Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz.IV - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-03, 08:59   #1
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3

Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz.IV


witamy w IV części naszego wątku

MAMY ROZPAKOWANE JUŻ 6 MAM:

MARIKA.S (Marika,26) - ur. 26.11.2010 (35t6d) SN Sara(52cm,2810g)
Agrafka26 (Magda,26) - ur. 26.11.2010 CC Liliana (33cm,1200g) Łukasz (35cm,1100g)
Achaia (Dorota,29) - ur.13.12.2010 CC Patrycja (48cm, 2600g)
Sanetka (Aneta,24) - ur.17.12.2010 (35t3d) CC Bartuś (46cm, 1850g)
Chantalle (Kasia,30) - ur. 24.12.2010 (33t2d)CC Matylda(42cm, 1790g) Malwina(42cm, 1770g)
Muron - ur. 28.12.2010 CC Kalina (53cm, 2850g)

Urodziłyśmy:
6 dziewczynek
2 chłopców

LISTA MAM STYCZNIOWYCH:
Charmeuse25 (Ania,29) tp.02 styczeń -Szymon
e_rosa tp. 9 styczeń -Tomaszek
Dizi (Dorota,23) tp.11.styczeń - syn
Katarina89 (Kasia,21) tp.13 styczeń - Klaudia
Magdaka13 (Magda) tp.13.styczeń - Filip
Anka_bzz tp.14 stycznia -Alicja
Vilya tp.15 styczeń - córka
Rekinek83 tp.16 styczeń - syn
madelinem tp.16.styczeń - Milena
Make_up_istka(Natalia,23) tp.18 styczeń - Gabrysia
Hippiepear(Martyna) tp.19 styczeń - córka
Zadie tp. 20 styczeń - córka
LadySith tp. 27 styczeń - Mateusz
Insomnia_00 (Aga,20) tp.22 styczeń - Ala/Kacper
Louboutinka tp. 21/22 styczeń - syn K.
Izus123 (Iza,28) tp.22 styczeń
Magiczna Konstelacja tp. 22 styczeń
Jessy tp.23 styczeń - syn
Stalowamagnolia (Kasia,23) tp.23 styczeń - Marcel
gociak58 tp. 24 styczeń - Kacper
winylowa_plyta tp. 25 styczeń -Maksymilian
Dewi (Ania,29) tp.25 styczeń - Blanka
Gosiaczek071 (Gosia,25) tp.25 styczeń - Kuba
Mysiopez (Ewa,22) tp.25 styczeń - Adam
Gabishig (Gaba,34) tp.25 styczeń - Tymek
Ustabilizowana tp. 26 styczeń - Nicola
KajaB26 tp.28 styczeń - bliźniaki: Magdalena i Mikołaj
Zosik (Zosia,27) tp.29 styczeń - Alicja Barbara
Mika_am (Aga,28) tp.30 styczeń - Adam
Ann84 tp.30 styczeń
zyrafa5 tp. 30 styczeń - Tomasz/Michał/Krzyś
olbka (Emilia,28) tp. 30 styczeń - Kasia
Mila24 (Julia,26) tp.27 styczeń - Lena/Amelia
Kasiek_26 (Kasia,26) tp.31 styczeń/4 luty


Mamy potwierdzone 32 dziewczynek i 33 chłopców

Edytowane przez lilijka3
Czas edycji: 2010-12-30 o 10:08
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:05   #2
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

