"sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-17, 13:12   #31
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Ja mogę Wam utworzyć podfora - pytanie do Was - czy będzie się Wam chciało pomiędzy nimi nawigować, klikać???
Tak, tak. Stwóżmy "potwora"
Mnie by raczej tylko biżuteria interesowała Można zrobić głosowanie, co na to inne dziewczyny
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 13:14   #32
aguca
Rozeznanie
 
Avatar aguca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 623
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Najlepiej podzielić forum poprostu na zrób to sama czyli pytania , pomysły itp. oraz galeraia gzdzie każda wizażystka wg. swojego uznania zakładała jeden wątek na swoją biżuterię albo pare co jakiś czas na najnowszą
aguca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 13:18   #33
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: z ciemnych na jasne

No Nareszcie Ktos Sie Tym Zajal Bo Juz Odechcialo Mi Sie Wchodzi Na To Forum Ze Wzgledu Na Jakies Kolczyki Ktore I Tak Mi Sie Nei Podobaja A Feeeee
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 13:20   #34
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: z ciemnych na jasne

Cytat:
Napisane przez Sonata_ona
No Nareszcie Ktos Sie Tym Zajal Bo Juz Odechcialo Mi Sie Wchodzi Na To Forum Ze Wzgledu Na Jakies Kolczyki Ktore I Tak Mi Sie Nei Podobaja A Feeeee
Jeszcze się nikt nie zajął tylko się zastanawiamy jak to zrobić. Może masz jakiś pomysł?

Już się pogubiłam w tych propozycjach... Na razie skupiamy się na opcji: wydzielenie galerii wizażanek z całej reszty? Czy z tą "cała resztą" też coś robimy?
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 13:23   #35
aguca
Rozeznanie
 
Avatar aguca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 623
Dot.: z ciemnych na jasne

Jeszcze jedno:
Najwazniejsze żeby nam się dobrze poruszało a nie był estetycznie i schlunie
aguca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 13:28   #36
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Pamiętajcie, że istnieje również opcja "NIE ZMIENIAMY NIC" Ostatecznie lepiej się wstrzymać niż zrobić gorszy bałagan (Podzielam obawy Mrocznej Panny)

Założyłam ten wątek, bo ostatnio dostaję masę próśb, których nie jestem w stanie pogodzić (czyli zrealizować). Jak widzicie każdy ma inne pomysły Ja też

Na pewno nie podzielimy forum na "pytania początkujących", "galeria (samej) biżuterii"... bo wtedy musiałoby powstać kilkadziesiąt działów...

Moim zdaniem albo:

1) nie robimy nic w kwestii podziału
(ustalamy wówczas czy prosimy aktywne uzytkowniczki o tworzenie - w miarę możliwości - mniejszej ilości wątków ---> "kolczyki Zosi", "decoupage Zosi", "haft Zosi".. nie zaś "haft Zosi 1", "haft Zosi 2", "haft Zosi 3", "haft Zosi 4", "haft Zosi 5", "haft..") itp itd

2) wydzielamy miejsce na galerię, gdzie wklejać będziemy swoje prace z każdej dziedziny

3) dzielimy forum tematycznie (tu nie wiem na ile działów zgodziłby się Zło) Na pewno nie każda technika osobno, bo jest ich za dużo (raczej: zbliżone razem) i wówczas już "nasz prace" umieszczane by były na konkretnym forum tematycznym

Tyle ode mnie.

Na razie muszę zniknąć.
Obowiązki wzywają.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 13:29   #37
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

No i mamy przykład tego o czym wcześniej rozmawiałyśmy: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=51595
Kolejny wygrzebany wątek tylko po to żeby powiedzieć, że "śliczne". Może sie juz zaczynam czepiać, ale trochę mnie to denerwuje...ale chyba nie ma na to mądrych
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-17, 13:34   #38
gohnia
Raczkowanie
 
Avatar gohnia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Ja mogę Wam utworzyć podfora - pytanie do Was - czy będzie się Wam chciało pomiędzy nimi nawigować, klikać???
według mnie, jeśli kogoś interesują np. kolczyki to właśnie nie będzie musiał nawigowac, tylko wszystkie interesujące go informacje znajdzie w jednym miejscu(zamiast szukac na 60 stronicach)
__________________
nic nie jest takie na jakie wygląda

12 czerwca 2010
gohnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 13:35   #39
aguca
Rozeznanie
 
