Puszysta dziewczyna a seks - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-09, 12:14   #1
Mlody933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5

Puszysta dziewczyna a seks


Cześć

Poznałem ostatnio puszystą dziewczynę, jest świetna. Waży na oko tak ponad 80 kg, wzrost ze 170 (ma masywne uda). I tu rodzi się moje pytanie: mój penis jest dość przeciętny (16 cm) i obawiam się że będę miał problemy by się do niej dostać. Po prostu boję się że na takie grubsze kobiety trzeba mieć większy sprzęt. Moja była jest szczupła, seks był całkiem zadowalający ale były pozycje w których nie mogłem się dostać. Proszę o rady i opinie. Zależy mi na tej obecnej ale boję się że w łóżku będzie słabo. Ona jest doświadczona.

Pozdrawiam
Mlody933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 12:38   #2
Saberity
Raczkowanie
 
Avatar Saberity
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Nie powinieneś mieć większych problemów z seksem, nie masz się czym przejmować
Saberity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 12:41   #3
Mlody933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Cytat:
Napisane przez Saberity Pokaż wiadomość
Nie powinieneś mieć większych problemów z seksem, nie masz się czym przejmować
Ale ja nie mam problemów, chodzi mi tylko o ten konkretny przypadek. Czy tusza tej dziewczyny nie sprawi kłopotu?
Mlody933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 14:14   #4
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Nie powinna, bo w jakiej pozycji? Chyba jedynie klasyczna i jakby miała nogi złączone a Ty na zewnątrz. No chyba, że ważyłaby 200kg to i wypięcie na pieska by nic nie dało. A tak? Spokojnie dasz radę ;-)
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 15:06   #5
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Mam 173cm, przez kilka miesięcy ważyłam 82kilogramy, z seksem nie miałam problemów żadnych.
Może Twoje "na oko" się myli i dziewczyna waży sporo więcej, że tak się przejmujesz?
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 15:11   #6
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

No 80 kg przy 170 cm to jest lekka nadwaga, ale chyba jeszcze nie puszystość.


Niemniej jednak uważam, że nie będziesz miał problemów w łóżku, bo niby dlaczego miałbyś się nie dostać? Jest wiele różnych pozycji.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 15:14   #7
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

no co Ty, taka waga to żaden problem przy seksie . A gdyby się jakoś okazało mimo wszystko, że któraś pozycja nie będzie dobra, to jest przecież tyle innych przyjemnych
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 15:17   #8
Mlody933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Mam 173cm, przez kilka miesięcy ważyłam 82kilogramy, z seksem nie miałam problemów żadnych.
Może Twoje "na oko" się myli i dziewczyna waży sporo więcej, że tak się przejmujesz?
Hmmm ciężko dokładnie stwierdzić ile ona waży, a przecież jej o to nie zapytam Ja miałem w życiu tylko jedną dziewczynę i było z nią spoko jednak ona była szczuplutka. Boję się że mam za małego by zaspokoić tą obecną ;/ A może zdradzisz czy Twój partner należy do tych hojniej obdarzonych czy też nie?

EDIT: Ok w takim razie zapytam inaczej: czy grubsze dziewczyny potrzebują większych członków do penetracji? Czy mój 16 cm wystarczy? Tak w ogóle to jakie pozycje polecacie by ta penetracja była głębsza?

Edytowane przez Mlody933
Czas edycji: 2014-12-09 o 15:26
Mlody933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 21:44   #9
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Nie, nie potrzebują.
Ważyłam w życiu już różnie, od nadwagi do raczej szczupłej i waga tu nie ma w ogóle znaczenia
głębsza: na pagony i na pieska, ale ogólnie 16cm to nie musisz moim zdaniem mieć spiny na dramatyczne pogłębianie. Do każdej powinniście się nadać
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 09:58   #10
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Taka "nadwaga" nie ma większego znaczenia. Nie waży przecież 150 kg. Poza tym, niektóre osoby z nadwagą są mega elastyczne, więc się nie martw a sprzęt masz całkiem całkiem
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 11:54   #11
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Nie wypowiadam się zwykle w dziale "seks", ale tutaj postanowiłam pomóc
Bo w sumie nie rozumie - które części ciała tej dziewczyny miałyby utrudniać stosunek? Zasłaniać jakoś jej okolice intymne, czy nie wiem, co tam jeszcze...? Na pewno nie ma też "większej" czy dłuższej pochwy ze względu na wagę.

