gabinet kosmetyczny -- LUBLIN - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-22, 21:02   #91
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Poszukuje informacji o salonie AGNES na nowowiejskiego.. Moze ktoras z Was tam chodzi?
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 08:20   #92
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Dziewczyny, wiecie coś moze na temat tego gabinetu Djamila na Cichej? Chciałabym zrobić makijaz permanentny...

http://gruper.pl/referrer.php/332643

Z góry dzieki za odpowiedż.
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 15:21   #93
Liliet666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 84
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN


Edytowane przez Liliet666
Czas edycji: 2012-05-17 o 10:08
Liliet666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 20:13   #94
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Liliet666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wie może któraś z was czy w Lublinie robią gdzieś zabiegi usuwania trądziku przy użyciu lasera? 10 lat się męcze z cholerstwem i jestem zdecydowana na drastyczne metody, byle bym miała pewność, że nie spartolą mi tego :/
Moja znajoma miała robiony laser na trądzik chyba w przychodni dermatologicznej na 3 maja. A Twój dermatolog nie może jakoś Cię skierować albo dać namiary?
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 20:33   #95
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Moja znajoma miała robiony laser na trądzik chyba w przychodni dermatologicznej na 3 maja. A Twój dermatolog nie może jakoś Cię skierować albo dać namiary?
Przychodnia na 3-go Maja to ta co spłonęła jakiś czas temu?
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 01:11   #96
Liliet666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 84
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN


Edytowane przez Liliet666
Czas edycji: 2012-05-17 o 10:07
Liliet666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 06:51   #97
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

ojoj to nawet nie wiedziałam że coś spłonęło
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 08:54   #98
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Przychodnia na 3-go Maja to ta co spłonęła jakiś czas temu?

to nie przychodnia splonela,tylko szpital dermatologiczny
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 19:52   #99
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN


Edytowane przez Iwon8558
Czas edycji: 2012-02-19 o 17:05
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 12:57   #100
kkasiekk82
Przyczajenie
 
Avatar kkasiekk82
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Wink Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Ja uczęszczam do LOCCO na Narutowicza.
Jestem bardzo zadowolona. Pani Sylwia (właścicielka części kosmetycznej) jest bardzo sympatyczną i konkretną osobą. Zna się na rzeczy. Rzetelna, potrafi doradzić.
Ja tam robię depilację oraz peeling kawitacyjny. Niedługo skuszę się na coś nowego.
Polecam
kkasiekk82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 19:09   #101
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

nie byłam tam nigdy osobiście,ale koleżanki mi odradzały, jedna była tam kiedys na paznokciach, nie dosc że pracuja na najtańszej firmie to w dodotaku nie trzymają czystości, pilniki były wcześniej używane, nie były czyste
siostra mojej znajomej miała tam pracować i własnie ta pani o której mówisz ją oszukała, miała ją wziąć na staż i do ostatniej chwili ją zwodziła i nawet nie raczyła zadzwonić że nagle jej się odwidziało,dziewczyna została na lodzie
wiadomo dla klientów każdy jest miły,ale jaką jest osobą prywatnie to nikogo nie obchodzi
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 19:08   #102
anetus77
Raczkowanie
 
Avatar anetus77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

ja byłam dzis na chodzki i jestem mega zadowolona byłam na mikrodermabrazji polecam pania Marte blądynkei ceny przystępne wrócę tam napewno. to strona http://salon-aw.pl/oferta.htm maja kaies lasery wiec moze i usuwają tradzik nie znam sie za bardzo na tym
polecam gorąco
__________________

anetus77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 15:13   #103
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Dziewczyny orientujecie się w którym salonie w Lublinie ładnie przedłużaja/zagęszczają rzęsy? Macie kogoś poleconego? Pozdrawiam
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 18:14   #104
kama7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

ja chodzę na rzęsy do Skyspa w Olimpie jestem bardzo zadowolona, dam Ci radę że to bardzo ważne żeby trafić do kogos kto ma duże doswiadczenie , bo jeżeli ktoś dopiero sie uczy i poskleja rzęsy to wtedy jest kłopot, a ja bylam juz u kilku kosmetyczek i nie do końca bylam zadowolona, ale tu naprawde mogę z pełna odpowiedzialnością polecić te kosmetyczki i myślę ze cena tez ok. ja płaciłam 190zł
kama7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 07:00   #105
Jombusiowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

dziewczyny-a gdzie chodzicie na kwasy-takie niskie-20, 30%? Ja się boję, że nieumiejętnie położone to takie tez mi spaprzą....
do tej pory chodziłam do tego spa w hotelu na Krakowskim,ale tam nie mają kwasów.
Jombusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 20:50   #106
Kamilaguz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