LISTA MAM LUTOWYCH :
Cytrynka3002 (Cecylia,24) tp.1 luty - Karol
anula_79 (Ania, 31) tp.1 luty - Iga
Edi581 (Edyta,29) tp.2 luty
kma1982 (Kinga,28) tp.2 luty - Julian Paweł
Bsiab (Basia)tp. 4 luty
Stokrotka81 tp.5/6 luty - Natalia
Kaskup tp.6 luty -Liwia
JesuisUnPapillon tp.6 luty - Grześ
Patrilla tp. 7 luty - syn
marleen32 tp. 7 luty - córka
Jelly37 tp. 10 luty - córka
Weraa11 (Weronika,21) tp.11 luty - Oliwia
S_a_j tp.11 luty - Michał junior
Monis1 tp. 11 luty - syn
Supernovaja tp. 11 luty - Filip
Pysiowa tp. 12 luty
Madzia(Magda) tp.12 luty
Ligotka tp. 12 luty Paulinka
szizuho (Ania, 29) tp.14 luty - córka
AmmBuziaczek
tp. 14 luty - syn
karinaaa tp.15/18 luty- Nadia/Natan
Hawea tp.16 luty - Sebastian
OYE
tp.16 luty
Enia_ (Sylwia,26) tp. 17 luty - córka
JustynaM (Justyna,29) tp.17 luty - Karolina
_havana_ (Monika,22)tp.17 luty - Emilia
Marlena31 (Marlena,34) tp.19 luty - Mateusz
Lilijka3 (Aga,26)tp.19 luty
Agape (Aga, 25) tp. 20 luty Paulinka/Szymon
kopikos (Ania,22) tp. 22 luty - córka
la'Mbria tp. 22 luty - Leo
Greczynka tp.23 luty - syn
Koperco tp. 24 luty - Jacek
Justine1988 (Justyna,22) tp.26 luty - Nadia
humbak tp. 27 luty


Aniołki [*]
Ewurka [*]
Riana [*]
MarzaDudz [*]
Timii [*]
Myszeczka86 [*]
Rozmaryna [*]
Agrafka26 - Adrian [*]

Poprzednie wątki :
część I
częśćII

częśćIII

ODCHOWALNIA


MAMY DYŻURUJĄCE - JeSuis , lilijka3 - kto chce wiadomości, niech pisze na PRIV






Edytowane przez lilijka3
Czas edycji: 2010-12-28 o 20:21
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:13   #3
Madzia:))
Raczkowanie
 
Avatar Madzia:))
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: czasem z wariatkowa:)
Wiadomości: 324
GG do Madzia:))
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

to ja pierwsza na nowym

nie bede kopiowac epopei z poprzedniego linku
__________________
29.06.2007 nareszcie mamy Mateuszka
Madzia:)) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:15   #4
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

załapałam się na początek podczytałam, ze juz maluszki jak świeży śnieżek sypnęły się
Mój chłopak po odstawieniu leków siedzi grzecznie to już 30 tydzień więc mogę zrobić małe uff ...
Powoli zaczęłam prać ciuszki tylko nie mam miejsca by je składować a przeprowadzimy się na przełomie kwietnia i maja nie mam jeszcze łóżeczka, a podobają mi się niestety te drogie
poza tym ubieranie sie w takie mrozy mnie przeraża mam nisko brzuch i ciężko coś naprawdę ciepłego znaleźć ...
miłego dnia przyszłe mamy
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:18   #5
make_up_istka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 835
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
piszcie, co mogę jeszcze dać i wszelkie zmiany w liście.......
To jeszcze link do części III i fajnie by było te linki które MARIKA pod spodem wkleiła (poród, po porodzie itp.)

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
poza tym ubieranie sie w takie mrozy mnie przeraża mam nisko brzuch i ciężko coś naprawdę ciepłego znaleźć ...
miłego dnia przyszłe mamy
Ja z przerażeniem stwierdzam, że prawie wszystkie grube swetry są na mnie teraz za krótkie! Pół brzucha mi widać i od spodu wieje! Zostało kilka wełnianych tunik i trzy wełniane sukienki ale nie tak ciepłe jak te swetry, więc na wierzch nosze pod kurtkę jeszcze na zmianę dwa polarki (ale jeden juz zaraz będzie za mały...) Ja przez to że mam tak nisko brzuch (a robi się coraz większy) to mam już tylko jedne spodnie poza jedną parą ciążowych które w miarę mogę nosić, ale im brzuch większy tym bardziej mi się z tyłka już zsuwają...

