jeans - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-18, 13:40   #1
MARECKI 85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 63
Thumbs up

jeans


siema, ostatnio widziałem dziewczynę w kurtce z jeansu chyba levisa, niebieskia oraz w jeansach chyba americanosa, postawiony kolniezyk, zapieta na kilka guzików, spodnie przylegajace, proste nogawki, wlozy do ramion, ciemne w kucyk, bity na obcasie - poprostu mniam, pychota, ubralybyscie sie tak ? pytam bo niewiele widze dziewczyn ubierajace sie wlasnie tak, ale nie chodzi tu o to ze jeans tylko o to ze dooobry jeans, taki dopasowany, dobrany z ghustem czesto drogi !!!
__________________
MARECKI 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 13:46   #2
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: jeans

Pewnie mniam pychota bo dziewczyna sama w sobie byla ladna Dla mnie polaczenie dzinsowe spodnie+dzinsowa kurtka bylo modne 10 lat temu, teraz w zyciu bym sie tak nie ubrala chocby te rzeczy byly nie wiadomo jak drogie fajna dzinsowa kurteczke - czemu nie, ale napewno nie do dzinsow. Zreszta to bardzo typowe ze facetom podoba sie cos, czego 90% kobiet nigdy by nie zalozylo
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 14:09   #3
buttreflyyyy
Zadomowienie
 
Avatar buttreflyyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 125
Dot.: jeans

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Pewnie mniam pychota bo dziewczyna sama w sobie byla ladna Dla mnie polaczenie dzinsowe spodnie+dzinsowa kurtka bylo modne 10 lat temu, teraz w zyciu bym sie tak nie ubrala chocby te rzeczy byly nie wiadomo jak drogie fajna dzinsowa kurteczke - czemu nie, ale napewno nie do dzinsow. Zreszta to bardzo typowe ze facetom podoba sie cos, czego 90% kobiet nigdy by nie zalozylo
zgadzam się. sama uwilbiam proste ciemne dzinsy levisa (mam chyba z 5 par-różniących się od siebie tylko krojem i odcieniem np. rurki) ale prosta nogawka to jet to w połaczeniu z ładnymi balerinami lub czółenkiem.mam też kurteczkę dzinsową obcisłą i ciemny dzins ale nigdy nie ubrałabym jej do dzinsów.do spodni dżinsowych nosze obcisłą kuteczkę ze skóry brąz lub czarną. faceci nie zwracają uwagi na takie rzeczy jak my...
buttreflyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 07:15   #4
MARECKI 85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 63
Dot.: jeans

hmmm, ciekawe wypowiedzi, my zwracamy uwage na rozne rzeczy, ale to co widziałęm to poprostu wpadło mi w oko, w sumie to ta kurtka bo ładnie dopasowana tak jak napisalaś ładna dziewczyna, ale czemu uwazacie ze 10 lat temu było to modne - ja uwazam ze jeans jest modny i był modny, tylko mówię tu o tych lepszych ciuchach bo jak widze np dziewczynę w kurtce za 15 zł z tesco no to sory - ale to jest na nic !!!
__________________
MARECKI 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 08:38   #5
buttreflyyyy
Zadomowienie
 
Avatar buttreflyyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 125
Dot.: jeans

Masz rację, jest modny i bedzie, tym bardziej swietnej jakości ale chodzi mi o to że nie i na górze i na dole naraz-oddzieknie jak najbardziej. kurta i dzinsy to za duzo i nie jest do zaakceptowania dla wiekszości kobiet
buttreflyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 08:39   #6
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: jeans

Nie każdą dziewczynę stać na Lee czy Levis
A pewnie wolałaby zamiast tej kurtki za 15zł z Tesco - założyć taką za 400
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 08:48   #7
nieboska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20
Dot.: jeans

Cytat:
Napisane przez MARECKI 85 Pokaż wiadomość
hmmm, ciekawe wypowiedzi, my zwracamy uwage na rozne rzeczy, ale to co widziałęm to poprostu wpadło mi w oko, w sumie to ta kurtka bo ładnie dopasowana tak jak napisalaś ładna dziewczyna, ale czemu uwazacie ze 10 lat temu było to modne - ja uwazam ze jeans jest modny i był modny, tylko mówię tu o tych lepszych ciuchach bo jak widze np dziewczynę w kurtce za 15 zł z tesco no to sory - ale to jest na nic !!!

