Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-26, 21:00   #4651
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
witamy
nie znamy w ogole tych farb ale jesli to nie problem to dam ich nazwy i ich krotkie w jednym zdaniu recenzje na strone wątku
aaa fotki po roznych farbach mozesz dac do galerii naszej link na 1 stronie
No, oczywiście! Co ja mam do zgadzania się Obie farby są fryzjerskie. Yellow (tylko nie potrafię nigdzie znaleźć dokładnej nazwy odcienia) śmierdzi i wypłukuje się do różowawego a potem rudego. Ale na początku jest czystą czerwienią. Montibello ma 4 kontrasty. Jeden wściekle rudy i trzy czerwone. Mój to akurat był czerwono-purpurowy (x78). Jest jeszcze intensywny czerwony i intensywny purpurowy. W ogóle... Fajna ta farba Montibello. Nie znałam jej wcześniej chociaż z profesjonalkami lubimy się od wielu lat
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 21:23   #4652
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
No, oczywiście! Co ja mam do zgadzania się Obie farby są fryzjerskie. Yellow (tylko nie potrafię nigdzie znaleźć dokładnej nazwy odcienia) śmierdzi i wypłukuje się do różowawego a potem rudego. Ale na początku jest czystą czerwienią. Montibello ma 4 kontrasty. Jeden wściekle rudy i trzy czerwone. Mój to akurat był czerwono-purpurowy (x78). Jest jeszcze intensywny czerwony i intensywny purpurowy. W ogóle... Fajna ta farba Montibello. Nie znałam jej wcześniej chociaż z profesjonalkami lubimy się od wielu lat
dziekuje za info dodalam cie tez do listy
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 21:29   #4653
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
dziekuje za info dodalam cie tez do listy
Super Dziękuję!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 21:41   #4654
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Super Dziękuję!
alez prosze bardzo
i dobranoc
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 22:49   #4655
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
witamy
nie znamy w ogole tych farb ale jesli to nie problem to dam ich nazwy i ich krotkie w jednym zdaniu recenzje na strone wątku
aaa fotki po roznych farbach mozesz dac do galerii naszej link na 1 stronie
Znamy przynajmniej jeden - Montibello Cromatone / Cromaxtrem z tą różnicą, że koleżanka wzięła X78, a ja X77.

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
No, oczywiście! Co ja mam do zgadzania się Obie farby są fryzjerskie. Yellow (tylko nie potrafię nigdzie znaleźć dokładnej nazwy odcienia) śmierdzi i wypłukuje się do różowawego a potem rudego. Ale na początku jest czystą czerwienią. Montibello ma 4 kontrasty. Jeden wściekle rudy i trzy czerwone. Mój to akurat był czerwono-purpurowy (x78). Jest jeszcze intensywny czerwony i intensywny purpurowy. W ogóle... Fajna ta farba Montibello. Nie znałam jej wcześniej chociaż z profesjonalkami lubimy się od wielu lat
Właśnie! Jak masz zdjęcia to pokaz jak X78 wygląda. Może lepiej niż X77
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 16:52   #4656
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
No właśnie na pierwszy raz sobie daruję Może później.

A lechera próbowałaś
Jeszcze nie, ale chyba mnie pokusi niedługo
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
12 to duzo.. ja dawalam 9 :P mialam przy odroscire tylko fajny kolor reszta ciemno wyszla
Później sobie z tego zdałam sprawę, że 9 to max ciekawi mnie jakby mi maji z 6 wyszedł na odroście hmmm.... może się kiedyś zdecyduję na taki eksperyment, bo matrix z 6 to totalna porażka i przesusz + kolor mi się nie spodobał, to może 6 nie dla mnie
Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
No, oczywiście! Co ja mam do zgadzania się Obie farby są fryzjerskie. Yellow (tylko nie potrafię nigdzie znaleźć dokładnej nazwy odcienia) śmierdzi i wypłukuje się do różowawego a potem rudego. Ale na początku jest czystą czerwienią. Montibello ma 4 kontrasty. Jeden wściekle rudy i trzy czerwone. Mój to akurat był czerwono-purpurowy (x78). Jest jeszcze intensywny czerwony i intensywny purpurowy. W ogóle... Fajna ta farba Montibello. Nie znałam jej wcześniej chociaż z profesjonalkami lubimy się od wielu lat
Ta x78 wygląda pięknie na palecie

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2014-08-27 o 16:55
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 13:55   #4657
funclub13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 34
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