Sama mam zwykle małą/ średnią nadwagę, i sytuacja której się obawiasz, nigdy mi się nie zdarzyła. Wręcz przeciwnie, czasem ktoś dostał się za głęboko, co było bolesne. Tak więc 16cm jest jak najbardziej spoko, niezależnie od wagi partnerki!
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 13:12   #12
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

ja to w ogóle słyszałam, że panowie sobie chwalą seks z puszystymi paniami, więc z pewnością nie może być tak, żeby 16 cm to było za mało . Próbuj i miłych chwil życzę
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 16:52   #13
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Cytat:
Napisane przez Mlody933 Pokaż wiadomość
Hmmm ciężko dokładnie stwierdzić ile ona waży, a przecież jej o to nie zapytam Ja miałem w życiu tylko jedną dziewczynę i było z nią spoko jednak ona była szczuplutka. Boję się że mam za małego by zaspokoić tą obecną ;/ A może zdradzisz czy Twój partner należy do tych hojniej obdarzonych czy też nie?

EDIT: Ok w takim razie zapytam inaczej: czy grubsze dziewczyny potrzebują większych członków do penetracji? Czy mój 16 cm wystarczy? Tak w ogóle to jakie pozycje polecacie by ta penetracja była głębsza?
Nie, nie potrzebujemy mam 170cm i dobiłam wagą do magicznych 94kg (haha od sierpnia prawie 0 ruchu przez kontuzję kolana).

Uwielbiam pozycję na pieska i na jeźdźca Mój Pan nie należy chwała Matce Naturze do hojnie wyposażonych i nic nam nie przeszkadza w żadnej pozycji, a nawet udaje nam się modyfikować pozycję bez "wychodzenia".
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 15:17   #14
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

no nie wydaje mi się xD Jeśli nie jest "często używana" to mimo "tuszy" będzie ciasna, przecież nie waży 150 kg.
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 15:34   #15
provoge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 341
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
No 80 kg przy 170 cm to jest lekka nadwaga, ale chyba jeszcze nie puszystość.
sprawdzilam BMI i to juz jest nadwaga. cytuje: ''Dla podanego wzrostu (170 cm) prawidłowa waga wynosi pomiędzy: 54 a 71 kg''
provoge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 16:34   #16
ElegantKKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

dasz radę, waga vs wzrost nie zapowiada większych problemów
ElegantKKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 16:47   #17
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 18:04   #18
Rufna
Raczkowanie
 
Avatar Rufna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 121
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Ja mam 166 wzrostu i ważę 85kg(ale fakt, wyglądam na mniej, bo mięśnie sporo ważą) i mój facet jeszcze nigdy nia miał problemów z penetracją, pomimo moich masywnych ud i jego nie specjalnie dużego sprzętu. Waga akurat nie jest w seksie jakąś przeszkodą (a żeby była, musiałaby być na prawdę duuużo ponad normę).
__________________
Oh darling, you can't break a broken heart.
Rufna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 18:40   #19
astra162
Przyczajenie
 
Avatar astra162
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Po pierwsze to wg mnie waga partnerki nie ma najmniejszego znaczenia, jeżeli są tylko chęci.
A po drugie pisane o osobach, które mają problemy z utrzymaniem prawidłowej wg podręczników wagi, w ten sposób świadczy o niskiej kulturze osobistej, bo gdyby wypowiadający te słowa choć trochę ruszył głową to mógłby wpaść na to, że ktoś ma problemy zdrowotne i nie może utrzymać wagi książkowej. Poza tym minimum empatii nie zaszkodzi.

P.S. Mój TŻ, który często czyta wizaż razem ze mną, po przeczytaniu tego posta, nie wytrzymał i prosił o wyrażenie swojej opinii z mojego konta.
P.S 2 sama mam masywne uda i nie przeszkadza to praktycznie w niczym podczas seksu i to nie tylko moje zdanie, ale i TŻ ;]
astra162 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 21:19   #20
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Cytat:
Napisane przez Mlody933 Pokaż wiadomość
Hmmm ciężko dokładnie stwierdzić ile ona waży, a przecież jej o to nie zapytam Ja miałem w życiu tylko jedną dziewczynę i było z nią spoko jednak ona była szczuplutka. Boję się że mam za małego by zaspokoić tą obecną ;/ A może zdradzisz czy Twój partner należy do tych hojniej obdarzonych czy też nie?

EDIT: Ok w takim razie zapytam inaczej: czy grubsze dziewczyny potrzebują większych członków do penetracji? Czy mój 16 cm wystarczy? Tak w ogóle to jakie pozycje polecacie by ta penetracja była głębsza?
Wiesz co - wydaje mi się, że to nie jest tak, że kobieta przy kości ma 'studnię bez dna' czy 'rozklapciochę' i potrzebuje penisa w rozmiarze XL
Na pewno będzie dobrze, nie zamartwiaj się na zapas - a najlepszą pozycje dobierzecie na spontanie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 00:36   #21
LubiePlacuszki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 103
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Cytat:
Napisane przez Mlody933 Pokaż wiadomość
Cześć

Poznałem ostatnio puszystą dziewczynę, jest świetna. Waży na oko tak ponad 80 kg, wzrost ze 170 (ma masywne uda).

