Internat - El Internado - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 11:38   #91
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Internat - El Internado

Któraś z Was już doszła do romansu Marcosa z Amelią ? Dzisiaj myślę,że skończę 3 sezon .
Fajnie,że mama Marcosa żyje,
ten nauczyciel łaciny od początku wydawał mi się podejrzany,uczył w końcu i w sierocińcu i teraz w internacie,musiał wiedzieć co się dzieje,zastanawiam się tylko co ma wspólnego ten obraz z tymi zabójcami dzieci ? czy w ogóle ma coś wspólnego ?
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 11:54   #92
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: Internat - El Internado

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
Któraś z Was już doszła do romansu Marcosa z Amelią ? Dzisiaj myślę,że skończę 3 sezon .
Fajnie,że mama Marcosa żyje,
ten nauczyciel łaciny od początku wydawał mi się podejrzany,uczył w końcu i w sierocińcu i teraz w internacie,musiał wiedzieć co się dzieje,zastanawiam się tylko co ma wspólnego ten obraz z tymi zabójcami dzieci ? czy w ogóle ma coś wspólnego ?
Ja byłam wielką fanką tego romansu do czasu Potem już mniej, ale przyznam, że tworzyliby świetną parę
Też się ucieszyłam jak się okazało, że żyje
A nauczyciela od początku nie lubiłam, jakiś taki fałszywy się wydawał :/
Esency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 13:03   #93
jezozwierzyk
Zadomowienie
 
Avatar jezozwierzyk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 055
GG do jezozwierzyk
Dot.: Internat - El Internado

Jeśli chodzi o Marcosa i Amelię to tak myślałam że coś się kręci (kończę 2 sezon), jakoś zawszę kibicuję takim związkom niemożliwym, z różnicą wieku itp, tak samo jak w PLL Aria i Ezra.. dziś ponadrabiam bo sama w domu jestem i mam wsio luzu , posprzątałam jeszcze tylko potem obiad zrobię.
jezozwierzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:09   #94
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: Internat - El Internado

Cytat:
Napisane przez jezozwierzyk Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Marcosa i Amelię to tak myślałam że coś się kręci (kończę 2 sezon), jakoś zawszę kibicuję takim związkom niemożliwym, z różnicą wieku itp, tak samo jak w PLL Aria i Ezra.. dziś ponadrabiam bo sama w domu jestem i mam wsio luzu , posprzątałam jeszcze tylko potem obiad zrobię.
Tak, też zawsze kibicuję takim związkom Chociaż co do PLL wolę teraz Jason/Aria <3

Ja pamiętam jak zachorowałam, to 3 sezony Internatu obejrzałam ;D
Esency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:42   #95
jezozwierzyk
Zadomowienie
 
Avatar jezozwierzyk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 055
GG do jezozwierzyk
Dot.: Internat - El Internado

Cholera! skąd ja wiedziałam że elsy dziecko będzie zdeformowane i że ona i tak ich nie urodzi .. A gdzieś miałam nadzieję że będzie inaczej

Wiem, że ta fabuła musi taka być ale chyba naciągają aż za bardzo, bo ojciec Elsy w krótkim czasie stracił; córkę, której nie uznawał, jedno z wnucząt, zięcia którego nie znał, chorego syna i wnuki bliźniaki które nawet się nie narodziły...

Edytowane przez jezozwierzyk
Czas edycji: 2011-08-25 o 15:13
jezozwierzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 09:36   #96
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Internat - El Internado

Jezu,dziewczyny oglądam tak ten Internat i jakby to była prawda a ja bym tam była i znalazła pierwszy lepszy dowód to nawiałabym gdzie pieprz rośnie w ogóle wyobrażacie sobie żyć w takim internacie,jak dla jakiś więźniów albo chorych psychicznie?Makabra.....


Trochę śmieszny wątek z tym "Krasnalem" ,że się takie "coś" urodziło
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 10:01   #97
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Internat - El Internado

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Jezu,dziewczyny oglądam tak ten Internat i jakby to była prawda a ja bym tam była i znalazła pierwszy lepszy dowód to nawiałabym gdzie pieprz rośnie w ogóle wyobrażacie sobie żyć w takim internacie,jak dla jakiś więźniów albo chorych psychicznie?Makabra.....


