Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-16, 09:07   #1
Orzechova
Raczkowanie
 
Avatar Orzechova
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 106

Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)


cześć dziewczyny, przeszukałam forum i nie znalazłam informacji na temat gier na konsole z czujnikami ruchu, czy któraś z Was ich używa? My z mężem zrobiliśmy sobie w zeszłym roku prezent na gwiazdkę i kupiliśmy XboX z sensorem Kinect [plus jest taki, że nie trzeba trzymać w rękach żadnych czujek, tylko można sobie wziąć np. hantelki ]. Do tego dostałam grę Your shape: Fitness evolved. Ćwiczyłam niecały rok, i muszę wam powiedzieć że jestem naprawdę zachwycona! Do normalnych ćwiczeń w domu nie mam motywacji, na siłownię nie mam czasu [naprawdę!], a z Kinectem mogę sobie trenować pod "okiem" urządzenia które pilnuje poprawności ruchów. Niedawno mąż sprezentował mi kolejną grę- UFC Fitness Trainer, która jest jeszcze lepsza, bo łączy w sobie sztuki walki. Teraz chciałabym kupić jakąś grę "taneczną". Wybór jest duży, czy jest tu ktoś w temacie kto mógłby mi coś polecić ?
Orzechova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 21:21   #2
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Ja mam Dance Central , zastanawiam się nad 2 częścią.
Słyszałaś kiedyś o zumbie? Bo jest taka pozycja na X-box'a. Posiadam - jest świetna. Spala niesamowite ilości kalorii i wytwarza tyle endorfin, że humor od razu mi się poprawia 45 minut na poziomie średniej trudności - mokre na mnie wszystko i banan na twarzy do końca dnia Plus świetna muzyka
http://www.youtube.com/watch?v=_FDd6QDtO-s
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 10:19   #3
Orzechova
Raczkowanie
 
Avatar Orzechova
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 106
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

właśnie rozważałam Zumbę Fitness, ale ściągnęłam sobie demo, i jest mega szybkie! nie wiem czy dam sobie radę, dlatego na początek chyba zainwestuję w dance central, warto?
Orzechova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 16:37   #4
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

U mnie DC sprawdza się na imprezach i spotkaniach, samej mi się nie chce w to bawić. Raczej jak mam zamiar wziąć się za ćwiczenia i zrobić coś konkretnego to wybieram Zumbę. Owszem, jest szybkie, ale tak mi się spodobało, że się nie zniechęcałam i znam już układy do średnio zaawansowanego poziomu włącznie na pamięć expert jest mega trudny ale myślę, że i to da radę.
Generalnie nie namawiam, ale jeżeli chcesz kupić coś do ćwiczenia a nie do zabawy to polecam Zumbę
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 14:13   #5
Orzechova
Raczkowanie
 
Avatar Orzechova
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 106
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

a więc będzie Zumba dzięki za pomoc!
Orzechova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 11:33   #6
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Dziewczyny, a z ciekawości to jaki to koszt? xbox + gra?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 22:57   #7
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Jakoś od 1200zł już można kupić konsolę z Kinectem. Gry około 150-180zł.
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 20:21   #8
karolajna1987
Raczkowanie
 
Avatar karolajna1987
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

i ja się dołącze
Kupiliśy z TŻ sobie Xboxa z Kinectem, też miałam dołączone ćwiczenia Your Shape i planuje się zmotywować,żeby się zabrać za siebie. Do tego mamy jeszcze animowane Kinect Sports i muszę przyznać,że wyciska siódme poty szczególne lekkoatletyka i siatkówka plażowa
szkoda,że cena gier jest dość wysoka...
karolajna1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 14:02   #9
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Oj jak nas tutaj mało W tym roku miną ze dwa lata jak mamy Kinecta Nigdy nie zastanawiałam się specjalnie nad ćwiczeniami w domu, ale że ostatnio nie mam czasu na fitness w klubach chyba skuszę się na kinecta. Mamy Sport 1 i sezon 2. W sezonie 2 nie ma aż tak męczących gier. Bardziej podoba mi się jedynka i faktycznie przy lekkoatletyce da się zmęczyć. Przed wczoraj próbowałam wersji demo ZUMBY i może zacznę zbierać kasiorę Nie wiem czy dużo jest tam układów i piosenek? Co by mi się za szybko nie znudziło Wersja demo łatwa. Jeśli by ktoś mógł mi coś więcej o ZUMBIE powiedzieć...
Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 12:10   #10
evaa530
Przyczajenie
 