No to teraz pojechałeś. Jak sądzisz, czy dziewczyna która stać na markowe ciuchy kupiłaby sobie kurtkę w tesco za 15 zł? NIE. A więc to jakie ciuch nosi raczej zależy od finansów. Nie każdy może sobie pozwolić na super markowe ciuchy
nieboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-19, 08:53   #8
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: jeans

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Pewnie mniam pychota bo dziewczyna sama w sobie byla ladna Dla mnie polaczenie dzinsowe spodnie+dzinsowa kurtka bylo modne 10 lat temu, teraz w zyciu bym sie tak nie ubrala chocby te rzeczy byly nie wiadomo jak drogie fajna dzinsowa kurteczke - czemu nie, ale napewno nie do dzinsow.
Zgadzam sie. Mi nie chodzi nawet o tyle, że coś nie jest modne bo nie kieruję się modą ale nie podoba mi się ten zestaw bo za dużo tam jeansu- albo kurtka albo jeansy ale nie od stóp do głów w jeansue.

Cytat:
Napisane przez MARECKI 85 Pokaż wiadomość
hmmm, ciekawe wypowiedzi, my zwracamy uwage na rozne rzeczy, ale to co widziałęm to poprostu wpadło mi w oko, w sumie to ta kurtka bo ładnie dopasowana tak jak napisalaś ładna dziewczyna, ale czemu uwazacie ze 10 lat temu było to modne - ja uwazam ze jeans jest modny i był modny, tylko mówię tu o tych lepszych ciuchach bo jak widze np dziewczynę w kurtce za 15 zł z tesco no to sory - ale to jest na nic !!!
wierz mi, kupuję tanie ciuchy bo nie stać mnie na Levisy i jakoś potrafię fajnie się ubrać...

po prostu jak kobieta umie się ubrać to nawet w lumpkach znajdzie takie ciuchy, że ludzie bedą na nią patrzeć i myśleć "fajnie wygląda, fajnie się ubrała"...

często właśnie te ciuchy Levisa itp. są mniej seksowne, dopasowane i gorzej skrojone niż te tańsze- nie ma reguły a kierowanie się metką to dla mnie wiocha

nawet nie wiesz ile dziewczyn, które mijasz na ulicy i które mają tanie ciuszki wpada Ci w oko właśnie dlatego, że są fajnie ubrane.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 08:58   #9
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: jeans

Ja się metka nie kieruje. Czasem jak wchodze do markowych sklepów to mam wrażenie, że wieje tam nudą...chociaż nie we wszystkich oczywiście.
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 13:03   #10
MARECKI 85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 63
Dot.: jeans

Nie twierdze ze nie mozna sie tanio ubrac, bo wystarczy troche wyobrazni, ale twierdze ze Lee i Levis i inne marki mają ładny krój, a te z targu nie zawsze - więc trzeba sie naszukac albo wydac kase.
Ja wiem ze czasem nie stac.
Uwazam tylko ze warto zainwestowac czaasem kase w coś co ma wygląd, sam mam levisy i bardzo mi sie podobają ale są za to kiepskie bo juz po 3 miesiącach sa do wyzucenia. Ale wrócmy do tematu - OK, zgodze sie ze spodnie i kurtka moze i troche za duzo, ale np u kobiety, Kurtka, czarny Golf i czarne spodnie z materialu jakiegoś innego jest bomba !!!

