Odżywka do włosów ze szpiku końskiego - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 11:57   #151
natalucha7986
Raczkowanie
 
Avatar natalucha7986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: przed komputerem:p
Wiadomości: 225
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

Cytat:
Napisane przez butterflyek84 Pokaż wiadomość
"Odżywkę nakładamy na umyte włosy i rozmasowujemy.
Na to nakładamy czepek lub folię,a poźniej ręcznik.
Czekamy około 10-30 min.
Po tym czasie spłukujemy (po tym zabiegu nie myjemy głowy).
Odżywkę stosujemy od 2 do 3 razy w tygodniu.
Opakowanie wystarcza na 2 do 3 zabiegów w zależności od długości włosów."



W opisie aukcji masz sposób użycia Daj znać jak odżywka z tej firmy sobie radzi
no ale zastanawialam sie czy na mokre czy na wysuszone.. zrszta nie wazne.. odzywka hmm wlosy zrobily sie mieciutkie.. zobaczymy jaki bedzie rezultat jak je wyprostuje.. mam nadzieje ze przy czestszym stosoaniu wlosy beda zdrowsze
natalucha7986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 12:18   #152
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

Wydaje mi się, że na mokre, skoro to odżywka bez spłukiwania.
Ale aby zregenerować włosy przede wszystkim trzeba odstawić prostownicę. Żadna, nawet najlepsza odżywka nie poprawi włosów narażonych na ciągłe niszczenie prostownicą. Odstawienie jej to podstawa.
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 14:35   #153
natalucha7986
Raczkowanie
 
Avatar natalucha7986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: przed komputerem:p
Wiadomości: 225
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

Cytat:
Napisane przez DeathDealer Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że na mokre, skoro to odżywka bez spłukiwania.
Ale aby zregenerować włosy przede wszystkim trzeba odstawić prostownicę. Żadna, nawet najlepsza odżywka nie poprawi włosów narażonych na ciągłe niszczenie prostownicą. Odstawienie jej to podstawa.
no ja wlasnie zastosowalam na mokre.. a z prostownicy no coz.. nie moge niestety zrezygnowac bo moje wlosy wygladaja jakby przelecialo przez nie tornado.. kiedys prostowalam je codziennie teraz sie ograniczam do 2-3 razy w tygodniu..
natalucha7986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 14:43   #154
NeynA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 50
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

Cytat:
Napisane przez natalucha7986 Pokaż wiadomość
no ja wlasnie zastosowalam na mokre.. a z prostownicy no coz.. nie moge niestety zrezygnowac bo moje wlosy wygladaja jakby przelecialo przez nie tornado.. kiedys prostowalam je codziennie teraz sie ograniczam do 2-3 razy w tygodniu..
Włosy bez prostownicy wyglądają beznadziejnie, bo je przesuszyłaś. Albo się zaweźmiesz i przestaniesz prostować włosy, albo nic z regeneracji. Bo regularne prostowanie to zamknięte koło.
NeynA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 14:56   #155
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

Ja osobiscie nie użyłabym tego. Raz,ze to nieco obrzydliwie dla mnie brzmi "odżywka z końskiego szpiku".Dwa: jest tyle fantastycznych odżywek do włosów o przeróżnistym działaniu,przyjemnych zapachach,całkowicie nie szkodzących otoczeniu,że nie rozumiem po co męczyć szpik kostny konia
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 15:24   #156
natalucha7986
Raczkowanie
 
Avatar natalucha7986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: przed komputerem:p
Wiadomości: 225
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

Cytat:
Napisane przez NeynA Pokaż wiadomość
Włosy bez prostownicy wyglądają beznadziejnie, bo je przesuszyłaś. Albo się zaweźmiesz i przestaniesz prostować włosy, albo nic z regeneracji. Bo regularne prostowanie to zamknięte koło.
kiedys mialam dlugie wlosy wiec nie musialam ich prostowac a pozniej je obcielam i juz sie nie ukladaly tak jak powinny, ogolnie na mojej glowie byl nielad wiec zainwestowalam w prostownice. stosuje ja tylko wtedy gdy gdzies wychodze. chce jeszce zakupic odzywke WAX tylko zastanawiam sie czy ona jest rzeczywiscie taka wspaniala.
Anaitis w tej odzywce nie ma w ogole szpiku konskiego. przynajmniej jej sklad na to wskazuje, zastanawiam sie tylko skad wziela sie taka nazwa..?ja tez mialam opory przed jej kupnem, ale pozniej doszlam do wniosku ze tego konika nie zabili tylko i specjalnie dla odzywki...
natalucha7986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:06   #157
butterflyek84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 17
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

