Zoely - wątek zbiorczy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-20, 16:02   #31
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez pszczolka_maja1979 Pokaż wiadomość
W SuperPharm 60 zł.....
no chyba, że ma się możliwość skorzystać ze zniżki pracowniczej
Heh, ja nie mam takiego farta ale przynajmniej mniej na słodycze pójdzie-lato idzie trzeba wyglądać
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 19:39   #32
Agata199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 22
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

hej dziewczyny słuchajcie jestem przy drugim opakowaniu dzis biore 10 tabletke i od rana czuje jakby wilgoć w pochwie... i nie wiem co jest grane rano na majtkach miałam niewielką żółtą plamkę a jak pogrzebałam paluszkami to takie jakby białe grudki leciutko rozciegliwie vo to moze byc? i dodam ze od rana mam jakby wieksza ochote na sex
wspolzylam wczoraj wiec nie wiem czy to cos jest z tym zwiazane ??
czytalam gdzies na forum ze to moze byc zwiazane ze zmniejszeniem skutenczosci tabletek ale sama juz nie wiem
Agata199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 19:44   #33
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Agata199 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny słuchajcie jestem przy drugim opakowaniu dzis biore 10 tabletke i od rana czuje jakby wilgoć w pochwie... i nie wiem co jest grane rano na majtkach miałam niewielką żółtą plamkę a jak pogrzebałam paluszkami to takie jakby białe grudki leciutko rozciegliwie vo to moze byc? i dodam ze od rana mam jakby wieksza ochote na sex
wspolzylam wczoraj wiec nie wiem czy to cos jest z tym zwiazane ??
czytalam gdzies na forum ze to moze byc zwiazane ze zmniejszeniem skutenczosci tabletek ale sama juz nie wiem
ja tez to mialam jestem na pierwszym opakowaniu w drugim tygodniu, dzis ostatnia tabletka z drugiego tygodnia i mialam przez ostatnie kilka dni to samo, dzisiaj tylko wilgoć w pochwie rano, ale żaden rozciagliwy sluz nic z tych rzeczy tylko wilgoc, a tak jak napisalam wczesniej w 2tyg. przez kilka dni takie biale grudki, niewiele 2-3 a pod wieczor 1 taka wieksza, bardziej rozciagliwa.
Też nie wiem czemu, czy to normalna reakcja organizmu?
Edit: i prosze nie odsyłajcie mnie do ulotki, w niej nic o śluzie nie ma nawet wspomnienie ze cos sie moze zmieniac i jak się ma zmieniac etc.
Dodam, ze to są moje pierwsze anty w życiu, wszystkie tabletki brane tak jak nalezy itd.

Edytowane przez Annabella_
Czas edycji: 2012-06-27 o 19:50
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 20:26   #34
Agata199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 22
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Annabella_ Pokaż wiadomość
ja tez to mialam jestem na pierwszym opakowaniu w drugim tygodniu, dzis ostatnia tabletka z drugiego tygodnia i mialam przez ostatnie kilka dni to samo, dzisiaj tylko wilgoć w pochwie rano, ale żaden rozciagliwy sluz nic z tych rzeczy tylko wilgoc, a tak jak napisalam wczesniej w 2tyg. przez kilka dni takie biale grudki, niewiele 2-3 a pod wieczor 1 taka wieksza, bardziej rozciagliwa.
Też nie wiem czemu, czy to normalna reakcja organizmu?
Edit: i prosze nie odsyłajcie mnie do ulotki, w niej nic o śluzie nie ma nawet wspomnienie ze cos sie moze zmieniac i jak się ma zmieniac etc.
Dodam, ze to są moje pierwsze anty w życiu, wszystkie tabletki brane tak jak nalezy itd.
Przy pierwszym opakowaniu nie miałam z tym problemu chyba że się nie dopatrzyłam ... a odczuwałaś jakis bol przy tym?
Agata199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 20:35   #35
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Ciężko stwierdzić czy to wina tabletek czy po prostu zbyt ostrego seksu bo to sie zbiegło ze sobą szczerze mowiac , ale takie bole podbrzusza, troche pochwy ale tak glebiej. dzisiaj (ostatnia tabletka 2 tydzien wzieta miedzy 15-16 jak zwykle)
a teraz tak mnie podbrzusze nisko boli, nie za mocno, ale pobolewa raczej, ale nie wiem czy to nie jest stres, niedługo wyniki matur i to może być równie dobrze to.
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 20:53   #36
Agata199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 22
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Annabella_ Pokaż wiadomość
Ciężko stwierdzić czy to wina tabletek czy po prostu zbyt ostrego seksu bo to sie zbiegło ze sobą szczerze mowiac , ale takie bole podbrzusza, troche pochwy ale tak glebiej. dzisiaj (ostatnia tabletka 2 tydzien wzieta miedzy 15-16 jak zwykle)
a teraz tak mnie podbrzusze nisko boli, nie za mocno, ale pobolewa raczej, ale nie wiem czy to nie jest stres, niedługo wyniki matur i to może być równie dobrze to.
hmm powiem Ci ze ja tez mialam z partnerem dosc intensywny stosunek wiec moze to jest tym spowodowane a co do bolu tez mnie cos tam ćmi w pierwszym opakowaniu mialam tez tak na początku ale w polowie przeszło