Trochę śmieszny wątek z tym "Krasnalem" ,że się takie "coś" urodziło

No ja bym nie chciała w internacie mieszkać .
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 10:15   #98
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Internat - El Internado

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
No ja bym nie chciała w internacie mieszkać .
Dokładnie. W zwykłym bym nie chciała mieszkać a co dopiero w takim
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 10:43   #99
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Internat - El Internado

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Jezu,dziewczyny oglądam tak ten Internat i jakby to była prawda a ja bym tam była i znalazła pierwszy lepszy dowód to nawiałabym gdzie pieprz rośnie w ogóle wyobrażacie sobie żyć w takim internacie,jak dla jakiś więźniów albo chorych psychicznie?Makabra.....


Trochę śmieszny wątek z tym "Krasnalem" ,że się takie "coś" urodziło
Oj, ja też bym uciekła od razu. W ogóle do tych podziemi bym na pewno nie odważyła się wejść. A do tchórzy nie należę

Tak w ogóle to zastanawiam się, jacy rodzice wysyłają swoje małe, np. pięcioletnie dziecko na 10 miesięcy do szkoły z internatem. Dla mnie to jest zupełnie coś nie do pomyślenia, prawie, jak jakaś patologia.

W nocy skończyłam dopiero pierwszą serię. Tylko aktualnie zamiast nie móc się doczekać, kiedy się dowiem, co w tym internacie siedzi, ja niecierpliwię się na coś między Marią i Ferminem. Aż się dziwię, bo w pierwszym odcinku pomyślałam sobie o Ferminie, że jest taki nijaki, brzydki i pewnie będzie takim zapychaczem, a po sześciu odcinkach już jestem prawie zakochana

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2011-08-26 o 10:49
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 11:43   #100
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Internat - El Internado

Co Wy wszystkie z tym Ferminem ? Mi sie dosc , ze sie nie podoba , to jeszcze jakos za nim nie przepadam Marcos i Ivan najlepsi
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 12:05   #101
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Internat - El Internado

Co do Ivana się zgodzę
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 12:12   #102
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Internat - El Internado

Ja myslalam ze Marcos to taka ciepla klucha jak tak stekal za Carol , ale z amelia swietnie wyglada
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 12:15   #103
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Internat - El Internado

Ooo, w którym sezonie będzie z Amelią?
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 12:34   #104
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Internat - El Internado

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
Co Wy wszystkie z tym Ferminem ? Mi sie dosc , ze sie nie podoba , to jeszcze jakos za nim nie przepadam Marcos i Ivan najlepsi
Fermin dla mnie jest ohydny ble.
Ale Marcos...b.przystojny jak na moje oko Tylko wiecie,gdyby u nas w Pl chłopaki w wieku 16 lat...albo chociaż 18 tak wyglądali to fajnie by było
Ivan jest w porządku...zgrywa twardziela a tak naprawdę mega wrażliwy jest.

Trochę śmiesznie w tym scenariuszu jest,bo ja na miejscu Marcosa od razu zorientowałabym się,że ta Irene to ktoś z mojej rodziny,no bo skąd takie podobieństwo?

Dz

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Oj, ja też bym uciekła od razu. W ogóle do tych podziemi bym na pewno nie odważyła się wejść. A do tchórzy nie należę

Tak w ogóle to zastanawiam się, jacy rodzice wysyłają swoje małe, np. pięcioletnie dziecko na 10 miesięcy do szkoły z internatem. Dla mnie to jest zupełnie coś nie do pomyślenia, prawie, jak jakaś patologia.

W nocy skończyłam dopiero pierwszą serię. Tylko aktualnie zamiast nie móc się doczekać, kiedy się dowiem, co w tym internacie siedzi, ja niecierpliwię się na coś między Marią i Ferminem. Aż się dziwię, bo w pierwszym odcinku pomyślałam sobie o Ferminie, że jest taki nijaki, brzydki i pewnie będzie takim zapychaczem, a po sześciu odcinkach już jestem prawie zakochana
Dokładnie...i zamiast raz w tygodniu się chociaż spotkać to dzwonią nie wiem,wiadomo,że to tylko film ale nie wyobrażam sobie znaleźć tyle rzeczy,odkryć takie coś i jeszcze dalej węszyć...najgorsze,że te wszystkie rzeczy brzmią tak nierealistycznie,że im nikt nie wierzy...porażka chyba bym się już wolała sama zabić.

