W co się ubrać do Sali Kongresowej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-24, 08:02   #1
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Red face

W co się ubrać do Sali Kongresowej?


Witam. W ten piątek wieczorem idę z moim TŻ na irlandzkie przedstawienie Lord of the Dance do Sali Kongresowej w Warszawie i kompletnie nie wiem jak mamy się ubrać? Nie chcę się wyróżniać Jak myślicie obowiązuje bardzo elegancki styl, czy może luźniejsza elegancja, a może można iść w "dżinsach"? Proszę doradźcie coś
Surya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 08:23   #2
leeyah
Raczkowanie
 
Avatar leeyah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: www
Wiadomości: 101
Dot.: W co się ubrać do Sali Kongresowej?

Wydaje mi się, że styl klasyczny jest zawsze bezpieczny. Postawiłabym na ciemne, proste spodnie, jakąś fajną bluzkę koszulową i buty na obcasie.
__________________
I woke up like this
leeyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 09:48   #3
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: W co się ubrać do Sali Kongresowej?

Rzeczywiście klasyka jest bezpieczna. Ja założyłabym spódnicę ołówkową, jakąś elegancką koszulę no i oczywiście obcasy
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 10:59   #4
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: W co się ubrać do Sali Kongresowej?

jeansy odpadają zupełnie, jedynie klasyka
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 15:15   #5
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: W co się ubrać do Sali Kongresowej?

Cytat:
Napisane przez Surya Pokaż wiadomość
Witam. W ten piątek wieczorem idę z moim TŻ na irlandzkie przedstawienie Lord of the Dance do Sali Kongresowej w Warszawie i kompletnie nie wiem jak mamy się ubrać? Nie chcę się wyróżniać Jak myślicie obowiązuje bardzo elegancki styl, czy może luźniejsza elegancja, a może można iść w "dżinsach"? Proszę doradźcie coś
Klasycznie i elegancko najlepiej jakas prosta bluska i spodnica olowkowa lub zwykla i szpile. W dzinsach lepiej nie... Ja wychodze z zalozenia, ze lepiej byc jako jedyna ubrana elegancko niz czuc sie zle, bo mam dzinsy a inni sa ladnie ubrani
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 18:38   #6
sweetysyla
Raczkowanie
 
Avatar sweetysyla
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 97
Dot.: W co się ubrać do Sali Kongresowej?

Moim zdaniem idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest mała czarna. Pasuje zawsze i wszędzie.
__________________



"Chcemy doświadczać tego, co obiecują nam katalogi biur podróży, szczęścia w wersji all inclusive. Podróżujemy, kupujemy, uprawiamy sporty ekstremalne, prowadzimy bujne życie towarzyskie, a nawet erotyczne. Ale za tym wszystkim jest pustka."
[Michel Houellebecq]






sweetysyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 18:39   #7
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: W co się ubrać do Sali Kongresowej?

E tam. Byłam ostatnio w Sali Kongresowej na koncercie, też zastanawiałam się co założyć i nie potrzebnie aż tak panikowałam. Większość ludzi było ubranych normalnie, tak jak na co dzień. Poszłam w ciemnych granatowych jeansach, czarnej tunice wiązanej z tyłu i kozakach. Nie czułam się gorsza
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 18:45   #8
SilverStorm
Zakorzenienie
 
Avatar SilverStorm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 5 479
GG do SilverStorm
Dot.: W co się ubrać do Sali Kongresowej?

Byłam rok temu na tym przedstawieniu

Czarne spodnie i też czarna i do tego komplecik biżu z piasku pustyni. Taki oto był mój zestaw
__________________
All around the faithless wait full of expectations
They will never see the beauty in the imperfections
The more I show
The less they know
SilverStorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 18:48   #9
black_cougar
Zakorzenienie
 
Avatar black_cougar
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 025
GG do black_cougar
Dot.: W co się ubrać do Sali Kongresowej?

rownież postawiłabym na klasykę spodnie w kant lub spodnica do kolan, elegancka koszula, włosy upięte. Myśle ,ze najwazniejsza jest tkanina, bo nie kazda biała bluzka jest elegancka i stosowna
__________________
wymiana - ubrania, kosmetyki, szpilki
black_cougar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 07:16   #10
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: W co się ubrać do Sali Kongresowej?

Wczoraj byłam na tym widowisku tyle, ze we Wrocławiu. Większośc ludzi pojawiła się w codziennym stroju, normalnie i mało elegancko. Owszem, zdarzyły się osoby bardzo fajnie ubrane i od razu nasunęła mi sie myśl, że może są to wizażanki
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 07:22   #11
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: W co się ubrać do Sali Kongresowej?

denerwuje mnie kiedy ludzie przychodzą np do teatru ubrani w jeansy i znoszone sweterki.. już zupełnie nie mam się dokąd stroić a widzę to coraz częściej
__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 07:35   #12
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: W co się ubrać do Sali Kongresowej?

Cytat:
Napisane przez cheshire-cat Pokaż wiadomość
denerwuje mnie kiedy ludzie przychodzą np do teatru ubrani w jeansy i znoszone sweterki.. już zupełnie nie mam się dokąd stroić a widzę to coraz częściej
Dokładnie. Według mnie to brak szacunku i dla reszty towarzystwa i dla artystów. Ni i Ci spóźnialscy szukający po ciemku miejsca ... Szkoda słów
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 09:25   #13
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: W co się ubrać do Sali Kongresowej?