Cytat:
Napisane przez DeathDealer Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że na mokre, skoro to odżywka bez spłukiwania.
Jak bez spłukiwania przecież wyraźnie pisze, że po 20 minutach trzeba spłukać :/ A odżywkę nakłada się na mokre, najlepiej troszkę rozgrzane włosy.
butterflyek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 13:48   #158
natalucha7986
Raczkowanie
 
Avatar natalucha7986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: przed komputerem:p
Wiadomości: 225
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

A odżywkę nakłada się na mokre, najlepiej troszkę rozgrzane włosy.[/quote]
tez tak wlasnie zrobilam
natalucha7986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 08:38   #159
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

Cytat:
Napisane przez butterflyek84 Pokaż wiadomość
Jak bez spłukiwania przecież wyraźnie pisze, że po 20 minutach trzeba spłukać :/ A odżywkę nakłada się na mokre, najlepiej troszkę rozgrzane włosy.
Ups, sorry, faktycznie, mój błąd... myślałam o spłukiwaniu, a napisałam że bez
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 08:57   #160
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

Dziewczynki kochane, to jest zwykła odrzywka i też się ją tak stosuje! tzn. od razu po umyciu włosów nakłada się ją po czym spłukuje! od cała filozofia.

Mam w domu i odrzywkę i szampon, u mnie się nie sprawdziły więc mogę komuś odstąpić na spróbowanie
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 10:37   #161
natalucha7986
Raczkowanie
 
Avatar natalucha7986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: przed komputerem:p
Wiadomości: 225
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

Dziewczynki kochane, to jest zwykła odrzywka i też się ją tak stosuje! tzn. od razu po umyciu włosów nakłada się ją po czym spłukuje! od cała filozofia.

Mam w domu i odrzywkę i szampon, u mnie się nie sprawdziły więc mogę komuś odstąpić na spróbowanie
ciekawe ze na jedne wlosy dziala a na inne nie..hm? a gdzie kupowalas? moze to jakas podrobka? ja np jestem zadowolaona z tej odzywki
natalucha7986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 12:24   #162
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

Cytat:
Napisane przez natalucha7986 Pokaż wiadomość
Mam w domu i odrzywkę i szampon, u mnie się nie sprawdziły więc mogę komuś odstąpić na spróbowanie
ciekawe ze na jedne wlosy dziala a na inne nie..hm? a gdzie kupowalas? moze to jakas podrobka? ja np jestem zadowolaona z tej odzywki
To jest normalne i zależy od indywidualnych właściwości organizmu, od tego, czego akurat potrzebują Twoje włosy, jak również i od oczekiwań - jedni wymagają mniej inni więcej, różnie mogą ocenić tą samą rzecz. Nie ma również odżywek uniwersalnych, żeby na każdego i to zawsze działały.
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 19:18   #163
natalucha7986
Raczkowanie
 
Avatar natalucha7986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: przed komputerem:p
Wiadomości: 225
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

Cytat:
Napisane przez DeathDealer Pokaż wiadomość
To jest normalne i zależy od indywidualnych właściwości organizmu, od tego, czego akurat potrzebują Twoje włosy, jak również i od oczekiwań - jedni wymagają mniej inni więcej, różnie mogą ocenić tą samą rzecz. Nie ma również odżywek uniwersalnych, żeby na każdego i to zawsze działały.
racja
natalucha7986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 21:06   #164
_Blacky_
Raczkowanie
 
Avatar _Blacky_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 302
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

Osobiście jestem przeciwna produkowania kosmetyków pochodzenia zwierzęcego,biedne koniki... jest pełno innych odżywek,na pewno nie gorszych
_Blacky_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 10:22   #165
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

http://www.allegro.pl/item351751984_...o_nowosc_.html - tej firmy kupiłam odrzywkę i szampon, tylko od innego sprzedawcy
Teraz zamówiłam matrix biolage bo ma same superlatywy na KWC mam nadzieję ze się sprawdzi i u mnie
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 21:45   #166
rose89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
reklama

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-12 o 21:54 Powód: reklama
rose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 09:56   #167
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

Mam nadzieję, że nie zostanę wychłostana przez Was za zakup tej odżywki

Kupiłam, z racji solidnej reklamy i superlatyw sprzedawcy. Możecie sprawdzić - mój login Lemirka

I powiem szczerze, że całkiem całkiem ten specyfik. Stosujemy tę odżwkę na mokre włosy, bo każda odżywka podwaja swoje działanie przy wilgoci i cieple - info od mojej fryzjerki!!

Jest gęsta i ślicznie pachnie, nawet po wysuszeniu włosów pozostaje intensywny zapach.

Faktem jest, że włosy są miękkie i lśniące, ładnie się układają.

Mimo, że po każdym myciu włosów latam z turbanem, to wcale się nie przytłuszczają, a myję co drugi dzień!