A ta farba Lecher bardziej rozjaśni włosy niż La Strada 10.60?
Czytałam tylko, że podobno Geneza Contrast 600 to dodatek do farby, a nie typowo sama farba i teraz już nie wiem jak to z nią jest. : P
funclub13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 14:03   #4658
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez funclub13 Pokaż wiadomość
A ta farba Lecher bardziej rozjaśni włosy niż La Strada 10.60?
Czytałam tylko, że podobno Geneza Contrast 600 to dodatek do farby, a nie typowo sama farba i teraz już nie wiem jak to z nią jest. : P
To contrast więc raczej jest taka sama jak majicontrast czyli do robienia głównie pasemek.
Mnie tam się świetnie sprawdzała jako farba na całość.
La strada 10.60 wychodzi chyba na różowo?
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2014-08-29 o 14:05
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 14:47   #4659
funclub13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 34
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

U mnie La Strada dała taki kolor jak na zdjęciu. Dzisiaj rano, słońce świeciło gdzieniegdzie, wtedy włosy mają faktycznie czerwony kolor, ale już tak bez słońca to faktycznie wpada w róż - zresztą jak widać na drugim zdjęciu, gdzie są też ciemne. Nie rozjaśniałam ich. Farbowałam na wodzie 9%. I tak się zastanawiam czy lepiej na następny raz kupić tą Genezę czy znowu La Stradę. Chciałabym mieć je jaśniejsze bez stosowania typowego rozjaśniacza.
A tak z innej kategorii, mam zamiar zacząć myć włosy odżywką, nie wiem jak to wyjdzie. W Rossmannie akurat są w promocji odżywki, które by mnie interesowały tylko nie wiem, która będzie najlepsza?
1. http://www.rossnet.pl/Produkt/Alterr...8922,1836,5821
2. http://www.rossnet.pl/Produkt/Garnie...2252,1836,5820
3. http://www.rossnet.pl/Produkt/Garnie...2251,1836,5820
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bbbb.jpg (137,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (110,9 KB, 13 załadowań)
funclub13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 17:18   #4660
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez funclub13 Pokaż wiadomość
U mnie La Strada dała taki kolor jak na zdjęciu. Dzisiaj rano, słońce świeciło gdzieniegdzie, wtedy włosy mają faktycznie czerwony kolor, ale już tak bez słońca to faktycznie wpada w róż - zresztą jak widać na drugim zdjęciu, gdzie są też ciemne. Nie rozjaśniałam ich. Farbowałam na wodzie 9%. I tak się zastanawiam czy lepiej na następny raz kupić tą Genezę czy znowu La Stradę. Chciałabym mieć je jaśniejsze bez stosowania typowego rozjaśniacza.
A tak z innej kategorii, mam zamiar zacząć myć włosy odżywką, nie wiem jak to wyjdzie. W Rossmannie akurat są w promocji odżywki, które by mnie interesowały tylko nie wiem, która będzie najlepsza?
1. http://www.rossnet.pl/Produkt/Alterr...8922,1836,5821
2. http://www.rossnet.pl/Produkt/Garnie...2252,1836,5820
3. http://www.rossnet.pl/Produkt/Garnie...2251,1836,5820
u mnie lastrada tez w roz wpadala allwaves na poczatku tez ale obie farby mi sie podobaly wolalam roz od rudosci

co do odzywek zalezy od wlosow.. alterry nie uzywalam ale chwala sobie tutaj na wizazu..
garniera obie mialam i ta czerwona lepsza, bo ta z karite mi puszyla ale ja mam wysokoporowate dlatego
ogolnie teraz uzywam goodbye damage i szampon i odzywke na zmiane z kallosem i fajne jest
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 17:27   #4661
funclub13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 34
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Też wolę kiedy wpada w róż, aniżeli w rudy. Tylko właśnie, żeby bez przesady ten róż był ; D Bo po piankach włosy jeszcze ciemniejsze i różowe miałam. :c
Ja mam włosy niskoporowate i mycie odżywką niekoniecznie może być dobre dla nich, ale wszystko się zobaczy. :x
funclub13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 18:11   #4662
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez funclub13 Pokaż wiadomość
Też wolę kiedy wpada w róż, aniżeli w rudy. Tylko właśnie, żeby bez przesady ten róż był ; D Bo po piankach włosy jeszcze ciemniejsze i różowe miałam. :c
Ja mam włosy niskoporowate i mycie odżywką niekoniecznie może być dobre dla nich, ale wszystko się zobaczy. :x
Dla niskoporowatych ta żółta lepsza, testowałam ale ktoś kiedyś na wizażu mi napisał, że jest za ciężka na mycie nią włosów, nie wiem o co chodzi skoro nie ma silikonów, więc więcej nie mogę powiedzieć
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 18:13   #4663
funclub13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 34
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Jeżeli będzie źle to po prostu będę stosować ją jako odżywkę ; D
funclub13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 19:00   #4664
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

jasne testowac mozesz nie jest droga wiec nie bedzie czego zalowac potem jakby nie pasowala czy cos..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 19:50   #4665
funclub13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 34
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

