Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-11, 16:30   #121
JuditHka
Przyczajenie
 
Avatar JuditHka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z macierzy.
Wiadomości: 8
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

uważam, że b. jasne włosy wyglądają przy bladości o wiele gorzej niż ciemne. sama jestem dość blada i chcę sobie machnąć ciemną czekoladę, nawet mama mnie namawia! poza tym, nie narzekaj, jaka to jesteś zacofana, tylko zrób coś z tym! kup sobie jakąś tematyczną gazetę o modzie, urodzie itp. ja zbieram jedną już od 2004, mam wszystkie numery i jestem bardzo zadowolona, a wszyscy chwalą moje ubrania! wystarczy trochę chęci!
__________________
nie samych zmysłów szukam ukojenia.
ja chcę, by myśl ma omdlała na chwilę,
chcę czuć najwyższą rozkosz - zapomnienia...
JuditHka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 16:46   #122
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Tylko, że takie czytanie modnych babskich gazet przyprawia mnie o kolejną porcję łez...bo wiem, że nigdy nie będę wyglądała tak jak te wszystkie dziewczyny na zdjęciach nawet jeżeli są tylko wymysłem stylistów itp. To nie jest moda ani uroda dnia codziennego. Wybaczcie że zawracałam wam głowę. Szkoda mi poprostu wydawać pieniądze na te wszystkie tępe babskie gazety przeznaczone dla ludzi z wyższych sfer a przynajmniej tych co się na tym znają ja się na tym nie znam i nigdy nie będę. Naprawde szkoda, że żadna z was nie jest z wawy bo by mi się przydała tutaj obecność takiej osoby. Poza tym radziła bym wam obejrzec kilka programów o prawdziwych metamorfozach ubraniem i fryzurą, makijażem. Ja się nie chce zmieniać z na przełomie miesięcy, ale z dnia na dzień. Mam dosyć tego jak to się wszystko wywleka w czasie...a z resztą przepraszam, że się wogóle odezwałam.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 16:53   #123
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Oto jak beznadziejnie wyglądam dziś...mimo iż woczoraj byłam na zakupach i kupiłam sobie pomarańczowy sweterek w serek...zieloną marynareczkę raczej koloru turkusowego...dość intensywnego...z resztą co za różnica.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 16:57   #124
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Zapomniałam dodać zdjęć...oto one... a to, że wybrałam taka grzywkę a nie inną to powiem wam szczerze, że mam to gdzieś dlaczego wybrałam taka grzywkę a nie inną...i z taką czy siaką grzywka nie będzie mi dobrze... więc...po co nad takimi rzeczami dywagować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1625.JPG (90,6 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1624.JPG (64,6 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1626.JPG (91,1 KB, 229 załadowań)
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 17:11   #125
mala_misia
Raczkowanie
 
Avatar mala_misia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław=)
Wiadomości: 486
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Przecztyałam cały Twoj watek. Tez nie jestem idealna i nie do konca wiem co mam ze soba zrobic. NO I CO Z TEGO? Naprawde nie rozumiem dlaczego wsciekasz sie na dziewczyny,ktore zrobily naprawde wszystko zeby Ci pomoc. One naprawde dobrze Ci radza. Nie zgodze sie z tym,ze liczy sie tylko i wylacznie wyglad! Znam dziewczyny wrecz brzydkie i o nieeleganckich kształtach,ktore maja wieksze powodzenie od zgrabnych laseczek. Dlaczego? Bo emanuja cieplem i umiechem. Troszke wiecej usmiech!!
__________________
"Uprzejmość męska: najwytworniejsza forma fałszu."
Julian Tuwim
mala_misia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 17:17   #126
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