Avatar aguca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 623
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez Beaux
No i mamy przykład tego o czym wcześniej rozmawiałyśmy: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=51595
Kolejny wygrzebany wątek tylko po to żeby powiedzieć, że "śliczne". Może sie juz zaczynam czepiać, ale trochę mnie to denerwuje...ale chyba nie ma na to mądrych
Tak tez to zauważyłąm a wczoraj było strasznie poprostu jakaś lawina wątków z wrzesnia i listopada tylko po to aby napisać "ładne" , "super kolczyki"
aguca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 13:39   #40
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Moim zdaniem najlepszym wyjsciem jest podzielenie wg tematow..
oczywiscie dzialy bardziej ogolne typu : bizuteria- a nie kolczyki, bransoletki.. Mysle ze ok 5 dzialow by wystarczylo...
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 13:46   #41
eldrin83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 442
Red face Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

albo na przykładzie szydełka:
Szydełko --> Galeria
Wzory
Pytania
Kolczyki--> Galeria
Pytania
Techniki(czy wzory)

itd.
moze cos tego typu
eldrin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 13:50   #42
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez aguca
Tak tez to zauważyłąm a wczoraj było strasznie poprostu jakaś lawina wątków z wrzesnia i listopada tylko po to aby napisać "ładne" , "super kolczyki"
Z drugiej strony, dlaczego ktoś kto widzi pierwszy raz dzieło sprzed roku nie może pochwalić? Mamy się stresować i patrzeć na daty? (Jak minęły np. 3 miesiące, to juz chwalic nie wolno?)
Były też opinie, że krótkie pochwały nic nie wnoszą. Nie każdy, jednak ma ochotę pisać całe wypracowanie.
Takie zakazy były by jak dla mnie stresujące.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 13:55   #43
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

ja mam dwa swoje wątki do prezentacji prac - moje kolczyki(na moje kolczyki) i moje pracki (na wszystko inne) nie obraziłabym sie gdyby połączono je w jeden bo w obu jest praktycznie to samo....
a tak wracając do tematu:
* jestem za tym, żeby wizażanki robiące cokolwiek i chcące zaprezentować to na forum miała jeden wątek - taką osobistą galerię
* jestem również za podziałem forum na tematy...(np. biżuteria, decoupage, haft, szydełko i druty, szycie... galeria)
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 14:02   #44
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

ja bym proponowala kilka podstawowych działów tematycznych w ktorych jednym z tematów byłoby "galerie" czy "jak wam się podoba?"-tam możnaby zmieścić wszystkie prace pogrupowane na osoby.
Inne tematy to mogłoby być: Biżuteria, Szycie, Druty i szydełko, Decoupage, Urządzanie wnętrza, ew. jeszcze Inne, bo nie wiem czy coś innego się pojawialo. Razem z galerią z mojego podzialu wychodzi 7 sztuk... Dużo to jest??? Ale może są jeszcze jakieś bardziej popularne?

Chyba takie tametyczne bylyby wygodniejsze, no i nie gubilyby sie wątki na inny temat niż "obecnie popularny" W tej chwili jak chcę znaleźć coś innego niż biżuteria muszę kopać przez dwie strony... A jesli mam ważne pytanie i po dwóch dniach zanim ktoś zdąży zareagować mój ciągle aktualny wątek ginie

Myślę ,że to nie przeszkadza, że w galeriach byłyby starsze i nowsze prace danej osoby-to by bylo nawet ciekawe widzieć jak one się zmieniają a chyba można tak to sobie ustawić żeby wyświetlały się w odwrotnej kolejności? zresztą zawsze można kliknąc w ostatnią wypowiedź i szukać od tyłu

Sarenko to co mi tłumaczysz - chodziło mi o wypowiedzi w połączonych wątkach. Nie próbowałam z drzewkami, nie bardzo wiem z czym to się je, ale później sprawdzę, obiecuję.