A ja byłam w czwartek na Lord of The Dance, w zeszłym roku też byłam, i na Gaelforce Dance też byłam Też się na początku stresowałam jak się ubrać do Kongresowej, ale tak naprawdę nie ma się czego bać, bo ludzie nawet w swetrach przychodzą.
Ja osobiście lubię celebrować wyjście do teatru, cała w tym przyjemność, że można się ładnie ubrać i cieszyć spektaklem i całym wieczorem tak ogólnie. Włożenie sukienki to dla mnie wydarzenie, bo normalnie nie noszę wcale kiecek
Ale przeciwko dżinsom też nic nie mam, o ile są ciemne, a do nich dodamy błyszczącą satynową bluzeczkę, szpilki i żakiet.
__________________

YipYip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 09:40   #14
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: W co się ubrać do Sali Kongresowej?

Cytat:
Napisane przez Surya Pokaż wiadomość
Witam. W ten piątek wieczorem idę z moim TŻ na irlandzkie przedstawienie Lord of the Dance do Sali Kongresowej w Warszawie i kompletnie nie wiem jak mamy się ubrać? Nie chcę się wyróżniać Jak myślicie obowiązuje bardzo elegancki styl, czy może luźniejsza elegancja, a może można iść w "dżinsach"? Proszę doradźcie coś
Jak dla mnie na takie kulturowe wydarzenia tylko elegancko, niestety teraz ludzie mają mniej szacunku dla takich miejsc i do teatru/sali kongresowej/filharmonii chodza ubrani jakby weszli prosto z ulicy strasznie mnie to denerwuje

Ale wam ogólnie zazdroszczę dziewczyny ... strasznie chciałam na to iść ale brak kasy (a jeszcze musiałabym do warszawy dojechać bo w łodzi nei było tego w tym roku ) nie pozwoliły mi ... jak wrażenia ??
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 10:06   #15
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: W co się ubrać do Sali Kongresowej?

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
Jak dla mnie na takie kulturowe wydarzenia tylko elegancko, niestety teraz ludzie mają mniej szacunku dla takich miejsc i do teatru/sali kongresowej/filharmonii chodza ubrani jakby weszli prosto z ulicy strasznie mnie to denerwuje

Ale wam ogólnie zazdroszczę dziewczyny ... strasznie chciałam na to iść ale brak kasy (a jeszcze musiałabym do warszawy dojechać bo w łodzi nei było tego w tym roku ) nie pozwoliły mi ... jak wrażenia ??
Wrażenia ... Łzy mi poleciały podczas pierwszego wyjścia tancerzy na scenę. To było fantastyczne przezycie, którego nie będę nawet próbować opisywać ponieważ nie jestem w stanie. Polecam wszystkim! Szkoda, że nie można było podczas trwania występu robić zdjęć, ani nagrywać. Ale niektórzy złamali zakaz i tym sposobem w sieci jest ten krótki filmik: http://www.youtube.com/watch?v=nYSFAvAFfNs
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 10:09   #16
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: W co się ubrać do Sali Kongresowej?

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Wrażenia ... Łzy mi poleciały podczas pierwszego wyjścia tancerzy na scenę. To było fantastyczne przezycie, którego nie będę nawet próbować opisywać ponieważ nie jestem w stanie. Polecam wszystkim! Szkoda, że nie można było podczas trwania występu robić zdjęć, ani nagrywać. Ale niektórzy złamali zakaz i tym sposobem w sieci jest ten krótki filmik: http://www.youtube.com/watch?v=nYSFAvAFfNs
kurcze.. że też nie było mi dane zobaczyć tego .. następnym razem (o ile jeszcze będą w polsce) pojadę nawet na 2 koniec polski .. nie odpuszczę
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 18:59   #17
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: W co się ubrać do Sali Kongresowej?

A ja wam powiem, że kiedy byłam za pierwszym razem na Lord of the Dance występ wbił mnie w fotel, byłam zachwycona, a teraz widziałam sporo niedociągnięć i troszkę mnie to zasmuciło. Co nie zmienia faktu, że i tak mi się podobało
__________________

YipYip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 19:30   #18
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: W co się ubrać do Sali Kongresowej?

Na przedstawienie poszłam w czarnej ołówkowej spódnicy, eleganckiej bluzce i szpilkach. W tym stroju czułam się bardzo dobrze Większość ludzi była ubrana elegancko, chociaż jak zwykle zdarzały się egzemplarze w dżinsach

Co do wrażeń...to niesamowite widowisko...zwłaszcza synchroniczne sceny grupowe bardzo podobał mi się pewien freestyle, którzy tancerze zaprezentowali na odchodne jako niespodzianka

Muszę się jeszcze z Wami podzielić jakie miałam szczęście z moim TŻ mieliśmy wykupione miejsca dostawiane, ale podeszła do nas pewna Pani , powiedziała, że ma 2 wolne miejsca i nas zaprosiła siedzieliśmy chyba w 6 rzędzie praktycznie tuż przy scenie)) wyjście miało być moim prezentem urodzinowym
Surya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:51   #19
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: W co się ubrać do Sali Kongresowej?

Podbijam temat.

Idę w marcu do SK na Loreenę McKennitt, nie mam w szafie czegoś takiego jak spodnie w kancik, ołówkowa spódnica, koszulowa bluzka i nie zamierzam kupować bo nie lubię tak oficjalnego stylu.

Do wyboru mam natomiast małą czarną - ale mini lub zieloną aksamitną sukienkę do kolan. Do czarnej dam radę wykombinować w miarę eleganckie ale dość ciepłe buty (marzec może być zimny a raczej nie pojedziemy taksówką tylko normalnie autobusem), do zielonej mam tylko czółenka. Ponadto do obu pasują tylko kopertówki. To nie będzie przegięcie?
Może po prostu włożyć wąskie czarne materiałowe spodnie, botki na szpilce, jakąś tam w miarę elegancką czarną górę (ale nie koszulową bo jak wspomniałam nie mam) i zwyczajniejszą torbę na ramię?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.