Avatar evaa530
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Ja również mam kinecta i posiadam 4 gry:
Adventures - standart, polecam to gry w parach. Plusem jest polska wersja jęz., poza tym jest kilka fajnych gierek o różnych poziomach trudności. Ogólnie jednak gram w nią bardzo rzadko, dla pojedynczego gracza nuda
UFC Trainer - tutaj jest wręcz odwrotnie. Próbowaliśmy grać we dwójkę i nudnawo ;D Podnoszenie opon i boks. Natomiast można sobie ułożyć indywidualny plan na np. miesiąc. Niestety nie starczyło mi motywacji Poza tym czujnik ruchu trochę zawodzi. Facet pokazuje jedno - my robimy coś innego, ale i tak zaliczy :P Gra całkiem całkiem.
Dance Central - jedna z najlepszych gier na KINECTA. Fakt, najlepsza zabawa ze znajomymi. Pamiętam, jak wszyscy naraz uczyliśmy się "Satisfaction". Mega ubaw Na początku z chęcią sama w nią grałam, plusem jest licznik spalanych kcal. Minusem jest ilość rapowych piosenek. Do niektórych po prostu nie da się tańczyć. Więc jeśli ktoś tak jak ja nie znosi hip-hopu itp., zawiedzie się nieco ścieżką dźwiękową. Druga część z tego co wiem też ma ten problem. Jednak w DC2 mnóstwo rzeczy poprawili, więc można rozkręcić imprezę. Poza tym da się przenieść piosenki z pierwszej części.
ZUMBA - moja najnowsza gra. Jestem kompletnym amatorem, więc to co robiła kobitka a co robiłam ja znacznie się różniło. Są też tutoriale, troszkę słabe, ale jest ich dużo Utwory całkiem fajne, ja wybieram workout w zależności od czasu. 45 min naprawdę daje w kość! Szczerze mówiąc, sesor ma wady (albo ta gra), bo zdarza się, że nic nie robię, a świeci mi na zielono. Albo robię - wydawałoby się idealnie i wiecznie mu nie pasuje. Grunt to się nie poddawać, kalorie i tak będą spalone
Jeśli macie pytania - nie krępujcie się :P
evaa530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 14:28   #11
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Cytat:
Napisane przez evaa530 Pokaż wiadomość
zdarza się, że nic nie robię, a świeci mi na zielono. Albo robię - wydawałoby się idealnie i wiecznie mu nie pasuje.
Też tak mam. W DC dużo lepiej rozpoznaje ruchy. Ale w DC nie spalimy tylu kalorii

Jeśli chodzi o układy Zumby, to trochę tego jest. Układów po 3-5min jest naprawdę sporo, takich całych takich zlepków 20,45 albo 60 min też trochę. Dużo czasu zajmuje opanowanie wszystkiego, gra nie jest banalna i to właśnie daje dużo satysfakcji i radochę, że się w końcu załapało kroki

Ela
, mówisz, że KS season 2 nie jest męczące? Grałaś w baseball albo football amerykański ?
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać

Edytowane przez agila negra
Czas edycji: 2012-01-04 o 14:29
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 16:43   #12
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Baseball i Football za nudne :/ Bardziej się męczę przy jedynce, jest więcej gierek do biegania
Zdecydowałam się na Your Shape 2012 ze względu, że TŻ może też pogra ze mną
Właściwie to zastanawiałam się pomiędzy UFC trainer, a Your Shape 2012 i chyba jednak Shape
Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 17:34   #13
evaa530
Przyczajenie
 
Avatar evaa530
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na Your Shape 2012 ze względu, że TŻ może też pogra ze mną
Jak już kupisz i wypróbujecie z TŻ opisz wrażenia, bo zastanawiam się nad jej kupnem
evaa530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 18:16   #14
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Właście ściągnęłam sobie wersję demo i to jest to. Trzy gierki a padam W weekend planuję kupić pełną wersję więc wypróbuję więcej trybów
Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 18:35   #15
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Dziś jestem po ponad godzinnej próbie pełnej wersji Your Shape 2012. Jak dla mnie bomba. Cała mokra MNÓSTWO ćwiczeń. Krótkich, długich, na różne partie ciała, Cardio, Joga, Zen etc.
Wszystkiego nie spróbowałam Ale jeszcze wiele przede mną i pewnie szybko się nie znudzi

Gorzej tylko z moim angielskim Na opakowaniu jest napisane, że polskie napisy w grze, a tak nie ma. Nie tylko ja to zauważyłam. Gdzieś w opiniach o tym też czytałam. Przyzwyczaję się i podszkolę język Ważne, że znów poczułam krople potu na twarzy, szyi, plecach, pupie...