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Tak w ogóle Hektor jak wspominał stare czasy i rozmawiał z Elsą to ona mu mówiła,że był tu kiedyś sierociniec a on był zaskoczony,a potem się okazało,że spędził tam 22 lata. Czy to jakaś pomyłka w scenariuszu czy później się to rozwiąże?
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 12:51   #105
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Internat - El Internado

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
ooo, w którym sezonie będzie z amelią?
3

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

ivan to taki trochę odpowiednik chucka z gossip girl tak mi się skojarzył na początku,z pozoru twardziel,a tak naprawdę bardzo uczuciowy
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 14:18   #106
kejszi
Raczkowanie
 
Avatar kejszi
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 302
Dot.: Internat - El Internado

Heyyy
Ja jestem teraz przy 1 odcinku 4 sezon Internatu i uwielbiam Ivana oraz Fermina Marcus do mnie totalnie nie przemawia - nie podoba mi się taki typ urody i jego gra aktorska...
Mogłybyście mi powiedzieć, w którym odcinku Ivan dowie się kto jest jego prawdziwą matką?? I jestem wkurzona, że Fermin zginie bo tworzą fajną parę z Marią

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

[/COLOR]ivan to taki trochę odpowiednik chucka z gossip girl tak mi się skojarzył na początku,z pozoru twardziel,a tak naprawdę bardzo uczuciowy [/QUOTE]

Dokładnie o tym samym pomyślałam
kejszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 14:56   #107
jezozwierzyk
Zadomowienie
 
Avatar jezozwierzyk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 055
GG do jezozwierzyk
Dot.: Internat - El Internado

Oooo ale naskrobałyście
Jeśli chodzi o panów to: Fermina lubię po prostu, jako człowieka. Marcos jest przystojny ale przypomina urodą mojego ex, więc zwyczajnie nie mogę czasami na niego patrzeć .
Też mnie dziwi kto normalny wysyła małe dzieci do internatu , no ale z bogaczami tak to bywa, mają różne zagrywki żeby mieć święty spokój a za razem zgrywać idealnych rodziców...

UWAGA SPOILER Hetcor to Samuel Espi brat Irene Espi, był razem z tymi 5cioma sierotami, jemu jedynemu udało się uciec, potem szukał siostry, czyli Irene. Na początku 3 sezonu biega z mapą po lesie i kopie pod drzewami, Jacinta znajduje tą mapę i mówi "Jeszcze nie zapomniałeś" a on "przecież wiesz że nigdy nie zapomnę". Aż pewnego dnia odnajduje pod drzewem te zwłoki sierot, które były w tej krypcie. Nie wiem czy on ma świadomość że jego siostra Irene żyje i Paula i Marcos to jego rodzina, ale nie mógł obojętnie przejść obok rażącego podobieństwa Pauli do matki... Zapewne kupił po latach sierociniec i zrobił w nim szkołę aby móc samemu spokojnie wszystkiego szukać..
A TERAZ PYTANIE JAKIM CUDEM DO CHOLERY Hector był wychowankiem sierocińca, a Elsa córką dyrektora, wychowywali się pod jednym dachem i się nie znają?
!KONIEC

Jeśli chodzi o podobieństwo Pauli i Irene to tutaj dużo daje ta fryzura. Ale np. ja mam córkę 4 lata jest identyczna jak ja na zdjęciach gdy byłam w jej wieku .

A jeśli chodzi o Krasnala to nie ma nic śwmiesznego - urodził się upośledzony z wadą rozwojową - down, wodogłowie, itp. Takie rzeczy się zdarzają i w "normalnym świecie"..
jezozwierzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 15:07   #108
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Internat - El Internado

Cytat:
Napisane przez jezozwierzyk Pokaż wiadomość
Oooo ale naskrobałyście
Jeśli chodzi o panów to: Fermina lubię po prostu, jako człowieka. Marcos jest przystojny ale przypomina urodą mojego ex, więc zwyczajnie nie mogę czasami na niego patrzeć .
Też mnie dziwi kto normalny wysyła małe dzieci do internatu , no ale z bogaczami tak to bywa, mają różne zagrywki żeby mieć święty spokój a za razem zgrywać idealnych rodziców...

