Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-13, 08:41   #3571
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Wy też mówcie, że tylko na chwilę
dobry patent!!!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 08:42   #3572
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;61667031]Treść usunięta[/QUOTE]

Czasem to wina lekarza... Ja u swojej gin byłam poza zapisem i kazała mi wejść i powiedzieć, że jestem, więc też wlazłam z kimś a ona mnie zatrzymała (fakt, że cała wizyta zajęła równa 3minuty), ale głupio było mi strasznie...
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 08:46   #3573
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

1. łoo, nie wiedziałam , że mam u siebie Annabelle Minerals muszę się wybrać po róż

2. Nasze KWC miałoby też zacną właściwość: rzetelna ocena. Często jak ktoś kupi podkład za 150zł, to choćby mu się warzył na każdym kremie, to powie , że idealny (bo drogi). Trzeba wyeliminować takie coś. Chyba mam na to mały pomysł, ale ogarnę po sesji
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 08:49   #3574
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie jest trwała, ale ładnie pachnie

no właśnie, myślałam, że tylko u mnie tak szybko znika
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 08:50   #3575
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Czasem to wina lekarza... Ja u swojej gin byłam poza zapisem i kazała mi wejść i powiedzieć, że jestem, więc też wlazłam z kimś a ona mnie zatrzymała (fakt, że cała wizyta zajęła równa 3minuty), ale głupio było mi strasznie...
też tak kiedyś miałam u gina powiedziała mi że mam wejść bez rejestracji pomiędzy pacjentkami (tylko miałam receptę odebrać - zajęła całość max 30 sekund ale babka która miała wchodzić wtedy strasznie się wkurzyła. Patrzyła na mnie jak na zbrodniarza normalnie i szybko uciekłam stamtąd
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 08:52   #3576
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
1. łoo, nie wiedziałam , że mam u siebie Annabelle Minerals muszę się wybrać po róż

2. Nasze KWC miałoby też zacną właściwość: rzetelna ocena. Często jak ktoś kupi podkład za 150zł, to choćby mu się warzył na każdym kremie, to powie , że idealny (bo drogi). Trzeba wyeliminować takie coś. Chyba mam na to mały pomysł, ale ogarnę po sesji
Ale pomysłem się możesz podzielić?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 08:53   #3577
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Dotaro do mnie zamówienie z D. mam swój błyszczyk Candy Yum Yum i już się nim wysmarowałam i jest W sumie to bardziej błyszcząca pomadka w płynie niż błyszczyk

Zamówienie się zgadza, wzięłam jeszcze takie maseczki:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...ct_934844.html

https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...ct_925276.html

Z gratisów: Peeling Yvetee jest, krem pod oczy Norela , peral luminate żel, jako próbka niespodzianka saszetka EL Resilience Lift
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 08:53   #3578
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:07   #3579
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Tak o tym , każdemu co innego pasuje.
Czyli mówisz, że baza rozświetlająca z YSL jest dobra? Uwielbiam ten podkład, może skuszę się i na bazę

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jestem dzisiaj wypsikana Mancera Roses Vanile od Never i podoba mi się
Never jak wstaniesz to powiedz mi proszę, czy ten zapach jest podobny do jakiegoś z mainstreamu? Bo ja coś już takiego gdzieś wąchałam
Wczoraj testowałam La Danza delle Libellule Nobile 1942 i tak nie do końca podchodzi mi ten zapach, w ogóle bardzo szybko ulotnił mi się ze skóry. On tak ma?
To były testy globalne, nie mogę doczekać się Isparty i Givenchy
Na mnie La Danza jest megatrwała. Chyba mój ulubiony zapach
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:08   #3580
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII





działa do 15.06. lub do wyczerpania zapasów

wchodzi do tego olejku za 85 zł :brzyda l: a miniatury całkiem fajne też są do wyboru
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:08   #3581
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Szybkie pytanko z rana Do której galerii warto jechać s Koszalinie? Atrium fajna jest? Może któraś pomoże? miłego dnia
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 09:08   #3582
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dotaro do mnie zamówienie z D. mam swój błyszczyk Candy Yum Yum i już się nim wysmarowałam i jest W sumie to bardziej błyszcząca pomadka w płynie niż błyszczyk

Zamówienie się zgadza, wzięłam jeszcze takie maseczki:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...ct_934844.html

https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...ct_925276.html

Z gratisów: Peeling Yvetee jest, krem pod oczy Norela , peral luminate żel, jako próbka niespodzianka saszetka EL Resilience Lift

daj znać jak te maseczki i prosze jaka ładna próbka niespodzianka
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:11   #3583
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość




działa do 15.06. lub do wyczerpania zapasów

wchodzi do tego olejku za 85 zł :brzyda l: a miniatury całkiem fajne też są do wyboru
Kusiiii kusi mnie

amyz a jak wrażenia po tym olejku? Jest jak błyszczyk czy balsam?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:12   #3584
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

daj znać jak te maseczki i prosze jaka ładna próbka niespodzianka
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:14   #3585
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;61665726]Treść usunięta[/QUOTE]

Za zakupy
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:15   #3586
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Był kurier
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:19   #3587
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Szybkie pytanko z rana Do której galerii warto jechać s Koszalinie? Atrium fajna jest? Może któraś pomoże? miłego dnia
ja bym pojechała do każdej po kolei

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Kusiiii kusi mnie

amyz a jak wrażenia po tym olejku? Jest jak błyszczyk czy balsam?
to bierz :d
hmm to taki błyszczyko - balsam długo się trzyma na ustach, nie wysusza i dale efekt szminki w kolorze fuksjowej czerwieni u mnie ten efekt się trzyma wiele godzin bez poprawek więc mi się podoba i używam od piątku non stop

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Był kurier
brawo!