Edytowane przez Agata199
Czas edycji: 2012-06-27 o 20:56
Agata199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 20:57   #37
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

To sa moje pierwsz anty dlatego jakiekolwiek bezpodstawne schizy tłumaczę tym ze przez pierwsze 3 opakowania moga sie dziac różne rzeczy, a biore wszystkie tabletki zgodnie z ulotka wiec ciaży nie bedzie.
Jedyne co mnie zastanawia to ta wydzielina, jesli da sie jakos logicznie to wyjaśnić. Czy to po prostu taki efekt uboczny tabletek i nie ma sie czym przejmowac czy to cos niepokojącego.
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 21:00   #38
Agata199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 22
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Annabella_ Pokaż wiadomość
To sa moje pierwsz anty dlatego jakiekolwiek bezpodstawne schizy tłumaczę tym ze przez pierwsze 3 opakowania moga sie dziac różne rzeczy, a biore wszystkie tabletki zgodnie z ulotka wiec ciaży nie bedzie.
Jedyne co mnie zastanawia to ta wydzielina, jesli da sie jakos logicznie to wyjaśnić. Czy to po prostu taki efekt uboczny tabletek i nie ma sie czym przejmowac czy to cos niepokojącego.
Też to są moje pierwsze tabsy i dlatego kazdy mały objaw powodu ze zaczynam miec leciutkie schizy czy wszytsko oki jest , też biorę regularnie wystapiło normlanie krwawienie z odstawienia po 2 dniach trwało nie całe 4 dni wiec nie wiem czy to czasem moze nie infekcja jakas ... bo zazwyczaj piszą ze wystepuje suchość
Agata199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 19:14   #39
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Agata199 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, specjalnie sie zalogowałam tutaj bo też biorę zoely a nic w internecie nie ma na ten temat wiec...

