ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-06-12, 16:24   #1
kosmetykomaniaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 713

ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y


hej s³uchajcie mój ch³opak jest ode mnie starszy o 8 lat dla mnie to nie du¿o, ale problem w tym ¿e on jest moim 1szym ch³opakiem i nie wiem jak mu powiedzieæ, ¿e jestem niedo¶wiadczona. Jest mi z nim dobrze, kocham go on mnie te¿ ale nie wiem jak to powiedzieæ. Mam 20 lat. mo¿e wyjdê na wariatkê i kretynkê ale trochê wstydzê siê tego.
kosmetykomaniaczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-12, 16:35   #2
sssDziubek
Zakorzenienie
 
Avatar sssDziubek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Góry ;)
Wiadomo¶ci: 3 017
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

najlepiej wprost mu to powiedz
a ile jeste¶cie razem ju¿?
sssDziubek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-12, 16:40   #3
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 3 787
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

najlepiej wprost nie masz siê czego wstydziæ.
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going




sudenly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-12, 16:45   #4
sssDziubek
Zakorzenienie
 
Avatar sssDziubek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Góry ;)
Wiadomo¶ci: 3 017
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

gdzie¶ w koñcu musisz to do¶wiadczenie zdobyæ
sssDziubek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-12, 16:55   #5
elle elle
Rozeznanie
 
Avatar elle elle
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomo¶ci: 790
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

Cytat:
Napisane przez kosmetykomaniaczka Poka¿ wiadomo¶æ
hej s³uchajcie mój ch³opak jest ode mnie starszy o 8 lat dla mnie to nie du¿o, ale problem w tym ¿e on jest moim 1szym ch³opakiem i nie wiem jak mu powiedzieæ, ¿e jestem niedo¶wiadczona. Jest mi z nim dobrze, kocham go on mnie te¿ ale nie wiem jak to powiedzieæ. Mam 20 lat. mo¿e wyjdê na wariatkê i kretynkê ale trochê wstydzê siê tego.
Spotykam siê z ch³opakiem, który równie¿ jest ode mnie starszy o 8 lat a ja mam wiêksze do¶wiadczenie ni¿ on, a mia³am tylko jednego partnera do tej pory
__________________
Czas to mi³o¶æ

Wymiana kosmetyczna

Klik!
Wybieram grupê Color!

elle elle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-12, 17:56   #6
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 1 221
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

Ale... czego Ty siê wstydzisz?

Lepiej chyba nie mieæ do¶wiadczenia ni¿ opowiadaæ o zdobytym podczas seksu na przerwach gimnazjum w szkolnych toaletach.

Dziewictwo/brak do¶wiadczenia to ani powód do wstydu ani do gloryfikacji.
willy_nilly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-12, 18:18   #7
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 1 058
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

i czego jest siê wstydziæ? ¯e siê szanujesz? ¯e nie lecisz na pierwszego lepszego?
Ch³opak powinien byæ szczê¶liwy, ¿e jest Twoim pierwszym, ¿e to w³a¶nie jemu zaufa³a¶!
ALL for LOVE jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 19:34   #8
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: sk±din±d
Wiadomo¶ci: 9 099
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

Cytat:
Napisane przez kosmetykomaniaczka Poka¿ wiadomo¶æ
hej s³uchajcie mój ch³opak jest ode mnie starszy o 8 lat dla mnie to nie du¿o, ale problem w tym ¿e on jest moim 1szym ch³opakiem i nie wiem jak mu powiedzieæ, ¿e jestem niedo¶wiadczona. Jest mi z nim dobrze, kocham go on mnie te¿ ale nie wiem jak to powiedzieæ. Mam 20 lat. mo¿e wyjdê na wariatkê i kretynkê ale trochê wstydzê siê tego.
E tam, wrzuæ na luz. Przecie¿ ka¿dy kiedy¶ zaczyna³. To i na Ciebie przysz³a pora.
ogolnie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-12, 20:06   #9
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 353
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

to nie jest wstyd w tym wieku byc dziewica. a moze doceni to? dziewictwo to nie jest jakis ciezar wstyd czy choroba, dla niektorych facetow to duma, ze moga byc pierwszymi
Cappuccino jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-12, 20:32   #10
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1 483
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

no wed³ug mnie to te¿ nie wstyd... to chyba bez znaczenia czy ch³opak jest starszy o 8 czy 5 lat, zawsze najlepiej przy pierwszej lepszej okazji wyznac co i jak
ewcia1368 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-12, 21:01   #11
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 7 190
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

