30 kg w dół i wisząca skóra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-02, 14:26   #1
kokodzambo123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Unhappy

30 kg w dół i wisząca skóra


wiem, pewnie była masa takich tematów

natomiast ja chcę opisać problem mojego 19-letniego brata
schudł ponad 30 kg!
- ćwiczył na siłowni co 2 dzień, biegał codziennie [oczywiście dalej to kontynuuje] i tyle co ograniczył jedzenie fast food'ów oraz ostatni posiłek jadł o godzinie 18. I schudł Stało się to w ciągu roku. Pozostał jeden problem.. skóra..
No więc ja z zapytaniem czy istnieją jakieś skuteczne kosmetyki dla mężczyzn, które te skórę ujędrnią?
Jak wiadomo skóra mężczyzn i kobiet się różni.
A może któryś z panów takich używa? a może jedynym ratunkiem są określone ćwiczenia?
Szczerze odradzam bratu jakies operacje plastyczne, bo jednak jest to ingerencja w ciało.

bardzo proszę o pomoc!:pros i:
kokodzambo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 16:36   #2
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: 30 kg w dół i wisząca skóra

szczerze mowiac, uwazam, ze obwislej po utracie wagi duzej ilosci skory zadne cwiczenia nie ujedrnia.
chyba zostaje operacja usuniecia nadmiaru skory.
ale ekspertem nie jestem, wiec poczekaj jeszcze na inne wypowiedzi, moze jednak mozna temu problemowi jakos zaradzic..?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 13:16   #3
a_gusiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: HeavenlyNails, Warszawa
Wiadomości: 64
GG do a_gusiaczek
Dot.: 30 kg w dół i wisząca skóra

ja słyszałam o doskonałych efektach rollmasażu

zachwalała je osoba, która schudła 15 kg i w widoczny sposób po serii zabiegów poprawiła się jędrność skóry

może warto spróbować
a_gusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 12:01   #4
kokodzambo123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: 30 kg w dół i wisząca skóra

Cytat:
Napisane przez a_gusiaczek Pokaż wiadomość
ja słyszałam o doskonałych efektach rollmasażu
[...]
rollmasaż?? a co to za abieg i gdzie można albo może w jakis sposób go wykonac??
kokodzambo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 07:20   #5
a_gusiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: HeavenlyNails, Warszawa
Wiadomości: 64
GG do a_gusiaczek
Dot.: 30 kg w dół i wisząca skóra

rollmasaż to masaż całego ciała przy pomocy drewnianych, kręcących się rolek. To takie urządzenie, na którym można usiąść, można przy nim klęknąć. Możesz siedzieć tyłem, bokiem, możesz stać okrakiem i masę innych pozycji przyjąć. Jest cały schemat ćwiczeń, któe trzeba wykonywać w odpowiedniej kolejnoci.

myślę, że jeżeli wpiszesz "rollmasaż" w wyszukiwarkę to bez problemu odnajdziesz gabinety/salony w twoim mieście, które mają u siebie takie urządzenie.

Koszt serii 10 zabiegów wacha się w Warszawie w granicach 200 - 300 złotych i zazwyczaj jest jeszcze 1 gratis. Cena zależy między innymi od jakości urządzenia. Zabieg na całe ciało trwa 1 godz.

Mogą być maszyny nowsze z podczerwienią lub starsze bez niej.
Podczerwień ma za zadanie podgrzać mieśnie i lepiej je wymasować ale powiem szczerze, że podczas godzinnego zabiegu kręcące się rolki wg mniw wystarczająca nagrzewają ciało.
Każdy musi dobrać sobie na jakim rollerze jest mu lepiej ćwiczyć.

Ja sama rozglądam się za takim masażem
a_gusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 10:20   #6
majkens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: 30 kg w dół i wisząca skóra

Rollmasaż jak pisały dziewczyny wyżej albo endermologia obydwa zabiegi dają b.dobre efekty chociaż stawiałabym bardziej na endermologię bo ma głębsze działanie. Miejsca w których można je zrobić to: rollmasaż- villa yakamoz a endermologia ctl wroc

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

głupek jesienny zamotany nie zajarzył, że pytano o warszawę...
majkens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 16:53   #7
CzarnaOliwka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 16
Dot.: 30 kg w dół i wisząca skóra

Rollmasaż na urządzeniu z podczerwienią jest o niebo lepszy niż bez. Te na które ja chodziłam miały wyłączaną i jest niesamowita różnica. Poza tym ciepło wydobywające się z silnika nie ma swoich zdrowotnych właściwości. Podczerwień stymuluje układ limfatyczny, wzmacnia organizm co jest szczególnie ważne w okresie zimowym (tak się wygrzałam, że nawet Ah1n1 nie da mi rady). Nawet przy znacznym odchudzeniu rollmasaż jest w stanie uelastycznić i napiąć skórę. Z dietą działa cuda, ale co zauważyłam dla organizmu nie jest zbyt dobre jak się skończy chodzić na masaże i zakończy dietę. Poza tym mam dużżże rozstępy po ciąży, nie znikneły całkowicie tylko lekko się spłyciły i są gładsze.
CzarnaOliwka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.