❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-15, 20:45   #481
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Jestem jestem ostatnio dużo pracy sobie zadaje. Ogórki na zimę przed porodem chciałam zrobić. Pomrozić owoce. Pogotowac obiadki na zapas (i tak z kuchni nie wychodzę jak tż Grześkiem się zajmuje)

Poza tym z Grześkiem codziennie coś - a to zakupy, spacery, zabawa - I rąk jakoś czas leci.

Co do ruchów - może nie ja powinnam Cię uspokajać (bo generalnie jestem z tych bardziej panikujacych) ale na tym etapie tobie dni bez ruchów się mogą zdarzyć i to zupełnie normalne - dzidziole mają duuużo miejsca jeszcze

No a ja - czekam z utęsknieniem na wizytę w czwartek. Ustalimy wtedy konkretny dzień cc. Ja już chce mieć Igora po drugiej stronie brzucha

DAISY, OLILINA gratulacje za postępy U nas nocnik jest dalej na nie....

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
DIABLICA podziwiam, że tyle ogarniasz, chociaż pamiętam, że ja na końcówce z L. też miałam tyle siły, że robiłam co tylko mogłam, żeby wszystko błyszczało 😂 a na tą chwilę to jakaś abstrakcja dla mnie, nie mam na nic siły.
Dzięki za pocieszenie, chyba sama sobie ta panikę nakręcam.
Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Daisy wow! Super! Gratulacje! widzisz jakiego masz fajnego czorta, chociaz pieluchy zrzuca na czas u nas dalej zero progresu, nie wiem w ogole nie widze tego bo on tak duzo sika ze chyba nie wyjde z nim na dluzej niz 15min bez pieluchy.

Olilina piona, mi juz mijaly wszystkie objawy, a tu nagle znowu to samo od 13-14 niedobrze mi, nie wymiotuje ale jestem jak z d.upy. a dzis to nawet obiadu nie bylam w stanie zjesc, jak czuje zapachy to mnie odrzuca. Wczoraj jadlam i cofalo mnie bleh.
Lila sama zdejmuje pampersa?
Co do ruchów to chyba normalne że teraz sa jeszcze takie przestoje w ruchach. Tez tak mialam, tym bardziej ze koles malo ruchliwy byl ogolnie.

Diablica nie moge uwierzyc ze to juz, dopiero co sie chwalilas testem...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

W ogole kupilam siostrzenicy ostatnio w ciucholandzie dwie sliczne różowe maskotki, a kolesiowi tak sie spodobaly że ciagle z nimi łazi, spi i nie chcial dac wyprac nawet😒

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Novakia jedyna rzecz jaka względnie pomaga mi na mdłości, to czarna herbata z miodem i cytryną :/
L. ostatnio ma fazę na ubieranie i rozbieranie, potrafi cały dzień chodzić i się rozbierać po to, żeby za chwilę się ubrać.
Jak ma za mokrego pampersa, to go zdejmuje, idzie wyrzucić i przychodzi, żeby jej założyć nowego 😂
Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Ja melduje, że moje dziecko również odpieluchowane dziś dokupilam mu majteczek. Ile par potrzeba w sumie?

Ukrajinka możesz na niej spać i nosić Dominica np.
BRAWA dla Gniewka ☺
Ja już widzę gotowość do odpieluchowania, ale jedziemy za niedługo na urlop, dlatego zaczniemy na dobre w sierpniu
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 21:37   #482
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
a ja muszę się pochwalić 😊 od 3 dni śmigamy tylko w majtusiach, pieluszki są passe 😉 nawet w nocy mnie dziś obudziła na siku 😉 noi kupki w końcu też lądują do nocnika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale super! u nas nocnik chyba będzie na topie do 18stki.
Wczoraj siedziała i siedziała, ja rozmawiałam z kuzynką przez telefon, młoda potem wstała i sobie chodziła po salonie. Jak skończyłam rozmowę, wstałam, patrzę a tu klocek na podłodze potem przyszła do mnie i zaciskała nogi, posadziłam ją na nocnik no to się zsikała ale co z tego, jak to takie przymuszanie sama z siebie nie siądzie ani nie zawoła. tzn woła, ale jak już po fakcie, narobione do pampersa

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
LELOWA my mamy nebulizator Medel, ale raczej bym nie poleciła.
Pewnie wybrałabym taki jak ma Daisy, gdybym miała kupować jeszcze raz.