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Miska co żeś w S nakupila i się nie chwalisz?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:23   #3588
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Amyz dzięki za info wzięłam olejek do ust prośbą odnośnie galerii nieaktualna idziemy do Muzeum bursztynu dostałam okres i nawet pogoda się zlitowala żeby nie ciaglo mnie na plażę
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:27   #3589
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Amyz dzięki za info wzięłam olejek do ust prośbą odnośnie galerii nieaktualna idziemy do Muzeum bursztynu dostałam okres i nawet pogoda się zlitowala żeby nie ciaglo mnie na plażę
Dobra, z takimi próbkami i kosmetyczką biorę też olejek do ust
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 09:30   #3590
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cze
Szukałam fajnego biustonosza z ozdobnymi ramiączkami, a że nie mogłam znaleźć to zamówiłam ramiączka promess o dokładnie te http://www.promees.pl/straps/18-mia-...es-straps.html fajnie, gdyby dziś przyjechały

Jak będą fajne, zamówię jeszcze inne
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:31   #3591
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Czyli mówisz, że baza rozświetlająca z YSL jest dobra? Uwielbiam ten podkład, może skuszę się i na bazę



Na mnie La Danza jest megatrwała. Chyba mój ulubiony zapach
Kurcze, to na mnie słabiutko pachniała. Na mojej mamie też, ani nikt ode mnie jej nie czuł Ale to nic, bo to i tak nie jest w 100% mój zapach Chociaż ciekawy, ładniusi
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:33   #3592
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dobra, z takimi próbkami i kosmetyczką biorę też olejek do ust
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:39   #3593
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja też to zrobiłam, choć wcale nie chciałam
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:40   #3594
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

amyz Ty niedobra
Za miesiąc mam wakacje, muszę odkładać
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:48   #3595
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Amyz dzięki za info wzięłam olejek do ust prośbą odnośnie galerii nieaktualna idziemy do Muzeum bursztynu dostałam okres i nawet pogoda się zlitowala żeby nie ciaglo mnie na plażę
Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dobra, z takimi próbkami i kosmetyczką biorę też olejek do ust
no i brawo Maarthusia gdzieś się dziś zapodziała więc ja kuszę
tez się zastanawiam czy jeszcze jednego olejku nie kliknąć na zapas za 85 zł 5 miniatur + kosmetyczka to fajny deal

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja też to zrobiłam, choć wcale nie chciałam
:brawo:

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
amyz Ty niedobra
Za miesiąc mam wakacje, muszę odkładać
85 zł w tą czy w tamtą to żadna różnica w funduszu wakacyjnym a ile radości można mieć jak paczka przyjdzie

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cze
Szukałam fajnego biustonosza z ozdobnymi ramiączkami, a że nie mogłam znaleźć to zamówiłam ramiączka promess o dokładnie te http://www.promees.pl/straps/18-mia-...es-straps.html fajnie, gdyby dziś przyjechały

Jak będą fajne, zamówię jeszcze inne
ale śliczny
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:51   #3596
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Chciałam kliknąć estee, ale chyba jednak odpuszczę. Rozsądek nakazuje te sprawy. Zauważyłyście, że na zdjęciu w podsumowaniu jest kosmetyczka i 5 miniproduktow?
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:54   #3597
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no i brawo Maarthusia gdzieś się dziś zapodziała więc ja kuszę
tez się zastanawiam czy jeszcze jednego olejku nie kliknąć na zapas za 85 zł 5 miniatur + kosmetyczka to fajny deal

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------


:brawo:

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------


85 zł w tą czy w tamtą to żadna różnica w funduszu wakacyjnym a ile radości można mieć jak paczka przyjdzie

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------



ale śliczny
Też tak uważam

W sumie przed wyjazdem będzie jeszcze jedna wypłata, więc nie ma co się martwić
Nic nie poprawia humoru jak kurier z paczkami
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:55   #3598
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Chciałam kliknąć estee, ale chyba jednak odpuszczę. Rozsądek nakazuje te sprawy. Zauważyłyście, że na zdjęciu w podsumowaniu jest kosmetyczka i 5 miniproduktow?
Owszem, ale jej opis ewidentnie mówi, że tylko 3 produkty się dostanie - '
Kosmetyczka z 3 miniproduktami'
Ja nie borę. Oferta i owszem ciekawa. Jakby był tak jak kiedyś tusz za 29zł czy 39zl to rzuciłabym się a tak nie borę. Będę twarda i nie dam się kuszeniu amyz.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:57   #3599
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Owszem, ale jej opis ewidentnie mówi, że tylko 3 produkty się dostanie - '
Kosmetyczka z 3 miniproduktami'
Ja nie borę. Oferta i owszem ciekawa. Jakby był tak jak kiedyś tusz za 29zł czy 39zl to rzuciłabym się a tak nie borę. Będę twarda i nie dam się kuszeniu amyz.
Wiem, wiem. Ale w mojej główce i tak pojawiło się pytanko, 'a co jeśli?' ale szminka na zdjęciu jest czerwona, a ilu takich można się pozbywać... nie dam się. W reserved wydałam ponad 400zl, w hm mam zapakowany koszyk na tyle samo. Niet, żadnych kosmetyków.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:59   #3600
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Wiem, wiem. Ale w mojej główce i tak pojawiło się pytanko, 'a co jeśli?' ale szminka na zdjęciu jest czerwona, a ilu takich można się pozbywać... nie dam się. W reserved wydałam ponad 400zl, w hm mam zapakowany koszyk na tyle samo. Niet, żadnych kosmetyków.
Tak trzymaj! Brawo
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-15 20:50:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.