byłam w Planeta piękna i urody na Sikorskiego 3 z oferty Spa na masażu, zabiegu na twarz i paznokciach i jestem bardzo zadowolona Duży dwupiętrowy salon gdzie pracuje kilka kosmetologów i to doświadczonych, którzy dobierają indywidualne zabiegi, masażystka jest cudowną osobą i świetnie masuje.Paznokcie robiła mi instruktorka ma sporo lat doświadczenia i robi cuda na paznokciach.... takie wzornictwo widziałam po raz pierwszy... Super atmosfera i ogólnie bardzo pozytywnie Jest tam też najnowocześniejsze solarium w Lublinie i podobno są nowe brązujące lampy, ogólnie nareszcie jest salon w którym zrobisz sie od stóp do głów Swoim klientkom dają promocyjne oferty i zniżki, więc jestem już ich stałą klientką polecam tez innym
Kamilaguz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 17:07   #107
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

na nadbystrzyckiej otworzył sie nowy salon fryzjersko kosmetyczny, NIE POLECAM pracują tam stażystki które dopiero się uczą
byłam tam z grupona na strzyżenie i saunę i masakra, dziewczyna wogóle nie ma pojęcia
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 14:39   #108
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Nie polecam salonu Casjopeja. Dokładnie usług fryzjerskich. Tydzień przed weselem umówiłam się na farbowanie ( dekoloryzacja + kolor). Włosy miały być rude, a wyszły czerwone. Do tego po 2 dniach część pigmentu się spłukała i miała dwa odcienie czerwonego na głowie.Do tego odrosty były także w innym odcieniu niż reszta.
Fryzjerka tłumaczyła,że niestety ale tak się właśnie farbują włosy na rudo. Bzdura bo wielokrotnie je farbowałam w innych salonach fryzjerskich oraz samodzielnie. Zawsze byłam zadowolona.
Koszmar.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 19:23   #109
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez new woman in town Pokaż wiadomość
Nie polecam salonu Casjopeja. Dokładnie usług fryzjerskich. Tydzień przed weselem umówiłam się na farbowanie ( dekoloryzacja + kolor). Włosy miały być rude, a wyszły czerwone. Do tego po 2 dniach część pigmentu się spłukała i miała dwa odcienie czerwonego na głowie.Do tego odrosty były także w innym odcieniu niż reszta.
Fryzjerka tłumaczyła,że niestety ale tak się właśnie farbują włosy na rudo. Bzdura bo wielokrotnie je farbowałam w innych salonach fryzjerskich oraz samodzielnie. Zawsze byłam zadowolona.
Koszmar.
A możesz napisać która fryzjerka się Tobą zajmowała? Z ciekawości tak
Bo miałam tam praktyki i widziałam, że "starsze" dziewczyny które już tam pracowały były super ale pracowały tam też praktykantki ktore też zajmowały się klientkami i im zdarzały się wpadki.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 12:19   #110
Tasha S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 7
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Jeżeli chodzi o makijaż permanentny to nie polecam żadnego salonu!!! Trzeba szukać osób, które tylko i wyłącznie zajmują się tym zabiegiem. A o ile wiem w salonach pracują osoby, które średnio to robią albo Panie, ktore pracują w kilku salonach na raz i się tylko tym zajmują. Mogę polecić Panią Wozniak...
Jeżeli chodzi o zabiegi kosmetyczne to www.blackberrybeauty.pl
Tasha S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 18:16   #111
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

czy ktoś z Was był może w salonie "padme" na lotniczej 11?
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 14:44   #112
kiki1kiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez new woman in town Pokaż wiadomość
Nie polecam salonu Casjopeja. Dokładnie usług fryzjerskich. Tydzień przed weselem umówiłam się na farbowanie ( dekoloryzacja + kolor). Włosy miały być rude, a wyszły czerwone. Do tego po 2 dniach część pigmentu się spłukała i miała dwa odcienie czerwonego na głowie.Do tego odrosty były także w innym odcieniu niż reszta.
Fryzjerka tłumaczyła,że niestety ale tak się właśnie farbują włosy na rudo. Bzdura bo wielokrotnie je farbowałam w innych salonach fryzjerskich oraz samodzielnie. Zawsze byłam zadowolona.
Koszmar.
Z tego co mi wiadomo to tam sie od grudnia właściciel zmienil byłam jakos w lutym to jest jakas dziwna atmosfera
kiki1kiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 07:56   #113
prowl
Raczkowanie
 
Avatar prowl
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
GG do prowl
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Dziewczyny czy coś wiecie na temat salonu Urszula na Racławickich? Jest oferta mikrodermabrazji na grouponie i ezastanawiam się nad zakupem... Salon nie ma w ofercie np. żadnych kwasów, nie wiem co o tym sądzić - brak doświadczenia?
http://www.znizkomania.pl/pokaz_ofer...-i-dekolt.html
Pozdrawiam
__________________
prowl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 00:21   #114
serdelowa
Raczkowanie
 
