Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-11, 09:30   #2791
Poszewka
Raczkowanie
 
Avatar Poszewka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Eastside
Wiadomości: 31
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Pixi18182 Pokaż wiadomość
A jak to u Was było... Ja mam na prawdę spory ,, kartofel'' na twarzy. Rodzinka moja uważa , że ne mam po co się operować, ale wiadomo, ja chce dla siebie... Ale rodzinka męża to tragedia...Samo to, że zrobiłam sobie tatuaż pod obojczykiem to już sensacja, marnowanie pieniędzy no i ,,świadczy to o mnie '' - wg nich. A co powiedzieć wydać 15 tyś na operację nosa :P Ogólnie mam to w d**. ALe ciekawa jestem jakie reakcje były u Was? Ogólnie mam kilka operacji w planach W grę wchodzą piersi, potem nos. Mam za sobą jeszcze operację ,, dentystyczną;; dość drogą
Mi mama sama zaproponowała tą operację, a nawet ją sfinansowała Widziała, że jest to dla mnie duży kompleks. Tydzień po operacji się mną opiekowała. Mam super mamę!

Cytat:
Napisane przez tisane Pokaż wiadomość
Hej


Ja mam pytanie odnośnie samopoczucia tuz po operacji.
Jak się budzicie ,to macie jeszcze tą rurkę gardle?
I piszecie ,że wymiotuje się zaraz po operacji. Jak to wygląda w przypadku zatkanego nosa? Nie mieliście wrażenia ,że się dusicie?


Kogo polecacie Krakowie?


Pozdrawiam
Ja wyciągania rurki kompletnie nie czułam, jak przez mgłę bo akurat się budziłam. Sama narkoza- nie ma się czego obawiać, z mojej strony nie było żadnych reakcji, bardzo chciało mi się spać, ale to uważam plus po cięzkiej operacji na twarzy.
Pierwsze 4 dni nie czułam się zbyt dobrze, duza opuchlizna, zasinione oczy, niemozliwość oddychania przez nos, łzawienie oczu.. No i ja czułam jednak minimalny ból, jakby nos i wokół był strasznie pełny. Brałam ketonal i było ok. Oprócz tego miałam przepisany diklofenac, sulfacetamid krople do oczu, surfarinol w kroplach do nosa. Na siniaki stosuje cały czas Auriderm. Przez to że oddycham non stop buzią czuje też tam duży dyskomfort więc płuczę bajkadentem.

Operacja nosa to moim zdaniem ciężka operacja, trzeba sie do niej dobrze przygotować (masa gazików, patyczków do uszu, leków które przepisze doktor...). Dużym problemem jest też niemożliwosc wychodzenia z domu przez 2 tyg po operacji. Oczywiście jeśli nie przeszkadzają Ci plastry i opatrunek droga wolna. Ja nie czuję się komfortowo, na szczęscie mam opcje pracy z domu, ale pierwszy tydzien to urlop na bank bo nie ma mozliwosci fizycznej pracowac.
__________________
5.06.2017 ->>>> CKN
Poszewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 11:23   #2792
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez tisane Pokaż wiadomość
Hej


Ja mam pytanie odnośnie samopoczucia tuz po operacji.
Jak się budzicie ,to macie jeszcze tą rurkę gardle?
I piszecie ,że wymiotuje się zaraz po operacji. Jak to wygląda w przypadku zatkanego nosa? Nie mieliście wrażenia ,że się dusicie?


Kogo polecacie Krakowie?


Pozdrawiam
Ja nie pamiętam wyjmowania rurki. I nie wymiotowałam po narkozie, ale to indywidualna kwestia.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 19:43   #2793
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez tisane Pokaż wiadomość
Hej


Ja mam pytanie odnośnie samopoczucia tuz po operacji.
Jak się budzicie ,to macie jeszcze tą rurkę gardle?
I piszecie ,że wymiotuje się zaraz po operacji. Jak to wygląda w przypadku zatkanego nosa? Nie mieliście wrażenia ,że się dusicie?


Kogo polecacie Krakowie?