mala_misia ma racje. Twoj ostani post przypomina mi Klapouchego z bajki Kubusia Puchatka... pesymism i smutek na peweno nie doda Ci urody.
Wiec tez mowie : wiecej radosci !!!
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 17:21   #127
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Wiesz jakie to uczucie kiedy jest się miłym i uprzejmym, pełnym ciepła całe zycie i całe zycie za tą cechę ktoś ci sprzedaje solidnego kopa w 4 litery? Czasami człowiek w zyciu ma dosyć uśmiechania się do ludzi, którzy tak naprawdę...mają gdzieś twoje uczucia. Nie mam zamiaru się już komukolwiek poświęcać...chciała bym ale z drugiej strony jak sobie pomyśle o tym, że mój facet po miesiącu powiedział, że się mną znudził i znalazł sobie jakąś super laskę to aż mi się żyć nie chcę. Myślałam, że jak zmienie swój wygląd to może szybko się z tego wyleczę, ale się nie wyleczyłam...nadal jestem niską brzydką dziewczyną, która zawsze będzie w tyle za super laskami i tymi co chociaz mają ciekawe i ciepłe wnętrze. Ja już niczego z tego nie mam...wszystko oddałam innym i zmarnowałam. Chciałam to odzyskać, ale nic już nie uzdrowi tego co zdziałał czas. Rany moga się zaleczyć ale nigdy nie zostaną wyleczone i chociaż pozostają blizny zaleczone to mogą się nadal otworzyć...coż...taki już poprostu jest mój los. Nie widzę powodu by się wogóle uśmiechać po tym wszystkim. A wy byście się uśmiechały...po tym jak ktoś z was poprostu zakpił i wymienił na lepszy nowszy model...laski z nogami do szyi...blond włosami... jest mi poprostu przykro.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-11, 17:30   #128
mala_misia
Raczkowanie
 
Avatar mala_misia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław=)
Wiadomości: 486
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

KOBIETO!! Prosze Cie!! Błagam!! Czy Ty w ostatnich dniach poklocilas sie z kims? Czy przezylas jakies niepowodzenie? Zaufaj mi!! Samym biadoleniem niczego nie osiagniesz? Chiałabys miec przyjaciolke,ktora non stop gada o tym jaka jest beznadziejna,jaka brzydka? Nie mozna przez cale zycie uzalac sie nad soba! To nic nie daje,a wrecz szkodzi. Masz wiecej zalet od glupiutkiej blondyny robiacej sie na Dode! Jestes zgrabna! Co z tego,ze niska?! Duzo facetow lubi filigranowe dziewczyny-ale przede wszystkim dziewczyny czarujace i rozdajace swoj usmiech! Masz sliczny usmiech i slicznie wygladasz jak sie usmiechgasz. Naprawde...
__________________
"Uprzejmość męska: najwytworniejsza forma fałszu."
Julian Tuwim
mala_misia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 17:39   #129
JuditHka
Przyczajenie
 
Avatar JuditHka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z macierzy.
Wiadomości: 8
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

w dalszym ciagu uwazam, ze grzywka bylaby wskazana. fryzurka, ktora masz teraz jest bardzo ladna, ale niestety do ciebie nie pasuje... zamiast ukrywac wysokie czolo i pociagla twarz - eksponuje ja. no to pokaz te nowe fatalaszki! zobaczymy, jakie robisz postepy. uszy do gory! coraz blizej wiosny, wiec nie mozesz byc smutna!!! mam racje, dziewczyny?
__________________
nie samych zmysłów szukam ukojenia.
ja chcę, by myśl ma omdlała na chwilę,
chcę czuć najwyższą rozkosz - zapomnienia...
JuditHka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 17:44   #130
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Nie znasz mnie i nic o mnie nie wiesz. Nie użalam się nad sobą przez całe życie. Przez ostatnich kilkanaście lat swojego zycia wszystko to dusiłam w sobie...każdego dnia zyłam nadzieją, że któregoś dnia będzie lepiej...całe życie żyłam nadzieją że kiedyś ludzie przestaną się ze mnie nabijać, przestaną mnie wyszydzać...najgorsze w tym wszystkim jest to, że to wszystko w sobie dusiłam bo nie mogłam teg nikomu powiedzieć...nikomu zaufanemu...a moją matka to nie obchodziło...w każdym bądź razie...co ty możesz o mnie wiedzieć. Możesz mówić, że wiesz co czuję ale tak naprawdę nie wiesz. Bo każdy człowiek jest inny.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 17:53   #131
JuditHka
Przyczajenie
 