Słuchajcie ja biorę 7 tabletkę dziś i powiem wam że okres miałam jakby taki bardziej skąpy tylko że pojawiło się u mnie niewielkie plamienie teraz czytałam że może to być skutek uboczny (a jest to moje pierwsze w zyciu opakowanie table.anty) jesli chodzi o inne skutki uboczne to staram się brać tabletke kolo 22/23 aby ewentualne skutki przespać, raz jak zasnęłam po 3 w nocy czułam wilczy apetyty i lekko mnie mdliło ...
zastanawiam się czy długo może trwać takie plamienie? naczytałam się już tyle tego na forum że sama nie wiem co o tym mysleć okres mi sie skonczył 2 dni temu wydaje mi się ze to plamienie jest mniejsze niz wczoraj no ale nadal jest.
A wy macie jakies efekty uboczne ?
To na początku normalne. Jak nie minie, to będziesz się martwić. Ja biorę inne tabletki, ale skutki uboczne mam koszmarne (tzn drętwienia, ciągłe nudnościitp) , do tego już 2 razy nie miałam krwawienia z odstawienia, nic, susza, a biorę je dobrze. Dlatego, ja teraz, w lipcu mam wizytę.. a Ty nie martw się, to zazwyczaj mija. Jak będziesz miała to przez 3 miesiące, jak ja, to wtedy będziesz się martwić.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-06-28 o 19:16
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 19:25   #40
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Dziś odebrałam swoje tabletki, zapłaciłam około 140 zł za 3 opakowania, więc widzę, że w miarę korzystnie trafiłam.
I mam pytanie, zauważyłyście po tych tabletkach jakieś zmiany, jeśli chodzi o cerę?
W ulotce napisali, że trądzik jest bardzo częstym działaniem niepożądanym, a ja i tak mam już z tym spory problem.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 21:12   #41
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Pytanie o skutki uboczne uwierz mi, nparawdę nie ma sensu. Nie ma na to reguły. Mogłoby 10 dziewczyn napisać Ci, że mają dzięki tym tabletkom cere jak pupcia niemowlaka a u ciebie mógłby pojawić się trądzik, także to nie ma sensu.
Ja problemów z cerą przed tabletkami nie miałam, i nadal jest jak było, ale to tylko jedno zdanie, na każdego hormony działają inaczej.
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 13:38   #42
justynalbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

mam małe pytanie, zaczyna mnie martwic to, ze odkad mialam okres on nie ustaje w sumie wyglada to bardziej na plamienia niz okres, ale co zauwazylam ze jednego dnia jest wieksze a innego mniejsze, zaczynam sie martwic bo trwa juz to 13 dni od poczatku brania Zoely. Tabletki biore regularnie innych objawow nie mam jezeli jakas dziewczyna wie cos na ten temat prosze o odpowiedz, bo sama nie wiem czy isc do lekarza czy poczekac te 2 miesiace jak juz sie moj organizm przystosuje do hormonow, ale nie powiem meczace jest takie plamienie od kilkunastu dni dodam, ze kiedys tez bralam anty i nic sie nie dzialo
Czekam na jakas odpowiedz
justynalbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 13:37   #43
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez justynalbn Pokaż wiadomość
mam małe pytanie, zaczyna mnie martwic to, ze odkad mialam okres on nie ustaje w sumie wyglada to bardziej na plamienia niz okres, ale co zauwazylam ze jednego dnia jest wieksze a innego mniejsze, zaczynam sie martwic bo trwa juz to 13 dni od poczatku brania Zoely. Tabletki biore regularnie innych objawow nie mam jezeli jakas dziewczyna wie cos na ten temat prosze o odpowiedz, bo sama nie wiem czy isc do lekarza czy poczekac te 2 miesiace jak juz sie moj organizm przystosuje do hormonow, ale nie powiem meczace jest takie plamienie od kilkunastu dni dodam, ze kiedys tez bralam anty i nic sie nie dzialo
Czekam na jakas odpowiedz
Jeśli wcześniej brałaś już pigułki, to pewnie miałaś w ręku ulotkę i na pewno wiesz jak działają tabletki anty. I to, że organizm się do nich musi przyzwyczaić z pewnością też wiesz i że te plamienia, to norma, zazwyczaj od drugiego/trzeciego opakowania ustępują.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:58   #44
niemnoszka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

hej również zarejestrowałam się specjalnie dla tego wątku, zoely biorę dopiero od 7 dni, także chyba za wcześnie by wysnuwać jakieś wnioski W każdym razie u mnie plamienie też niestety jeszcze nie ustaje, ale na razie się jeszcze nie przejmuję, podobnie z trądzikiem Rozumiem obawy lotta_983, sama też nie mam idealnej cery, póki co coś tam mi wyskakuje na twarzy, ale nie mogę stwierdzić, że to wynik tabletek, bo przed braniem tez potrafiłam mieć parę krostek
Hmm na razie najbardziej denerwują mnie bolące piersi, jak przed okresem, takie nabrzmiałe... Mam jednak nadzieję, że minie z czasem
niemnoszka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 18:01   #45
Your Florence
Raczkowanie
 
Avatar Your Florence
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 168
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

zoely stosuję od tygodnia
małe podsumowanie:

+
dobre samopoczucie, wzrost libido

-
lekki trądzik, bóle brzucha (ale tylko czasami)

wcześniej zażywałam cilest i kontracept, ale to właśnie z zoely jestem najbardziej zadowolona i myślę, że jest warte swojej ceny

Edytowane przez Your Florence
Czas edycji: 2012-08-05 o 18:02
Your Florence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 09:49   #46
pszczolka_maja1979
Raczkowanie
 
Avatar pszczolka_maja1979
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

No to i ja dodam swoją opinię (jestem w połowie drugiego opakowania).