DIABLICA o jesteś tak mało się ostatnio udzielasz, że zastanawiałam się czy już nie godzisz

L. wczoraj się rozebrała, wyrzuciła jak zwykle pampersa do kosza na śmieci i za chwilę mnie woła. Myślałam, że zrobiła siku na nocnik, a ona zrobiła kupę do nocnika ☺ pierwszy raz od kilku miesięcy i to sama

Ja zaczęłam dziś 15 tydzień, a wymioty zamiast mniejsze, to większe

Poza tym chwaliłam się, że czuję ruchy, a od wczoraj nie czuję żadnych ruchów i już jestem cała zestresowana 😓
spokojnie spokojnie! może ma senny dzień, u nas dziś taka pogoda że nic dziwnego, staremu się życ odechciewa :P
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 22:03   #483
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Cytat:
Napisane przez ukrajinka Pokaż wiadomość
Lelowa ja mam z apteki gemini Diagnostic Econstellation plus, tak samo jak dziewczyny nie wiem czy jest cichy czy nie bo nie mam porownania do innych. W nim rowniez jest maseczka dla dzieci jak i doroslych.
Ale dzis dzien w biegu mam. W nexcie byly wyprzedaze wiec super obkupilam Dominika, Sebek poki co nic nie potrzebuje. Sobie chcialam kupic jakies spodnie, ale nie mialam okazji przymierzyc wiec nic nie wybralam.

Kurcze kupilam Sebkowki (to nie prawda, ze nic nie potrzebuje hihi, on potrzebuje chust bo wozka dalej nie cierpi) chuste kolkowa, zakardowa nowa no i cholera ciezko sie dociaga. Acapella masz jakies swoje szczegolne pomysly na lamanie? troche na necie czytalam i poki co praktykuje siadanie na niej. A poza tym to orientujesz sie czy mozna w autobusie miec dziecko w chuscie?
wow next!!! kocham te ciuchy... ciekawe czy na necie też mają wyprzedaże, muszę koniecznie sprawdzić 😁
Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
LELOWA my mamy nebulizator Medel, ale raczej bym nie poleciła.
Pewnie wybrałabym taki jak ma Daisy, gdybym miała kupować jeszcze raz.

DIABLICA o jesteś tak mało się ostatnio udzielasz, że zastanawiałam się czy już nie godzisz

L. wczoraj się rozebrała, wyrzuciła jak zwykle pampersa do kosza na śmieci i za chwilę mnie woła. Myślałam, że zrobiła siku na nocnik, a ona zrobiła kupę do nocnika ☺ pierwszy raz od kilku miesięcy i to sama

Ja zaczęłam dziś 15 tydzień, a wymioty zamiast mniejsze, to większe

Poza tym chwaliłam się, że czuję ruchy, a od wczoraj nie czuję żadnych ruchów i już jestem cała zestresowana 😓
eee to moja sama majtów nie zrzuci 😂 jak tak reaguje na mokrą pielusię to zakładaj majtki, może szybciej pójdzie 😊

z ruchami nie panikuj, jeszcze niedawno mialam to samo, też się mężowi żaliłam, a one tak jak Diablica pisze malutkie na razie są, więc jeszcze masz czas na regularne ruchy 😚
Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Jestem jestem ostatnio dużo pracy sobie zadaje. Ogórki na zimę przed porodem chciałam zrobić. Pomrozić owoce. Pogotowac obiadki na zapas (i tak z kuchni nie wychodzę jak tż Grześkiem się zajmuje)

Poza tym z Grześkiem codziennie coś - a to zakupy, spacery, zabawa - I rąk jakoś czas leci.

Co do ruchów - może nie ja powinnam Cię uspokajać (bo generalnie jestem z tych bardziej panikujacych) ale na tym etapie tobie dni bez ruchów się mogą zdarzyć i to zupełnie normalne - dzidziole mają duuużo miejsca jeszcze

No a ja - czekam z utęsknieniem na wizytę w czwartek. Ustalimy wtedy konkretny dzień cc. Ja już chce mieć Igora po drugiej stronie brzucha

DAISY, OLILINA gratulacje za postępy U nas nocnik jest dalej na nie....