Avatar JuditHka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z macierzy.
Wiadomości: 8
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

wyobraz sobie, ze nie ty jedna przechodzilas przez cos takiego! ja rowniez mialam kiedys problemy z rowiesnikami. czulam sie niekochana, niepotrzebna, brzydka itd. chcialam zniknac, umrzec, cokolwiek. czyli cos podobnego do ciebie. z ta mala roznica,ze ja mialam wtedy jakies 15 lat, a ty praktycznie jestes juz kobieta. nikt mi nie pomogl. sama wydostalam sie z dolka. stwierdzilam, ze ludzie beda ze mna robic to, na co sama im pozwole. bo taka jest prawda! wystarczy odrobina pewnosci siebie, usmiechu, a mozna wiele osiagnac! za tak niska cene. moze chcialabys porozmawiac poza forum? czasami takie rozmowy sie przydaja...
__________________
nie samych zmysłów szukam ukojenia.
ja chcę, by myśl ma omdlała na chwilę,
chcę czuć najwyższą rozkosz - zapomnienia...
JuditHka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-11, 18:01   #132
mala_misia
Raczkowanie
 
Avatar mala_misia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław=)
Wiadomości: 486
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Judi,dokładnie!! Wyznacz ludziom konkretnie granice! Powiedz na co sobie pozwalasz a na co nie! Prosze... nie naskakuj na nikogo,bo tym napewno sobie sympatii nie zyskasz. Jezeli zachowujesz sie tak w stosunku do innych ludzi to niezbyt pozytywnie. Zastanow sie,czy w swoim zachowaniu nie prowokujesz zachowania inych wobec Ciebie-tak jak to opisujesz.
__________________
"Uprzejmość męska: najwytworniejsza forma fałszu."
Julian Tuwim
mala_misia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 18:13   #133
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

czyli jak że prowokuję, że ludzie mnie wykorzystują ??? Sorry ale to naprawdę jest coś o czym nie da się tak poprostu rozmawiać. podizeliłam się tylko generalnymi przemysleniami, ale tak naprawdę to nikt nie będzie wiedział co przechodziłam i przechodzę bo ten koszmar trwa odkąd skończyłam 8 lat i ilekroć mi się wydaje, że demony przeszłości już mnie nie zaskoczą że mnie nigdy nie znajdą tak się akurat składa, że zawsze znajda droga by mnie złapać...
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 18:20   #134
mala_misia
Raczkowanie
 
Avatar mala_misia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław=)
Wiadomości: 486
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

A moze sama(swoim mysleniem,ze zawsze bedzie zle i przeciez nigdy Ci sie nie uda) prowokujesz swoj los?
__________________
"Uprzejmość męska: najwytworniejsza forma fałszu."
Julian Tuwim
mala_misia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 18:43   #135
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

myśl co chcesz...ale pewne rzeczy nie dzieją się bo ja tego chcę...jak uda ci się wyplenić z tego świata kłamstwo, dwulicowość, zawiść, nienawiść, zazdrość i wszystkie inne cechy które sprawiają, że ludzie siebie nawzajem wykorzystują i krzywdzą to będziesz pierwszą osoba na tym świecie, której uwierze, że potrafi zmieniac świat.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 18:45   #136
ahcuna
Raczkowanie
 
Avatar ahcuna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 126
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Hmm wiesz co, po pierwsze przestań się nad sobą użalać!! Zmień wygląd dla siebie nie dla ludzi !!! Nigdy nie pozwól na to żebyś zmieniała swój wizerunek dla inncyh bo to cię zgubi, ważne żebys ty się czuła ze swoim wyglądem dobrze!!! a po zdjęciach powiem jedno zrobiłaś mega postęp looknij na pierwsze zdjęcie które dodałas na 1 stronie a na to co dodałas po zmianie fryz, przecież to kolosalna różnica. Po drugie nie szukaj na siłe przyjaciół oni sami cię znajdą, a że cię wykozystują to dlatego że byłas za dobra, miej swoje zdanie gdy widzisz że się z ciebie nabijaja uśmiechnij się ironiczniej podnieś głowe i powiedz że "jesteś żałosny/a" ważne jest to jakie ty masz o sobie zdanie. Może jest w twoim otoczeniu jakas dziewczyna także odepchnięta od grupy umów się z nią na kawe zaproponuj gdzieś wyjście. ZRÓB PIERWSZY KROK. A co do wyglądu sądze że ciuchy które kupiłas będą ci pasować bo móiłaś że są w ciepłych kolorach a takie ci pasują!! no i będe sie powtarzać uśmiech!!! jak będziesz cały czas smutna i obrażona na cały świat to nikt nie wyciągnie do ciebie ręki.. bo się będzie bał. Pewności siebie!!! pokaż ciuchy które kupiłas )