Mogę polecić tę odżywkę, szczególnie dla tych dziewczyn, co mają rozjaśniane, cienkie włosy i często prostują

U mnie się sprawdziła.
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 09:47   #168
Blond_Venus
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Venus
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z dworca ZOO ;)
Wiadomości: 187
Wyślij wiadomość przez MSN do Blond_Venus
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

niedawno zakupilam szampon + odzywke...

po 2-gim razie nie widze jeszcze efektow także wypowiem sie jak zużyje całe opakowanie
wypowiem sie tylko na temat szamponu - jest bardzo gesty i wstrętny (czyt.konsystencja i zapach) jak odzywka i sie wcale nie pieni ze mam uczucie jakbym miala dalej nieumyte wlosy (i poprawiam normalnym szamponem)

pozdrawiam
Blond_Venus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 08:42   #169
ewa202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

Cytat:
Napisane przez natalucha7986 Pokaż wiadomość
no ale zastanawialam sie czy na mokre czy na wysuszone.. zrszta nie wazne.. odzywka hmm wlosy zrobily sie mieciutkie.. zobaczymy jaki bedzie rezultat jak je wyprostuje.. mam nadzieje ze przy czestszym stosoaniu wlosy beda zdrowsze
Podobno pomaga na wszystko nawet uodparnia na wirusy [wzmacnia organizm ,to jest nawet logiczne szpik to najcenniejszy składnik ,naturalny system obronny organizmu ,ja stosuję od 1.5 roku i nie zachorowałam nawet na przeziembienie ] wnikająć przez cebulki włosa do organizmu ! może ktoś wie coś więcej na ten temat Pozdrawiam
ewa202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 23:06   #170
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: odżywka ze szpiku końskiego.

sama zastanawiam się nad kupnem tej odżywki. na razie używam sporo tańszej odżywki z łożysk zwierzęcych która była lekarstwem na moje włosy (farbowane, przez co zniszczone i w dodatku przetłuszczają się na głowie dość szybko)
Kupowałam masę drogich kosmetyków ale niestety nic nie pomogło.
Co do koni - ktoś tu napisał, że dla odżywki zabija się konie, co jest absolutną bzdurą. Zastanówcie się - konie są bardzo drogie, odżywki ze szpiku końskiego nie kosztowałyby 50 zł/ 1000ml gdyby nie były z postprodukcji.Szpik zbiera się w etapie poprodukcyjnym! I można się nie zgadzać z zabijaniem koni (sama jestem absolutnie przeciwna).
Ktoś podał argument, że koni się nie zabija, bo są "piękne". Czyli co, świnie są brzydkie to można je zabijać?
Ludzie to hipokryci - jedzą mięso z krów, świni itd. jednak nie chcą używać postprodukycjnej odżywki ze szpiku końskiego, która (z tego co dowiedziałam się od znajomych, którzy ją zakupili) jest bardzo skuteczna.
Czy perfumy zawierające piżmo też zaczniecie bojktowoać?
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 14:20   #171
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: odżywka ze szpiku końskiego.