aaaaaaaaa, wszystkie propozycje jakie mam - i chyba inni też nie dotycza wprowadzania stresujących użytkowniczki zakazów tylko pewnych usprawniających poruszanie się zasad. jak ktoś zrobi inaczej bo np się pomyli albo chce wyrazić swoją opinię to nie szkodzi. Mi osobiście odgrzebywanie wątków nie przeszkadza, nawet byloby mi przyjemnie gdyby ktoś wygrzebał moje zapomniane prace i powiedział że są fajne. Ale dobrze by bylo żeby do pokazywania prac byla galeria...
w sumie sa takie osoby, które już o to dbają ))
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 14:10   #45
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez eklerka
Z drugiej strony, dlaczego ktoś kto widzi pierwszy raz dzieło sprzed roku nie może pochwalić? Mamy się stresować i patrzeć na daty? (Jak minęły np. 3 miesiące, to juz chwalic nie wolno?)
Były też opinie, że krótkie pochwały nic nie wnoszą. Nie każdy, jednak ma ochotę pisać całe wypracowanie.
Takie zakazy były by jak dla mnie stresujące.
Masz z jednej strony rację, ale z drugiej: chyba wczoraj miałam taką sytuację - wchodzę sobie na nasze Forum z chęcią poczytania nowych wątków itp., patrzę kupa nowych rzeczy (na pierwszy rzut oka), a to sie okazują odgrzebane wątki sprzed pół roku, cała 1. strona zawalona. W miedzy czasie powstawały nowe wątki, ale zostały zepchnięte do tyłu przez te "odświeżane". No ale jak to wcześniej napiasałam - nie ma na to mądrych.
P.S. bardzo częto jest tak że "odświeża" np. 8 wątków na rózny temat tylko jedna osoba.
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 14:30   #46
mroczna_panna
Zadomowienie
 
Avatar mroczna_panna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wieś Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Moim zdaniem najbezpieczniej poki co nie robić nic....zaraz siemoze wszystko uspokoji, a rozmowa o tym na pewno dała do mślenia, ze pisanie"ślicznie" niekoniecznie musi występować pod wątkiem 120 razy.

Natmiast szczerze mówąc czegos nie rozumiem,skoro komuśprzeszkadza, ze ktoś ocenia, to po co jest to forum?? Bo mnie siewydawało,z ę dowymiany opinii, pomocy, uwag itd...ale moze cos przeoczyłam
mroczna_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 14:53   #47
kolalight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 629
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

ja jestem za podziałem "zrób to sama" na kategorie temetyczne
kolalight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 15:05   #48
myaaa1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 039
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Moim zdaniem powinno byc tak ze załużmy X zakłada swoj własny watek i tam umieszcza swoje wszystkie prace na jeden temat np "moja bizuteria" albo" moje obrazki". A nie jesli ktos zrobi np nowe kolczyki to tworzy nowy watek zamiast umiescic w poprzednim ktory byl tez o kolczykach. :0 to moje zdanie. Pa
myaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 15:49   #49
aguca
Rozeznanie
 
Avatar aguca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 623
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

A ja myśle żeby tak nierozdrabniać na kartegorie tylko forum zrub to sam i galeria i sprawdzić czy będize nam lepiej
aguca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 16:31   #50
mooooonia
Zadomowienie
 
Avatar mooooonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 253
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

A ja jestem za podzialem Zrob to sama na powiedzmy 5 dzialow, typu: bizuteria, robotki reczne itp. I mimo, ze mniej balaganu byloby gdyby w tych podforach kazdy zakladal tylko jeden watek ze swoimi pracami, to jednak uwazam, ze po 3 miesiacach nikomu nie chce sie juz wchodzic do danego watku, bo nie ma pewnosci czy dana osoba zrobila cos nowego, czy poprostu ktos napisal 'ladne kolczyki'.
mooooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 16:34   #51
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

ja natomiast jestem za propozycją agucy, bo zbyt duża liczba podkatagorii bedzie tylko utrudniać przeglądanie

To może warto zrobić ankiete?
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 16:34   #52
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

ja tez jestem za tym żeby połączyć wątki z pracami tej samej wizażanki /mi to nie przeszkadza/ ewentualnie 4-5 działów tematycznych /bizu, masy, druty-szydełko, decupage, inne/
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 16:44   #53
Karola0885
Raczkowanie
 
Avatar Karola0885
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 301
GG do Karola0885
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Sarenko ja jestem za drugą opcją.

Można zrobić sonde która z tych opcji podoba się najbardziej??
Karola0885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 17:11   #54
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez Karola0885
Sarenko ja jestem za drugą opcją.

Można zrobić sonde która z tych opcji podoba się najbardziej??
Na razie czekam na pomysły (może ktoś wymyśli jeszcze jakieś inne rozwiązanie niż te które omawiamy).

