oryginalnych perfum od podrobek i 1 post byl wg mnie super i za to autorce jestem wdzieczna. Szkoda,ze tak mało informacji przekazała przez to,ze dyskusja przeszła na zupełnie boczny nie zwiazany z tematem tor wykłocania sie o to kto ma racje. Kazdy ma swoj rozum i wie,co chce przeczytac i przyswoic. Przejscie przez bagno wzajemnego wyklocania sie i udowadniania kto ma racje w poszukiwaniu jakiejs konkretnej informacji przeszłam z trudem i nie dowiedziałam sie niestety nic nowego o podrobkach chanel. Idiaminka jesli masz jeszcze jakies informacje dotyczace korkow,kształtow butelek,naklejek,to ja chetnie poczytam Mysle,ze ten watek bedzie odpowiedni do tego typu spostrzezen. Offtop nadaje sie do innego watku. Moderatorzy kontra reszta uzytkownikow forum)(oczywiscie z przymruzeniem oka)
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 15:22   #96
Gosia197
Zakorzenienie
 
Avatar Gosia197
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 12 901
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

W kwestii spreżynek - co powiecie na te Chanelki??????

http://www.allegro.pl/item411450968_...ni_spray_.html
Gosia197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 15:31   #97
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez Gosia197 Pokaż wiadomość
W kwestii spreżynek - co powiecie na te Chanelki??????

http://www.allegro.pl/item411450968_...ni_spray_.html

są ok . Ale to moje skromne zdanie. To są wymienne wkłady do eleganckiego etui chanel.

A nieoryginalne 20 ml tu
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-09, 16:06   #98
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez Gosia197 Pokaż wiadomość
W kwestii spreżynek - co powiecie na te Chanelki??????

http://www.allegro.pl/item411450968_...ni_spray_.html

Wszystko ok, pomimo sprężynek
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 16:09   #99
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
A nieoryginalne 20 ml tu
To nie jest nieoryginalny wkład do etiu. To jest nieoryginalne, niepodobne do niczego coś.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 18:57   #100
Gosia197
Zakorzenienie
 
Avatar Gosia197
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 12 901
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Dzięki!!
Gosia197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 16:20   #101
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Wizażanki-posiadaczki Coco EDT, mam do Was ogromną prośbę, czy mogłaby mi któraś z Was w wolnej chwili wkleić zdjęcie oryginalnej buteleczki, najlepiej 50-tki? Byłabym niezmiernie wdzięczna
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 23:21   #102
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Wizażanki-posiadaczki Coco EDT, mam do Was ogromną prośbę, czy mogłaby mi któraś z Was w wolnej chwili wkleić zdjęcie oryginalnej buteleczki, najlepiej 50-tki? Byłabym niezmiernie wdzięczna
wkleic nie wkleję bo posiadam tylko setkę i do tego kiepski aparat . Ale podpowiem Ci że edt też ma ten "grzybek" u nasady rurki. Nie prostą rurkę ze spręzynką ale takie rozszerzenie jak w wodach perfumowanych . Popatrz na fotki w pierwszym bodajże poście. Poza tym edt ma z tylu przy denku wybity kod / u mnie jest 8704 / a i jeszcze ta plastikowa nasadka psikacz jak weżmiesz pod światło to jest perłowo mieniąca się / w podróbkach jest zwykła biała / Mam nadzieję ,że ciutkę pomogłam .
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 23:11   #103
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Ślicznie dziękuję za odpowiedź. Korzystając z okazji, chciałam jeszcze zapytać o Coco Mademoiselle, ale w wersji EDT. Jak powinna wyglądać ta rureczka - czy też musi mieć grzybek, czy wchodzić do atomizera tak jak np. ma to miejsce w przypadku Chance?
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 08:48   #104
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuję za odpowiedź. Korzystając z okazji, chciałam jeszcze zapytać o Coco Mademoiselle, ale w wersji EDT. Jak powinna wyglądać ta rureczka - czy też musi mieć grzybek, czy wchodzić do atomizera tak jak np. ma to miejsce w przypadku Chance?
Chance grzybka nie mają tylko prościutką rureczkę / nie może byc widac spreżynek / a wszystkie Mademoiselle , Allure , 19, 5, i inne mają grzybki.
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 11:58   #105
aga378
Raczkowanie
 
