Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-05, 21:13   #211
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

mam pytanie, odnosnie zmiany szaty graficznej Goldwell wprowadzil tez inne wody, jezeli ja mam napisane w instrukcji, ze odcienie kwasne zawsze nalezy laczyc z lotonem Developer, wszystkie inne odcienie lub mieszanki laczymy z lotonem Intense Developer, czyli ten pierwszy to woda 3% a drugi 6%? nie wiem jak to rozumiec i nie wiem jakim odcieniem jest 6MB, a musze wode zakupic, Pani w hurtowni nie potrafila doradzic, wiec wolalam nie kupowac wody bo miala tylko litrowe
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-06, 13:20   #212
inez84_13
Wtajemniczenie
 
Avatar inez84_13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 2 616
GG do inez84_13
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

hej chcia³abym sie was poradzic odnosnie zakupu farby, moim wyjsciowym kolorem jest sredni z³otawy braz- w swietle dziennym widac du¿o zó³ci , jestem typem lata i chcilabym uzyskac zimny popielaty br±z, wypatrzylam sobie tê farbê, tylko waham sie ktory odcien, i jaki procent utleniacza wybrac, http://allegro.pl/show_item.php?item...2+wys%C5%82any.
waham sie pomiedzy seria chlodne natury:5.00 >5NN jasny ch³odny br±z ,
4.00 >4NN ch³odny br±z lub seria popiele odcieniem 5.1 >5A Jasny popielaty br±z (za³cznik pierwszy) myslalam o utleniaczu 6%
przejrzalam watek, ale nie czuje sie na si³ach sama kliknac farbe

z gory dziekuje
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Artego - nowe kolory.jpg (32,5 KB, 76 za³adowañ)
Za³±czone pliki
Rodzaj pliku: pdf ARTEGO Paleta kolorów (1).pdf (312,0 KB, 15 za³adowañ)

Edytowane przez inez84_13
Czas edycji: 2011-03-06 o 14:25
inez84_13 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-06, 14:55   #213
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dawno mnie tu nie by³o

Moje przygody z farbowaniem w ci±gu kilku ostatnich miesiêcy:

- tonowanie samymi mixtonami (próbowa³am samego niebieskiego, mieszanki niebieskiego i fioletowego z majirel, samego A, samego P i mieszanki z Goldwell Topchic): popiel wyp³ukuje siê ca³kowicie po dwóch tygodniach ods³aniaj±c moje naturalne rudo¶ci

- etapy "mam to gdzie¶" - kilka miesiêcy w naturalnym kolorze (zdaniem mojej fryzjerki - ciep³o-popielaty jasny br±z)

- znów farbowanie mixtonami

Wczoraj natomiast postanowi³am i¶æ w zupe³nie innym kierunku - zafarbowa³am mieszank± Majirel 8,1 + niebieski mix, na wodzie 3% (wodê mam akurat Topchic). I w³a¶ciwie to jest ca³kiem ca³kiem. Mam teraz na g³owie ciemny blond, tyle, ¿e bez rudo¶ci/miedzi. Jest trochê z³ota, ale nawet mi siê podoba, kolor jest szlachetny, taki raczej naturalny, be¿owawy.

Nie mam za bardzo jak wkleiæ zdjêcia, ale wydaje mi siê, ¿e to mo¿e byæ dobry trop kolorystyczny dla mnie - np. szare cienie do powiek mi nie pasuj± (mam szaroniebieskie têczówki), najlepiej wygl±dam w ¶liwce + per³owym be¿u...

