Wypadek w szkole co robić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-25, 09:16   #1
tyma22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1

Wypadek w szkole co robić


Witam koleżanki a więc od początku .Mój syn tydzień temu złamał w szkole nogę podwójne złamanie kości piszczelowej (z przemieszczeniem chyba tak to sie nazywa ) i kość strzałkowa też złamana .Obecnie leży w szpitalu i za tydzień będzie ponownie noga prześwietlana ze wzgledu czy przeprowadzac operacje czy też nie co wiąże sie chyba ze śrubami w nodze.póżniej wyciągnięcie śrub i rehabilitacja.Czas leczenia lekarz nie jest wstanie określić
ale wstępnie określił do 6 miesięcy .

Wypadek:

Syn miał godzine lekcyjną z panem od informatyki .po 15 minutach lekcji podszedł do pana czy mógłby skorzystać z toalety .Pan nauczyciel wyraził zgodę .W tej samej chwili drugi uczeń poprosił o to samo pan nauczyciel powiedział idzcie obaj.miedzy salą lekcyjna a toaletą jest dosłownie 30 metrów.Chłopaki pobiegli do toalety .gdy dobiegali mój syn się niefortunnie przewrócił. i zaczął krzyczeć z bólu.pierwszej pomocy udzielała pani sprzątaczka która akurat myła łazienki i kolega syna .Pani sprzataczka zachowała sie dobrze poinformowała wychowawczynie .ta zadzwoniła do mnie i wezwała karetke. To co działo się póżniej to w nas rodzicach aż się gotuje.
Lekarz prowadzący kazał dziecku o samych siłach przejść do karetki.Czyli mój syn miał wypadek na II piętrze miał do pokonania 48 schodów plus 30 metrów na parterze zanim wszedł do karetki .cały czas płakał i mówił że kość mu pękła.Nauczyciele mówili do lekarza żeby syna wzieli na nosze a ten im odpowiedział że ma przestać symulować .lekarz ewidentnie zaniedbał swoje obowiązki według nas.Złamane kończyny przecież sie usztywnia.

Co możemy zrobić z takim postępowaniem lekarza udzielajacego pomocy czy możemy złożyć skarge na niego jak tak to gdzie to sie wnosi .czy to jest walka z wiatrakami .Może ktoś był w podobnej sytuacji i podpowie nam czy wogóle warto poruszac ten temat
tyma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-25 10:16:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.