Zreszta nie kazdemu w jeansie dobrze,
Tamta osoba co o niej pisałem wyglądała świetnie.Tak samo jest latem, mało dziewczyn chodzi w takiej kurtce i np w mini - a to wygląda rewelacyjnie - ale tak jak mówiłem trzeba sie nastawić albo na dłuuugie szukanie, albo na wydanie kasy.
__________________
MARECKI 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 13:51   #11
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: jeans

Nie cierpie jeansowych 'katanek' . Jak dla mnie są okropne i psują każdy strój. Ostatnio widziałam dziewczyne w ślicznej czerwonej sukience, na którą założyła taką kurtke. Moim zdaniem to popsuło cały efekt.
Jeansowe spodnie/ jeansowa mini + jeansowa katanka, to wg. mnie już zupełny koszmar.

Tak więc, zgodnie z pytaniem zadanym w wątku - nie, nie ubrałabym się tak.
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-19, 15:08   #12
blueberrys
Raczkowanie
 
Avatar blueberrys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 211
Dot.: jeans

zgadzam sie zdecydowanie z TheCuteOne i ze wszystkimi dziewczynami. Tak a propos - uwazam ze wlasnie bezmetkowe ubrania sa najmodniejsze. ok niech beda lee(z boskimi kieszonkami!), levi'sa czy americanosa, ale dyskretnie. wole zaplacic za jakosc i wyglad niz za wielki napis na tylku( a tak przy okazji - kto to wymyslil,przeciez to wyglada masakrycznie)
__________________
Where would I be today without you being there for me all my life,
What would I do today without you taking care of me all the time...


Edytowane przez blueberrys
Czas edycji: 2008-01-19 o 15:09 Powód: literówki
blueberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 17:15   #13
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: jeans

Cytat:
Napisane przez MARECKI 85 Pokaż wiadomość
Nie twierdze ze nie mozna sie tanio ubrac, bo wystarczy troche wyobrazni, ale twierdze ze Lee i Levis i inne marki mają ładny krój
http://www.allegro.pl/item298934440_..._jeansowa.html
http://www.allegro.pl/item297269505_...ns_rozm_m.html

Zawsze?
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 20:03   #14
MARECKI 85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 63
Dot.: jeans

no ok, nie zawsze !! ale........
ja uwazam ze mozna znalezc faaajne ubranie nie metkowe i jest ok, ale musi trafić w gust. Tamta trafiła, nie dlatego ze miała levisa. trafila w moj gust bo fajny krój...

http://www.jeans-online.pl/product_i...trucker-jacket

fajny krój !!
__________________
MARECKI 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 20:38   #15
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: jeans

ja w ogole nie lubiej dzinsu, wiec i spodnie i kurtka odpada jakiej firmy by nie byla
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 21:01   #16
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: jeans

kurtka dzinsowa i spodnie? hmmm...według mnie za dużo albo jedno albo drugie
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 21:57   #17
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: jeans

kupilam dzisiaj idelane jeansy w tesco cheeroke za 19.50zl!
wczesniej przymierzylam dziesiatki spodni lee, levisa, wrangler itad i ZADNE dobrze nie lezaly.
z reszta moje ostatnie lee po 2 miesiacach noszenia wygladaly jak szmata.
takie mowienie,ze lee i levis sa super, maja wspanialy kroj i gatunek, mnie po prostu smieszy
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 23:26   #18
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: jeans

cały czas doszukuje się sensu tego postu...
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 01:04   #19
Demri
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 599
Dot.: jeans

..

Edytowane przez Demri
Czas edycji: 2010-04-29 o 23:40
Demri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 10:46   #20
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: jeans

Cytat:
Napisane przez MARECKI 85 Pokaż wiadomość
Nie twierdze ze nie mozna sie tanio ubrac, bo wystarczy troche wyobrazni, ale twierdze ze Lee i Levis i inne marki mają ładny krój, a te z targu nie zawsze - więc trzeba sie naszukac albo wydac kase.
Ja wiem ze czasem nie stac.
Uwazam tylko ze warto zainwestowac czaasem kase w coś co ma wygląd, sam mam levisy i bardzo mi sie podobają ale są za to kiepskie bo juz po 3 miesiącach sa do wyzucenia. Ale wrócmy do tematu - OK, zgodze sie ze spodnie i kurtka moze i troche za duzo, ale np u kobiety, Kurtka, czarny Golf i czarne spodnie z materialu jakiegoś innego jest bomba !!!