Pozdrowienia dla Was wszystkich
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-07, 17:03   #214
AnnGeee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Pofarbowa³am w³osy Farba Garniera 100% kolor Szatyn Opalizuj±cy. Mam naprawdê piêkny, czy¶ciutki zimny br±z z lekko zielonkawym/niebieskim odcieniem. Wygl±da ¶licznie i przede wszystkim-naturalnie.
Szczerze siê tego nie spodziewa³am.
Farbowa³am na wcze¶niej rozja¶niane do bardzo jasnego popielatego blondu w³osy, wiêc byæ mo¿e to kwestia tego ¿e nie mia³am niemal¿e ¿adnych rudych pigmentów na w³osach. Chocia¿ moje odrosty nieco ciemniejsze i bardziej.. hmm, pomarañczowe równie¿ s± w tym samym odcieniu.
W ka¿dym razie polecam przetestowaæ, bo efekt super.
AnnGeee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-08, 20:07   #215
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dzisiaj zakupilam farbê goldwella 6NBP – ciemny blond z refleksem opalu i tak siê zastanawiam czy on wychodzi w ogóle br±zowy, czy mo¿e i¶æ do hurtowni wymieniæ na 5 NBP - jasny br±z z refleksem opalizuj±cym - tylko czy on nie wyjdzie czarny? Zaznaczam ,ze dekoloryzowa³am swoje w³osy z koloru czarnego i teraz mam na ok. 5 cm w³osy ja¶niejsze w kolorze jasny br±z a koñcówki s± zdecydowanie ciemniejsze - co¶ w stylu ciemnego br±zu. Bardzo proszê o pomoc i podpowied¼ lub ew. opiniê osób które farbowa³y Goldwellem Topchic o kolorach 5 NBP, 6NBP.
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-09, 19:17   #216
Lunyxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
Dawno mnie tu nie by³o

Moje przygody z farbowaniem w ci±gu kilku ostatnich miesiêcy:

- tonowanie samymi mixtonami (próbowa³am samego niebieskiego, mieszanki niebieskiego i fioletowego z majirel, samego A, samego P i mieszanki z Goldwell Topchic): popiel wyp³ukuje siê ca³kowicie po dwóch tygodniach ods³aniaj±c moje naturalne rudo¶ci
Nanah, a mo¿esz okre¶liæ ró¿nicê miêdzy miksami Ash i Pearl z Goldwella? Jak wychodz±? Waham siê który mix kupiæ (z Colorance), dodam ¿e mam ciemne w³osy, na poziomie 6-5.

A wie kto¶ mo¿e jak wychodzi fioletowy VV mix z Goldwell? Czy to zimny fiolet czy raczej czerwony, daj±cy ciep³e refleksy?

Przymierzam siê do Goldwell 5BP - per³owy br±z I chcia³abym dokombinowaæ do niego jakiego¶ miksa, ¿eby jeszcze bardziej och³odziæ i dodaæ g³êbi.
__________________

Buszuj±ca w zgie³ku
Lunyxa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-09, 23:50   #217
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lunyxa Poka¿ wiadomo¶æ
Nanah, a mo¿esz okre¶liæ ró¿nicê miêdzy miksami Ash i Pearl z Goldwella? Jak wychodz±? Waham siê który mix kupiæ (z Colorance), dodam ¿e mam ciemne w³osy, na poziomie 6-5.

A wie kto¶ mo¿e jak wychodzi fioletowy VV mix z Goldwell? Czy to zimny fiolet czy raczej czerwony, daj±cy ciep³e refleksy?

Przymierzam siê do Goldwell 5BP - per³owy br±z I chcia³abym dokombinowaæ do niego jakiego¶ miksa, ¿eby jeszcze bardziej och³odziæ i dodaæ g³êbi.
A co chcesz zneutralizowaæ? S±dz±c po tym, ¿e jeste¶ w tym w±tku - poleca³abym Ci jednak Ash. Pearl jest opalizuj±cy (moim zdaniem bardziej we fiolet wpada, chocia¿ gdzie¶ czyta³am, ¿e to niby mix popielu i fioletu). Ponadto, w 5BP masz ju¿ domieszkê P Ponadto P sprawdza siê lepiej w poziomach od 7-8 w górê

Na moich w³osach sam mix P wypada³ kiepsko - neutralizowa³ mi z³oto, zostawa³ sam refleks rudawy i mia³am kasztanowe w³osy (czyli nie to, co chcia³am).

