Fashion House - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-23, 20:21   #1
hispaniola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 28
GG do hispaniola

Fashion House


Dziewczyny była któras moze w Fashion House w Sosnowcu ?? Warto tam jechac ?? Poszukuje fajnych spodni ale tak do 100 zeta ... myslicie ze kupie tam cos fajnego ?? dodam ze nosze niestety rozmiar 40 albo 42
hispaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 20:21   #2
hispaniola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 28
GG do hispaniola
Fashion House

Dziewczyny była któras moze w Fashion House w Sosnowcu ?? Warto tam jechac ?? Poszukuje fajnych spodni ale tak do 100 zeta ... myslicie ze kupie tam cos fajnego ?? dodam ze nosze niestety rozmiar 40 albo 42
hispaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 08:05   #3
hispaniola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 28
GG do hispaniola
Re: Fashion House

up
hispaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 08:05   #4
hispaniola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 28
GG do hispaniola
Re: Fashion House

up
hispaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 08:46   #5
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Re: Fashion House

hej hispaniola! jesli chodzi o fashion house, to nie oczekuj zbyt wiele. owszem, ceny maja rzeczywiscie nizsze niz w sklepach w "typowych" centrach handlowych, ale wybor nie powala na kolana. jest sporo rzeczy ze starych kolekcji i "repertuar" sie w zasadzie niewiele zmienia - bylam tam 3 razy w przeciagu 4 miesiecy i nie zauwazylam nic nowego w tym odstepie czasu. ale udalo mi sie kupic swietne spodnie do fitnessu - nike, buty gino rossi i koszule simple po okazyjnych cenach. dla mojego chlopaka tez pare rzeczy znalezlismy. wiec warto sie wybrac przynajmniej raz. moze uda ci sie cos upolowac. powodzenia!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 08:46   #6
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Re: Fashion House

hej hispaniola! jesli chodzi o fashion house, to nie oczekuj zbyt wiele. owszem, ceny maja rzeczywiscie nizsze niz w sklepach w "typowych" centrach handlowych, ale wybor nie powala na kolana. jest sporo rzeczy ze starych kolekcji i "repertuar" sie w zasadzie niewiele zmienia - bylam tam 3 razy w przeciagu 4 miesiecy i nie zauwazylam nic nowego w tym odstepie czasu. ale udalo mi sie kupic swietne spodnie do fitnessu - nike, buty gino rossi i koszule simple po okazyjnych cenach. dla mojego chlopaka tez pare rzeczy znalezlismy. wiec warto sie wybrac przynajmniej raz. moze uda ci sie cos upolowac. powodzenia!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 16:53   #7
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Re: Fashion House

czasem mozna kupic cos fajnego, ale trzeba poszukac
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-08, 00:49   #8
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Re: Fashion House

mi się raz udało- kupiłam tam świetne Wranglery, proste, wąskie, ciemny denim, takie w sam raz do podwijania za ... 50 zł to była chyba najlepsza okazja w moim życiu ( byłam tam sporo razy i wydaje mi się ,że im się coś pomyliło w cenie tych spodni, bo poźniej nigdy nie widziałam takich tanich i fajnych spodni w tym miejscu ) w każdym razie-oby częściej takie pomyłki
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 17:37   #9
zgredek
Raczkowanie
 
Avatar zgredek
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 311
Dot.: Fashion House

A mnie własnie dzisiaj NARESZCIE udało się kupić kurteczkę i żakiecik. Dodam tylko że schodziłam cały Śląsk i Warszawę a w końcu tam kupiłam. Kurteczka jest z Solara kosztowała 99zł, a żakiecik Monnari. I jestem ogromnie szczęśliwa, bo już mhyślałam że na mnie nic nie pasuje.
Ps. To fakt rzeczy sportowych jest tam duzo wiecej
zgredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 21:40   #10
jagna16
Raczkowanie
 
Avatar jagna16
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: ByToM
Wiadomości: 185
Dot.: Fashion House

a byl ktos tam ostatnio??? bo ja szukam fajnej marynarki z pluszu (aksamitu??takiej bez prazkow )najlepiej jak by byla turkusowa i zastanawiam sie czy by tam sie nie wybrac bo juz wszystkie sklepy zwiedzilam w okolicy i nic nie ma
jagna16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 14:28   #11
Melvina
Rozeznanie
 
Avatar Melvina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 608
Dot.: Fashion House

Nie przepadam za zakupami w Fashion House, ciuchy zupełnie nie w moim stylu, za duzo sportowych, trzeba się chyba dobrze naszukać, żeby znaleźć coś ciekawego, ja kupiłam tam jedną torebkę, ale teraz w Katowicach wszędzie widzę te torebki
Melvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 14:23   #12
viki123
Raczkowanie
 