Edytowane przez make_up_istka
Czas edycji: 2010-12-03 o 09:20
make_up_istka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:19   #6
kaskup
Rozeznanie
 
Avatar kaskup
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ......
Wiadomości: 627
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

witajcie...
jejciu ile u mnie śniegu...........

ja dzis sie tez wyspałam.. z jedna pobudka o 5 jak mi budzik zadzwonił w telefonie bo zapomniałam wyłączyc z wczoraj a pozniej jak zaspałam po godzinnym przewracaniu sie z boku na bok to pospałam do 9.30

ooo widze ze nowa czesc wątku juz jest
kaskup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:21   #7
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez make_up_istka Pokaż wiadomość
To jeszcze link do części III i fajnie by było te linki które MARIKA pod spodem wkleiła (poród, po porodzie itp.)
pytanie za 100 pkt jak mam zrobić, żeby pod słowem wkleić link do naszej 3 części, bo tego nie wiem

a o porodzie itp. w drugim poście się znajduje

cholibka, nie działa, bo przez awarię skasowało przecież nasze zdjęcia................ napiszę do Mariki, żeby podesłała nam to jeszcze raz..........

Edytowane przez lilijka3
Czas edycji: 2010-12-03 o 09:24
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 09:25   #8
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

lilijko ale Ty szybka jesteś

troche mnie przeraża ta część "czas przywitać się z bobasem" ale ja to termin mam na luty i mam nadzieje że nie wcześniej a póki co to mój dzieciak się nie spieszy na tę stronę właśnie wróciłam z usg i mały waży 1300g - 29tc i termin porodu wg usg się przesuwa na 25 luty jak tak dalej pójdzie to w marcu bede rodzić ale lekarz powiedział że ok bo łożysko ma I stopień a dziecko po mamusi malutkie i że po prostu kruszynka będzie i zalecił jeść dziennie po 1 łyżce miodu żeby dzieciaczek ładnie rósł aha i maleństwo już główką do dołu

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez make_up_istka Pokaż wiadomość
Ja z przerażeniem stwierdzam, że prawie wszystkie grube swetry są na mnie teraz za krótkie! Pół brzucha mi widać i od spodu wieje! Zostało kilka wełnianych tunik i trzy wełniane sukienki ale nie tak ciepłe jak te swetry, więc na wierzch nosze pod kurtkę jeszcze na zmianę dwa polarki (ale jeden juz zaraz będzie za mały...) Ja przez to że mam tak nisko brzuch (a robi się coraz większy) to mam już tylko jedne spodnie poza jedną parą ciążowych które w miarę mogę nosić, ale im brzuch większy tym bardziej mi się z tyłka już zsuwają...
mam podobny problem - mam bardzo nisko brzuch i nawet ciążówki na gumce pod brzuch mnie uwierają a jak chodze to z d...y spadają
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019

Edytowane przez agape
Czas edycji: 2010-12-03 o 09:23
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:26   #9
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
lilijko ale Ty szybka jesteś

troche mnie przeraża ta część "czas przywitać się z bobasem" ale ja to termin mam na luty i mam nadzieje że nie wcześniej a póki co to mój dzieciak się nie spieszy na tę stronę właśnie wróciłam z usg i mały waży 1300g - 28tc i termin porodu wg usg się przesuwa na 25 luty jak tak dalej pójdzie to w marcu bede rodzić ale lekarz powiedział że ok bo łożysko ma I stopień a dziecko po mamusi malutkie i że po prostu kruszynka będzie i zalecił jeść dziennie po 1 łyżce miodu żeby dzieciaczek ładnie rósł aha i maleństwo już główką do dołu

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------


mam podobny problem - mam bardzo nisko brzuch i nawet ciążówki na gumce pod brzuch mnie uwierają a jak chodze to z d...y spadają
oo ty wiesz jak zrobić linka pod jakimś słowem
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:27   #10
Katarina89
Raczkowanie
 
Avatar Katarina89
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki/Prochowice
Wiadomości: 244
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Tylko te linki to Marika mogłaby wstawić jeszcze raz... Bo albo mi czegoś nie ładuje, albo z powodu, że były one wstawiane przed zwałką wizażu, to ich nie ładuje, tak jak większości zdjęć sprzed awarii...