Pozdrawiam
wyciągnęli mi rurkę jeszcze zanim się obudziłam - prosiłam o to anestezjologa przed operacją
żadnych wymiotów u mnie nie było na szczęście
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 08:32   #2794
Poszewka
Raczkowanie
 
Avatar Poszewka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Eastside
Wiadomości: 31
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Mam do was pytanie. Czy po operacji zmieniałyscie sobie same opatrunki w domu? Ja ich nie tykałam, a ten plaster na nosie juz jest taki paskudny że się na niego patrzeć nie moge. Na szczęscie jutro ide sciagac szwy...
__________________
5.06.2017 ->>>> CKN
Poszewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 08:37   #2795
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Poszewka Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie. Czy po operacji zmieniałyscie sobie same opatrunki w domu? Ja ich nie tykałam, a ten plaster na nosie juz jest taki paskudny że się na niego patrzeć nie moge. Na szczęscie jutro ide sciagac szwy...
W życiu nie mozna samemu tknąć opatrunku. On podtrzymuje nos i sprawia, ze zrasta sie w dobry kształt.
Tylko lekarz/pielegniarka mogą go usunąć.


Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 10:18   #2796
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Poszewka Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie. Czy po operacji zmieniałyscie sobie same opatrunki w domu? Ja ich nie tykałam, a ten plaster na nosie juz jest taki paskudny że się na niego patrzeć nie moge. Na szczęscie jutro ide sciagac szwy...
Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
W życiu nie mozna samemu tknąć opatrunku. On podtrzymuje nos i sprawia, ze zrasta sie w dobry kształt.
Tylko lekarz/pielegniarka mogą go usunąć.


Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
ja zmieniałam plastry i żyję ale ja miałam gips i na niego naklejone jeszcze plastry
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 21:27   #2797
megimouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Witajcie...
Do tych którzy zastanawiają się nad korektą nosa - u kogo to zrobić, rada! nie czytajcie forum, kto kogo poleca, bo na forach siedzą w 80% naganiacze lub konkurencja! Miałam korektę nosa, sugerowałam sie właśnie forami. Czy jestem zadowolona ostatecznie napiszę za rok. Jeśli ktoś jest zainteresowany moją opinią, odczuciami przed i po opiszę ale nie tutaj. Nie będę też rzucać nazwiskami.
Prosze tylko jeśli to możliwe o Wasze foty przed i po i u kogo robiony nos, żebym mogła w końcu ocenić swój nos. megimouse@poczta.fm to mój adres mail. Jeśli ktoś zechce odeśle też swoje zdj.
pozdr
megimouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-13, 10:06   #2798
Poszewka
Raczkowanie
 