Jak dla mnie to:
  • zalety - skuteczność, fajne cycki, lepsza cera, brak plamień i @ (i o to chodziło )
  • wady - póki co brak.

Edytowane przez pszczolka_maja1979
Czas edycji: 2012-08-10 o 10:53
pszczolka_maja1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 22:14   #47
Your Florence
Raczkowanie
 
Avatar Your Florence
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 168
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez pszczolka_maja1979 Pokaż wiadomość
No to i ja dodam swoją opinię (jestem w połowie drugiego opakowania).

Jak dla mnie to:
  • zalety - skuteczność, fajne cycki, lepsza cera, brak plamień i @ (i o to chodziło )
  • wady - póki co brak.
a z tymi cyckami to chyba u mnie się nie sprawdziło
Your Florence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 00:36   #48
okropniczka
Przyczajenie
 
Avatar okropniczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Hej, mam pytanie, bo nie do końca rozumiem ulotkę. Czy po ukonczeniu blistra razem z ostatnia tabletka placebo lykacie tez biala z kolejnego listka? Czy kolejna tabletka jest dobe pozniej?
okropniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 08:55   #49
pszczolka_maja1979
Raczkowanie
 
Avatar pszczolka_maja1979
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez okropniczka Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie, bo nie do końca rozumiem ulotkę. Czy po ukonczeniu blistra razem z ostatnia tabletka placebo lykacie tez biala z kolejnego listka? Czy kolejna tabletka jest dobe pozniej?
Aż sięgnęłam do ulotki aby sprawdzić co mogło spowodować twoje wątpliwości i chyba wiem Pewnie chodzi o zapis: "Należy rozpocząć przyjmowanie tabletek z kolejnego blistra natychmiast po przyjęciu ostatniej żółtej tabletki (...)".
"Natychmiast" oznacza w tym przypadku to, że nie robi się przerwy tak jak w systemie "21+7", tylko bezpośrednio po tabletkach placebo łyka się tabletki czynne z nowego opakowania.
Oprócz tego trzy akapity wyżej jest zapis: "Każdego dnia należy przyjmować jedną tabletkę (...).

Oczywiście to co napisane powyżej odnosi się do normalnego przyjmowania tabletek, bez kombinacji z przesuwanie krwawienia itp.
pszczolka_maja1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 15:04   #50
okropniczka
Przyczajenie
 
Avatar okropniczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Tak, chodziło mi o to "natychmiast", które burzyło całkowicie harmonogram przyjmowania, dzięki za wyjaśnienie wątpliwości

Dodam do wątku, że jak dotąd u mnie żadnych skutków ubocznych.
okropniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 14:27   #51
ewka451
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

hej
bylam przez rok na YAZ i przeszlam na zoele

przytylam choc jem normalnie. chyba tabletki bardzo zatrzymują mi wode w organiźmie..

a co do trądziku przez rok nie miałam problemów a teraz wstyd jest mi wyjść na ulice..

na yaz mialam okres piękny bezproblemowy i mialam go. a jak przeszlam na zoele-plamienie. ale to akurat normalne...

nie moge sie doczekac jak skoncze opakowanie i pójdę po receptę na yaz...
ewka451 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 19:45   #52
papilon76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Dziś wziełam ostatnią tabletkę sindy35, przechodzę na zoely. Robić przerwę 7 dniową czy brać już jutro pierwszą zoely? Podpowiedzcie jak to zrobic bo na ulotce pisze tak jakoś niezrozumiale dla mnie.
papilon76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 19:48   #53
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez papilon76 Pokaż wiadomość
Dziś wziełam ostatnią tabletkę sindy35, przechodzę na zoely. Robić przerwę 7 dniową czy brać już jutro pierwszą zoely? Podpowiedzcie jak to zrobic bo na ulotce pisze tak jakoś niezrozumiale dla mnie.
Weź pierwszą tabletkę w pierwszy dzień krwawienia z odstawienia albo bez przerwy
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 08:42   #54
pszczolka_maja1979
Raczkowanie
 