Tym lepiej, starszy facet z pewno¶ci± bêdzie umia³ Ciê 'poprowadziæ' i dobrze siê Tob± zaopiekowaæ. Nie ma siê czego wstydziæ
__________________

deszczowypies jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 08:37   #12
kosmetykomaniaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 713
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

Dziewczyny trochê mnie uspokoi³y¶cie dziêkujê Wam za odpowiedzi
Mam nadziejê, ¿e moje w±tpliwo¶ci siê rozwiej± no bo mo¿e robiê z tego problem taaaaki du¿y ale dla mnie to taki on w³a¶nie jest
kosmetykomaniaczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-13, 10:33   #13
nowa_wizazystka
Raczkowanie
 
Avatar nowa_wizazystka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 214
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

No w sumie to troszeczkê problem jest,ale jak sama zauwa¿y³a¶,nie taki znowu du¿y. A najlepiej nie owijaæ niczego w bawe³nê,tylko otwarcie powiedzieæ mu prawdê.A z drugiej strony,dziwne,¿e on do tej pory siê sam nie zorientowa³,chyba,¿e siê domy¶la,ale jest na tyle dyskretny,¿e nie wspomina o tym.Ale przytul siê do niego i wyszeptaj mu to co Ciebie akurat drêczy.Powodzenia.G³owa do góry.
nowa_wizazystka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-13, 12:48   #14
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzie¶ na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomo¶ci: 6 518
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

Cytat:
Napisane przez kosmetykomaniaczka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny trochê mnie uspokoi³y¶cie dziêkujê Wam za odpowiedzi
Mam nadziejê, ¿e moje w±tpliwo¶ci siê rozwiej± no bo mo¿e robiê z tego problem taaaaki du¿y ale dla mnie to taki on w³a¶nie jest
Nie ma siê zupe³nie czego wstydziæ. Masz 20 lat - niby kiedy mia³a¶ nabyæ niewiadomo do¶wiadczenia? Ja my¶lê, ¿e mo¿e Twój facet nawet domy¶la siê, ¿e tego do¶wiadczenia nie masz, bo z tego, co wiem, to czasami mo¿na zauwa¿yæ chocia¿by po jej zachowaniu w intymnych sytuacjach. Ile czasu jeste¶cie ze sob±, ¿e jeszcze nie rozmawiali¶cie na ten temat?
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-13, 16:24   #15
kosmetykomaniaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 713
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

jeste¶my 6 miesiêcy niewiele powiecie zapewne... ale wiem ¿e teraz czy pó¼niej nadejdzie moment na seks i ja nawet nie wiem jak siê mam wtedy zachowaæ.... wstydzê siê tego i swojego cia³a.... zanim go pozna³am by³am bardzo duuuu¿± kobitk± teraz wa¿ê 60 parê kg-te¿ nie ma³o ale tak akurat chyba i niestety mimo kremów i æwiczeñ mam troszkê wisz±cej skóry na nogach u góry i brzuchu.
i co ja mam zrobiæ:confused : kocham go bardzo, zale¿y mi na nim. Dziewczyny mo¿e ja jestem jaka¶ nienormalna no ju¿ sama nie wiem...
Nie wiem czy siê domy¶la, nie rozmawiali¶my o tym. Pewnie siê domy¶la.
kosmetykomaniaczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-13, 16:37   #16
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: sk±din±d
Wiadomo¶ci: 9 099
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

