Problem z LIBIDO.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-15, 20:47   #1
justix1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4

Problem z LIBIDO..


Od jakiegoś czasu moje libido dosięgneło dna.. co przypuszczam, jest "zasługą" hormonalnej antykoncepcji.. Nigdy nie miałam z tym problemu, zawsze miałam ochotę na zabawe z moim chłopakiem ale od jakiegos czasu sex mógłby dla mnie nie istnieć.. Mam 21 lat i naprawde ta,ki stan doprowadza mnie już do szału..

Postanowiłam zmienic tabletki, i tak z yasminelle przeskoczyłam na marvelon.. ale nadal nie widzę poprawy..

Ehh.. Czy jakbym odłożyła całkowicie tabletki to moje libido wróci to formy? Będzie tak jak przed tym jak zaczęłam brac tabletki?
justix1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 00:11   #2
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Problem z LIBIDO..

Trudno powiedzieć, czy wróci. Powiem Ci, że ja zauważyłam duże zmiany w libido nawet po braku 7-dniowej przerwy między opakowaniami, po prostu przez tydzień zero ochoty na sex.
Winne są prawdopodobnie źle dobrane tabletki. Jeśli z Yasminelle miałaś taki problem, a one mają mało hormonów, to może było to zbyt mało dla Ciebie. Poradź się lekarza, zrób badania na poziom hormonów, a jeśli obecne tabletki są dla Ciebie nieodpowiednie, to nic nie poradzisz, trzeba szukać innych, lepszych.
Z innych metod możesz spróbować... afrodyzjaków Niemedyczne rozwiązanie, ale jeśli blokada wobec seksu tkwi w głowie (dziewczyny często przed braniem tabletek myślą o skutkach ubocznych, także o spadku libido, i mimo woli "programują" się na nie), to małe rzeczy mogą wiele zdziałać.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Afrodyzjak
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.