Póki co za teoretycznie bezpieczniejsze uważam rozwiązanie z podziałem na "forum" i "galerię". Pytanie czy takie rozwiązanie nie wzbudzi kolejnych kontrowersji i niezadowolenia. Gdzie pytać o technikę wykonania? Pod pracą? (to niby miejsce tylko na zdjęcia) Na forum głównym? (jak twórca trafi na te pytania) Czy nie posypią się uwagi, że "ktoś pyta o technikę w galerii" albo, że ktoś "nie pyta o technikę w galerii". Rozwiejcie moje obawy..

Podział na "działy tematyczne" jest trudniejszy, ale pozwala na przeglądanie tylko swoich ulubionych technik. Właściwie rzeczywiście (jak pisze Mała77) nie trzeba by było tworzyć całej masy działów tylko wybrać te najbardziej lubiane (przy pomocy sondy na przykład) a te mało popularne wrzucić do kategorii "inne".

Przyznam się, że ogóle nie widzę opcji stworzenia i działów tematycznych i jeszcze odrębnej galerii. Ale może nie mam racji..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 17:14   #55
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

[quote=martuko] Sarenko to co mi tłumaczysz - chodziło mi o wypowiedzi w połączonych wątkach. Nie próbowałam z drzewkami, nie bardzo wiem z czym to się je, ale później sprawdzę, obiecuję.
[/ quote]

Po sklejeniu wątków posty nie "mieszają się" ze sobą a raczej "nie układają" według godziny utworzenia (przynajmniej u nie tak to wygląda).
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 21:19   #56
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

ja jestem za podzialem tematycznym : bizu, decu itp. wydaje mi sie ze tak bedzie lepiej. tylko nie kazcie zaklada 1 watku do wszystkich prac jednej wizazanki, bo nie wiem komu by sie chcialo czekac na otwarcie watku gdzie bedzie ok 20 stron?!?galeria-spoczko ale to wtedy bez komentarzy, a przeciez kazdemu zalezy na skomentowaniu ogladanej pracy. powinno byc tak ze watki z 3 miesiecy powinny byc zamykane, bo kto mial juz ocenic i skomentowac - zrobil to. a przeciez zamkniete watki tez mozna poogladac

wlasnie wczoraj mnie zdziwilo ilosc "nowych" watkow! szok!

pozdrawiam i czekam na skutki tego watku
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 21:25   #57
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez karolinusienka

wlasnie wczoraj mnie zdziwilo ilosc "nowych" watkow! szok!

pozdrawiam i czekam na skutki tego watku
no mnie też. wracam ze szkoły, włączam kompa a tu na wizażu czarno
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 21:29   #58
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Popieram dziewczyny które dodaja jakies kolczyki mogły by skorzystac z wyszukiwarki znales podobny watek i sie podlaczyc a nie tak kazda swój watek tworzy pozdrawiam
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 21:30   #59
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

a dlaczego jak galeria to bez komentarzy? już któraś osoba tak mówi...Czy to jakaś ogólna zasada odnośnie galerii? Mi się wydaje że to właściwe miejsce żeby i opisać z jakiej okazji coś powstało i z czego i zapytać autora o co się tam chce....w kwestii prac jego oczywiście

"tylko nie kazcie zaklada 1 watku do wszystkich prac jednej wizazanki, bo nie wiem komu by sie chcialo czekac na otwarcie watku gdzie bedzie ok 20 stron" -tak może być??? że będzie 20 stron? no, fakt, nie przyszło mi do głowy, że ludzie korzystają też z powolnych komputerów i powolnych łącz... hmmmm


aaale, podłączanie się do wspólnego wątku dałoby jeszcze dłuższe wątki niż te jednoosobowe... może jeśli ktoś już tyle naplodzi to wtedy otworzy kolejny wątek. Tak sztywno tego nie traktujmy, każdy ma rozsądek i jeśłi zobaczy że zrobi się zbyt długi to wtedy otworzy nowy. ale nie co dwa tygodnie nowe prace
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 21:31   #60
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: "sprawy techniczne" - zajrzyj koniecznie :)

Cytat:
Napisane przez aga21087
Popieram dziewczyny które dodaja jakies kolczyki mogły by skorzystac z wyszukiwarki znales podobny watek i sie podlaczyc a nie tak kazda swój watek tworzy pozdrawiam
oj... ja się z Toba nie zgodzę. gdyby tak było to na wizażu byłby jeden wątek pt. 'kolczyki' i spróbuj ocenić, a tym bardziej znaleźć oceny interesujących Cię egzemplarzy
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.