UWAGA SPOILER Hetcor to Samuel Espi brat Irene Espi, był razem z tymi 5cioma sierotami, jemu jedynemu udało się uciec, potem szukał siostry, czyli Irene. Na początku 3 sezonu biega z mapą po lesie i kopie pod drzewami, Jacinta znajduje tą mapę i mówi "Jeszcze nie zapomniałeś" a on "przecież wiesz że nigdy nie zapomnę". Aż pewnego dnia odnajduje pod drzewem te zwłoki sierot, które były w tej krypcie. Nie wiem czy on ma świadomość że jego siostra Irene żyje i Paula i Marcos to jego rodzina, ale nie mógł obojętnie przejść obok rażącego podobieństwa Pauli do matki... Zapewne kupił po latach sierociniec i zrobił w nim szkołę aby móc samemu spokojnie wszystkiego szukać..
A TERAZ PYTANIE JAKIM CUDEM DO CHOLERY Hector był wychowankiem sierocińca, a Elsa córką dyrektora, wychowywali się pod jednym dachem i się nie znają?
!KONIEC

Jeśli chodzi o podobieństwo Pauli i Irene to tutaj dużo daje ta fryzura. Ale np. ja mam córkę 4 lata jest identyczna jak ja na zdjęciach gdy byłam w jej wieku .

A jeśli chodzi o Krasnala to nie ma nic śwmiesznego - urodził się upośledzony z wadą rozwojową - down, wodogłowie, itp. Takie rzeczy się zdarzają i w "normalnym świecie"..
Coś Ty,w żadnym wypadku się nie śmieję,chodzi o to,że moim zdaniem jednak jest to trochę przekoloryzowane i naprawdę ten Krasnal wygląda jak potwór jeszcze miał trupie ręcę itp itd

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
3

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

ivan to taki trochę odpowiednik chucka z gossip girl tak mi się skojarzył na początku,z pozoru twardziel,a tak naprawdę bardzo uczuciowy
Grze aktorskiej Chucka chyba nikt nie dorówna Chociaż w czwartym sezonie coraz mniej do mnie przemawiał :P
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 16:30   #109
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Internat - El Internado

Cytat:
Napisane przez jezozwierzyk Pokaż wiadomość
UWAGA SPOILER Hetcor to Samuel Espi brat Irene Espi, był razem z tymi 5cioma sierotami, jemu jedynemu udało się uciec, potem szukał siostry, czyli Irene. Na początku 3 sezonu biega z mapą po lesie i kopie pod drzewami, Jacinta znajduje tą mapę i mówi "Jeszcze nie zapomniałeś" a on "przecież wiesz że nigdy nie zapomnę". Aż pewnego dnia odnajduje pod drzewem te zwłoki sierot, które były w tej krypcie. Nie wiem czy on ma świadomość że jego siostra Irene żyje i Paula i Marcos to jego rodzina, ale nie mógł obojętnie przejść obok rażącego podobieństwa Pauli do matki... Zapewne kupił po latach sierociniec i zrobił w nim szkołę aby móc samemu spokojnie wszystkiego szukać..
A TERAZ PYTANIE JAKIM CUDEM DO CHOLERY Hector był wychowankiem sierocińca, a Elsa córką dyrektora, wychowywali się pod jednym dachem i się nie znają?
!KONIEC

On nie wiedział,że jego siostra żyje,bo nie mieli ze sobą kontaktu odkąd adoptowało go małżeństwo,które miało adoptować Hectora ( który był w tej 5 uczniów,którzy zeszli do podziemia ) i Samuel Espi przejął jego imię i opuścił sierociniec,bo inaczej byłby w niebezpieczeństwie

Mi się wydaje,że Elsa jest młodsza od Hectora , więc jej może nie było na świecie jeszcze , tzn może dopiero się urodziła , bo pokazywali jacinte jak była młoda i pracowała w sierocincu i oddała córkę i później pojawia się Ojciec Elsy z nią jako niemowlęciem i Jacinta wygląda tak samo jak w momencie gdy rozmiawia z Samuelem Espi wtedy jeszcze , że ma zapomnieć jak się nazywa i od teraz ma na imię Hector takie moje rozumowanie


