Malakser-poszukiwania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-03, 16:09   #1
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732

Malakser-poszukiwania


Witam po raz pierwszy!
Mam problem, chcę Mamie kupić malakser. Cały rok wokół tego chodziłam. Szkopuł w tym, że to MUSI być malakser z funkcją mielenia mięsa np. na tatara. Nigdzie takiego nie mogę znaleźć . Może macie w swoich domach? Podajcie model i producenta, bardzo proszę! Chciałabym zdążyć przed Świętami...
PS wcześniej (idiotka) załozyłam ten wątek na ZTS, mam nadzieję, że nie narobiłam za dużo kłopotów przenosząc wątek...
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 16:19   #2
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Malakser-poszukiwania

Odpowiedziałam ci już na tamtym wątku, ale powtórzę tutaj:
Beaux - ja mam w domu coś takiego jak tu: http://www.zelmer.pl/pl/produkty/nas...enny/maszynki/ Często używam, jestem b. zadowolona. Do tego urządzenia mam taką dokupioną nakładkę - taka tarkę jakby; ma ona różne rodzaje sitek,
http://www.zelmer.pl/pl/produkty/nas...e_wyposazenie/ taka szatkownica jak tu na dole.
Aha- w sklepach to urządzenie jest ( z tego, co kojarzę) tańsze niż na stronce.
Pozdrawiam

Jeśli coś takiego cię interesuje, mogę sprawdzić jaki konkretnie model mam w domu.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 17:20   #3
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Malakser-poszukiwania

Cytat:
Napisane przez primavera
Odpowiedziałam ci już na tamtym wątku, ale powtórzę tutaj:
Beaux - ja mam w domu coś takiego jak tu: http://www.zelmer.pl/pl/produkty/nas...enny/maszynki/ Często używam, jestem b. zadowolona. Do tego urządzenia mam taką dokupioną nakładkę - taka tarkę jakby; ma ona różne rodzaje sitek,
[url]
ja mam to samo, dostałam w slubnym prezencie i bardzo jestem zadowolona. Nie kupuje juz miesa mielonego bo robie go sama i widze jaka jest róznica!
Tę nasadke do warzyw tez mam i dzieki temu naprodukowałam przetworów na zimę. Polecam
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.