POLECAM
Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 19:05   #16
evaa530
Przyczajenie
 
Avatar evaa530
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Dziś jestem po ponad godzinnej próbie pełnej wersji Your Shape 2012. Jak dla mnie bomba. Cała mokra MNÓSTWO ćwiczeń. Krótkich, długich, na różne partie ciała, Cardio, Joga, Zen etc.
Wszystkiego nie spróbowałam Ale jeszcze wiele przede mną i pewnie szybko się nie znudzi

Gorzej tylko z moim angielskim Na opakowaniu jest napisane, że polskie napisy w grze, a tak nie ma. Nie tylko ja to zauważyłam. Gdzieś w opiniach o tym też czytałam. Przyzwyczaję się i podszkolę język Ważne, że znów poczułam krople potu na twarzy, szyi, plecach, pupie...

POLECAM
mmm, brzmi świetnie! A coś więcej o ćwiczeniach? Sam aerobik?
evaa530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 00:56   #17
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Ja od dziś dopiero mam pełną wersję poprzedniej części, ale już zasadzam się na 2012 ;] z tego co widziałam na YouTube, to YSFE2012 jest dużo ciekawsza od poprzedniczki
http://www.youtube.com/watch?v=3Ijml...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=0cYuJ...feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=duJOqmrhLI8
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 22:36   #18
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Jestem po tygodniowej zabawie z YS 2012, więc co nieco mogę napisać, bo za sobą mam ponad 200 minut ćwiczeń.
Świetna zabawa, a co najważniejsze, to męcząca. Nawet mój tż się wkręcił i zaczął ćwiczyć
Ćwiczeń i możliwości mnóstwo, od ćwiczeń 2 min. do ekstremalnych treningów 40 min. Wydaje się mało? Dla mnie nie. Ostatnio wzięłam sobie 30 min i padłam. Ustaliłam sobie cel "utrata wagi" i wykonuje ćwiczenia które są dla mnie zalecane
Ćwiczenia Cardio, ABS, nogi, plecy, pośladki, ramiona. Najlepszy jest "boot camp" czyli wyciskanie WSZYSTKICH potów.
Na początku myślałam, że nie będę się motywowała do wykonywania ćwiczeń. Bo na aerobicu ktoś patrzy, to się staram, ale tutaj poprawne wykonywanie ćwiczeń jest punktowane i daje z siebie więcej niż na aerobicu. Ta gra to strzał w dziesiątkę jak dla mnie. Dużo ćwiczeń, niektóre się powtarzają, ale ja jeszcze i tak wszystkich nie poznałam
Tańce latino, hip-hop, Bollywood. Yoga, Zen. Skakanka i różne małe gierki zabawne i sprawiające, że pracujesz
Co dodać jeszcze? Mogłabym pisać i pisać. Ja jestem zadowolona i już Myślałam, że jak będę miała tą grę, to i tak od czasu, do czasu wybiorę się na Zumbę, czy aerobic, ale zmieniłam zdanie. Po co, skoro to jest lepsze?

Co najważniejsze, po tygodniu zapięłam guzik w spodniach
Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 14:42   #19
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Potwierdzam, your shape daje w kość, ja dzisiaj ledwo się poruszam tak mnie bolą wszystkie mięśnie
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 17:34   #20
evaa530
Przyczajenie
 
Avatar evaa530
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Właśnie sobie zamówiłam, już nie mogę się doczekać Zachęciłyście mnie!
evaa530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 19:30   #21
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

dance central oczywiście również dobry sposób na ruch Ja zastanawiam się teraz na zumbą lub zumbą rush
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 20:01   #22
Dotka z OZ
Raczkowanie
 
Avatar Dotka z OZ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 395
GG do Dotka z OZ
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Mam to cudowne urządzenie od wczoraj.
W zestawie adventure i central dance. Na razie testuje i ściągam różne dema.
__________________

WŁOSOMANIACZKA
Olejowanie (lniany, archaidowy , słodkie migdały, amla, vatika kokosowa, olejek BD, sezam )
Wcierki, drożdże, pokrzywa i skrzyp - przerwa do 01.03.2012.