---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

właśnie się zabieram za oglądanie ostatniego odcinka 3 sezonu . Dużo zgonów
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 17:04   #110
jezozwierzyk
Zadomowienie
 
Avatar jezozwierzyk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 055
GG do jezozwierzyk
Dot.: Internat - El Internado

Gdzieś mi się obiło że Elsa ma 40 lat, Hector 40 a Maria wiadomo 30... Z resztą ile musiałby mieć lat Hetor żeby być starszym od Elsy 50 o.O
jezozwierzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 17:59   #111
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Internat - El Internado

Ja właśnie skończyłam 1. odcinek II sezonu Robi się ciekawiej...Tylko Elsa jako dyrektorka...
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 18:20   #112
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Internat - El Internado

Młodsza siostra Marcosa, bardzo związana z bratem. Ma przyjaciółkę Evelyn i przyjaciela 'krasnala'. Mimo, że jej iloraz inteligencji wynosi 153, jest nad wyraz głupia, wtyka nos w nie swoje sprawy i stwarza kłopoty każdemu do kogo się zbliży, mimo to wszyscy ją kochają, są dla niej pobłażliwi, ponieważ bardzo jej współczują straty rodziców.

Opis Paoli Nad wyraz głupia,nawet nie zauważyłam,bez przesady
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 18:24   #113
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Internat - El Internado

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Młodsza siostra Marcosa, bardzo związana z bratem. Ma przyjaciółkę Evelyn i przyjaciela 'krasnala'. Mimo, że jej iloraz inteligencji wynosi 153, jest nad wyraz głupia, wtyka nos w nie swoje sprawy i stwarza kłopoty każdemu do kogo się zbliży, mimo to wszyscy ją kochają, są dla niej pobłażliwi, ponieważ bardzo jej współczują straty rodziców.

Opis Paoli Nad wyraz głupia,nawet nie zauważyłam,bez przesady
Dla mnie na pewno jest najbardziej irytująca
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 18:28   #114
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Internat - El Internado

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Dla mnie na pewno jest najbardziej irytująca
Racja...dla mnie w ogóle za dużo gadają tam dzieci,jakieś pierdoły,no ale cóż
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 18:34   #115
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Internat - El Internado

Ja jestem w tym momencie, w którym Ivan wrócił do internatu, a Hector zrezygnował ze stanowiska. Na razie stanowczo za dużo Paoli.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 19:06   #116
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Internat - El Internado

Ja się tak zastanawiam dlaczego tam na terenie internatu takie wartościowe rzeczy ? ( te obrazy np ) teraz jestem na etapie jak Hector znalazł diamenty , w grocie Krasnala , które jego siostra w dzieciństwie tam ukryła na jego prośbę
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 20:00   #117
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Internat - El Internado

Bardzo mi się podoba uśmiech Marcosa,taki...delikatny, spokojny haha
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 20:45   #118
Katrin_
Raczkowanie
 
Avatar Katrin_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 164
Dot.: Internat - El Internado

Chyba niedługo zacznę oglądać El Internado Trochę przeraża mnie ilość sezonów, bo będzie to kolejny serial do oglądania, a spotkałam się z baaardzo pozytywnymi opiniami, więc jestem pewna, że 'wpadnę' od pierwszego odcinka Ach ta serialowa mania

Dzisiaj właśnie skończyłam oglądać inny hiszpański serial - El Barco Oglądacie może? Szkoda, że nie ma na Wizażu tematu o nim, zdecydowanie polecam! A od września nowe odcinki
__________________
Języki
- angielski
- hiszpański
- niemiecki

2012
2013
książki: 15
książki: 17
filmy: 64
filmy: 67
Katrin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 22:54   #119
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Internat - El Internado

Cytat:
Napisane przez Katrin_ Pokaż wiadomość
Chyba niedługo zacznę oglądać El Internado Trochę przeraża mnie ilość sezonów, bo będzie to kolejny serial do oglądania, a spotkałam się z baaardzo pozytywnymi opiniami, więc jestem pewna, że 'wpadnę' od pierwszego odcinka Ach ta serialowa mania

Dzisiaj właśnie skończyłam oglądać inny hiszpański serial - El Barco Oglądacie może? Szkoda, że nie ma na Wizażu tematu o nim, zdecydowanie polecam! A od września nowe odcinki
No sporo jest sezonów,weź jeszcze pod uwagę,że odcinki trają minutę piętnaście-dwadzieścia pięć...

