Pisać czy nie pisać do niego? - co o tym sądziecie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-08, 18:46   #1
monia_07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2

Pisać czy nie pisać do niego? - co o tym sądziecie :)


Cześć dziewczyny,
Mam do was pytanie czy pisać do chłopaka czy nie warto? – wiem banalne ale chciałabym poznać waszą opinię.
Zacznę od początku. Jakiś czas temu zarejestrowałam się na portalu randkowym i zaczęłam tam rozmawiać z takimi chłopakiem (lekarzem). Bardzo fajnie nam się rozmawiało, umówiliśmy się na kawę więc wymieniliśmy numery telefonów aby móc się potem skontaktować i tak przez tydzień codziennie sms-owaliśmy. W sobotę mieliśmy się spotkać ale on musiała zostać dłużej w pracy więc odwołał spotkanie. W niedziele miało go niebyt (już wcześniej o tym mówił-jakiś wyjazd), więc myślałam ze spotkamy się w przyszłym tygodniu. Ale nagle w niedziele napisał ze wraca wcześniej i czy się spotkamy? Oczywiście się zgodziłam.
Niestety miał mieć tylko godzinę bo musiała od kolego ze szpitala zabrać raport. Kiedy wkońcu się spotkaliśmy było bardzo fajnie, miło się rozmawiało było wesoło- jak dla mnie super(szczególnie) ze poprzednia randka była tragiczna(z innym chłopakiem). Dodatkowo siedzieliśmy ponad godzinę i się śmiał że nie zdąży …. I na pożegnanie powiedział „mam nadzieję ze się jeszcze zobaczymy” więc cała happy wróciłam do domu bo po tym pożegnaniu myślałam że też mi się podobało i się pewnie zobaczymy.
W poniedziałek rano napisałam mu pierwsza sms czy dotarł na czas na spotkanie z kolegą. On odpisała normalnie że tak i właśnie na tenis między praca się wybiera (dopiero o 16:00) ja mi odpisałam i cisza. Na tym koniec do wieczora już nic nie pisał cały wtorek tez nie i dziś jest środa wieczorem… Można to tłumaczyć ze jest zajęty itp. Bo naprawdę dużo pracuje. No i oczywiście mogłam mu się nie spodobać ale wtedy dlaczego mówił że ma nadzieje ze się spotkamy???? Mógł normalnie cześć. Dodatkowo zauważyłam ze loguje się na tym portalu to skoro ma na to czas to sms tez by mógł napisać. Co o tym sądzicie pisać jeszcze do niego czy nie? Wyjdzie, że się narzucam a on ma to gdzieś? Czy próbować?
monia_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 11:40   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Pisać czy nie pisać do niego? - co o tym sądziecie :)

Odpusć, czas na kontakt z jego strony
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 18:16   #3
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Pisać czy nie pisać do niego? - co o tym sądziecie :)

Ja bym zaczekala na jego ruch teraz
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 16:55   #4
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Pisać czy nie pisać do niego? - co o tym sądziecie :)

Odpuść. Online często szukają ludzie słabo zmotywowani do związku albo zainteresowani tylko seksem. Jak nic nie napisze, nic nie straciłaś.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 16:34   #5
monia_07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: Pisać czy nie pisać do niego? - co o tym sądziecie :)

dzięki dziewczyny upewniłyście mnie w moim przekonaniu
monia_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 20:20   #6
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Pisać czy nie pisać do niego? - co o tym sądziecie :)

Nie pisać, bo jak będziesz caly czas prowokowala kontakt to będzie trochę narzucanie się.
Jeszcze się sam odezwie a Ty kobito przestań sprawdzać: czy napisal, czy logował się.. Byliście dopiero na jednej randce takze wyluzuj i niech się samo toczy

Trzymam kciuki! Ja na portalu randkowym poznałam mojego męża
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 17:55   #7
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Pisać czy nie pisać do niego? - co o tym sądziecie :)

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Nie pisać, bo jak będziesz caly czas prowokowala kontakt to będzie trochę narzucanie się.
Jeszcze się sam odezwie a Ty kobito przestań sprawdzać: czy napisal, czy logował się.. Byliście dopiero na jednej randce takze wyluzuj i niech się samo toczy

Trzymam kciuki! Ja na portalu randkowym poznałam mojego męża
Ja nigdy nie poznałam nikogo wartościowego I po jakimś czasie zaczęłam to traktować jak większość facetów traktuje to chyba od początku: czyli bardzo luźno. Czasami deaktywowałam się ucinając rozmowy tak po prostu, przestałam te profile widzieć jako przedstawienie realnych osób, być może bardzo atrakcyjnych osób, bo zrozumiałam, że profil to jedno a w realu wygląda to zazwyczaj bardzo inaczej
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 13:44   #8
novitue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 18
Dot.: Pisać czy nie pisać do niego? - co o tym sądziecie :)

Nie pisz za żadne skarby.
Skoro ma czas sprawdzić co dzieje się na jego profilu randkowym, to dla mnie info, że jestem mu obojętna w pewnym stopniu.
A facetowi jak zależy, to wiem, że stać go na to żeby nawet góry przenosić
novitue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-22 14:44:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.