Moje włosy


Jestem szczęśliwym nie palącym człowiekiem od: 23.01.2012 r.
Dotka z OZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 17:30   #23
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

witam
Też mamy w domu xbox-a i kinecta mamy kilka gierek ale mi najbardziej pasuje Dance Central 1. można się przy tym nieźle na pocić grałam w demo DC 2 ale jakoś mi nie spasowało - sama nie wiem czemu.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 17:03   #24
domiś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

a ja mam pytanie do tych które mają YSFE i Zumba, które byście bardziej jednak poleciły, tak oglądam i nie mogę się zdecydować, a budżet mam tylko na jedną grę, a zawzięłam się i chce schudnąć i mam nadzieje że przy pomocy kinecta mi się to uda
domiś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 17:55   #25
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Cytat:
Napisane przez domiś Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie do tych które mają YSFE i Zumba, które byście bardziej jednak poleciły, tak oglądam i nie mogę się zdecydować, a budżet mam tylko na jedną grę, a zawzięłam się i chce schudnąć i mam nadzieje że przy pomocy kinecta mi się to uda
YSFE bym polecała bardziej. Bardziej różnorodny i można dobrać ćwiczenia pod siebie bardziej. A zajęcia taneczne też są.
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 09:25   #26
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

J.W.
W YSFE 2012 są tańce. Może i nie zumba, ale jakieś latino, hip-hop, Bollywood etc. :P
Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 11:13   #27
Nicole the Blonde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 336
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Ja z TŻ gram w Kinect Sports sezon 1 i 2. szukam teraz czegos innego. niestety ale Zumba, fitness i tym podobne na razie niestety nie wchodza w gre
obilo mi sie ostatnio o uszy ze jest Mel B na kinecta
__________________
09.2011 - oleje
12.2011 - koniec z prostownicą
01.2012 - skrzypokrzywa


obecnie - 52cm
wymarzona dlugosc - 70cm

Edytowane przez Nicole the Blonde
Czas edycji: 2012-03-14 o 11:20
Nicole the Blonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 13:51   #28
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Mam dance central 2, kinct sport 2 i zumba rush. Przy okazji zumby i sportów mozemy zobaczyc ile kalorii spalilismy. Zumbe uwielbiam można tak wybierać intensywność treningu i czas jego trwania. Piosenki i uklady są prawie takie same jakie poznałam tańcząć zumbę w szkole tańca. Naprawdę polecam
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 15:07   #29
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Możesz się bardziej wypowiedzieć na temat Zumby Rush? Ja mam poprzednią część i już troszkę mi się przejadła przy codziennym użytkowaniu Chcialabym wiedzieć, czy w Rush jest dużo układów, czy często się powtarzają, ile około jest piosenek i poznać Twoje ogólne wrażenia
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 10:04   #30
Knife_Girl
Piekielnie Ubrunetowiona
 
Avatar Knife_Girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: świętokrzyskie ~> k. tego Miasta Cudów
Wiadomości: 6 824
Dot.: Xbox Kinect- gry fitnessowe i męczące :)

Ooo, widzę wątek dla mnie

Mamy z TŻ Xboxa od 2 lat. Zaczynaliśmy od Your Shape Fitness Evolved i dodanej do konsoli Kinect Adventures (obie przeszliśmy w 100 % ). Faktycznie, Fitness nieźle wyciska poty, ale Adventures też jest wg mnie niezłe .
Teraz przerabiamy Fitness Evolved 2012 i muszę powiedzieć, że motywuje mnie bardziej niż poprzednia część .
Zumbę Fitness prawie skończyłam i też mi się już trochę znudziła, dlatego na razie odstawiłam na półkę... i zastanawiam się nad Zumbą Rush. Jak w poście wyżej, ciekawa jestem Waszych opinii
Dance Central 1, podobnie jak KS 1 i 2 wprawdzają się u nas głównie podczas imprez. Chociaż w golfa zdarza nam się pograć dla odprężenia

A tak wracając do Zumby jeszcze, może któraś z Was chciałaby zrobić te osiągnięcia, które muszą być wykonane online? Jeśli tak, to proszę o kontakt na PW
__________________
He's mine!

- A ty kto? - Dobra wróżka
- A czemu z siekierą?- A widzisz, jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

www.miauczykotek.pl
Knife_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 16:50:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.