Przystojny nieznajomy z pociągu ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 11:19   #1
MrsStatham
Rozeznanie
 
Avatar MrsStatham
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 704
GG do MrsStatham

Przystojny nieznajomy z pociągu ;)


Dziewczyny,
wczoraj wracając do domu pociagiem do mojego przedziału dosiadł się megaprzystojny faceJechaliśmy razem, spoglądaliśmy na siebie co chwilę, jego wzrok powodował mój uśmiech (nie wiem czy nie pomyślał, że się z niego śmieję ), ale niestety posłał mi długie spojrzenie, ja się uśmiechnęłam i wysiadł Pewnie już nigdy go nie zobaczę...
I w związku z tym pytanie - czy byłyście kiedyś w takiej sytuacji? Zagadałyście? Jak następnym razem się zachować? Utrzymujecie kontakt z kimś poznanym w pociągu?

Edytowane przez MrsStatham
Czas edycji: 2012-06-27 o 09:03 Powód: literówka
MrsStatham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 11:44   #2
Blobby
Raczkowanie
 
Avatar Blobby
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Vancouver
Wiadomości: 385
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Szczerze? Tylko raz zdarzyła mi się taka sytuacja,kiedy jechałam ponad 500 km do rodziny w Gdańsku.To było ponad 3 lata temu.W Toruniu wsiadł do mojego przedziału mężczyzna,jechał na wakacje do Gdyni.
W przedziale nie byłam sama,jakieś 3 osoby oprócz mnie i jego.
Wszyscy znaleźliśmy wspólny temat i sobie rozmawialiśmy.
A z nim rozmawiałam głównie o muzyce i zainteresowaniach.
Miło się gawędziło.Ja z natury jestem rozmowna i śmiała,tak więc nie miałam problemu z nawiązaniem konwersacji.Gość mi się podobał,ale tylko podobał
Blobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 12:07   #3
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

To już zależy od Ciebie, czy następnym razem zagaisz rozmowę, czy on odezwie się do Ciebie, czy wymienicie się numerami.

Zdarzyło mi się wielokrotnie w różnych miejscach . Zazwyczaj nie zagajam nachalnie rozmowy (zresztą, jak się ma partnera, to nawet lekko nie wypada, tak sądzę ). Wychodzę z założenia, że takich przelotnych wymian powłóczystych spojrzeń nie ma co przeciągać, chociaż sama raz przeciągnęłam.

Owszem jest to wstęp do miłej znajomości, ale... trzeba spełnić jeden warunek: obie strony muszą być totalnie zainteresowane. Totalnie. I na dodatek trzeba mieć poczucie, że to właśnie ten i to właśnie ta. Jak strony mają poczucie w stylu: e, co mi szkodzi spróbować, to ja nie idę na takie układy, bo nie ma sensu podgrzewać na siłę lekko ciepłych emocji.

Ale za to pamiętam, jak byłam na studiach takiego pięknego pana, który miał gdzieś Reichstag, bo miał fajniejsze zajęcie . Ten był uroczy, zwał się Johannes - wiem to stąd, że jego znajomi byli wściekli, że się wlecze i go tym imieniem ponaglali

edit: o przepraszam, dwa razy przeciągnęłam powłóczystą znajomość...
__________________


Edytowane przez dzustam
Czas edycji: 2012-06-26 o 12:09
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 12:20   #4
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Ja miałam taką sytuację w autobusie - jadąc do centrum siedziałam naprzeciw przystojnego kolesia, coś tam się uśmiechaliśmy, no ale generalnie ja wysiadłam, bez większych gestów. Kilka godzin później wracałam do domu i on znowu był w autobusie! Ja akurat siedziałam w gronie znajomych, więc nie chciałam się pchać na drugi koniec autobusu, ale jak wysiadałam to mi pomachał... ach, jakie to były emocje! niestety więcej go nie spotkałam, no ale wspomnienie miłe
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 12:42   #5
MrsStatham
Rozeznanie
 
Avatar MrsStatham
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 704
GG do MrsStatham
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

kurcze, pewnie go już nie znajdę... on patrzył na moją legitymację jak podawałam konduktorowi do sprawdzenia z biletem, ale nie sądzę by mógł coś odczytać tak szybko... oprócz nas w przedziale byly dwie starsze panie; chciałam go poprosić o zdjęcie walizki jak będę wysiadać, ale wysiadł o wiele wcześniej

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

dziewczyny, niemożliwe! znalazłam go! wiedziałam tylko, że wysiadł w pewnym mieście, przejrzałam fejsa i jest ! napisać do niego??