I melduję się w nowej części wątku ^^
__________________
Klaudunia
Katarina89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:28   #11
dewi
Rozeznanie
 
Avatar dewi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 570
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Witam w nowym wątku....

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
lilijko ale Ty szybka jesteś

troche mnie przeraża ta część "czas przywitać się z bobasem" ale ja to termin mam na luty i mam nadzieje że nie wcześniej a póki co to mój dzieciak się nie spieszy na tę stronę właśnie wróciłam z usg i mały waży 1300g - 29tc i termin porodu wg usg się przesuwa na 25 luty jak tak dalej pójdzie to w marcu bede rodzić ale lekarz powiedział że ok bo łożysko ma I stopień a dziecko po mamusi malutkie i że po prostu kruszynka będzie i zalecił jeść dziennie po 1 łyżce miodu żeby dzieciaczek ładnie rósł aha i maleństwo już główką do dołu

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------


mam podobny problem - mam bardzo nisko brzuch i nawet ciążówki na gumce pod brzuch mnie uwierają a jak chodze to z d...y spadają
ło matko to ja będę miała 5 kg dziecko... Od ponad miesiąca jestem przeziębiona i codziennie pije herbatkę z miodem....
__________________
Blanka 12.01.2011
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8rib2inzgqmx.png
dewi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 09:28   #12
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

dzień dobry!

Ja właśnie wstałam po nieprzespanej nocy.. o 3 zasnęłam, bo mnie zgaga męczyła a o 4.20 i 5 miałam alarm przeciwopozarowy a o 6 maz wychodził do pracy.. bajkowa noc.

Teraz ide do biblioteki.. chociaż udawać, że dalej studiuje..
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:29   #13
make_up_istka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 835
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

lilijko chyba faktycznie trzeba by poprosić MARIKĘ o te materiały.
Aby pod jakimś słowem zrobić link, zaznacz to słowo i w edytorze naciśnij "wstaw link" (taki spinacz z kulą ziemską czy coś takiego) i tam wpisz/wklej adres
make_up_istka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:30   #14
s_a_j
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 854
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Witam na nowym wątku

klask i:

Ja się dziś za porządki i pranie zabrałam, czeka mnie pracowity dzień
I czekam na Wasze tel. na priva lilijka i Jesuis
__________________
10.02.2011.
nasz synek jest już z nami
s_a_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:31   #15
make_up_istka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 835
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
mam podobny problem - mam bardzo nisko brzuch i nawet ciążówki na gumce pod brzuch mnie uwierają a jak chodze to z d...y spadają
Dokładnie... Chyba przestanę nosić spodnie. Mam dwie pary polarowych (od środka) getrów ale spodnie chociaz maskowały moje chude nogi