Cytat:
Napisane przez mel89 Pokaż wiadomość
sama zastanawiam się nad kupnem tej odżywki. na razie używam sporo tańszej odżywki z łożysk zwierzęcych która była lekarstwem na moje włosy (farbowane, przez co zniszczone i w dodatku przetłuszczają się na głowie dość szybko)
Kupowałam masę drogich kosmetyków ale niestety nic nie pomogło.
Co do koni - ktoś tu napisał, że dla odżywki zabija się konie, co jest absolutną bzdurą. Zastanówcie się - konie są bardzo drogie, odżywki ze szpiku końskiego nie kosztowałyby 50 zł/ 1000ml gdyby nie były z postprodukcji.Szpik zbiera się w etapie poprodukcyjnym! I można się nie zgadzać z zabijaniem koni (sama jestem absolutnie przeciwna).
Ktoś podał argument, że koni się nie zabija, bo są "piękne". Czyli co, świnie są brzydkie to można je zabijać?
Ludzie to hipokryci - jedzą mięso z krów, świni itd. jednak nie chcą używać postprodukycjnej odżywki ze szpiku końskiego, która (z tego co dowiedziałam się od znajomych, którzy ją zakupili) jest bardzo skuteczna.
Czy perfumy zawierające piżmo też zaczniecie bojktowoać?
Ja bojkotuję A jeśli chodzi o krowy, to są rasy mleczne i mięsne. Konie zostały stworzone do innych celów. I wątpię, czy odżywka kosztowałaby tyle, nawet gdyby była zrobiona z padłego zwierzaka, bo koń tani nie jest. Ja nie uważam, że koni nie powinno się zabijać, bo są piękne. Po prostu one służą do innych celów, żadna część ich ciała nie jest nam zupełnie do niczego potrzebna, nie ma tradycji jedzenia mięsa i nie mamy przystosowanych do tego żołądków, jak np. Tatarzy. Wołowinę i wieprzowinę dobrze trawimy i jest nam potrzebna, niektórzy nie mogliby bez tego żyć. Więc jeśli nie godzę się na zabijanie konie dla czyjejś urody (co nota bede na pewno nie ma miejsca) to muszę od razu być wegetarianką i mdleć z braku białka przy ostrej alergii na soję?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 15:27   #172
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: odżywka ze szpiku końskiego.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja bojkotuję A jeśli chodzi o krowy, to są rasy mleczne i mięsne. Konie zostały stworzone do innych celów. I wątpię, czy odżywka kosztowałaby tyle, nawet gdyby była zrobiona z padłego zwierzaka, bo koń tani nie jest. Ja nie uważam, że koni nie powinno się zabijać, bo są piękne. Po prostu one służą do innych celów, żadna część ich ciała nie jest nam zupełnie do niczego potrzebna, nie ma tradycji jedzenia mięsa i nie mamy przystosowanych do tego żołądków, jak np. Tatarzy. Wołowinę i wieprzowinę dobrze trawimy i jest nam potrzebna, niektórzy nie mogliby bez tego żyć. Więc jeśli nie godzę się na zabijanie konie dla czyjejś urody (co nota bede na pewno nie ma miejsca) to muszę od razu być wegetarianką i mdleć z braku białka przy ostrej alergii na soję?
No, z tymi krowami to nie do końca racja Krowy mleczne też idą pod nóż.
A co do odżywki ze szpiku końskiego- jak dla mnie nazwa jest odpychająca, ale to jest taki sam chwyt reklamowy, jak w przypadku odżywek z łożyska ludzkiego czy z łożysk roślinnych
Czy któraś z posiadaczek owego specyfiku mogłaby przepisać jego skład?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 18:06   #173
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: odżywka ze szpiku końskiego.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
No, z tymi krowami to nie do końca racja Krowy mleczne też idą pod nóż.
A co do odżywki ze szpiku końskiego- jak dla mnie nazwa jest odpychająca, ale to jest taki sam chwyt reklamowy, jak w przypadku odżywek z łożyska ludzkiego czy z łożysk roślinnych
Czy któraś z posiadaczek owego specyfiku mogłaby przepisać jego skład?
Owszem, mleczne też się zjada, tylko że zwykle sprzedaje się je do rzeźni, jak się urodzi cielak (taka jest prawda - u większości gatunków samce nadają się co najwyżej do zjedzenia), albo jak ktoś ma full krów w oborze. Dorosłej, wysokomlecznej krowy nikt nie zje. Na dużych hodowlach mięsnych na pewno są tylko krowy typowo mięsne. A pisałam tak ogólnie, żeby rozgraniczyć Tak samo są kury na jajka i na mięcho, zwykłą kurę też można zjeść, ale coż... z niej raczej będzie tylko dobry rosół

Też ciekawi mnie skład. W tej niby z łożysk z tego co pamiętam, był bodajże wyciąg bodajże z bambusa, zawierający składniki identyczne z tymi zawartymi w łożysku.

A tak jeszcze pomyślałam, że gdyby składniki były pozyskiwane z padliny, to chyba dość obrzydliwe?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 16:54   #174
cykcyk
Raczkowanie
 
Avatar cykcyk
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 103
GG do cykcyk
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

Ja używam odżywki ze szpiku kostnego konia. Fryzjer doradził.
Faktycznie nazwa nie brzmi zachęcająco, ale mialam tak zniszczone włosy, że łapałam się wszystkiego.
Odżywka jest cudowna! Pięknie pachnie i odżywia wlosy, poprawia kondycje.
Nakładam na 30 min po umyciu włosów, zakładam folię i ogrzewam.
Po czym zmywam i jest są wspaniałe.
cykcyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 13:16   #175
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

Chciałabym trochę odgrzebać wątek
Natrafiłam na tą odżywke na all , chciałam na wizażu znależć jakieś treściwe informacje jak zawsze na temat działanie, ale niestety nic konkretnego nikt nie napisał. Może od czasu utworzenia wątku ktoś jeszcze ją używał dłuższy czas i wypowiedziałby się na jej temat. Szczególnie interesuje mnie jakiej firmy jest najlepsza bo widziałam ,że kilka firm ma już ofercie takową odżywke
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 18:22   #176
janet_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Odżywka do włosów ze szpiku końskiego

Temat był poruszany dawno, ale napiszę, że szczerze polecam tą odżywkę. Po 4 miesiącach stosowania moje włosy są lśniące, gładkie i łatwo się rozczesują. Właśnie zamówiłam sobie kolejne opakowanie i dodatkowo szampon do tego. Jestem bardzo zadowolona
janet_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.