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
no szalona!!! ja w tym roku tylko soki robię i nic więcej 😉 żadnych dżemów, sałatek ogorków, nie mam na to siły... tym bardziej podziwiam, że w 9 m-cu takie kuchenne rewolucje robisz 😉
Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Daisy woow super jak tego dokonalyscie?u nas nadal nocnik jest bee,coraz rzadziej juz siku robi a kupe to juz wogole,szkoda gadac:-\

Diablica to juz lada moment i bedziesz miala irka przy sobienie narzucaj moze sobie tyle obowiazkow na koncowce,doskonale rozumiem jak czas szybko przy dziecku ucieka,ja sama sie ogarnac nie moge z mala

Lelowa nie pomoge niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj długo nam zeszło... najpierw musiałam jej przypominać i często było tak, że na nocnik nie siadła albo nic nie zrobila a za 10 minut zasikana 😠 później już w miarę siadała sle kupa w majty to był must have 😠😠😠 aż w końcu po jakimś miesiàcu batalii zaczęła wołać "ciiii" 😍😍😍 już miałam rezygnować, bo wydawało mi się, że jest niegotowa, ale koleżanka mnie zmotywowała, że jak teraz tego nie dokonamy to przy bliźniakach tym bardziej nie będę miała cierpliwości i czasu. jak już w miarę zaczèła czaić, że trzeba wolać to ją za każdym razem chwaliłam pod niebiosa, dzwoniliśmy do taty, babci i oni też jej gratulowali. a za pierwszą kupkę w nocniku zrobilam jej dzień nagród. pojechałyśmy do babci, dziadzia, na kulki i wypasiony plac zabaw i cały czas jej powtarzałam, że to za to, że ładnie woła ciii na siku i kupkę- to jà chyba ostatecznie zmotywowalo 😀
Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Ja melduje, że moje dziecko również odpieluchowane dziś dokupilam mu majteczek. Ile par potrzeba w sumie?

Ukrajinka możesz na niej spać i nosić Dominica np.
super, gratuluję!!! mi na początku szło ok.15 dziennie, musiał dokupić też getrow, bo ciàgle przesiurane byly...

Olilina, Novakia wspołczuję tych mdlości, oby Wam szybko przeszło 😚😚😚

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ale super! u nas nocnik chyba będzie na topie do 18stki.
Wczoraj siedziała i siedziała, ja rozmawiałam z kuzynką przez telefon, młoda potem wstała i sobie chodziła po salonie. Jak skończyłam rozmowę, wstałam, patrzę a tu klocek na podłodze potem przyszła do mnie i zaciskała nogi, posadziłam ją na nocnik no to się zsikała ale co z tego, jak to takie przymuszanie sama z siebie nie siądzie ani nie zawoła. tzn woła, ale jak już po fakcie, narobione do pampersa



spokojnie spokojnie! może ma senny dzień, u nas dziś taka pogoda że nic dziwnego, staremu się życ odechciewa :P
to i mnie było identycznie przez jakieś 3tyg 😠 ale jednak warto bylo nie popuścić... tylko tak jak piszę, ja miałam nóż na gardle 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 22:17   #484
acapella
Zadomowienie
 
Avatar acapella
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 049
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