Zreszta nie kazdemu w jeansie dobrze,
Tamta osoba co o niej pisałem wyglądała świetnie.Tak samo jest latem, mało dziewczyn chodzi w takiej kurtce i np w mini - a to wygląda rewelacyjnie - ale tak jak mówiłem trzeba sie nastawić albo na dłuuugie szukanie, albo na wydanie kasy.
To mamy inny gust.. kurtka jeansowa, spodnie z materiału i czarny golf- fujj..dla mnie to zwykły, banalny zestaw...w dodatku małokobiecy... a mini i kurtka jeansowa-tak ubierałam się pare lat temu jak chodziłam do gimnazjum

prawde powiedziawczy wiem jak się ubrać by zwrócić uwagę facetów (nie mówie o wyzywającym stroju) i kurtka jeansowa to nie jest to co na nich działa... ale każdy ma inny gust, widać Ty uwielbiasz takie kurtki ale to ale z tego co zauważyłam jesteś w mniejszości
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 11:23   #21
MARECKI 85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 63
Dot.: jeans

levisy wiem ze są jak szmaty po 2 miesiącach bo sam mam, ale.....
uwazam tylko ze to nadal jest modne, a to co mi sie podoba u kobiet nie musi sie podobac innym facetom, jak i kobietom, kazdy ma inny gust.
Widze ze 99% Was nie ubrałaby sie w ten sposób.

Chociaż gust sie zmienia !!!
__________________
MARECKI 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 11:25   #22
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: jeans

Dla mnie też to zestawienie odpada, podobnie jak część dziewczyn pamiętam taką modę z czasów mojej podstawówki. Sama miałam dżinsową spódnicę i kurtkę, a teraz płonę ze wstydu, że to nosiłam
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 11:41   #23
Es.
Zadomowienie
 
Avatar Es.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk/Ldn
Wiadomości: 1 032
Dot.: jeans

Nie, nie ubrałabym się tak. Mam wstręt to dżinsowych kurtek. Obrzydziły mi je te wszystkie "disco-d*py" na osiedlach
Jeśli już jesteśmy przy jakości dżinsów Levi'sa to pozostawia ona wiele do życzenia. Niedawno słyszałam, że spodnie, które trafiają do polskich sklepów Levi'sa szyją gdzieś pod Warszawą czy Lublinem może to była ironia, nie wiem. Ale to bardzo możliwe.
Poza tym już nie upajajmy się tym Levi'sem, oni bankrutują. Przykład? Na Oxford St. znajdziemy dwa, albo nawet jeden maleńki sklepik Levi'sa. Teraz prym w dzinsach wiodą tzw 'masówki' Zara, Mango, H&M, Top Shop. Swoja drogą mojej rurki z Top Shopu mają wręcz identyczny krój jak te z Levi'sa. I kosztowały ok 18 funtów.
Reguły na nic nie ma
__________________

czerwiec-warszawa
lipiec-powrót do londynu !
sierpień-prawo jazdy
wrzesień-osiemnastka
maj 2009-matura
Es. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 14:19   #24
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: jeans

Cytat:
Napisane przez MARECKI 85 Pokaż wiadomość
(...)
Uwazam tylko ze warto zainwestowac czaasem kase w coś co ma wygląd, sam mam levisy i bardzo mi sie podobają ale są za to kiepskie bo juz po 3 miesiącach sa do wyzucenia.(...)
Mówisz, ze są kiepskiej jakości, ale warto w nie inwestować? Wydać 300 zł na jeansy, które po 3 miesiącach są do wyrzucenia? No rzeczywiście -INTERES żYCIA.. Wygląda na to, ze warto je kupić, bo mają metkę.