Edytowane przez MrsStatham
Czas edycji: 2012-06-27 o 13:42
MrsStatham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 12:53   #6
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Ja bym odczekała z dzień, dwa żeby dać jemu szanse na ewentualnie odszukanie mnie i dopiero bym napisała
Zagadaj jakoś, na temat dziary czy coś, byle jak w sumie bo i tak od razu wiadomo, że Ci się spodobał skoro go odnalazłaś
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 12:57   #7
MrsStatham
Rozeznanie
 
Avatar MrsStatham
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 704
GG do MrsStatham
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

wysłałam mu juz zaproszenie status ma wolny, tylko starszy sporo....

Edytowane przez MrsStatham
Czas edycji: 2012-06-27 o 15:59
MrsStatham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 12:59   #8
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Cytat:
Napisane przez MrsStatham Pokaż wiadomość
wysłałam mu juz zaproszenie jestem zajarana jak Arab kursem pilotażu status ma wolny, tylko starszy sporo....
jak go znalazlas? ja bym najpierw napisala wiadomosc, a potem ewentualnie zaproszenie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 13:12   #9
MrsStatham
Rozeznanie
 
Avatar MrsStatham
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 704
GG do MrsStatham
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
jak go znalazlas?
wiedziałam, w którym mieście wysiadł, więc wpisałam na fejsie nazwę tego miasta i sobie przeglądałam miniaturki i tych, którzy wydawali się podobni otwierałam - w ten sposób znalazłam i jego, a jest dość charakterystyczny wrzuciłam do googla jego nazwisko i w ten sposób znalzałam jego konto na badoo, gdzie ma wiek podany i te same zdjęcia. chyba jestem dobra w szpiegowaniu

Edytowane przez MrsStatham
Czas edycji: 2012-06-27 o 13:29
MrsStatham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 13:16   #10
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Cytat:
Napisane przez MrsStatham Pokaż wiadomość
wiedziałam, w którym mieście wysiadł, więc wpisałam na fejsie nazwę tego miasta i sobie przeglądałam miniaturki i tych, którzy wydawali się podobni otwierałam - w ten sposób znalazłam i jego, a przez te włosy itd jest dość charakterystyczny wrzuciłam do googla jego nazwisko i w ten sposób znalzałam jego konto na badoo, gdzie ma wiek podany i te same zdjęcia z tatuażem ramion. chyba jestem dobra w szpiegowaniu
jakbym byla tym facetem, to bym sie chyba wystraszyla i zignorowala no chyba, ze jestes super laską
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 13:18   #11
Spinelli
Raczkowanie
 
Avatar Spinelli
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 389
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

No to teraz zobaczymy czy zaakceptuję. Zdawaj relacje!
Spinelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 13:24   #12
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
jakbym byla tym facetem, to bym sie chyba wystraszyla i zignorowala no chyba, ze jestes super laską
Oj tam już nie strasz jej
Rzeczywiście lepiej było najpierw napisać wiadomość, a nie od razu zapraszać! Bo przecież nawet imienia Twojego nie poznał, więc dlacyego miałby zaakceptować. To teraz napisz wiadomośc, zanim zobaczy zaproszenie będzie też wiadomość
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 13:48   #13
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Łocho, okazało się jaką jestem tradycjonalistką, a sama siebie bym o to tylko częściowo podejrzewała.

Podziwiam, w pewnym sensie, że napisałaś.

Nigdy nie wykonałam żadnego ruchu, jeżeli na miejscu nie zostały podjęte odpowiednie środki zmierzające do pogłębienia znajomości. Ale to ja.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 13:50   #14
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Ale historia Aż jestem ciekawa czy odpisze
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 13:58   #15
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Szczerze to w życiu bym nie przyjęła zaproszenia od obcej osoby... może po kilkunastu wiadomościach bym się zastanowiła, ale tak z marszu to bym myślała że ktoś kolekcjonuje znajomych i tyle i raczej dobrego zdania bym nie miała... no ale każdy jest inny....
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 14:05   #16
Spinelli
Raczkowanie
 
Avatar Spinelli
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 389
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Szczerze to w życiu bym nie przyjęła zaproszenia od obcej osoby... może po kilkunastu wiadomościach bym się zastanowiła, ale tak z marszu to bym myślała że ktoś kolekcjonuje znajomych i tyle i raczej dobrego zdania bym nie miała... no ale każdy jest inny....
No może lepiej jeszcze, żebyś wysłała wiadomość?
Spinelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 14:25   #17
MrsStatham
Rozeznanie
 