Edytowane przez make_up_istka
Czas edycji: 2010-12-03 o 09:34
make_up_istka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:36   #16
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Probuje Was nadrobic od wczoraj, ale nie ma szans, z reguly wlaczam stronke, chce poczytac, i ktos lub cos mnie odrywa, wiec niby "jestem", a tak naprawde mnie nie ma.
Marika gratuluje tak szybkiego porodu , tez bym chciala teraz tak szybko, ale w dogodnym dla mnie czasu, bez stresu, ze TZ np: nie zdazy odebrac dzieci czy cos w tym stylu, choc mam umowiona jedna Pania, co w razie czego je odbierze .
Jak porod zacznie sie w nocy, to zdecydowalam, ze jade sama taksowka lub karetka, w zaleznosci od tego, jakie skurcze beda.
Ale ja mam jeszcze pelne 2 miesiace czasu, a nawet wiecej.
Lilijka tez mi sie ten tytul najbardziej podobal, super, ze zgodzilas sie zostac prowadzaca.
Dziewczyny, ktore nie moga spac w nocy, wspolczuje, ja co prawda budze sie jakies 2-3 razy do lazienki (no ostatnio dwa), ale nie moge narzekac, na nieprzespane noce w tej ciazy, bo moglabym na palcach je policzyc, a najbardziej nieprzespane byly, nie przez ciaze, tylko przez TZ, jak w szpitalu byl, bo umieralam z niepokoju o niego..
Pozniej juz ok.
Ale ja tez ciagle w ruchu jestem, wstaje przed 6 juz (tzn. budze sie, i leze potem jeszcze troche), na swiezym powietrzu kilka razy dziennie, czy chce czy nie, wiec moze dlatego nie mam problemow ze snem.
No i nie mam szans na drzemki w dzien.
Dzis strasznie sie zgonilam, wyszlysmy do szkoly wszystkie 3 za pozno, bo uznalam, ze po co czekac pod szkola 5 minut (zimno jest), jak mozemy przyjsc punktualnie, z tym ze ja liczylam, ze pojedziemy autem (to 3 minuty do 5), a tymczasem drzwi od garazu zamarzly, nie daly sie otworzyc, do rozpoczecia lekcji bylo wlasnie 5 minut, a pieszo ja ide ponad 10 do 15 teraz, no i gonilysmy tak, ze w 7 bylysmy, wiec bez spoznienia, bo u nas lekcje zaczynaja sie o 8., ale dzieciaki wchodza o 7.55. wiec wszystkie nie zdazyly jeszcze wejsc.
Pozniej juz Tz po mnie podjechal (ja cale klucze z tego wszystkiego w garazu zostawilam), skoczylismy na real, odmienic jego buty (ktore wcale nie mialy wady jak myslal), i on do pracy i do lekarza teraz, a ja siedze w domu, wietrze, robie obiad, i zagladam na forum.
I zlorzecze mojej sklerozie ciazowej, bo schowalam prezenty na swieta, i nie wiem gdzie, a tam jeden byl dla kuzynki dziewczyn na Mikolaja .
Za to reszte popakowalam, wynioslam do piwnicy, wiec juz na poniedzialek mam gotowe.
Zostalo mi co nie co dokupic, ale to przez net chyba juz.
W ogole jakis glupi ten tydzien jest, ciagle cos nie tak sie dzieje
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:38   #17
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

witam sie i ja w nowej czesci watku
Juz po sniadaniu-u nas pogoda sliczniutka, snieg nie pada, sloneczko swieci...wiec wybywam na poczte w koncu
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:41   #18
s_a_j
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 854
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez marleen32 Pokaż wiadomość
I zlorzecze mojej sklerozie ciazowej, bo schowalam prezenty na swieta, i nie wiem gdzie
ahahahaha cudne
__________________
10.02.2011.
nasz synek jest już z nami
s_a_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:50   #19
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Witajcie dziewczyny!

Na początek chciałam napisać, że moja ginekolog nie jest pewna, ale na 90% będzie córa! Czyli Alicja.

I muszę dopisać jeszcze, że dołączyłam do przyszłych mam z rozwarciem. Rozwarcie na "jeden palec" (cokolwiek to znaczy ) szyjka miękka.
Na szczęście na USG z dzieciną wszystko ok. Tylko buzi nie chciała pokazać. Ma ok 2500g .
Z gorszych wieści - mam nisko ułożone łożysko, nie jest co prawda przodujące, ale nisko osadzone... Stopień I/II.

I dla tych, które pytały, jak to z tym rozwarciem i skracaniem szyjki. Mi powiedziała ginekolog, że bóle brzucha jak na okres, do tego bóle w krzyżu i drobne plamienia (jak Gosiaczek chyba miała) to znaki, że coś się może dziać. Wziąć nospę i odpoczywać, jak się taki stan rzeczy utrzymuje, powtarza to do konsultacji.

I przepraszam, jeśli już o tym było pisane, idę teraz nadrabiać. Życzę miłego dnia.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 09:53   #20
s_a_j
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 854
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!