Ja kupując ciuchy zwracam uwagę na coś innego...
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 14:47   #25
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: jeans

Dla mnie Twój wątek oraz Twoje argumenty namawiające do noszenia markowych ciuchów typu Lee, Levis, itp., są beznadziejne.
Napisałeś, że warto zainwestować w ciuchy tych firm, a potem, że dobrze wyglądają, ale są beznadziejnej jakości

Jak chcesz to zafunduj swojej dziewczynie (może aktualnie Ją masz, albo będziesz miał), co miesięczny wypad do tych sklepów w celu wymiany całej garderoby Będziesz mógł podziwiać Ją w tych ciuszkach
__________________



*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 15:39   #26
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: jeans

Cytat:
Napisane przez MARECKI 85 Pokaż wiadomość
Nie twierdze ze nie mozna sie tanio ubrac, bo wystarczy troche wyobrazni, ale twierdze ze Lee i Levis i inne marki mają ładny krój, a te z targu nie zawsze - więc trzeba sie naszukac albo wydac kase.
Ja wiem ze czasem nie stac.
Uwazam tylko ze warto zainwestowac czaasem kase w coś co ma wygląd, sam mam levisy i bardzo mi sie podobają ale są za to kiepskie bo juz po 3 miesiącach sa do wyzucenia. Ale wrócmy do tematu - OK, zgodze sie ze spodnie i kurtka moze i troche za duzo, ale np u kobiety, Kurtka, czarny Golf i czarne spodnie z materialu jakiegoś innego jest bomba !!!

.Tak samo jest latem, mało dziewczyn chodzi w takiej kurtce i np w mini - a to wygląda rewelacyjnie - ale tak jak mówiłem trzeba sie nastawić albo na dłuuugie szukanie, albo na wydanie kasy
kolego, skąd Ty się urwałeś? to, że Tobie podoba się jeansowa miniówka czy jeansowa kurteczka - cóż, bardzo mnie to cieszy ale tak się składa że nie pomyślałeś o jednym - może dziewczyny tak się ubierają bo wiedzą co dobre a to Ty masz beznadziejny gust?
imho właśnie gusta są nie gorsze ale po prostu różne i to należy uszanować - ale bawią mnie właśnie tacy ludzie którzy wydają generalne osądy i to jeszcze TAKIM tonem

w lato jeansowa kurteczka i mini? ja bym się ugotowała tylko czy z gorąca czy ze wstydu?

.[/quote]

Cytat:
Napisane przez sweet_mystery Pokaż wiadomość
cały czas doszukuje się sensu tego postu...
daremny trud.

a i dodam tylko że skoro kolega nosi ten swój jeans od góry do dołu to pewnie wygląda mega aprzystojnie

to tak jak ten gość w innym wątku - czemu nie nosimy błyszczących, obcisłych strojów, przecież tak ładnie wyglądają

brak mi słów czasem.
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 16:53   #27
MARECKI 85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 63
Dot.: jeans

temat do zamkniecia !!!

zafunduj swojej dziewczynie
kolego, skąd Ty się urwałeś?

do czego to było ? !
__________________
MARECKI 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 17:04   #28
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: jeans

nie ma to jak facet zabiera sie do komentowania tego co modne...hihi właśnie dlatego nie chodze z moim Tz na zakupy
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 17:14   #29
MadlenK
Rozeznanie
 
Avatar MadlenK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 763
Dot.: jeans

Też mi się wydaje, że takie połączenie kurtka jeansowa plus jeansy było modne dawno, dawno... temu, chociaż niekiedy i dzisiaj można spotkać tak ubrane dziewczyny. Sama nie wiem czy bym się tak ubrała - chyba za dużo tego jeansu. Ale niektórym taki zestaw może się podobać
MadlenK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 17:40   #30
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: jeans

A dlaczego chcesz, a raczej dałeś rozkaz, aby wątek zamknięto??

Bo Twoje dziwne upodobania zostały skrytykowane?

Jak chcesz to noś jeansową kurtkę, spodnie, czapeczkę a nawet majtki i skarpetki. Na pewno będziesz wyglądał bosko i przystojnie
__________________



*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.