Avatar MrsStatham
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 704
GG do MrsStatham
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Cytat:
Napisane przez Spinelli Pokaż wiadomość
No może lepiej jeszcze, żebyś wysłała wiadomość?
dobra, ale co napisać? wysłałam to zaproszenie, bo nie wiem co napisać nigdy nie mówię pierwsza nawet 'cześć', a co dopiero podrywać nieznajomego....
MrsStatham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 14:28   #18
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Szczerze to w życiu bym nie przyjęła zaproszenia od obcej osoby... może po kilkunastu wiadomościach bym się zastanowiła, ale tak z marszu to bym myślała że ktoś kolekcjonuje znajomych i tyle i raczej dobrego zdania bym nie miała... no ale każdy jest inny....

Własnie dlatego zaproponowałam wysłanie wiadomości od razu
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 14:29   #19
MrsStatham
Rozeznanie
 
Avatar MrsStatham
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 704
GG do MrsStatham
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość

Własnie dlatego zaproponowałam wysłanie wiadomości od razu
cofnęłam zaproszenie, wyślę wiadomość, a jak coś powiem, że chciałam napisać, ale pomyliłam przyciski czy coś ale dalej nie wiem co napisać ;D

mogę napisać coś w stylu 'wstydziłam się powiedzieć Ci w pociągu, ale masz ładne włosy/tatuaże' ??

Edytowane przez MrsStatham
Czas edycji: 2012-06-26 o 14:32
MrsStatham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 14:35   #20
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Napisz, że przyglądałaś się mu w autobusie i spodobał Ci się jego tatuaż
Cokolwiek napiszesz i tak wiadomo, że na niego lecisz i chcesz go poderwać, więc w sumie nie ma różnicy czy napiszesz, że chciałabyś go poznać, czy np że ma ładne włosy od których nie można oderwać oczu. Ważne byś nie była nachalna.

Wg mnie po takiej wiadomości jeśli facet jest zainteresowany sam powinien wyjść z dalszą inicjatywą randki, czy choćby podtrzymania rozmowy
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 14:39   #21
MrsStatham
Rozeznanie
 
Avatar MrsStatham
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 704
GG do MrsStatham
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

'wstydziłam się powiedzieć Ci w pociągu, ale masz pięknie włosy, dłuższe niż moje

ps: to zaproszenie to przypadkiem, nie ten przycisk '

nada się??
MrsStatham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 14:45   #22
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Łocho, okazało się jaką jestem tradycjonalistką, a sama siebie bym o to tylko częściowo podejrzewała.

Podziwiam, w pewnym sensie, że napisałaś.
dzustam, ja też
<powiedziała ta, która jest dziewczyną faceta, który jest przyjacielem jej przyjaciela poznanego 11 lat temu przez internet i mieszka 350 km dalej xD>

Wiecie co? Ja się zaczynam bać fejsa. Skoro po samej nazwie miejscowości można kogoś znaleźć, to co dopiero jak się do tego zna jego imię!
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 15:34   #23
Ritty
Rozeznanie
 
Avatar Ritty
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 765
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Cytat:
Napisane przez Ailanna Pokaż wiadomość
dzustam, ja też
<powiedziała ta, która jest dziewczyną faceta, który jest przyjacielem jej przyjaciela poznanego 11 lat temu przez internet i mieszka 350 km dalej xD>

Wiecie co? Ja się zaczynam bać fejsa. Skoro po samej nazwie miejscowości można kogoś znaleźć, to co dopiero jak się do tego zna jego imię!
Ojj to jeszcze zależy ile informacji udostępnimy o sobie. Ja np. w ogóle nie mam podanego wieku, miasta itd..
__________________
you're something beautiful
a contradiction
I wanna play the game
I want the friction

angielski B2
francuski A1
Ritty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 15:44   #24
MrsStatham
Rozeznanie
 