Cytat:
Napisane przez kosmetykomaniaczka Poka¿ wiadomo¶æ
jeste¶my 6 miesiêcy niewiele powiecie zapewne... ale wiem ¿e teraz czy pó¼niej nadejdzie moment na seks i ja nawet nie wiem jak siê mam wtedy zachowaæ.... wstydzê siê tego i swojego cia³a.... zanim go pozna³am by³am bardzo duuuu¿± kobitk± teraz wa¿ê 60 parê kg-te¿ nie ma³o ale tak akurat chyba i niestety mimo kremów i æwiczeñ mam troszkê wisz±cej skóry na nogach u góry i brzuchu.
i co ja mam zrobiæ:confused : kocham go bardzo, zale¿y mi na nim. Dziewczyny mo¿e ja jestem jaka¶ nienormalna no ju¿ sama nie wiem...
Nie wiem czy siê domy¶la, nie rozmawiali¶my o tym. Pewnie siê domy¶la.
Pss, no i co z tego, ¿e masz tu i tam wiêcej cia³a?
Ja mam wszêdzie wiêcej i ¿yjê, podczas seksu ukrywa³am co chcia³am (tzn. brzuch), a resztê eksponowa³am, co fajne i co mi siê w sobie podoba.

Przecie¿ facet kocha Ciê tak± jaka jeste¶, a nie tak± jaka mo¿esz byæ.
ogolnie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-13, 17:06   #17
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzie¶ na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomo¶ci: 6 518
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

Cytat:
Napisane przez kosmetykomaniaczka Poka¿ wiadomo¶æ
jeste¶my 6 miesiêcy niewiele powiecie zapewne... ale wiem ¿e teraz czy pó¼niej nadejdzie moment na seks i ja nawet nie wiem jak siê mam wtedy zachowaæ.... wstydzê siê tego i swojego cia³a.... zanim go pozna³am by³am bardzo duuuu¿± kobitk± teraz wa¿ê 60 parê kg-te¿ nie ma³o ale tak akurat chyba i niestety mimo kremów i æwiczeñ mam troszkê wisz±cej skóry na nogach u góry i brzuchu.
i co ja mam zrobiæ:confused : kocham go bardzo, zale¿y mi na nim. Dziewczyny mo¿e ja jestem jaka¶ nienormalna no ju¿ sama nie wiem...
Nie wiem czy siê domy¶la, nie rozmawiali¶my o tym. Pewnie siê domy¶la.
Dosz³o miêdzy Wami do jakich¶ pieszczot ju¿? My¶lê, ¿e facet ¶lepy ani g³upi nie jest i widzi Twoje mankamenty tylko, ¿e po prostu one mu nie przeszkadzaj±.
Sama wiem, jak bardzo kompleksy mog± utrudniæ takie intymne kontakty. Ale najlepiej ¿eby¶ wtedy siê po prostu wyluzowa³a, bo facet na pewno akceptuje Ciê tak± jaka jeste¶. Poza tym do seksu my¶lê, ¿e od razu nie przejdziecie, tylko najpierw bêdziecie siê poznawaæ i próbowaæ, co Wam pasuje, tym bardziej, ¿e jeste¶ jeszcze dziewic±.

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ogolnie Poka¿ wiadomo¶æ
Pss, no i co z tego, ¿e masz tu i tam wiêcej cia³a?
Ja mam wszêdzie wiêcej i ¿yjê, podczas seksu ukrywa³am co chcia³am (tzn. brzuch), a resztê eksponowa³am, co fajne i co mi siê w sobie podoba.

Przecie¿ facet kocha Ciê tak± jaka jeste¶, a nie tak± jaka mo¿esz byæ.
ogolnie, my¶lê, ¿e niepotrzebnie tak siê zachowujesz. Lepiej by by³o gdyby¶ siê wyluzowa³a i my¶la³a tylko o tej chwili, o facecie i o przyjemno¶ci. Skupianie siê na ukrywaniu mankamentów (które w oczach faceta mog± byæ nawet nieistotne) tylko rozprasza i nie daje takiej czystej rado¶ci z konatktów intymnych. Taka moja drobna rada
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-13, 17:31   #18
qzka23
Przyczajenie
 
Avatar qzka23
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

Je¿eli siê obawiasz, mo¿e daj mu siê poprowadziæ przez sferê seksualn±. Daj szansê wykazaæ, spróbowaæ nowych rzeczy. Moim zdaniem starsi faceci maj± juz za sob± pewne ¿ycie seksualne i mo¿na czerpaæ z tego naprawdê satysfakcjonuj±ce korzy¶ci.