To musze jednak poszukać jakiejś większej promocji
Ja nie miałam jakoś ciśnienie na to, chciałam się na spokojnie zająć tematem jak juz pójdę na l4, ale Gniewko z dnia na dzień odmówił zakładania pieluch, krzyczał przy tym a jak mu założyłam juz siłą praktycznie to zdejmowal. Wiec powiedziałam mu: ok, ale musisz w takim razie wołać jak chcesz siusiu albo kupkę. I ku mojemu zdziwieniu w 95% przypadkach mówił siusiu/kupka po czym robił to ot tak na nocnik... także no samo dziecko zadecydowało na krótkie spacery ryzykowałam i było ok, na dłuższych pozniej tez póki co wpadki nie było. W nocy i na drzemce tez śpi bez pieluchy, już jakiś czas temu zauważyłam że rano no i po drzemce i tak ma sucho
acapella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-16, 08:07   #485
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
To musze jednak poszukać jakiejś większej promocji
Ja nie miałam jakoś ciśnienie na to, chciałam się na spokojnie zająć tematem jak juz pójdę na l4, ale Gniewko z dnia na dzień odmówił zakładania pieluch, krzyczał przy tym a jak mu założyłam juz siłą praktycznie to zdejmowal. Wiec powiedziałam mu: ok, ale musisz w takim razie wołać jak chcesz siusiu albo kupkę. I ku mojemu zdziwieniu w 95% przypadkach mówił siusiu/kupka po czym robił to ot tak na nocnik... także no samo dziecko zadecydowało na krótkie spacery ryzykowałam i było ok, na dłuższych pozniej tez póki co wpadki nie było. W nocy i na drzemce tez śpi bez pieluchy, już jakiś czas temu zauważyłam że rano no i po drzemce i tak ma sucho
no to fajnie, że tak sam wyszedł z inicjatywą 😊 ja kupowałam majtusie na targu, u obcokrajowców-wychodziły najtaniej, ale teraz w zasadzie idą już jedne na dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-16, 08:08   #486
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Daisy, Acapella gratulacje odpieluchowania. U nas jeszcze trochę do tego, ale jak posadzę go na nocnik w odpowiedniej porze to zrobi siku albo kupę. Rano też z kupą czeka na kibelek, ale siku nie zawsze wytrzyma.

W piątek byłam na usg brzucha i u lekarza. Kończę za tydzień opakowanie tabletek i odstawiam, za miesiąc kontrola prób wątrobowych. Wątroba i wszystkie organy w porządku.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-16, 08:11   #487
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość

no szalona!!! ja w tym roku tylko soki robię i nic więcej 😉 żadnych dżemów, sałatek ogorków, nie mam na to siły... tym bardziej podziwiam, że w 9 m-cu takie kuchenne rewolucje robisz 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sama nie wiem skąd ta siła.
W tygodniu mam plan buraczki ogarnąć na barszczyki zimowe i okna umyć (to z pomocą tż'ta)

A w sumie jak nie teraz to kiedy?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-16, 08:31   #488
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Tez mialam taka sile na koncowce, cala zamrazarke zapelnilam nie wspominajac o przetworach
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-16, 10:40   #489
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;75523296]Daisy, Acapella gratulacje odpieluchowania. U nas jeszcze trochę do tego, ale jak posadzę go na nocnik w odpowiedniej porze to zrobi siku albo kupę. Rano też z kupą czeka na kibelek, ale siku nie zawsze wytrzyma.

W piątek byłam na usg brzucha i u lekarza. Kończę za tydzień opakowanie tabletek i odstawiam, za miesiąc kontrola prób wątrobowych. Wątroba i wszystkie organy w porządku.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
miesiàc to nie za szybko??? unormuje siè w takim czasie?
Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Sama nie wiem skąd ta siła.
W tygodniu mam plan buraczki ogarnąć na barszczyki zimowe i okna umyć (to z pomocą tż'ta)

A w sumie jak nie teraz to kiedy?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
ja pierdzielę, nie mam siły i bojè się, że zaszkodzę maluchom. w pierwszej ciąży się tak zarzynałam, dom, sprawy męża i początki budowy-codzienne gotowanie dla robotników. basta-tym razem zamierzam odpocząć 😉 na razie skupiam siè na posegregowaniu ciuszkow i przygotowanie wyprawki 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-16, 10:49   #490
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Daisy pierwszy efekt powinien być widoczny po takim krótkim czasie.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-16, 10:58   #491
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
miesiàc to nie za szybko??? unormuje siè w takim czasie?

ja pierdzielę, nie mam siły i bojè się, że zaszkodzę maluchom. w pierwszej ciąży się tak zarzynałam, dom, sprawy męża i początki budowy-codzienne gotowanie dla robotników. basta-tym razem zamierzam odpocząć 😉 na razie skupiam siè na posegregowaniu ciuszkow i przygotowanie wyprawki 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odpoczywaj
Ja korzystam bo ciąża łaskawa dla mnie jest. W poprzedniej leżałam do góry brzuchem



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-16, 11:06   #492
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Diablica, a mdlosci z Grzesiem i obecnie mialas bo cos nie kojarze?
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-16, 11:23   #493
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Diablica, a mdlosci z Grzesiem i obecnie mialas bo cos nie kojarze?
Żadnych... ani jednego zamulenia. Nie wiem co to ... jeśli chodzi o ciążę. Ale podejrzewam, że to chodzi o poziom progesteronu...u mnie zawsze nie za wysoki. A luteiny nie brałam- tylko duphaston a on słabszy.