Avatar aga378
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 472
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

A ja zapytam tak z czystej ciekawości, czy ma to znaczenie na która stronę Coco M ma wygiętą rurkę? Ja kupiłam ostatnio i patrząc od przodu rurka biegnie na lewą stronę, na allego dużo jest na prawą? Co myslicie?
aga378 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 12:29   #106
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez aga378 Pokaż wiadomość
A ja zapytam tak z czystej ciekawości, czy ma to znaczenie na która stronę Coco M ma wygiętą rurkę? Ja kupiłam ostatnio i patrząc od przodu rurka biegnie na lewą stronę, na allego dużo jest na prawą? Co myslicie?
Przyjrzyj się korkowi, wejściu atomizera, grubości dna i boków. Olej kierunek rurki.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 22:07   #107
mirekrze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Racja w pierwszej kolejności sprawdza się wygląd poprzez podstawowy wygląd. Tylko chcąc sprawdzić rzeczywisty skład orginał - podróbka - to przecież sprawdza sie nie na zapach tylko analizą chemiczną (np.chromatografia). na razie nie zaglebiałem się w kosmetykl ale jak znajde czas to może coś napiszę. pozdrawiam wszystkich
mirekrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 07:03   #108
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez mirekrze Pokaż wiadomość
Racja w pierwszej kolejności sprawdza się wygląd poprzez podstawowy wygląd.
Za skomplikowane dla mnie chyba.

Cytat:
Napisane przez mirekrze Pokaż wiadomość
Tylko chcąc sprawdzić rzeczywisty skład orginał - podróbka - to przecież sprawdza sie nie na zapach tylko analizą chemiczną (np.chromatografia). na razie nie zaglebiałem się w kosmetykl ale jak znajde czas to może coś napiszę. pozdrawiam wszystkich
No super rada! Zaraz wszyscy nabędziemy chromatografy i będziemy robić profesjonalne analizy chemiczne składów naszych flaszek. Tylko musimy się zastanowić czy lepsza będzie chromatografia gazowa czy może jednak cieczowa...

Prosimy o komentarze na temat i na miarę możliwości przeciętnego użytkownika tego forum. Z góry dziękujemy.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 09:48   #109
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez mirekrze Pokaż wiadomość
Racja w pierwszej kolejności sprawdza się wygląd poprzez podstawowy wygląd. Tylko chcąc sprawdzić rzeczywisty skład orginał - podróbka - to przecież sprawdza sie nie na zapach tylko analizą chemiczną (np.chromatografia). na razie nie zaglebiałem się w kosmetykl ale jak znajde czas to może coś napiszę. pozdrawiam wszystkich

A ja tam jak i pewnie zacna większość miłośniczek i miłośników perfum nie potrzebuję żadnej analizy chemicznej tylko po prostu patrzę i widzę, pomacam oraz powącham i wiem.

