przedszkolne zdjęcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-22, 20:51   #1
Marceline71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8

przedszkolne zdjęcia


Witajcie!
W przedszkolu moich dzieci jest to idealny czas dla fotografów robiących zdjęcia. W sumie to taka nasza pierwsza przygoda, gdyż moje bliźniaki dopiero od września wiedzą co to przedszkole. fotografowie oferuję wiele ciekawych propozycji ze zdjęciami dla dzieci - kalendarze, portrety jakieś zdjęcia grupowe i inne z tłami ciekawymi. ceny - przerażające. zastanawiam sie czy nie można obniżyć takich kosztów. wiem, że szkoła tez chciałaby je obniżyć - moze jakieś internetowe drukarnie? czy coś?
Marceline71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 07:08   #2
pikaso
Zadomowienie
 
Avatar pikaso
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 088
Dot.: przedszkolne zdjęcia

Z tego co wiem, to jeżeli nie odpowiada ci cena i jakość zdjęcia, to nie musisz ich kupować, a dzieciom zrób swoją sesję wg. własnego upodobania i będzie git.
Nie sądzę, żeby firmy robiące te zdjęcia były zainteresowane obniżeniem kosztów
pikaso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 07:43   #3
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: przedszkolne zdjęcia

Zawsze każde zdjęcie można pojedynczo brać. U nas teraz po Mikołaju - 10zl grupowe, a jak komplet (grupowe, 2 małe portertowe z Mikołajem, duże z Mikołajem) to 28zł. Jeśli jest rodzeństwo, to portretowe robią, jeśli rodzic chce, razem dzieciom.

No i 1 - nie ma obowiązku kupowania 2 - sesja zdjęciowa i tak drożej wyjdzie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 09:01   #4
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: przedszkolne zdjęcia

u nas są zapisy dla chętnych na takie zdjęcia
portretowe dziewczynom brałam - każda ma osobno i jedno mają wspólne
teraz z Mikołajem też im wzięłam - pojedyncze i grupowe - z innych rezygnuję (jakieś kalendarze, kartki na święta)
nikt nikogo do zdjęć nie namawia i nie przymusza do ich kupowania
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 07:29   #5
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: przedszkolne zdjęcia

TŻ ostatnio wziął cały zestaw. Zdjęcia przedszkolne zwykle są wątpliwej urody, dziecko z nadąsaną miną , dzieci zwykle nie pozują tak jak te z bloga makóweczki Ja zwykle brałam tylko grupowe na pamiątkę.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 17:26   #6
Hangpol1740
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 8
Dot.: przedszkolne zdjęcia

Te przedszkolne to oczywiście trochę tragedia, ale to nadal zdjęcia naszego dziecka z czasów wczesnej młodości :P Za 20 - 30 lat będzie się miło je oglądało, mimo że są ohydne Człowiekowi każą się uśmiechać, robić poważne miny - ja tam dzieciaki rozumiem, dlaczego płaczą :P Nie robiłabym z nich żadnych kalendarzy, bo nie warto - są ładniejsze do zagospodarowania, np. z wakacji
Hangpol1740 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 19:34   #7
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: przedszkolne zdjęcia

Ja młodej brałam tylko grupowe. Nie dość, że drogo, to jakość tych zdjęć jest tragiczna, z reguły to fotografowie najgorszego sortu. Za naszych czasów, jak robiono analogami to było dużo lepiej. A teraz cyfrówka i tragiczna obsługa photoshopa.
Jak będę chciała zrobić ładne portretowe to pójdę do porządnego fotografa.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 14:47   #8
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: przedszkolne zdjęcia

Ja już swoją porcję zdjęć kupiłam. Na jednym sama, na drugim ze swoją kumpelą, no i kalendarz z jej podobizną. Grupowego nie było, ale w sumie grupowe są na stronie z galerią zdjęć z przedszkola.

Dużo zdjęć robię też sama, odkąd mam lustrzankę. Nie trzeba mieć wielkich umiejętności, a i tak wychodzą spoko. Tyle, że potem to u mnie siedzi w kompie, jakieś takie wirtualne są te zdjęcia, no nie to samo co w albumie. Zbieram się do założenia albumu i jak sójka za morze.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 16:08   #9
MironQWE1812
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: przedszkolne zdjęcia

drukarnie internetowe możecie rozważyć tylko w przypadku gdy Ty lub ktoś inny z rodziców zrobił by takie zdjęcia. Bo normalnie to fotograf i tak musi przyjechać. W przypadku kalendarzy to lepiej zrobić zdjęcia samemu i skontaktować się bezpośrednio z drukarnią, bo fotograf przy takich zamówieniach jest tylko pośrednikiem i przytula coś dla siebie za usługę. My robiliśmy kalendarz ścienny ze zdjęciami naszych pociech. Fotografie zrobiliśmy sami, a drukarnia http://jotankalendarze.pl/ zajęła się już projektem i samym drukiem.

przy bliźniakach masz luz bo możesz wziąć tylko jedno grupowe, indywidualnych nikt nie będzie kazał Ci robić i kupować

Edytowane przez MironQWE1812
Czas edycji: 2015-01-07 o 00:40
MironQWE1812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 10:43   #10
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: przedszkolne zdjęcia

w poprzednim żłobku była jedna sesja. Tak mało rodziców było zainteresowanych zdjęciami, że pani fotograf się obraziła i więcej sesji nie robiła. W aktualnym żłobku nie ma zdjęć.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 11:43:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.