Avatar pszczolka_maja1979
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez papilon76 Pokaż wiadomość
Dziś wziełam ostatnią tabletkę sindy35, przechodzę na zoely. Robić przerwę 7 dniową czy brać już jutro pierwszą zoely? Podpowiedzcie jak to zrobic bo na ulotce pisze tak jakoś niezrozumiale dla mnie.
Zgodnie z ulotką ZOELY:
  • zaleca się - przyjąć pierwszą tabletkę ZOELY w następnym dniu po przyjęciu ostatniej tabletki poprzednich antyków, czyli bez robienia przerwy,
  • można również - zacząć brać ZOELY po zwykle stosowanej przerwie (w zależności od systemu "21+7" lub "24+4"), czyli w przypadku Syndi35 po 7 dniach.
pszczolka_maja1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 15:59   #55
Your Florence
Raczkowanie
 
Avatar Your Florence
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 168
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

przytyłam w ostatnim czasie 2,5 kg. zastanawiam się, czy przyczyną są właśnie tabletki zoely.. na samopoczucie i @ działają znakomicie, gorzej z cerą i wagą.. :/
Your Florence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 16:08   #56
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Your Florence Pokaż wiadomość
przytyłam w ostatnim czasie 2,5 kg. zastanawiam się, czy przyczyną są właśnie tabletki zoely.. na samopoczucie i @ działają znakomicie, gorzej z cerą i wagą.. :/
Niewykluczone. Pewnie nie przytyłaś, ale masz zatrzymaną wodę w organizmie. Zmień i się nie męcz.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 16:22   #57
Your Florence
Raczkowanie
 
Avatar Your Florence
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 168
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Niewykluczone. Pewnie nie przytyłaś, ale masz zatrzymaną wodę w organizmie. Zmień i się nie męcz.
może i masz rację, ale kończę dopiero 1 opakowanie, więc nie wiadomo do końca... ginekolożka radziła mi ocenić zoely dopiero po 3 opakowaniu.
wcześniej brałam cilest i kontracept- depresja i brak @, za to cera i waga idealna. koszmar.
Your Florence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 16:28   #58
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Your Florence Pokaż wiadomość
może i masz rację, ale kończę dopiero 1 opakowanie, więc nie wiadomo do końca... ginekolożka radziła mi ocenić zoely dopiero po 3 opakowaniu.
wcześniej brałam cilest i kontracept- depresja i brak @, za to cera i waga idealna. koszmar.
To może spróbuj z IV generacją tabletek. Nie zatrzymują wody i pasują większości kobiet Ginekolorzka Ci radziła, bo to nowość i pewnie dostałaś je "spod lady" i oni je dopiero testują. Poczekaj jedno opakowanie, jak będzie nadal źle to nie ma co się męczyć.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 16:31   #59
Your Florence
Raczkowanie
 
Avatar Your Florence
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 168
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
To może spróbuj z IV generacją tabletek. Nie zatrzymują wody i pasują większości kobiet Ginekolorzka Ci radziła, bo to nowość i pewnie dostałaś je "spod lady" i oni je dopiero testują. Poczekaj jedno opakowanie, jak będzie nadal źle to nie ma co się męczyć.
są one jednofazowe czy dwufazowe? czy takie i takie?
Your Florence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 16:37   #60
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Your Florence Pokaż wiadomość
są one jednofazowe czy dwufazowe? czy takie i takie?
Yasminelle i Yasmin (oraz ich duuużo tańsze odpowiedniki) bierze się w systemie 21+7. Yaz/Daylette 24+4. Mają skład taki sam co Yasminelle, tylko dawkowanie inne i dużo wygodniejsze, jak w przypadku Zoely.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-09 10:40:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.