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Ja to jestem na początku 3 sezonu i mogę tylko powiedzieć tyle:ale z tych nauczycieli to ścierwa. niewiarygodne...

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez jezozwierzyk Pokaż wiadomość
Oooo ale naskrobałyście
Jeśli chodzi o panów to: Fermina lubię po prostu, jako człowieka. Marcos jest przystojny ale przypomina urodą mojego ex, więc zwyczajnie nie mogę czasami na niego patrzeć .
Też mnie dziwi kto normalny wysyła małe dzieci do internatu , no ale z bogaczami tak to bywa, mają różne zagrywki żeby mieć święty spokój a za razem zgrywać idealnych rodziców...

UWAGA SPOILER Hetcor to Samuel Espi brat Irene Espi, był razem z tymi 5cioma sierotami, jemu jedynemu udało się uciec, potem szukał siostry, czyli Irene. Na początku 3 sezonu biega z mapą po lesie i kopie pod drzewami, Jacinta znajduje tą mapę i mówi "Jeszcze nie zapomniałeś" a on "przecież wiesz że nigdy nie zapomnę". Aż pewnego dnia odnajduje pod drzewem te zwłoki sierot, które były w tej krypcie. Nie wiem czy on ma świadomość że jego siostra Irene żyje i Paula i Marcos to jego rodzina, ale nie mógł obojętnie przejść obok rażącego podobieństwa Pauli do matki... Zapewne kupił po latach sierociniec i zrobił w nim szkołę aby móc samemu spokojnie wszystkiego szukać..
A TERAZ PYTANIE JAKIM CUDEM DO CHOLERY Hector był wychowankiem sierocińca, a Elsa córką dyrektora, wychowywali się pod jednym dachem i się nie znają?
!KONIEC

Jeśli chodzi o podobieństwo Pauli i Irene to tutaj dużo daje ta fryzura. Ale np. ja mam córkę 4 lata jest identyczna jak ja na zdjęciach gdy byłam w jej wieku .

A jeśli chodzi o Krasnala to nie ma nic śwmiesznego - urodził się upośledzony z wadą rozwojową - down, wodogłowie, itp. Takie rzeczy się zdarzają i w "normalnym świecie"..
Co do pytania na biało ostaniego-również mnie to wkurza...o co do cholery w tym chodzi? I jak przyszedł udawał,że nie zna tego miejsca,jak kupował....
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 23:34   #120
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Internat - El Internado

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
Co Wy wszystkie z tym Ferminem ? Mi sie dosc , ze sie nie podoba , to jeszcze jakos za nim nie przepadam Marcos i Ivan najlepsi
Fermin jest taki tajemniczy i jeśli nie czytało się spoilerów, nie wiadomo, co knuje i jaką rolę odegra w serialu. Samo to, że jest taki niepozorny na początku, a tu zaraz widzimy, że ma broń jest intrygujące. Od razu widać, że postać z potencjałem.
Marcos na początku mi się podobał z wyglądu, ale on i Ivan to tacy typowi główni bohaterowie. No, i dla mnie już za młodzi

Cytat:
Napisane przez Katrin_ Pokaż wiadomość
Dzisiaj właśnie skończyłam oglądać inny hiszpański serial - El Barco Oglądacie może? Szkoda, że nie ma na Wizażu tematu o nim, zdecydowanie polecam! A od września nowe odcinki
O, tak. El Barco Boski serial. Taki zupełnie inny, z pomysłem. W ogóle nie mogę się nadziwić, jak twórcom udało się zrobić serial, którego akcja toczy się na statku, jedynie w kilku pomieszczeniach, a mimo to ani chwilę nie jest nudno. I ach, Ulisses Chociaż po ostatnim odcinku wkręciłam się też w wątek Palomarasa i to właśnie na niego czekam najbardziej.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.