A na co mi tam jakieś tam chemiczne analizy. Nie noszę ze sobą na codzień zestawiku małego chemika.
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 10:13   #110
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
A na co mi tam jakieś tam chemiczne analizy. Nie noszę ze sobą na codzień zestawiku małego chemika.
W tym przypadku to już byś musiała nosić zestaw dużego chemika. I bogatego chemika.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 06:56   #111
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Jako chemik muszę, normalnie muszę
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
No super rada! Zaraz wszyscy nabędziemy chromatografy i będziemy robić profesjonalne analizy chemiczne składów naszych flaszek. Tylko musimy się zastanowić czy lepsza będzie chromatografia gazowa czy może jednak cieczowa...
Zdecydowanie gazowa najlepiej sprzężona ze spektrometrem masowym
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
W tym przypadku to już byś musiała nosić zestaw dużego chemika. I bogatego chemika.
Oj bardzo bogatego, bo koszt SM sprzężonego z GC to jedyne 1mln zł (jakieś 6 lat temu tyle kosztował), oczywiście wtedy ma się 100% pewność, że jest to oryginał , SM-GC żadna podróbka nie oszuka .
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 12:35   #112
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Mam pytanie odnośnie numerów seryjnych Chanel, czy date calculator powinien odczytywać wszystkie czy może też są jakieś niedociągnięcia tak jak w przypadku Diorów z 2008 czy 2009 roku?
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 06:53   #113
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie numerów seryjnych Chanel, czy date calculator powinien odczytywać wszystkie czy może też są jakieś niedociągnięcia tak jak w przypadku Diorów z 2008 czy 2009 roku?
Jeszcze a propos tych numerów seryjnych - dlaczego podróby maja wybite laserowo numery, które date calculator odczytuje, a ja mam oryginalną flaszkę i dc numeru nie czyta? może któraś z Was wie? tyle dyskusji o Chanel było, ale jakoś o tych numereach nic nie znalazłam...
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 10:59   #114
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

odkopuję wątek, bo zastanawia mnie jak to w końcu jest-czy oryginał ma plastikowy czy szklany korek?Do tej pory miałam pojemność 35ml i nie miałam niestety możliwości weryfikacji.

W sumie to myślałam o zakupie Coco M. na allegro, ale chciałam pojemność 100ml, a wiadomo, że jest bardzo często podrabiana,więc chyba jednak powędruję grzecznie do Sephory, żeby mieć 200% pewność.
No i muszę skorzystać z olbrzymiego rabatu...10%
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 11:19   #115
rena63
Zakorzenienie
 
Avatar rena63
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 7 026
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

W moim flakonie 50 ml korek jest szklany
rena63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 12:50   #116
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Potwierdzam szklany (matowiony)
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 12:52   #117
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
W sumie to myślałam o zakupie Coco M. na allegro, ale chciałam pojemność 100ml, a wiadomo, że jest bardzo często podrabiana,więc chyba jednak powędruję grzecznie do Sephory, żeby mieć 200% pewność.
No i muszę skorzystać z olbrzymiego rabatu...10%
i w tym punkcie znalazlam roznice miedzy nami
moja wrodzona oszczednosc nie pozwolilaby mi na rozpuste w Sephorze - no, chyba, ze mialabym rabat minimum 30%
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 12:55   #118
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
i w tym punkcie znalazlam roznice miedzy nami
moja wrodzona oszczednosc nie pozwolilaby mi na rozpuste w Sephorze - no, chyba, ze mialabym rabat minimum 30%
To ja jeszcze bardziej oszczędna jestem , nawet z rabatem -30% bym nie kupiła Chanel w S. ani w D. . Coś tańszego, może i tak ...
Edit: Zagalopowałam się, no dobra, z 30% rabatem bym może też kupiła .

Edytowane przez Asiuuuuula
Czas edycji: 2010-02-28 o 12:57
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 13:04   #119
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
To ja jeszcze bardziej oszczędna jestem , nawet z rabatem -30% bym nie kupiła Chanel w S. ani w D. . Coś tańszego, może i tak ...
Edit: Zagalopowałam się, no dobra, z 30% rabatem bym może też kupiła .
mysle, ze kupilabys, Joanno, jako i ja bym to uczynila - o ile, rzecz jasna, dobrze strzelilam w mych obliczeniach w zaporowa... tfu - sephorowa cene, bo jakby mialo to wypasc nadal drozej niz na All, to ja podziekuje
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 13:32   #120
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

No z 30% rabatem to jednak byłaby dobra oferta....nawet a Allegro
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-02 23:45:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.