Avatar serdelowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 98
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Hej, a znacie: g-spa lublin ametystowa? Mają oferte na Grouponie, i zastanawiam się czy iść.
Zamykanie naczynek. "Zabieg zamykania naczynek odbędzie się przy pomocy aparatu Nd: Yag Long Pulse marki Mesolaser. Swoją skuteczność zawdzięcza celownikowi, który wykrywa popękane naczynka z iście szpiegowską precyzją."
Sprawa dosyc pilna dajcie znać!
__________________
Dłubię trochę
serdelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 14:43   #115
nezz89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Czy ktoś może wcześniej był w Studiu Urody na ul. Artura Grottgera 8 ?? Bardzo prosiłabym o jakieś opinie
nezz89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 16:32   #116
suzi1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Witam, ponieważ temat jak najbardziej aktualny, a ja sobie pochodziłam tu i tam dzięki groupon -owi i nie tylko . Nie będę pisała gdzie było źle, gdzie średnio i gdzie dostatecznie bo nie chcę nikogo oczerniać. Natomiast kupiłam swojego czasu zabieg na groupon -ie bomba na cellulit w gabinecie kathrin. Zabieg rewelacyjny co prawda trwał 3 godziny i był moment, że bolał ale efekty były piorunujące. Po pierwszym razie czułam, że grudki tłuszczu są miękkie i mniejsze, co ciekawe zabieg tak jak by zmusił organizm do tego żeby się ich pozbyć, i faktycznie jeszcze po czterech tygodniach czułam, że wyczuwalne grudki z tygodnia na tydzień są mniejsze. Niestety nie powtórzyłam tego zabiegu ale na pewno to zrobię. Natomiat skorzystałam z usługi oczyszczania twarzy powiem po prostu REWELACJA !!!!! Tak gładkiej, dokładnie oczyszczonej skóry na twarzy nie miałam nigdy, do tego nie wiem czy to była jakaś specjalna alga czy jakiś preparat, ale po nałożeniu go, nie miałam żadnych zaczerwień po prostu jak by nic nie było robione szok, czego nigdy wcześniej przy oczyszczaniu twarzy nie doświadyczłam, zawsze wychodziłam mniej lub więcej czerwona. Salon mieści się na Filaretów 6 tu macie stronę internetową http://www.kathrin.pl świadczy różne usługi na przykład klamry na paznokcie czy depilację enzymatyczną. Bardzo miła atmosfera i zawsze można napić się dobrej kawy z ekspresu. Polecam.
suzi1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 18:28   #117
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

- niestety autoreklama
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 12:27   #118
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez 1tygrysek Pokaż wiadomość
- niestety autoreklama
heh ja nie biorę pod uwagę osób które mają 1 post i zachwalają jakiś salon, mało wiarygodna osoba

nie kupuje gruponu na takie usługi, chyba że znam salon, koleżanka kupiła jakiś lawendowy zakątek czy coś na fryzjerstwo, mówiła że gorszego syfu nie widziała

Edytowane przez Iwon8558
Czas edycji: 2013-03-03 o 19:05
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 22:27   #119
Ati_ME
Raczkowanie
 
Avatar Ati_ME
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Wschodnia
Wiadomości: 30
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

[QUOTE=Tasha S;32691529]Jeżeli chodzi o makijaż permanentny to nie polecam żadnego salonu!!! Trzeba szukać osób, które tylko i wyłącznie zajmują się tym zabiegiem. A o ile wiem w salonach pracują osoby, które średnio to robią albo Panie, ktore pracują w kilku salonach na raz i się tylko tym zajmują.

Ja szukając specjalistki od makijażu permanentnego niestety nie znalazłam salonu w Lublinie moim zdaniem godnego zaufania. Szukałam bardzo długo, czytałam sporo opinii i niestety za duże ryzyko.
Ostatecznie "brwi" zrobiłam rok temu w Warszawie zapłaciłam 800zł ale jestem bardzo zadowolona. Teraz zastanawiam się nad ustami.
Ati_ME jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 19:55   #120
cheryll
Przyczajenie
 
Avatar cheryll
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 15
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Ze swojej strony mogę polecić centrum "Galatea" Przemiłe panie znające się na swoim zawodzie, czysto, przytulnie, z szacunkiem do klienta. Poza tym ceny za większość zabiegów są dość atrakcyjne a centrum oferuje kupony na Grouponie, więc jako studentka jestem bardzo zadowolona Robię u nich już któryś z kolei zabieg depilacji laserowej i po wizycie w kilku innych salonach mogę stwierdzić, że przynajmniej nikogo nie czarują - gdzie indziej panie wmawiały mi, że włoski zaczną wypadać na stałe już po drugiej sesji (!). Tu przynajmniej panie są realistkami
cheryll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-21 10:31:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.