A tak wracając do tych farb.
Geneza bardziej rozjaśni włosy niż LaStrada?
funclub13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 20:37   #4666
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Dla niskoporowatych ta żółta lepsza, testowałam ale ktoś kiedyś na wizażu mi napisał, że jest za ciężka na mycie nią włosów, nie wiem o co chodzi skoro nie ma silikonów, więc więcej nie mogę powiedzieć
Oleje ma, więc zamiast myć to może jeszcze dociążyć. Generalnie ma dobry dosyć bogaty skład więc można ją z powodzeniem stosować jako maskę i rzeczywiście dłużej trzymana daje lepszy efekt. Jak u mnie jest trochę lepiej tak mój facet jak potrzyma ją pół godziny ma włosy jak z salonu. Zatem do mycia rzeczywiście z nią gorzej.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 10:48   #4667
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Oleje ma, więc zamiast myć to może jeszcze dociążyć. Generalnie ma dobry dosyć bogaty skład więc można ją z powodzeniem stosować jako maskę i rzeczywiście dłużej trzymana daje lepszy efekt. Jak u mnie jest trochę lepiej tak mój facet jak potrzyma ją pół godziny ma włosy jak z salonu. Zatem do mycia rzeczywiście z nią gorzej.
Właśnie, zalinkowane wcześniej odżywki są zbyt "bogate" na mycie nimi. Przydają się najprostsze, najlżejsze. Najłatwiej dostępną i najtańszą opcją są chyba balsamy Mrs Potter's

Geneza jest czysto czerwona na początku ale później delikatnie rudzieje. Ja wolę gdy czerwień jest ciepła. W zimnej wyglądam jakbym była chora.





Generalnie La Strada 10.60 jest na poziomie 10. Nie znam się za bardzo ale jaśniejsza już chyba nie wyjdzie niż poziom 10.
Możesz jeszcze spróbować z 12% utleniaczem ale uwaga na kondycję włosów.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 11:49   #4668
funclub13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 34
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Czyli odżywkę z Garniera będę stosować jako maskę, kiedy znajdę więcej czasu. ^ ^
A do mycia odżywką, to faktycznie porozglądam się za tym balsamem Mrs. Potter's, bo mycie szamponem strasznie wypłukuje mi ten kolor ; P

Miesza mi się to wszystko, ciągle zdanie zmieniam. ; ) Chyba najprawdopodobniej kolejne farbowanie znowu zrobię La Stradą z nadzieją, że chociaż minimalnie włosy będą jaśniejsze. : )
funclub13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 17:58   #4669
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Hej, odkopałam fotki z farbowania Yellow i Montibello

Fot. 1 - wyjściowy kolor włosów (farbowane).
Fot. 2 - tuż po rozjaśnianiu kontrastem Yellow. Kolor super, ale na dosłownie trzy mycia, potem spiera się do rudości.
Fot. 3 - po spłukaniu farby Montibello czerwono-purpurowy (x78). Na tych mokrych włosach kolor najbardziej dokładny To taki czerwono-fioletowy.
Fot. 4 - po wysuszeniu.
Fot. 5 - zdjęcie znalezione w necie (to nie ja! ), oddające najlepiej kolor Montibello x78 - szczególnie na grzywce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9782.jpg (116,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2014-08-31 (godz. 18.51.44).jpg (24,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1189.jpg (166,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1264.jpg (71,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwonewlosy-139421143448nkg.jpg (75,9 KB, 47 załadowań)
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 08:31   #4670
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Hej, odkopałam fotki z farbowania Yellow i Montibello

Fot. 1 - wyjściowy kolor włosów (farbowane).
Fot. 2 - tuż po rozjaśnianiu kontrastem Yellow. Kolor super, ale na dosłownie trzy mycia, potem spiera się do rudości.
Fot. 3 - po spłukaniu farby Montibello czerwono-purpurowy (x78). Na tych mokrych włosach kolor najbardziej dokładny To taki czerwono-fioletowy.
Fot. 4 - po wysuszeniu.
Fot. 5 - zdjęcie znalezione w necie (to nie ja! ), oddające najlepiej kolor Montibello x78 - szczególnie na grzywce.
na 2 fotce kolor
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 12:44   #4671
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Hej, odkopałam fotki z farbowania Yellow i Montibello

Fot. 1 - wyjściowy kolor włosów (farbowane).
Fot. 2 - tuż po rozjaśnianiu kontrastem Yellow. Kolor super, ale na dosłownie trzy mycia, potem spiera się do rudości.
Fot. 3 - po spłukaniu farby Montibello czerwono-purpurowy (x78). Na tych mokrych włosach kolor najbardziej dokładny To taki czerwono-fioletowy.
Fot. 4 - po wysuszeniu.
Fot. 5 - zdjęcie znalezione w necie (to nie ja! ), oddające najlepiej kolor Montibello x78 - szczególnie na grzywce.
Jeeezu! Biorę z pocałowaniem ten X78 Chwilowo uzyskuje ten odcień pianką, ale wiadomo, że farba zawsze dłużej wytrzyma. Bomba
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.