Na początek chciałam napisać, że moja ginekolog nie jest pewna, ale na 90% będzie córa! Czyli Alicja.


Gratuluję najprawdopodobniej córeczki
__________________
10.02.2011.
nasz synek jest już z nami
s_a_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:01   #21
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Witam się w nowej części wątku

Marika bardzo mnie wzruszyła relacja twojego porodu.Bardzo ciesze sie , ze Sara jest juz z Wami. To musiało być niesamowite przeżycie.Gratuluje jeszcze raz...spisałas się mamusiu
Całe szczęście, że miałąs w miarę lekki i dosyć krótki poród, bo jak na pierwsza mamę na wątku dobrze, że nas zabardzo nienastrszyłas, bo byśmy panikowały jak szalone.Ja nadal boję sie porodu ale jakoś mniej Dziękuje Mariko za szczegółową relacje porodu. Jeszcze tylko jestem strasznie ciekawa ile cm ma Sara???

Nie mogę się doczekac kiedy ja przytule moja mała córeczkę...jeszcze jakos 2 i pół miesiąca. a wiem , że grudzień zleci szybkooo, potem styczeń a lutego nie ma co liczyć bo w lutym to juz panika poród może się zacząc w każdej chwili.Bedę siedziała jak na szpilkach...ze spakowanymi torbami a prysznic bede brała po 3 razy dziennie w razie"w"

Pokazuje Wam mój brzuszek z wczoraj tj. 29 tydzień, brzuszek na szerokości pępka już 114cm..masakrajest wielki ..ciekawe jaki bedzie w 9 miesiącu.Obok wstawiam zdjęcie brzuszka z 8 listopada dla porównania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia 02-12-10_1459.jpg (11,2 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia 02-12-10_1500.jpg (10,2 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kopia 8.11.jpg (7,8 KB, 46 załadowań)
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:03   #22
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!

Na początek chciałam napisać, że moja ginekolog nie jest pewna, ale na 90% będzie córa! Czyli Alicja.

I muszę dopisać jeszcze, że dołączyłam do przyszłych mam z rozwarciem. Rozwarcie na "jeden palec" (cokolwiek to znaczy ) szyjka miękka.
Na szczęście na USG z dzieciną wszystko ok. Tylko buzi nie chciała pokazać. Ma ok 2500g .
Z gorszych wieści - mam nisko ułożone łożysko, nie jest co prawda przodujące, ale nisko osadzone... Stopień I/II.

I dla tych, które pytały, jak to z tym rozwarciem i skracaniem szyjki. Mi powiedziała ginekolog, że bóle brzucha jak na okres, do tego bóle w krzyżu i drobne plamienia (jak Gosiaczek chyba miała) to znaki, że coś się może dziać. Wziąć nospę i odpoczywać, jak się taki stan rzeczy utrzymuje, powtarza to do konsultacji.

I przepraszam, jeśli już o tym było pisane, idę teraz nadrabiać. Życzę miłego dnia.
I super. Gratuluje prawdopodobnej córci i witam w gronie mam dziewczynek:r oza:
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:04   #23
s_a_j
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 854
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość

Pokazuje Wam mój brzuszek z wczoraj tj. 29 tydzień, brzuszek na szerokości pępka już 114cm..masakrajest wielki ..ciekawe jaki bedzie w 9 miesiącu.Obok wstawiam zdjęcie brzuszka z 8 listopada dla porównania.

Duży, ale jaki kształtny, okrąglutki. Bardzo ładny
__________________
10.02.2011.
nasz synek jest już z nami
s_a_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:08   #24
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Anka, gratuluje Córy i dziękuje za info odnośnie tych bóli!


Justine, piękny brzusio - taki okrąglutki!
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.


stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:08   #25
e_rosa
Raczkowanie
 
Avatar e_rosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 346
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

witam w nowej części wątku, bardzo bardzo mi się ten tyłu podba.