Nie mo¿esz siê obawiaæ, to tylko blokuje i odniesie negatywne skutki w pó¼niejszych momentach.
qzka23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-13, 19:05   #19
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: sk±din±d
Wiadomo¶ci: 9 099
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

Cytat:
Napisane przez syklamen Poka¿ wiadomo¶æ

[/COLOR]

ogolnie, my¶lê, ¿e niepotrzebnie tak siê zachowujesz. Lepiej by by³o gdyby¶ siê wyluzowa³a i my¶la³a tylko o tej chwili, o facecie i o przyjemno¶ci. Skupianie siê na ukrywaniu mankamentów (które w oczach faceta mog± byæ nawet nieistotne) tylko rozprasza i nie daje takiej czystej rado¶ci z konatktów intymnych. Taka moja drobna rada

ale wiesz, ja nie mam faceta i nie chcê mieæ póki co (chyba, ale pewnie sama sobie wmawiam, ¿eby nie by³o, ¿e ¿aden mnie nie chce)
dziêki za rady mo¿e kiedy¶ jeszcze z nich skorzystam
ogolnie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 19:18   #20
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzie¶ na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomo¶ci: 6 518
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

Cytat:
Napisane przez ogolnie Poka¿ wiadomo¶æ
ale wiesz, ja nie mam faceta i nie chcê mieæ póki co (chyba, ale pewnie sama sobie wmawiam, ¿eby nie by³o, ¿e ¿aden mnie nie chce)
dziêki za rady mo¿e kiedy¶ jeszcze z nich skorzystam
Ka¿da dziewczyna ma jakie¶ kompleksy, je¿eli s± one wyj±tkowo nasilone na jakim¶ danym punkcie, to je¿eli ju¿ to lepiej szczerze powiedzieæ facetowi o tej swojej s³abo¶ci i przekonaæ siê, co on o tym my¶li. Na pewno tylko machnie rêka i powie, ¿eby¶ siê nie przejmowa³a. I cieszy¶ siê mi³ymi chwilami
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-14, 07:59   #21
kosmetykomaniaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 713
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

owszem, ja po prostu mo¿e to g³upie,ale bojê siê i bólu i wstydu i chyba jeszcze do tego nie doros³am... moim problemem wg przyjació³ki jest to ¿e chce byc perfekcyjna we wszystkim co robiê choc wiem ¿e tak siê nie da... no w³asnie ta obawa mnie okropnie blokuje no jestem chyba jaka¶ nienormalna
kosmetykomaniaczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-14, 08:08   #22
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzie¶ na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomo¶ci: 6 518
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

Cytat:
Napisane przez kosmetykomaniaczka Poka¿ wiadomo¶æ
owszem, ja po prostu mo¿e to g³upie,ale bojê siê i bólu i wstydu i chyba jeszcze do tego nie doros³am... moim problemem wg przyjació³ki jest to ¿e chce byc perfekcyjna we wszystkim co robiê choc wiem ¿e tak siê nie da... no w³asnie ta obawa mnie okropnie blokuje no jestem chyba jaka¶ nienormalna