Pozdrawiam
Tak o 30 kg za dużo.
LubiePlacuszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 00:50   #22
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Cytat:
Napisane przez LubiePlacuszki Pokaż wiadomość
Tak o 30 kg za dużo.
Chyba raczysz żartować. Mnie niektórzy wyzywają od chudzielców przy wadze 54 kg/168cm. 50 kg to za mało na 170 cm wzrostu. 56-60 byłoby ok.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 07:15   #23
Rufna
Raczkowanie
 
Avatar Rufna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 121
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Cytat:
Napisane przez LubiePlacuszki Pokaż wiadomość
Tak o 30 kg za dużo.
Nie rozumiem czemu każdy chce innych zmieniać na chodzące ideały. Dziewczyna jest jaka jest i o ile jej to nie przeszkadza, a jak widzę jej chłopakowi również, to nie widzę powodu, żeby to wypominać.
__________________
Oh darling, you can't break a broken heart.
Rufna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 08:17   #24
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
1. powodzenia w życiu jak dla Ciebie taka osoba jest nazwijmy to na Twoim poziomie= gruba

2. Z tymi gadkami widzę masz kompleks ale nie ziej jadem tylko lecz je

3. Nie mierz wszystkich swoją miarą, co?
To, że Ty masz problem z kondycją i wydolnością nie znaczy, że każdy siedzi na wizażu 24h/dobę 7 dni w tyg i ćwiczy pisanie na klawiaturze oraz mięśnie i mózg czytając
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 08:30   #25
ina_123
Raczkowanie
 
Avatar ina_123
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 78
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
No 80 kg przy 170 cm to jest lekka nadwaga, ale chyba jeszcze nie puszystość.

Ty tak serio?! Przy wzroście 170 cm to 60kg jest już lekka nadwagą, a 80 kg to już spora otyłość, a nie puszystość.
ina_123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:07   #26
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Cytat:
Napisane przez ina_123 Pokaż wiadomość
Ty tak serio?! Przy wzroście 170 cm to 60kg jest już lekka nadwagą, a 80 kg to już spora otyłość, a nie puszystość.

No przepraszam ale Ty chyba jesteś niepoważna. Pokaż mi wskaźnik, który powie, że przy takim wzroście 60 kg to nadwaga. Proszę link konkretny, albo jakąś odpowiednią teorię. Inną, niż Teoria Otyłości Ina_123.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:31   #27
provoge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 341
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość

No przepraszam ale Ty chyba jesteś niepoważna. Pokaż mi wskaźnik, który powie, że przy takim wzroście 60 kg to nadwaga. Proszę link konkretny, albo jakąś odpowiednią teorię. Inną, niż Teoria Otyłości Ina_123.

Wg. mnie 60 nie jest nadwagą, ale wydaje mi sie, patrzac po sobie, czy kolezankach, ze szczuplym sie wtedy nie jest, raczej normalnym. Ale 80 kg to jest nadwaga.

Ale w sumie to nie mamy konkretnych danych, wiec nie podyskutujemy. Dziewczyna moze miec 173 czy tez 167, i to na oko jest 170
provoge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:53   #28
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
ja to w ogóle słyszałam, że panowie sobie chwalą seks z puszystymi paniami, więc z pewnością nie może być tak, żeby 16 cm to było za mało . Próbuj i miłych chwil życzę
Na pewno jest miękko. No i nadwaga=większe piersi :P
Ale tak serio to z "rozłożeniem nóg" nie powinna mieć problemów. Ja sama jestem "bardziej puszysta" i mój facet nie narzeka. Problemem mogą byc kompleksy. Jeśli przeczyta ten temat to nie masz szans na spróbowanie naszych rad w teorii. W ogóle nie do końca rozumiem Twoje obawy i przemyślenia. Jeśli widzisz babkę 120 kilo idącą za ręke z facetem to załóż, że nie grają wieczorami w szachy. My grubi też mamy życie seksualne i nie trzeba mierzyć penisów aby to stwierdzić.