Avatar viki123
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 193
Dot.: Fashion House

odkopuje watek byl ktos moze teraz w fashion house? sa jakies fajne ciuszki?

a moze ktos wie jak dojechac tam z Gliwic?
__________________
Nie trać czasu na kompletowanie popełnionych błędów. Ucz się na nich i idź dalej.
viki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 16:00   #13
Monicczka
Raczkowanie
 
Avatar Monicczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: Fashion House

ja tam zawsze mnostwo czasu spedzam bo jak sie grzebie itd t mozna znalezc fajne i tanio, do moich FAWORYTÓW NALEZY TATUUM, oraz Reporter i LEE... Kupilam tam ostatnio swietne bluzki, marynarkę i bluzeczkę ze snoopem duzo rzeczys sportowych, nie ma zbyt aktualnych kolekcji, ale ze ja nie jestem ani pinkgirl ani trendygirl nie zważam na to i zbieram kolekcje do mojego stylu pozdrawiam
Monicczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 16:04   #14
Monicczka
Raczkowanie
 
Avatar Monicczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: Fashion House

a jak dojechac - polecam stronke fashion house, ktora bez problemu znajdziesz w googlach...
Monicczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:03   #15
viki123
Raczkowanie
 
Avatar viki123
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 193
Dot.: Fashion House

Cytat:
Napisane przez Monicczka
a jak dojechac - polecam stronke fashion house, ktora bez problemu znajdziesz w googlach...
dziekuje za odp a moglabys powiedziec jakie sa ceny?

bylam na strone, myslalam ze moze ktos mi pomoze w dojezdzie bo z tej ich mapki nic nie kumam :P
__________________
Nie trać czasu na kompletowanie popełnionych błędów. Ucz się na nich i idź dalej.
viki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:18   #16
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Fashion House

heh moja siostra kupila tam kiedys swietne materialne eleganckie spodnie za ... 9.90 tak tak przecenione chyba z 100:| bez zadnych usterek
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:23   #17
Monicczka
Raczkowanie
 
Avatar Monicczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: Fashion House

no przeceny sa, a jakze tylko ze nie licz na to ze pojedziesz i kupisz bluzke ktora teraz jest np. w tatuum za 150 zł a tam ja kupisz za 30
ja za bluzki reportera płaciłam 29 zł, z tatuum 39 i marynarka tatuum 100 zł, nie pamietam z ilu przecenione, aha jeszcze bluzka ze snoopem cena 39 zł.
Monicczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:34   #18
viki123
Raczkowanie
 
Avatar viki123
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 193
Dot.: Fashion House

dzieki wielkie, bede musiala sie wybrac
__________________
Nie trać czasu na kompletowanie popełnionych błędów. Ucz się na nich i idź dalej.
viki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 16:10   #19
alban
Raczkowanie
 
Avatar alban
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 47
GG do alban
Dot.: Fashion House

Fashion House dla Mickey Mouse
__________________
"Zamglone twarze zza szklanej tafli!"
alban jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 16:37   #20
martecka
Raczkowanie
 
Avatar martecka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 67
GG do martecka
Dot.: Fashion House

do Fashion House jechalam autobusem 26 hmm bodajze z Patelni...ogolnie jakos nie bardzo przepadam za tym sklepem...przeceny owszem sa czasem fajne (czasami zaluje ze nie obrobilam banku przed wizyta w FH), ale ostatnio byla tam pare razy i sie zawiodlam....ciuchy zadna rewelacja, maly wybor...ja wychodze z zalozenia, ze po prostu trzeba trafic na cos fajnegopowodzenia
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67905 moje ciuszki
martecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 16:38   #21
martecka
Raczkowanie
 
Avatar martecka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 67
GG do martecka
Dot.: Fashion House

aha! i wysiadasz na ostatnim przystanku tuz pod sklepem tak wiec nie wysiadaj z autobusu dopoki Pan Kierowca nie wysadzi Cie pod samymi drzwiami (doslownie!!)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67905 moje ciuszki
martecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:38   #22
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: Fashion House

Ja mysle ze warto tam zajrzeć ceny sa owiel nizsze niz normalnie....choc fakt faktem teraz nie zabardzo tam mozna wyczaić cos ciekawego ale nie dziwie sie bo teraz jest okres wyprzedazy ale napewno gdy bedzie nowa kolekcja to bedzie duzy wybór tak jak to było wiosna pozdrawiam
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 22:34   #23
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Smile Fashion House