Skoro nie czujesz, ¿e ju¿ pora to lepiej siê nie zmuszaj. Ch³opak pewnie by ju¿ chcia³, tak? Musi zrozumieæ, ¿e minê³o jeszcze zbyt ma³o czasu od kiedy jeste¶cie razem - dla Ciebie. Pewnie nie jeste¶ jeszcze pewna czy to na pewno z nim chcesz to prze¿yæ. Nie martw siê, je¿eli planuje z Tob± stworzyæ co¶ trwa³ego to poczeka.
Musisz mieæ pewno¶æ, ¿e w pe³ni ufasz partnerowi, on musi Ci zapewniaæ poczucie bezpieczeñstwa, dodatowo musisz siê z nim dobrze czuæ - swobodnie, wtedy i ból nie bêdzie taki straszny. A wstyd z jakiego powodu bo nie rozumiem?
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-14, 09:58   #23
kosmetykomaniaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 713
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

No w³a¶nie co¶ tam wspomina³ ostatnio o tym ,ale na szczê¶cie nie namawia³ mnie do tego. Ja bym chcia³a bo go kocham i jestem tego pewna, baaardzo mnie fizycznie poci±ga, ale po prostu obawiam siê czy sobie poradzê...
no w³a¶nie ten wstyd ¿e sobie nie poradzê, ¿e nie mam do¶wiadczenia, my¶lê, ¿e siê ju¿ na pewno domy¶li³.czemu to wszystko jest takie skomplikowane
kosmetykomaniaczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 10:42   #24
Gumisiowa8391
Raczkowanie
 
Avatar Gumisiowa8391
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 443
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

S³uchaj po pierwsze, to ¿e jeste¶ jeszcze dziewic± to nie jest ¿aden wstyd, wrêcz powód do dumy, moim zdaniem. I powinna¶ porozmawiaæ otwarcie z T¯-tem, powiedzieæ mu o swoich obawach, o tym,¿e mo¿e nie jeste¶ jeszcze gotowa. Przecie¿ je¶li Ciê kocha to bêdzie Ciê wspiera³ nawet podczas tak trudnej dla Ciebie rozmowy. Razem podejmiecie decyzje o tym jak siê bêd± toczy³y te sprawy dalej. Najwa¿niejsze, ¿e nie nalega na to. A co do cia³a, kobietko kochana tak± Ciê pozna³ i tak± kocha...mój facet nawet po tym jak przyty³am wci±¿ powtarza mi, ¿e to wci±¿ ja i mnie kocha. Powodzenia
__________________
Wszyscy jeste¶my wariatami, tylko nie wszyscy jeste¶my zdiagnozowani

Gumisiowa8391 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 14:13   #25
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1 483
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

troszkê wiary w jego mi³o¶æ i ze nie dla ka¿dego facet seks to piorytet
ewcia1368 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 14:31   #26
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzie¶ na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomo¶ci: 6 518
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

Cytat:
Napisane przez ewcia1368 Poka¿ wiadomo¶æ
troszkê wiary w jego mi³o¶æ i ze nie dla ka¿dego facet seks to piorytet
A nawet je¶li jest bardzo wa¿ny, to chyba logiczne, ¿e chce siê doskonaliæ z kobiet± z któr± jest I razem na pewno po ¿mudnych æwiczeniach () bêd± mieli w koñcu satysfakcjê Je¿eli facet jest bardziej do¶wiadczony to pomo¿e swojej mniej do¶wiadczonej partnerce bez wy¶miewania i ze zrozumieniem.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 14:46   #27
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 2 718
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

Cytat:
Napisane przez kosmetykomaniaczka Poka¿ wiadomo¶æ
hej s³uchajcie mój ch³opak jest ode mnie starszy o 8 lat dla mnie to nie du¿o, ale problem w tym ¿e on jest moim 1szym ch³opakiem i nie wiem jak mu powiedzieæ, ¿e jestem niedo¶wiadczona. Jest mi z nim dobrze, kocham go on mnie te¿ ale nie wiem jak to powiedzieæ. Mam 20 lat. mo¿e wyjdê na wariatkê i kretynkê ale trochê wstydzê siê tego.
Jak dla mnie w tym co piszesz jest zgrzyt.
Mówisz,¿e kochasz ch³opaka i on Ciebie te¿.
Aczkolwiek tre¶æ Twojej wypowiedzi wskazuje,¿e wcale nie jeste¶ pewna mi³o¶ci z jego strony.