O ile pamiêtam, VV to w³a¶nie fiolet - raczej mix "fashion", a nie neutralizator refleksu.
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 12:43   #218
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dawno nie wstawia³am fotek - wiêc rzucê dwie - mniej wiêcej takie mam obecnie w³osy. Ka¿da farba mi z nich sp³ywa w tempie rekordowym. Nie mam ju¿ pomys³u Mixtony nie wych³adzaj± tak jak kiedy¶, oxy nawet 3% tworzy rudy przedzia³ek - pomimo farby z poziomu 5. Serio jestem w kropce! Chyba kupiê sobie jaki¶ Casting drogeryjny, bo ¿al mi tych w³osów! Co 1,5 tygodnia muszê k³a¶æ farbê, ¿eby to jako¶ wygl±da³o!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie 185.jpg (61,3 KB, 99 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie 187.jpg (67,5 KB, 132 za³adowañ)
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-10, 22:48   #219
cosmogirl88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam wszystkie dziewczyny w tym w±tku!

Kilka dni zajê³o mi przeczytanie ca³ej I czê¶ci ale uda³o siê, szkoda tylko, ¿e trochê po niewczasie... No w ka¿dym razie chcia³am Was prosiæ o pomoc i radê, bo wiem, ¿e jeste¶cie ju¿ specjalistkami w dziedzinie farbowania na br±z

W niedzielê pomalowa³am w³osy 5,25 z RICHESSE L'Oreal- Zmro¿ony Kasztan, trwaj±c w przekonaniu, ze je¿eli jest napisane mro¼ny/zmro¿ony to mam gwarancjê, ze kolor bêdzie mia³ ch³odny odcieñ... oczywi¶cie nie mog³am siê bardziej myliæ i jestem po prostu ZA£AMANA, moje w³osy s± czerwone teraz, wiem ju¿ co oznaczaj± te cyferki po przecinku (m±dry Polak po szkodzie). Kolor, mo¿e nie jest brzydki ale ja wygl±dam w nim i czujê siê TRAGICZNIE!

Chce szybko to zamalowaæ, czym¶ 'zimnym' i czym¶ co nie zniszczy moich w³osów i zastanawiam siê czy mo¿e powinnam siêgn±æ po prostu po "br±z" nr 5 z tej samej palety? Kochane, bardzo proszê Was o pomoc.

Z góry dziêkujê!

P.S. Wiecie mo¿e czym mo¿na uzyskaæ kolor taki jak w za³±czniku? Zakocha³am siê w nim ostatnio <serce> !
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1025822.jpg (46,3 KB, 229 za³adowañ)
cosmogirl88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-11, 06:57   #220
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Smile Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Dawno nie wstawia³am fotek - wiêc rzucê dwie - mniej wiêcej takie mam obecnie w³osy. Ka¿da farba mi z nich sp³ywa w tempie rekordowym. Nie mam ju¿ pomys³u Mixtony nie wych³adzaj± tak jak kiedy¶, oxy nawet 3% tworzy rudy przedzia³ek - pomimo farby z poziomu 5. Serio jestem w kropce! Chyba kupiê sobie jaki¶ Casting drogeryjny, bo ¿al mi tych w³osów! Co 1,5 tygodnia muszê k³a¶æ farbê, ¿eby to jako¶ wygl±da³o!
Moje odcienie rudo¶ci super pokry³ Goldwell Topchic o nr 5 NBP. W tej chwili mam cudny zimny br±zik!
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-11, 09:45   #221
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomo¶ci: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez cosmogirl88 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkie dziewczyny w tym w±tku!

Kilka dni zajê³o mi przeczytanie ca³ej I czê¶ci ale uda³o siê, szkoda tylko, ¿e trochê po niewczasie... No w ka¿dym razie chcia³am Was prosiæ o pomoc i radê, bo wiem, ¿e jeste¶cie ju¿ specjalistkami w dziedzinie farbowania na br±z

W niedzielê pomalowa³am w³osy 5,25 z RICHESSE L'Oreal- Zmro¿ony Kasztan, trwaj±c w przekonaniu, ze je¿eli jest napisane mro¼ny/zmro¿ony to mam gwarancjê, ze kolor bêdzie mia³ ch³odny odcieñ... oczywi¶cie nie mog³am siê bardziej myliæ i jestem po prostu ZA£AMANA, moje w³osy s± czerwone teraz, wiem ju¿ co oznaczaj± te cyferki po przecinku (m±dry Polak po szkodzie). Kolor, mo¿e nie jest brzydki ale ja wygl±dam w nim i czujê siê TRAGICZNIE!