Edytowane przez Drakan
Czas edycji: 2014-09-01 o 12:46
Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 14:23   #4672
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

@Shade, ile ci się utrzymuje montibello i jak ci wyszedł taki ciemny x78? Na 3% wodzie robiłaś?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 16:06   #4673
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja wolę czystą czerwień, taką jaką daje farba Yellow. Niestety ona się gorzej utrzymuje niż Montibello. Pierwsze rozjaśnianie (Yellow) robiłam na wodzie 9%, ale miałam wyjściowy dosyć ciemny kolor. Poprawkę (Montibello x78) robiłam już na 6% i wyszło tak samo intensywnie, więc na tym stężeniu już zostałam. Obecnie wcale nie farbuję włosów czerwoną farbą. Jakimś cudem utrzymują kolor wyjściowy, oczywiście blaknąc do takiego czerwono-rudawego, ale co 3, 4 mycia kładę piankę Venita (34) i odcień jest piękny, żywy i bez zniszczeń!
Niestety mam siwki już, więc co 2 tygodnie teraz kładę na odrosty również Montibello (seria Recover) w kolorze 6.70 - ruby red.
Tym sposobem mam na całości jednolity odcień i jestem zadowolona i niezmiennie zakochana w kolorze! Chcę już zawsze być czerwooona!!

Dołączam Wam kolorki z serii x-treme. Nie widać tu niestety ich refleksów, ale w karcie, na żywo, najmocniejszym kolorem jest x77. Jest podobny do Yellow. Myślę, że na drugi raz kupię właśnie ten.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2014-09-01 (godz. 16.53.10).jpg (33,4 KB, 17 załadowań)
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 16:13   #4674
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
nnie zakochana w kolorze! Chcę już zawsze być czerwooona!!

Dołączam Wam kolorki z serii x-treme. Nie widać tu niestety ich refleksów, ale w karcie, na żywo, najmocniejszym kolorem jest x77. Jest podobny do Yellow. Myślę, że na drugi raz kupię właśnie ten.
Uważaj tylko bo X77 bardzo szybko ucieka. Generalnie wpada też w róż, wypłukuje sie do takiego różowo - pomarańczowego. Zobacz sama u mnie - https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1381604448 Patrz od ramion w górę, bo tam na dole jest miks wszystkiego czerwonego co tylko można
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 16:20   #4675
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Uważaj tylko bo X77 bardzo szybko ucieka. Generalnie wpada też w róż, wypłukuje sie do takiego różowo - pomarańczowego. Zobacz sama u mnie - https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1381604448 Patrz od ramion w górę, bo tam na dole jest miks wszystkiego czerwonego co tylko można
No, niestety wszystkie te czyste pigmenty się wypłukują Dlatego też wolę piankowanie, bo po co katować włosy, skoro trwałość farba vs. pianka, ta sama

A czy ktoś miał do czynienia z płukanką czerwoną?? Była kiedyś z Flor Illum.
Ja raz miałam mahoniową z Delii (Celii?), ale to był taki czerwonawy brąz.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 15:51   #4676
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Piękne to x78
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 19:28   #4677
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Siedzę właśnie z farbą na głowie Włosy u nasady potraktowałam, tak jak poprzednio, Montibello Recover 6.70.
Na resztę poszła pianka Venita 34.

Wrzucę wam potem fotki "na świeżo". A teraz dołączam sprzed farbowania. Tak się wypłukuje Extrem 78 oraz Recover 6.70.

Uważam osobiście, że tragedii nie ma W załączniku kolor ok. 3 tygodnie od poprzedniego farbowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140903_091334_resized_1.jpg (108,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140903_091325_resized_1.jpg (110,0 KB, 19 załadowań)
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 21:07   #4678
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Siedzę właśnie z farbą na głowie Włosy u nasady potraktowałam, tak jak poprzednio, Montibello Recover 6.70.
Na resztę poszła pianka Venita 34.

Wrzucę wam potem fotki "na świeżo". A teraz dołączam sprzed farbowania. Tak się wypłukuje Extrem 78 oraz Recover 6.70.

Uważam osobiście, że tragedii nie ma W załączniku kolor ok. 3 tygodnie od poprzedniego farbowania
Hmm, taki rudy brąz?
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 21:20   #4679
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Hmm, taki rudy brąz?
Rudy brąz? To ja chyba mam inne kolory na monitorze
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 21:57   #4680
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Rudy brąz? To ja chyba mam inne kolory na monitorze
Ewentualnie mahoń z czerwienią. Grunt, że rude refleksy przebijają, ale to być może efekty poprzednich farbowań.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.