Ja cała jakaś obolała jestem wszytko mi zaczyna nawalać, nogi, w pachwinach coś ciągnie jak się ruszam i wóle źle mi jakoś ostatnimi czasy... pewno już tak do końca będzie.
Już wiem o czym muron mówiła bo ma chyba to samo.

Anka_bzzz gdzie ty będziesz rodzić? w wado. bo nie wiem czy pytałam ale jakoś nie mam takiej informacji zakodowanej

muszę iść zrobić dwie sałatki, a tak mi się nie chce....
e_rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:10   #26
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!

Na początek chciałam napisać, że moja ginekolog nie jest pewna, ale na 90% będzie córa! Czyli Alicja.

I przepraszam, jeśli już o tym było pisane, idę teraz nadrabiać. Życzę miłego dnia.
Gratuluję córy. Alicja - bajkowe imię.

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Witam się w nowej części wątku

Marika bardzo mnie wzruszyła relacja twojego porodu.Bardzo ciesze sie , ze Sara jest juz z Wami. To musiało być niesamowite przeżycie.Gratuluje jeszcze raz...spisałas się mamusiu
Całe szczęście, że miałąs w miarę lekki i dosyć krótki poród, bo jak na pierwsza mamę na wątku dobrze, że nas zabardzo nienastrszyłas, bo byśmy panikowały jak szalone.Ja nadal boję sie porodu ale jakoś mniej Dziękuje Mariko za szczegółową relacje porodu. Jeszcze tylko jestem strasznie ciekawa ile cm ma Sara???

Nie mogę się doczekac kiedy ja przytule moja mała córeczkę...jeszcze jakos 2 i pół miesiąca. a wiem , że grudzień zleci szybkooo, potem styczeń a lutego nie ma co liczyć bo w lutym to juz panika poród może się zacząc w każdej chwili.Bedę siedziała jak na szpilkach...ze spakowanymi torbami a prysznic bede brała po 3 razy dziennie w razie"w"

Pokazuje Wam mój brzuszek z wczoraj tj. 29 tydzień, brzuszek na szerokości pępka już 114cm..masakrajest wielki ..ciekawe jaki bedzie w 9 miesiącu.Obok wstawiam zdjęcie brzuszka z 8 listopada dla porównania.
Cytat:
Napisane przez s_a_j Pokaż wiadomość
Duży, ale jaki kształtny, okrąglutki. Bardzo ładny
Nie martw się - mi jakoś w 7 miesiącu przystopowało trochę rośnięcie brzucha, tak samo z tyciem - każda ma inaczej. Ale śliczny brzucholek!!




kma1982
- Miłej imprezki urodzinowej!!



Melduję się na nowym wątku!!


My też wybywamy z mężem do sklepu po zakupy na wieczorną imprezkę - ciasto już mam zrobione, teraz tylko jakąś ciepłą kolację wymyślę i luzik. Miłego, pogodnego i słonecznego piątku!!
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:10   #27
make_up_istka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 835
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

anka_bzzz witaj w gronie spodziewających się córeczek

justine śliczny brzuszek, taki okrąglutki
make_up_istka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:22   #28
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

lilijko, dopisz przy Agrafce Liliana 1200g i Łukasz 1100g, a Adrianka trzeba by było dopisać do Aniołków...
Niestety nie pamiętam daty CC.
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.


stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:28   #29
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

też witam porannie w nowym wątku
Piękna pogoda dziś u mnie słonko świeci, śniegu pełno,normalnie jak w bajce ide wstawiać pierwsze pranie
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:35   #30
Madzia:))
Raczkowanie
 
Avatar Madzia:))
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: czasem z wariatkowa:)
Wiadomości: 324
GG do Madzia:))
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

u was słoneczko a u nas tak pada ze swiata nie widac... TZ wraca z pracy juz 40 min co zawsze mu 5 schodzi

nie pisałam wam jeszcze ze malujemy łózeczko tzn TZ. mamy po Matiku a teraz mi sie białe zamarzyło

anka gratulacje córeczki
__________________
29.06.2007 nareszcie mamy Mateuszka
Madzia:)) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.