Generalnie jedyny dyskomfort to ból pleców i spuchnięte stopy.

Dlatego mogę szaleć... no i wykorzystuje to na maksa w granicach rozsądku tak by Juniorowi nie zaszkodzić

Bo za 2 tygodnie... ahh sama nie mogę się doczekać tego... wiem, że z Młodym i Juniorem nie będzie lekko ale tak bardzo się na to ciesze, ze nie macie pojęcia

Współczuję Wam tych mdłości.... Moja siostra miała niemalże całą ciążę także wiem ile się namęczyła.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-16, 11:45   #494
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Mam znajoma co wymiotowala calutka ciaze, ba! Podczas porodu tez rzygala😒😂

Fajnie Diablica, ciesze sie z Toba jestem tolerancyjna ogolnie i empatyczna, tak mi sie wydaje, ale ze ktos nie chce miec dzieci to nie umiem zrozumiec... Nie wie co traci naprawdę. Dla mnie teraz to najwieksza wartosc w życiu. Powodzenia kochana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-16, 11:51   #495
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;75527176]Daisy pierwszy efekt powinien być widoczny po takim krótkim czasie.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
chyba że tak 😊
Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Odpoczywaj
Ja korzystam bo ciąża łaskawa dla mnie jest. W poprzedniej leżałam do góry brzuchem



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
no to role odwrócone 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 12:05   #496
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Ale cicho
Dziewczyny moze wy mi cos polecicie, mam teraz okropne problemy z cera w ciazy, szukam jakiegos toniku lub plynu micelarnego, mega delikatnego bo czuje sie jak nastolatka z tradzikiem 😒

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 14:42   #497
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Ale cicho
Dziewczyny moze wy mi cos polecicie, mam teraz okropne problemy z cera w ciazy, szukam jakiegos toniku lub plynu micelarnego, mega delikatnego bo czuje sie jak nastolatka z tradzikiem 😒

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no niestety ja nie pomogę, bo chłopaki są dla mnie łaskawi i mam skórę jak pupcia niemowlęcia 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 14:48   #498
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Ugrzęzłam z prasowaniem...

Novakia też nie pomogę... junior mi cery nie popsuł. Generalnie używam preparatów z Ziaji.

Ubrałam na próbę łóżeczko. Kołderka będzie za matę robić... poduszka na później... ale i tak chciałam spróbować

20170717_144157.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 14:58   #499
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Ale cicho
Dziewczyny moze wy mi cos polecicie, mam teraz okropne problemy z cera w ciazy, szukam jakiegos toniku lub plynu micelarnego, mega delikatnego bo czuje sie jak nastolatka z tradzikiem 😒

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NOVAKIA ja mam wieczne problemy z cerą, ale teraz o dziwo trochę się polepszyła.
W każdym razie polecam kosmetyki sylveco - seria Vianek - dla cery suchej i wrażliwej. Ja mam krem nawilżający i płyn micelarny z tej serii i fajnie działają, przede wszystkim nie zapychają.
Ja kupuję głównie w zielarskim, ale pewnie w aptekach też można dostać.
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-17, 14:59   #500
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Daisy
Gratki za odpieluchowanie my mamy przeblyski raz na kilka dni Mloda wola a raz sika w majty... A przy Mlodym samej mi ciezko wiec glownie staramy sie popoludniami i w weekendy.

Kurde ja dzis pierwszy dzien sama a Milenka rano jak zjadla mleko podeszla do mnie zeby ja lrzytulic i boli ja brzuszek mowola caly czas... Na poczatku myslalam, ze udaje ale wisiala tak na mnie godzine. Uspilam ja i nawet jak spala to mowila ze ja boli po jakis 20 minutach spania zwymiotowala i widocznie jej ulzylo bo zaczela sie bawic i zjadla. Dobrze, ze bidulka umoe w miare mowic bo bym nie skapla sie dopuki nie zwymiptpwala a tak to dostala probiotyk i miete. Oby to juz nie wrocilo...