Avatar MrsStatham
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 704
GG do MrsStatham
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Cytat:
Napisane przez Ritty Pokaż wiadomość
Ojj to jeszcze zależy ile informacji udostępnimy o sobie. Ja np. w ogóle nie mam podanego wieku, miasta itd..
też myślałam, że go nie znajdę, ale widać miałam szczęście, bo był na pierwszej stronie... a posiadanie profilu na portalach społecznościowych chyba wiąże się z ryzykiem wycieku Twoich danych? ale to nie o tym wątek... powiedzcie, jak ta wiadomość? jest ok?
MrsStatham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 15:55   #25
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Cytat:
Napisane przez MrsStatham Pokaż wiadomość
'wstydziłam się powiedzieć Ci w pociągu, ale masz pięknie włosy, dłuższe niż moje

ps: to zaproszenie to przypadkiem, nie ten przycisk '

nada się??
Jak dla mnie treść wiadomości totalnie infantylna. Ile masz lat? Bo pisałaś o sporej różnicy wieku... Co to za tekst "ładne włosy, dłuższe niż moje"? Ja bym to odebrała, że się z niego naśmiewasz. Po co cudować i udawać, że zaproszenie wysłałaś przypadkiem? Ja bym napisała:

Hej! Nie wiem, czy mnie kojarzysz, ale jechaliśmy razem pociągiem. Zauważyłam, w jakiej miejscowości wysiadasz, no i szczęśliwym trafem udało mi się Ciebie odnaleźć. Chciałabym Cię poznać, bo wydałeś mi się interesującym facetem (Napisałabym coś o sobie). Pozdrawiam.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 16:15   #26
MrsStatham
Rozeznanie
 
Avatar MrsStatham
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 704
GG do MrsStatham
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie treść wiadomości totalnie infantylna. Ile masz lat? Bo pisałaś o sporej różnicy wieku... Co to za tekst "ładne włosy, dłuższe niż moje"? Ja bym to odebrała, że się z niego naśmiewasz. Po co cudować i udawać, że zaproszenie wysłałaś przypadkiem? Ja bym napisała:

Hej! Nie wiem, czy mnie kojarzysz, ale jechaliśmy razem pociągiem. Zauważyłam, w jakiej miejscowości wysiadasz, no i szczęśliwym trafem udało mi się Ciebie odnaleźć. Chciałabym Cię poznać, bo wydałeś mi się interesującym facetem (Napisałabym coś o sobie). Pozdrawiam.
Dzięki za dobicie masz rację
MrsStatham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 16:27   #27
Cytrynowa_trawa
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowa_trawa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Z miasta
Wiadomości: 1 436
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Czytałam watek zaraz jak go dodałaś i sama się zastanawiałam, czy bym tak zagdała.. pewnie nie, bo nieśmiała dość jestem i nie lubie poznawać przypadkowych ludzi.
Gratuluję odnalezienia gościa, bo to chyba duże szczęście go znaleźć po samym wyglądzie i mieście. Powodzenia w dalszej korespondencji.
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. - Paulo Coelho.

WYMIANA
Kosmetyki
Cytrynowa_trawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 16:36   #28
MrsStatham
Rozeznanie
 
Avatar MrsStatham
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 704
GG do MrsStatham
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Cytat:
Napisane przez Cytrynowa_trawa Pokaż wiadomość
Czytałam watek zaraz jak go dodałaś i sama się zastanawiałam, czy bym tak zagdała.. pewnie nie, bo nieśmiała dość jestem i nie lubie poznawać przypadkowych ludzi.
Gratuluję odnalezienia gościa, bo to chyba duże szczęście go znaleźć po samym wyglądzie i mieście. Powodzenia w dalszej korespondencji.
też bym nie napisała, ale strasznie mi się spodobał... tak mi utkwiły te jego ogromne brązowe oczy... pewnie i tak nie odpisze po tej durnej wiadomości ;/
MrsStatham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 16:38   #29
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Ogólnie to wcale się nie zdziwię, jeśli nie odpisze - fb jest tak dziwnie skonstruowany, że wiadomości od nieznajomych pokazują się dopiero po wejściu w dział "Inne". Ja dopiero niedawno to odkryłam i znalazłam 33 wiadomości od nieznajomych, o których nie zostałam powiadomiona i o których nie miałam pojęcia.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 17:05   #30
SweetAnn
Raczkowanie
 
Avatar SweetAnn
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 78
GG do SweetAnn
Dot.: Przystojny nieznajomy z pociągu ;)

Pozwolicie,że się podepne. Gdzie jest dział ,,inne?''

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Okej znalazłam. Właśnie mogłabyś powiedzieć coś o tej różnicy wieku,bo nie wiem czy facet nie weźmie Cię za jakaś małolate czy coś..;>
SweetAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.