A i jeszcze jedno, że niby faceci wolą puste lale sorry ale są różni faceci a większośc jednak woli jak dziewczyna potrafi się wypowiedzieć i ma zdanie na każdy temat. A ci co patrzą tylko na piękne lale z mózgeim jak lodowisko hehe nie są warci uwagi bo sami są bardziej puści od swoich panienek i to dranie, na takich szkoda uwagi :PP
ahcuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 18:48   #137
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Wiesz co.... Jak zaczęłam czytać ten wątek, to wydał mi się bardzo sympatyczny i cieszyłam się, że dziewczyny fajnymi pomysłami pomogą szarej myszy zamienić się w kobietę. Nawet sama chciałam coś od siebie dodać, choć się na metamorfozach nie udzielałam nigdy. Ale moja przyjaciółka ma tak wysokie czoło jak Ty, więc wiem w czym jej ładnie. Ale teraz to boję się cokolwiek napisać, żebyś mnie nie zbluzgała Nikt tutaj Ci nie da gotowej recepty na wszystko, tylko trochę inspiracji, fajnych pomysłów, z których sama musisz coś wybrać. Postaraj się też trochę, połaź po sklepach i poprzymierzaj ciuchy, zobacz w czym jak wyglądasz. I przestań się nad sobą użalać. Ile Ty masz lat dziewczyno żeby zachowywać się jak zdołowana nastolatka?? Chyba przydałoby się, żeby ktoś Cię przywołał do porządku. Każdy ma gorsze i lepsze dni. I nikt nie dostaje niczego bez pracy nad sobą. Więc przestań przelewać swoje żale na wizażanki, a zamiast tego poszukaj np. w sieci jakichś ciuchów, które Ci się podobają, a my spróbujemy podpowiedzieć co jest dla Ciebie dobre a co nie. I powtórzę po raz 1000- uśmiech!! Wierz mi uśmiech i dystans do siebie potrafią zdziałać cuda Powodzenia w metamorfozie
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 19:11   #138
mala_misia
Raczkowanie
 
Avatar mala_misia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław=)
Wiadomości: 486
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Wiem jedno... Usmiech czyni cuda. Sprobuj spojrzec w lustro usmiechnac sie do siebie i powiedziec: "Mam ładną fryzure,fajny kolor wlosow,mam zgrabne nogi,jestem filigranowa-ZACZYNAM SIE SOBIE PODOBAC"
Kiedy juz przestaniesz sie dasac na caly swiat i miec do wszystkich pretensje, bedziesz dumna z tego kim jestes i co soba reprezentujesz to zaczniesz rozdawac usmiechy innym.
BĄDŹ DUMNA Z TEGO KIM JESTEŚ I JAKIE MASZ PODEJŚCIE DO ŻYCIA,ze jestes inteligentna i wiesz czego chcesz od życia,bo taka jest prawda,hm?

Powiem Ci jeszcze jedno-na doła najlepsze są zwierzęta-one nigdy Cie nie zdradzą,nie będą wobec Ciebie fałszywe i bedą kochać Cię za to,że Ty je kochasz. Może kupisz sobie jakieś małe żywe stworzonko... Chyba,że już takie masz??
__________________
"Uprzejmość męska: najwytworniejsza forma fałszu."
Julian Tuwim
mala_misia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 19:57   #139
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