Chce szybko to zamalowaæ, czym¶ 'zimnym' i czym¶ co nie zniszczy moich w³osów i zastanawiam siê czy mo¿e powinnam siêgn±æ po prostu po "br±z" nr 5 z tej samej palety? Kochane, bardzo proszê Was o pomoc.

Z góry dziêkujê!

P.S. Wiecie mo¿e czym mo¿na uzyskaæ kolor taki jak w za³±czniku? Zakocha³am siê w nim ostatnio <serce> !
boski...
__________________
Piêkne kobiety wierz± w swoj± inteligencjê; kobiety inteligentne nie wierz± w swoj± urodê.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 12:47   #222
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

tydzieñ temu farbowa³am siê wspominanym tu przeze mnie Goldwellem z serii zimnych br±zów - 6BS i jestem bardzo zadowolona, kolor piêkny, ale o tym mówi³am ju¿ po farbowaniu nim w sierpniu zesz³ego roku. aparat zabra³a siostra, wiêc siê nie obfocê
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-11, 14:25   #223
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

mi tez podpasowal Goldwell Colorance 6MB, pokryta rudosc, wwszystko wyrownane, zostalo samo zloto, w ciemniejszych moich partiach wlosow, mam typowa popiel, wiec jest okej, bylabym jestem meeega zadowolona gdyby wyszly troszke jasniejsze zdjecia posiadam tylko takie:

1,2- przed
3,4- po
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC13409.jpg (59,3 KB, 133 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC13847.jpg (24,7 KB, 70 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC19453.jpg (53,6 KB, 218 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC19455.jpg (43,7 KB, 135 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-11, 14:57   #224
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
mi tez podpasowal Goldwell Colorance 6MB, pokryta rudosc, wwszystko wyrownane, zostalo samo zloto, w ciemniejszych moich partiach wlosow, mam typowa popiel, wiec jest okej, bylabym jestem meeega zadowolona gdyby wyszly troszke jasniejsze zdjecia posiadam tylko takie:

1,2- przed
3,4- po
faktycznie, wysz³y Ci do¶æ ciemno, moje s± ja¶niejsze, a zdjêcia robione ile po farbowaniu? ilu procentowy utleniacz dodawa³a¶?
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-11, 15:04   #225
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
faktycznie, wysz³y Ci do¶æ ciemno, moje s± ja¶niejsze, a zdjêcia robione ile po farbowaniu? ilu procentowy utleniacz dodawa³a¶?
w ten sam dzien zdjecia robione, teraz wydaja mi sie jasniejsze. utleniacz 3%
trzymalam farbe 25min
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-11, 16:36   #226
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Caate- no to siup, za Twój "sukces"Wow, wow! ³adniusio zimno, ale rzeczywi¶cie trochê ciemno, no ale to poziom 6. A odrost jak wyszed³? te¿ jednolicie?Jak robi³a¶ na 3% to powinno siê trochê wyp³ukaæ.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-11, 16:39   #227
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Caate- no to siup, za Twój "sukces"Wow, wow! ³adniusio zimno, ale rzeczywi¶cie trochê ciemno, no ale to poziom 6. A odrost jak wyszed³? te¿ jednolicie?Jak robi³a¶ na 3% to powinno siê trochê wyp³ukaæ.
tak, ladnie zlapalo pierwszy raz mam rowno i malo wlosow mi wypadlo i blyszcza sie ladnie
mysle, czy nastepnym razem nie kupic 7MB, ale jeszcze kusi mnie niebieski mix, moj niestety z kolestonu sie przeterminowal
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-11, 17:32   #228
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
w ten sam dzien zdjecia robione, teraz wydaja mi sie jasniejsze. utleniacz 3%
trzymalam farbe 25min
skoro w ten sam dzieñ, to faktycznie, maj± prawo byæ ciemniejsze
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-11, 17:59   #229
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 6 244
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje odcienie rudo¶ci super pokry³ Goldwell Topchic o nr 5 NBP. W tej chwili mam cudny zimny br±zik!