Czy była któraś z Was tam? (Fashion House) Faktycznie jest tam przecena fajnych ciuszków? Da się coś ciekawego wypatrzeć, czy są tam poprostu "resztki"? Bo chciałabym się tam wybrać ale spory kawałek drogi tam mam i ciekawa jestem czy jest sens pokonywac taką odległośc
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 23:02   #24
trishia
Raczkowanie
 
Avatar trishia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 395
Dot.: Fashion House

Masz na myśli Fashion House w Sosnowcu? Według mnie to zależy od stylu ubierania się....Z pewnością opłaca tam się kupować sportowe akcesoria i buty, jednak nie znajdziesz tam żadnych oryginalnych ubranek w stylu hippie czy vintage.....
Mnie osobiście się tam nie podoba, ale -jak już napisałam- to rzecz gustu....
trishia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 05:42   #25
Lula
Raczkowanie
 
Avatar Lula
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: Trzebinia-Kraków
Wiadomości: 81
GG do Lula
Dot.: Fashion House

hello
ja akurat mieszkam nie daleko od Fashion Hous`a i hm...tak jak trihsia twierdze ze ciekawe ciuchy mozna upolowac..ale jedynie w stylu sportowym.Czasem gdy trafi sie na dostawe..i ciuszki sa nie przebrane to mozna cosik interesujacego znalesc w NIEKTORYCH sklepach....bo ogolnie to ja odnioslam wrazenie ze to taki "Ciuszek" w wersji exlusiw Ale to tylko moje zdanie...buzka
__________________
Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam, wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy
Lula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 10:21   #26
kasiiik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 199
Dot.: Fashion House

Ja miszkam w gdańsku i tam niedawno otworzyli fashion hause.Tak jak mowila Trishia duzo jest ciuszkow sportowych i jesli ktos ma taki styl to sie oplaca bo jest naprawde znacznie taniej.Poza tym u mnie jest jeszcze kilka innych klepow ja np.levis,wrangler,atlanti c czy reporter(gdzie ostatnio zreszta kupiłam torbe za 18zl gdzie w sklepie, takim normalnym jest za 60zl,byl tylko maly defekt w postaci odwrotnie przyszytego guzika i nic poza tym spodnie levis'a tez tansze,a bileizna za grosze
kasiiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 10:28   #27
pretty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 100
Dot.: Fashion House

Podejrzewam, że chodzi o Fashion House w Piasecznie koło Warszawy... Jak dla mnie nie ma tam nic ciekawego- pewnie dlatego, że wybór jest tam bardzo mały... Ale to się zmieni wiosną, gdy otwarta zostanie dalsza część.
Przy okazji pozdrawiam-to mój pierwszy post
pretty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 11:12   #28
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Fashion House

Cytat:
Napisane przez pretty
Podejrzewam, że chodzi o Fashion House w Piasecznie koło Warszawy... Jak dla mnie nie ma tam nic ciekawego- pewnie dlatego, że wybór jest tam bardzo mały... Ale to się zmieni wiosną, gdy otwarta zostanie dalsza część.
Przy okazji pozdrawiam-to mój pierwszy post

Bardzo mi miło, że Twój pierwszy post jest w moim wątku
Chodziło mi o ten Fashion House w Piasecznie koło Warszawy. Zastanawiam się czy to kolejne Ursuswskie Factory, w którym raz na ruski rok mozna znaleźć cos ciekawego... Chciałam się tam przejechać po jakąs bluzeczkę na Sylwka i zaciekawiło mnie to, że ponoć jest tam sklep Triumpha, Wittchen... Gdzieś miałam ulotkę o tym centrum ale przy świątecznych porządkach chyba wylądowała w koszu, a szkoda bo chciałabym wiedzieć jakie sklepy są teraz w FH. Nie wiecie może co maja dobudować na wiosnę?
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 14:22   #29
Marti_
Raczkowanie
 
Avatar Marti_
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków-Katowice
Wiadomości: 191
GG do Marti_
Dot.: Fashion House

Popieram poprzedniczki, ze w Fashionie raczej mozesz ubrac sie na sportowo..Chyba,ze masz dobrą rekę i dar wyszukiwania cudeniek to może znajdziesz cos fajnego w innym stylu PS. Lula w koncu widze kogos kto mieszka niedaleko mnie
__________________
Marti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 09:07   #30
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Fashion House

Byłam, zobaczyłam i wróciłam, żeby podzielić się z Wami wrażeniami
W tym FH narazie nie ma nic co by mnie jakoś zaciekawiło. Bluzki na sylwka tam nie kupiłam... Póki nie zrobia drugiej części sklepu to nie będę tam jeździła To samo jest w Factory-Ursus a mam tam znacznie bliżej
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.