no dobra to wtrące swoje trzy grosze!
ja mam bladą cere!!!!!
w blądzie wyglądałam masakrycznie źle!!!!!!!!!!
mam teraz popielaty brąz, jasny miał być ale wyszedł ciemny
zajżyj sobie w moją metamorfoze(jeszcze wprawdzie nieskączona...)....
w takim kolorze jak mam ja myśle że i ty byś dobrze wyglądała...
no i koniecznie zrób grzywke!!!!! masz wielkie czoło i grzywka to złagodzi....
jesteś śliczną kobitą... ale zamiast marudzić i narzekać bierz się do roboty ;p
pozdro
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-11, 19:57   #140
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Mam zwierzeta dla których robię więcej niz dla jakiegokolwiek człowieka na tym świecie. Dwa koty z którymi biegam do lekarza, gdyby nie moje interwencje i wiedza z zakresu medycyny to pewnie już dawno by poumierały, a jednak nadal zyją bo walcze o nie...i nieraz sprzeczałam się z weterynarzami odnośnie tego co dla moich zwierzaczków jest najlepsze. Najmłodsza kocieca ma tylko jedno oko, ale żyje z nim i generalnie żyje. Traktuje mnie jak swoja mamę, bo jej prawdziwa ją porzuciła. Druga kociac Zosia...nestorka rodziny...kochane stworzenie tez z nia ostatnio latałam do lekarza który robił zastrzyki badał krew a ja dzielnie wpuszczałam kociecy krople do oka bo miała poważne zapalenie na skutek urazu i to spowodowało reakcję łancuchową przez którą utraciła sporo na wadze i miała brzydkie futerko. Teraz odzyskała apetyt, nabrała ciałka, ma ładne futerko i mruszy jak nigdy w zyciu. No i ejst jeszcze moja kochana sunia rasy Beagle Dee Dee, która nawet jak coś powaznego przeskrobie wie jak sie wkraść w ludzkie łaski. Czuję, że jest ze mną co raz lepiej...raz na jakiś czas mam tzw. dni zwątpienia. Wczoraj byłam na zakupach. w Załączniku sa zdjęcia rzeczy które kupiłam...sweterek i marynarka bo zdjęcia bokserek damskich i skarpet nie będę zamieszczała :-P No i załączam zdjęcie mojej kochanej perełki Dee Dee. Jak ją zobaczycie to zrozumiecie dlaczego jej wiele rzeczy uchodzi płazem Ostatnie zdjęcie to zdjęcie mojego byłego, którzy rzucił mnie dla jakieś starszej laski z V roku farmacji na AM.
Czekam na wasze komentarze.

p.s. mam następujące pytanie a raczej prośbe czy możecie mi podac nazwy kilku sklepów gdzie mozna kupic jeansy. Wiecie raczej się nie zdecyduję na rurki bo to są spodnie które dobrze pasuja do kozaków a ja takowych nie mam...a nie chce robić zakupów butów na krótki okres czasu przed zakończeniem zimy oki doki ???
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg leniuszek1.jpg (64,9 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marynarka.jpg (71,7 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sweterek.jpg (85,9 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Damian6.jpg (52,9 KB, 212 załadowań)
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 20:03   #141
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Yyy no ale po co wklejasz zdjęcia byłego? Trochę to dzwine... A ile możesz na dżinsy przeznaczyć?
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 20:04   #142
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

e laska... rurki pasują do wszystkich butów!
najlepiej do opcasów...
kozaki mogą być i zimowe i letnie i jesienne i wiosenne
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 20:19   #143
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Zdjęcie mojego byłego wrzuciłam tak na przestrogi...jeżeli kiedykolwiek przypadkiem gdziekolwiek zobaczycie tego fagasa to dajcie mu solidnie po paszczy odemnie bo jak ja go ździelę to go nawet w kostnicy nie poskładają. Poza tym chciała żebyście zobaczyły jak wygląga fagas numer 1 na mojej czarnej liście.
Co do kasy na spodnie to fundusz powinien sie zamknąć w obrębie 150zł zirca about. Co do kozaków to naprawdę nie chcę robić zakupu butów na teraz....zimowych bo nie wiem jak u was ale u mnie w Wawie jest ziemno jak jasny gwint i kupowanie butów pod ciuchy nie pod pogodę to trochę kiepski pomysł chyba, że macie jakiś cynk odnośnie w miare tanich ładnych, prostych kozaków a nie jakich...wydziwionych z futrzakamia itp.
Pozdrawiam a właśnie jak się podobał sweterek i marynareczka bo nie zauważyłam żadnych komentarzy
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 20:22   #144
ania-160
Raczkowanie
 
Avatar ania-160
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

nazwy sklepów w których możesz kupić jeansy: Americanos, Wrangler, Big Star, Reporter, Lee, Cubus, Cropp, Diverse, House, New Yorker, Top Secret, Tally-Weijl, Troll...., to tylko niektóre nazwy, sklepów takich jest masa, tam na pewno znajdziesz jakieś fajne spodnie
ania-160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 20:31   #145
ahcuna
Raczkowanie
 