mog³aby¶ wstawiæ fotkê swoich w³osów
? jestem zainteresowana tym kolorem
anusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 18:06   #230
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
skoro w ten sam dzieñ, to faktycznie, maj± prawo byæ ciemniejsze
moze jutro zrobie zdjecie, bo jestem juz po 3mycia, to moze bedzie jakas roznica, bo ja sie juz przyzwyczailam i podobaja mi sie takie
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-11, 19:54   #231
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
......ale jeszcze kusi mnie niebieski mix ....
Teraz jak Ci z³oto przebija to fioletowy mix potrzebny!!! bo po niebieskim mog± wyj¶æ zielone ( bo: ¿ó³ty + niebieski = zielony)
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-11, 19:59   #232
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz jak Ci z³oto przebija to fioletowy mix potrzebny!!! bo po niebieskim mog± wyj¶æ zielone ( bo: ¿ó³ty + niebieski = zielony)
zloto mam tak do ucha, a pozniej mi zanika i bardziej taki brazowy jest, ni to rudy ni to zlote, wlasnie sie przyjrzalam

postaram sie fotke cyknac i za miesiac bede myslec,dzieki
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-12, 18:52   #233
Lunyxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
A co chcesz zneutralizowaæ? S±dz±c po tym, ¿e jeste¶ w tym w±tku - poleca³abym Ci jednak Ash. Pearl jest opalizuj±cy (moim zdaniem bardziej we fiolet wpada, chocia¿ gdzie¶ czyta³am, ¿e to niby mix popielu i fioletu). Ponadto, w 5BP masz ju¿ domieszkê P Ponadto P sprawdza siê lepiej w poziomach od 7-8 w górê

Na moich w³osach sam mix P wypada³ kiepsko - neutralizowa³ mi z³oto, zostawa³ sam refleks rudawy i mia³am kasztanowe w³osy (czyli nie to, co chcia³am).

O ile pamiêtam, VV to w³a¶nie fiolet - raczej mix "fashion", a nie neutralizator refleksu.
Dziêki za odpowied¼ Chcê zneutralizowaæ rudo¶ci, wiêc A mix bêdzie najlepszy. Skoro P mix daje refleks rudawy, to nie wiem czy 5BP to najlepszy wybór w moim przypadku.... No nic, zobaczymy
__________________

Buszuj±ca w zgie³ku
Lunyxa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-13, 12:43   #234
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny, jako pocz±tkuj±ca wyznawczyni Lush trafi³am na taki produkt:

Henna Caca Noir:
http://www.lushusa.com/shop/products...caca-noir-mama
Produkt zawiera indygo, je¶li wystawi siê je na dzia³anie powietrza, niebieski odcieñ powinien siê aktywowaæ, w przeciwnym razie - wyjd± czerwone refleksy.

Tutaj efekt farbowania t± henn± (zmieszan± z Brun):
http://www.flickr.com/photos/piank/4128660204/
wygl±da bosko, prawda?

Byæ mo¿e w którym¶ momencie wyprobujê Hennê - jak ju¿ wielokrotnie pisa³am, moje w³osy s± wyj±tkowo odporne na chemiczne farby (szybko siê wyp³ukuj±).

Co o tym my¶licie?
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-13, 12:48   #235
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, jako pocz±tkuj±ca wyznawczyni Lush trafi³am na taki produkt:

Henna Caca Noir:
http://www.lushusa.com/shop/products...caca-noir-mama
Produkt zawiera indygo, je¶li wystawi siê je na dzia³anie powietrza, niebieski odcieñ powinien siê aktywowaæ, w przeciwnym razie - wyjd± czerwone refleksy.

Tutaj efekt farbowania t± henn± (zmieszan± z Brun):
http://www.flickr.com/photos/piank/4128660204/
wygl±da bosko, prawda?

Byæ mo¿e w którym¶ momencie wyprobujê Hennê - jak ju¿ wielokrotnie pisa³am, moje w³osy s± wyj±tkowo odporne na chemiczne farby (szybko siê wyp³ukuj±).