@Inna_123: nikt się nie pytał czy to jest nadwaga, puszystość, czy otyłość. Zostawmy kwestię wagi dziewczynie.
@Iza_słońca: to jest zależne kto co lubi. Ja jestem gruba i facet mnie wybrał, jak byłam taka. Z seksem problemów nie mam, ćwicze regularnie, więc jestem elastyczna, i nie "sapię". Są szczupłe kobiety, które są sztywne jak deska, więc nie ma to reguły. Ale i preferencje facetów są różne. Jedni wolą szczuplutkie, inni - puszyste a jeszcze inni wysportowane.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 11:58   #29
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość

No przepraszam ale Ty chyba jesteś niepoważna. Pokaż mi wskaźnik, który powie, że przy takim wzroście 60 kg to nadwaga. Proszę link konkretny, albo jakąś odpowiednią teorię. Inną, niż Teoria Otyłości Ina_123.
60 kg przy 170 cm wzrostu to zupełnie normalna waga
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 13:23   #30
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Puszysta dziewczyna a seks

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Na pewno jest miękko. No i nadwaga=większe piersi :P
Ale tak serio to z "rozłożeniem nóg" nie powinna mieć problemów. Ja sama jestem "bardziej puszysta" i mój facet nie narzeka. Problemem mogą byc kompleksy. Jeśli przeczyta ten temat to nie masz szans na spróbowanie naszych rad w teorii. W ogóle nie do końca rozumiem Twoje obawy i przemyślenia. Jeśli widzisz babkę 120 kilo idącą za ręke z facetem to załóż, że nie grają wieczorami w szachy. My grubi też mamy życie seksualne i nie trzeba mierzyć penisów aby to stwierdzić.

@Inna_123: nikt się nie pytał czy to jest nadwaga, puszystość, czy otyłość. Zostawmy kwestię wagi dziewczynie.
@Iza_słońca: to jest zależne kto co lubi. Ja jestem gruba i facet mnie wybrał, jak byłam taka. Z seksem problemów nie mam, ćwicze regularnie, więc jestem elastyczna, i nie "sapię". Są szczupłe kobiety, które są sztywne jak deska, więc nie ma to reguły. Ale i preferencje facetów są różne. Jedni wolą szczuplutkie, inni - puszyste a jeszcze inni wysportowane.
łza ale potwierdzasz moje zdanie. Każdy ma inne preferencje seksualne i tyle.


co do wskaźnika...
< 16,0 – wygłodzenie
16,0–16,99 – wychudzenie (spowodowane często przez ciężką chorobę lub anoreksję)
17,0–18,49 – niedowagę
18,5–24,99 – wartość prawidłową
25,0–29,99 – nadwagę
30,0–34,99 – I stopień otyłości
35,0–39,99 – II stopień otyłości (otyłość kliniczna)
≥ 40,0 – III stopień otyłości (otyłość skrajna)


Licząc 170cm wzrost i 80kg wagi :Wyliczone BMI: 27.68 - oznacza nadwagę.

Dla podanego wzrostu (170 cm) prawidłowa waga wynosi pomiędzy: 54 a 71 kg



ALE!!!!

BMI jest bardzo prosty w użyciu, jest jednak dosyć niedokładnym wskaźnikiem niedowagi, nadwagi czy też ryzyka chorób związanych z tą drugą. Kulturyści mogą mieć BMI wskazujące na skrajną otyłość, posiadając jednocześnie bardzo mało tkanki tłuszczowej. Z drugiej strony, BMI zupełnie zdrowych, szczupłych i wysokich lekkoatletów może wskazywać na skrajną niedowagę (np. BMI Yohanna Diniza przy wzroście 185 cm i wadze 59 kg wyniesie 17,24). Związek między wielkością wskaźnika a ryzykiem chorób różni się między populacjami o różnych proporcjach ciała. I tak wśród Azjatów ryzyko cukrzycy jest znacząco wyższe przy niższych wartościach BMI[3]. Zawartość tłuszczu w organizmie jest też wyższa u kobiet, niż u mężczyzn przy normalnej masie ciała. W przypadku kobiet tkanka tłuszczowa odpowiada za płodność i dojrzewanie płciowe[5].
Dokładniejszym, ale trudniejszym do zmierzenia bez specjalistycznej aparatury wskaźnikiem zagrożeń wynikających z nadmiaru tkanki tłuszczowej jest procentowa zawartość tłuszczu w organizmie.
W praktyce klinicznej nie jest zalecane stosowanie wskaźnika BMI do oznaczania prawidłowej masy ciała dla dzieci do ok. 14 roku życia, służą do tego tabele centylowe i odpowiednia interpretacja danych dot. masy ciała i wzrostu - głównie bierze się pod uwagę jaka jest różnica w tzw. kanałach centylowych wzrostu i masy ciała dla danego dziecka.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-15 10:32:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.