Gdyby tak by³o nie obawia³aby¶ siê tej rozmowy.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 16:36   #28
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

A nie mo¿esz sama go trochê pozaczepiaæ i jak ju¿ wejdziecie na temat seksu to powiedz co¶ w stylu ¿e jest pierwszym z którym chcesz byæ tak blisko.

Bêdzie zachwycony a jednocze¶nie bêdzie wiedzia³ ¿e to Twój pierwszy raz.


czego tu siê wstydziæ? Przecie¿ KA¯DY cz³owiek ma swój PIERWSZY raz..... KA¯DY. Teraz Twoja kolej
findsomething jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 19:17   #29
mrofka
wiza¿owy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 779
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

Cytat:
Napisane przez kosmetykomaniaczka Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie co¶ tam wspomina³ ostatnio o tym ,ale na szczê¶cie nie namawia³ mnie do tego. Ja bym chcia³a bo go kocham i jestem tego pewna, baaardzo mnie fizycznie poci±ga, ale po prostu obawiam siê czy sobie poradzê...
no w³a¶nie ten wstyd ¿e sobie nie poradzê, ¿e nie mam do¶wiadczenia, my¶lê, ¿e siê ju¿ na pewno domy¶li³.czemu to wszystko jest takie skomplikowane
Czas prze³amaæ wstyd. Jeste¶cie ze sob± do¶æ d³ugo: je¶li do tej pory nie zawiód³ Ciê i czujesz siê przy nim dobrze i bezpiecznie, to czemu mia³aby¶ siê wstydziæ? Je¶li ma do¶wiadczenie i jest fajnym facetem to na pewno Ci pomo¿e i bêdzie Ci bosko

Powiem Ci, ¿e jestem w tej samej sytuacji co ty - mój T¯ te¿ jest ode mnie 8 lat starszy - ja mam 21 lat. Te¿ jest moim pierwszym facetem. Pierwszym, przy którym nie wstydzi³am siê rozebraæ (a te¿ mam troszkê kompleksów, wcze¶niej my¶la³am, ¿e nie spotkam faceta przy którym bêdê chcia³a siê rozebraæ ) i z którym zaczê³am uprawiaæ seks. Je¶li Ciê kocha, na pewno bêdzie chcia³, by by³o Ci dobrze i nie zrobi Ci krzywdy

Pamiêtaj te¿ ¿eby nie robiæ nic na si³ê!!! Pierwszego razu trzeba byæ pewnym. Ja by³am pewna co do mojego T¯ i jak na razie robiê powoli kroczki do przodu w seksie
mrofka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 19:21   #30
kosmetykomaniaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 713
Dot.: ch³opak starszy o 8lat i w³a¶nie w tym problem ca³y

Cytat:
Napisane przez QueenBlair Poka¿ wiadomo¶æ
Jak dla mnie w tym co piszesz jest zgrzyt.
Mówisz,¿e kochasz ch³opaka i on Ciebie te¿.
Aczkolwiek tre¶æ Twojej wypowiedzi wskazuje,¿e wcale nie jeste¶ pewna mi³o¶ci z jego strony.

Gdyby tak by³o nie obawia³aby¶ siê tej rozmowy.
powiem Ci ¿e chyba masz trochê racji. Obawiam siê bo nie wiem jak j± zacz±æ od czego kiedywiem ¿e do wstydu powodem nie jest, ale dziwinie czujê siê z t± my¶l± Nie wiem na pocz±tku nie mia³am tylu kompleksów choæ on nic nie mówi na ten temat ja wiem jak to wygl±da bo widze to codziennie. bojê siê okropnego bólu i mam tyle w±tpliwo¶ci z tym zwi±zanych ¿e szok. nie wiem jak z nim o tym porozmawiaæ
Ja siê po prostu po ludzku bojê tego wszystkiego... naprawdê a¿ tak to boli??

Edytowane przez kosmetykomaniaczka
Czas edycji: 2012-06-16 o 19:23
kosmetykomaniaczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.