Co o tym my¶licie?
na zdjêciach wygl±da bardzo obiecuj±co
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-13, 20:02   #236
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 719
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
mi tez podpasowal Goldwell Colorance 6MB, pokryta rudosc, wwszystko wyrownane, zostalo samo zloto, w ciemniejszych moich partiach wlosow, mam typowa popiel, wiec jest okej, bylabym jestem meeega zadowolona gdyby wyszly troszke jasniejsze
Piêknie Ci wysz³o, muszê wypróbowaæ go na sobie Je¶li mo¿esz, to napisz potem jak siê wyp³ukuje.
__________________
aklina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-13, 20:11   #237
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aklina Poka¿ wiadomo¶æ
Piêknie Ci wysz³o, muszê wypróbowaæ go na sobie Je¶li mo¿esz, to napisz potem jak siê wyp³ukuje.
wlasnie jestem w szoku, 4mycie iiii....
ale normalnie tego nie widac, jak wyszlam z lusterkiem na dwor do slonca, wszystko jest okej, ale na aparacie, teraz sama nei wiem w co wierzyc

pierwsze i drugie(zblizenie) zdjecie ukazuje kolory, ktore ja normalnie widze

ciemniejsze konce to jeszcze po dekoloryzacji, ktorej sie wciaz pozbywam scinajac partie wlosow, ale niedawno jak robilam zdjecia, bylo wszystko tak rowno pieknie...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC19513.jpg (35,8 KB, 60 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC19513-1.jpg (61,8 KB, 72 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC19514.jpg (88,2 KB, 103 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC19515.jpg (117,1 KB, 108 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-13, 20:29   #238
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Caate - Najwa¿niejsze, ¿e na s³oñcu dobrze wygl±daj±. W ³azience sztuczne ¶wiat³o i pewnie dlatego tak wygl±da. Ja koñcówki te¿ mia³am ciemniejsze ( bo s± suche i szybciej ch³on± farbê ) ale siê wyp³uka³y i teraz mam wyblak³e. Zapytaj kole¿anki jak widzi kolor, bo samej w lusterku kukaæ to ciê¿ko
A mo¿e siê wyp³ukuje, bo to by³a 3%
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-13, 20:37   #239
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Caate - Najwa¿niejsze, ¿e na s³oñcu dobrze wygl±daj±. W ³azience sztuczne ¶wiat³o i pewnie dlatego tak wygl±da. Ja koñcówki te¿ mia³am ciemniejsze ( bo s± suche i szybciej ch³on± farbê ) ale siê wyp³uka³y i teraz mam wyblak³e. Zapytaj kole¿anki jak widzi kolor, bo samej w lusterku kukaæ to ciê¿ko
A mo¿e siê wyp³ukuje, bo to by³a 3%
zazwyczaj mam w koku, to ciezko ocenic to...
jak kupowalam farbe, to Pani jasno mi powiedziala, ze teraz colorance robi sie tylko na 3%. widze, ze sa jasnmiejsze, ale ewentualnie 3zdjecie, tak moze byc, na pewno nie 4fotka, ona jest calkiem inna. gdybym wyprostowala to widzialabym lepiej ten kolor, ale szkoda mi wlosow na prostowanie i tak sa zniszczone... i zdj robilam bez lampy, bez swiatla w lazience, z tylu jest okno i akurat pada swiatlo na nie
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 14:54   #240
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, jako pocz±tkuj±ca wyznawczyni Lush trafi³am na taki produkt:

Henna Caca Noir:
http://www.lushusa.com/shop/products...caca-noir-mama
Produkt zawiera indygo, je¶li wystawi siê je na dzia³anie powietrza, niebieski odcieñ powinien siê aktywowaæ, w przeciwnym razie - wyjd± czerwone refleksy.

Tutaj efekt farbowania t± henn± (zmieszan± z Brun):
http://www.flickr.com/photos/piank/4128660204/
wygl±da bosko, prawda?

Byæ mo¿e w którym¶ momencie wyprobujê Hennê - jak ju¿ wielokrotnie pisa³am, moje w³osy s± wyj±tkowo odporne na chemiczne farby (szybko siê wyp³ukuj±).

Co o tym my¶licie?
Z takich rudych takie stonowane na ch³odno?!!?? To chyba jaki¶ przekrêt! Co to jest dok³adniej?? I co ona ma zmieszane? Jakie¶ 2 kolory tej henny? Czujê siê mega zainteresowana rzecz jasna
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.