Co do bycia samej z dziecmi to tragedii nie ma czasem ciezko sie rozdwoic :P
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 18:35   #501
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
jestem tolerancyjna ogolnie i empatyczna, tak mi sie wydaje, ale ze ktos nie chce miec dzieci to nie umiem zrozumiec... Nie wie co traci naprawdę.
Wiesz jak to jest, jak się nie ma, to się nie wie jak to jest i nie ma tego poczucia straty
Ja się cieszę że mam dziecko, ale wcale nie uważałam swojego życia za niekompletne przed, kiedy jeszcze nie myślałam w ogóle o dziecku. Nie brakowało mi niczego, nikogo. Gdybym się nie zdecydowała na dziecko, to pewnie dalej bym nie czuła, że mnie coś omija.

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Ale cicho
Dziewczyny moze wy mi cos polecicie, mam teraz okropne problemy z cera w ciazy, szukam jakiegos toniku lub plynu micelarnego, mega delikatnego bo czuje sie jak nastolatka z tradzikiem ��
Na hormonalne to pewnie niewiele poradzisz...ja miałam sajgon z cerą jak odstawiłam tabletki, używałam wtedy zielonej serii Iwostin, ale nie mam pojęcia czy mi pomogła, czy po prostu samo przeszło
Z delikatnych kosmetyków do oczyszczania lubię Białego Jelenia i Cien z Lidla, ale to kwestia skóry i metody prób i błędów. Moim ulubionym micelem jest Garnier różowy, który większość moich koleżanek uczula

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Kurde ja dzis pierwszy dzien sama a Milenka rano jak zjadla mleko podeszla do mnie zeby ja lrzytulic i boli ja brzuszek mowola caly czas... Na poczatku myslalam, ze udaje ale wisiala tak na mnie godzine. Uspilam ja i nawet jak spala to mowila ze ja boli po jakis 20 minutach spania zwymiotowala i widocznie jej ulzylo bo zaczela sie bawic i zjadla. Dobrze, ze bidulka umoe w miare mowic bo bym nie skapla sie dopuki nie zwymiptpwala a tak to dostala probiotyk i miete. Oby to juz nie wrocilo...
Biedna...ale fakt, dobrze że już dzidziole zaczynają się komunikować, łatwiej pomóc w razie czego. U nas z mówieniem wciąż kiepsko, więc miałabym problem.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 19:58   #502
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Dzieki, wlasnie kupilam tonik z cienia i garniera rozowego, zobaczymy. Mowia że pogorszenie cery wskazuje na dziewczynke😛 z kolesiem tak nie mialam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 20:13   #503
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Ja tam miałam super cerę w ciąży
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 21:05   #504
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja tam miałam super cerę w ciąży
😄 wiem wiem, tak sie pocieszam 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 22:41   #505
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Ja na samym początku ciąży miałam trądzik, szok był dla mnie bo czułam się jak w szkole potem przeszło, nie ingerowalam w to jakoś specjalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 07:02   #506
ZieloonaTruskawka
Raczkowanie
 
Avatar ZieloonaTruskawka
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 118
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Ja na samym początku ciąży miałam trądzik, szok był dla mnie bo czułam się jak w szkole potem przeszło, nie ingerowalam w to jakoś specjalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czesc.
Prosze o dopisanie mnie do watku.
Jestem mamą Laury ur.07.11.2015r (56 cm, 3200g; CC).
Mam nadzieje, ze corka pozwoli mi na regularne wypowiedzi
Pozdrawiam wszystkie Mamy!

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
ZieloonaTruskawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 07:29   #507
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Witaj!
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 07:38   #508
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Witaj truskawki dopisze jak będę na laptopie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 07:43   #509
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Hej! Laura piękne imie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 08:09   #510
kot_manipulator
Rozeznanie
 
Avatar kot_manipulator
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 799
Dot.: ❤ Mamy ❤ ostatniego kwartału 2015 cz.IV

Cześć Truskawki! 😊
Zgadzam się z Novakią - Laura śliczne imię 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kot_manipulator jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-12 22:09:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.