Avatar ahcuna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 126
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Przecudny ten sweterek )) na 100% w nim ci będzie ładnie a do marynary noś np dzinsy i jakas bluzkę z czarnym, (jasno, ciemno) zielonym lub ziemistym jednolitym kolorze żebyś nie wyglądała jak tęcza swoją droga też bardzo ładna. A co do rurek hmm jak uważasz. ja np nie mam bo mam duże stopy i to mój ogromniasty kompleks z którym nic niestety nie zrobie a rury pasuja do kozaków balerinek i takich płasciutkich adidasków i do obcasów też ale ty jestes sportowa dziewczyna więc pewnie obcasy odpadaja Hmm myślę że kup spodnie w jasnym kolorze i np nie takie totalne rurki i tez nie za szerokie takie pośrednie, chyba są takie nie wiem dano spodni nie kupowałam. Głowa do góry, a o byłym zapomnij!!!
ahcuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 20:55   #146
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

No własnie mi chodziło o coś takiego pośredniego pomiędzy rurkami i dzwonami bo ja mam buty na obcasie...mam ich trochę...ale mam też trochę sportowych...nie chce takich całkowitych rurek bo np. w lecie czy na wiosnę do lżejszych butów ich nie będe mogła nosić bo będe wyglądała komicznie...a i jeszcze jedno pytanko w którym sklepie najbardziej by się opłacało kupić dżinsy???
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 21:07   #147
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

wiesz co..moze nie powinnam sie wtracac do tego watku, bo nie mam nic nowego do dodania oprócz tego co doradziłay Ci dziewczyny<w kwestii wygladu> ale moge miec dla Ciebie jedna bezcenna rade...nie uzalaj sie tak nad soba.... bo z tego nic dobrego nie wyjdzie..wszystkie wiemy ze swiat jest zły ale jesli bedziesz obwianiac wszystkich i wszytsko nic to nie pomoze..a.i docen zaangazowanie dziewczyn..pozdrawiam
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 21:08   #148
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

zagubiona duszyczko na tym zdjęciu bardzo podobają mi sie twoje włosy : http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...7&d=1171212956 układałas je wtedy? widac, że zdrowe.. ja o takich marze nie wiem czemu denerwujesz się na dziewczyny, które Ci pomagają. Trudno sie dziwic, że kazdy co innegoi doradza, bo kazdy ma inny gust. Niestety zmianą wyglądu nie zmienisz wnętrza, możesz nabrac jedynie pewności siebie, ale pamiętaj, że bycie szarą myszką przejawia się głównie w podejściu do zycia a nie w tym, jak wyglądasz i jaka masz fryzurę. ja tez cale dotychczasowe zycie poszukuje swojego wizerunku. co jakis czas ucze sui eczegos nowego - na błędach. nie oczekuj, że dziewczyny uzdrowią cię - po prostu próbuj. ja bym Ci doradzała grzywkę bo czoło masz duże i wysokie. zmiana fryzury wiele da, ale przygotuj sie na to, ze jesli chcesz ladnie wygladac, musisz sobie te wlosy układać. mnie tez wkurza wiatr, którypsuje fryz, dlatego na codzien jakos upinam włoski - kucyk wbrew pozorom też może byc ciekawy. masz podłóżna twarz, a twoje prose włosy jeszcze bardziej ja wydłuzają. myslę, że pasować Ci bedzie półokragła grzywka, która troszke poszerzy twarz, wyrówna jej proporcje. delikatny makijaz też wskazany. mam nadzieje, ze odrobine pomoglam.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 21:09   #149
mala_misia
Raczkowanie
 
Avatar mala_misia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław=)
Wiadomości: 486
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Twoje ostatnie posty bardzo mi sie podobaly!! Widać troche wiary w siebie!! Ten fagas to zeczywiscie jakas zdechla szuja. Nie przejmuj sie nim! Tego kwiata jest pol swiata jak to mawia moja mama
ZAKUPY ŚLICZNE!! Pieska również. Ucałuj ją w sam środek zimnego noska. Kotki też przytul ode mnie cieplutko i zycz im duzo zdrowka!
__________________
"Uprzejmość męska: najwytworniejsza forma fałszu."
Julian Tuwim
mala_misia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 22:14   #150
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Co do fryzury to zgadzam się z dziewczynami: grzywka i jakiś ładny brąz. Oto konkrety
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (74,8 KB, 224 załadowań)
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.