Avatar Poszewka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Eastside
Wiadomości: 31
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez megimouse Pokaż wiadomość
Witajcie...
Do tych którzy zastanawiają się nad korektą nosa - u kogo to zrobić, rada! nie czytajcie forum, kto kogo poleca, bo na forach siedzą w 80% naganiacze lub konkurencja! Miałam korektę nosa, sugerowałam sie właśnie forami. Czy jestem zadowolona ostatecznie napiszę za rok. Jeśli ktoś jest zainteresowany moją opinią, odczuciami przed i po opiszę ale nie tutaj. Nie będę też rzucać nazwiskami.
Prosze tylko jeśli to możliwe o Wasze foty przed i po i u kogo robiony nos, żebym mogła w końcu ocenić swój nos. megimouse@poczta.fm to mój adres mail. Jeśli ktoś zechce odeśle też swoje zdj.
pozdr
Serio?? Hmm... wydawało mi się, że chirurdzy plastyczni nie potrzebują "naganiaczy". Lekarz który mnie operował wręcz sam mnie wyganiał do innych lekarzy na konsultacje (co zrobiłam - byłam u trzech) przed podjęciem decyzji. Serio wydaje mi się, ze operacja plastyczna twarzy jest zbyt poważną decyzją żeby kierować się jedynie wpisami w internecie. Ja osobiście znalazłam kontakt do kilku osób ktore u niego się operowały a i tak decyzje podjełam głownie opierając się na dorobku naukowym lekarza oraz jego doświadczeniu + duże zaufanie jakie we mnie wzbudził.
__________________
5.06.2017 ->>>> CKN
Poszewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 06:20   #2799
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Poszewka Pokaż wiadomość
Serio?? Hmm... wydawało mi się, że chirurdzy plastyczni nie potrzebują "naganiaczy". Lekarz który mnie operował wręcz sam mnie wyganiał do innych lekarzy na konsultacje (co zrobiłam - byłam u trzech) przed podjęciem decyzji. Serio wydaje mi się, ze operacja plastyczna twarzy jest zbyt poważną decyzją żeby kierować się jedynie wpisami w internecie. Ja osobiście znalazłam kontakt do kilku osób ktore u niego się operowały a i tak decyzje podjełam głownie opierając się na dorobku naukowym lekarza oraz jego doświadczeniu + duże zaufanie jakie we mnie wzbudził.
forum czytam od 2 lat, i mogę powiedzieć, ze lekarze sa "sezonowi", ja podjalem ryzyko, padł wybor na tego konkretnego mial baardzo wiele dobrych opini od dziewczyn, moze w moim przypadku nie wyszlo bo u chlopaka, bal sie bardzo zaingerowac w nos ? zainwestowalem, nie wyszlo trudno, liczzy sie ze probowalem
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-17, 21:11   #2800
wilu11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Mam ubytek prawej kości bocznej nosa po uprzeniej spieprzonej operacji w publicznym zakładzie opieki medycznej gdzie był łamany, bo krzywa przegroda była. Nie ma mniej więcej ¼ kości bocznej nosa. Pozostałe części nosa w całości. Potrzebne jest złamanie nosa i pobranie kości gąbczastej z biodra- wymiary 2 cm x 0,5cm (to wymiary podane przez doktora), dodaje jeszcze jeden, jak widzę ubytek na nosie to ten bloczek kostny powinien mieć gdzieś 3-4 mm grubości, czyli (2cm x 0,5cm x 0,3-4 cm)
Pan doktor (chirurg plastyk) mający mnie operować mówi że nie ma większego problemu w trudności operacji, zgadza się pobrać kość, ale pyta czy chce mi się aż tak cierpieć- ten argument przedstawia za najistotniejszy, (bo można jeszcze wziąć kość z banku tkanek- czyli z trupa, zmniejszyć cały nos- typu mieć trochę siodełkowaty, wtedy nic nie boli- odrzucam te rozwiązania).
Prosiłbym o odpowiedź osoby które miały operacje nosa z pobraniem kości, lub z innej przyczyny miały pobieraną kość gąbczastą z biodra na następujące pytania
-Czy bardzo bolesne jest pobranie fragmentu kości? Chodzi mi czy trudno ten ból wytrzymać? Czy jest jakoś strasznie?
-Czy po przebudzeniu po operacji działa jeszcze jakiś czas znieczulenie operacyjne, czy też jak mnie wybudzą z narkozy odrazu w sekundzie czuję ból z całym natężeniem?
-Jak z chodzeniem po operacji mimo rany biodra i drenu w nim, czy trudno rozruszać taką nogę?
-Czy osoby które przeszły zabieg odczuwają jakiś reumatyzm w miejscu pobrania?


---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Poprawiam 2 zdanie wypowiedzi u góry- Nie ma mniej więcej jednej czwartej kości bocznej nosa.
wilu11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 09:34   #2801
Black Sun
Przyczajenie
 
Avatar Black Sun
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 8
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

czy ktoś tu jeszcze zagląda?
__________________
Każdy z nas nosi w sobie jakieś okaleczenie i jakąś ranę. Jest to rana naszej własnej samotności, od której usiłujemy uciec za pomocą wzmożonej działalności, telewizji i tysiąca innych rzeczy.
Black Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-02, 20:47   #2802
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

robila ktoras u zachary ? ja mam 30.08.2017
jestem ciekawa czy ktos ma w podobnym terminie operacje? w kupie sila
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 00:22   #2803
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
robila ktoras u zachary ? ja mam 30.08.2017

jestem ciekawa czy ktos ma w podobnym terminie operacje? w kupie sila

Nie jesteś zadowolona z nosa ? Dobrze wygląda
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 04:46   #2804
brunetka517
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

W końcu mogę dołączyć do grona tych już "po" operacje miałam w piątek,dzisiaj wychodzę do domu
brunetka517 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 21:09   #2805
orkrist
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

dzień dobry, kilka lat temu doznałem urazu, po którym przestawiła mi się chrząstka nosowa i prawdopodobnie źle zrosła. Chciałem ją nastawić. Ile może wynieść koszt takiego zabiegu. Czy można go wykonać bezpłatnie? Czy właściwy będzie laryngolog czy chirurg plastyk?
dziekuje za odpwoiedzi
orkrist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-08, 16:41   #2806
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

5 miesiecy po operacji :v ehhh.... szkoda słów mi na efekt operacji.. juz po takim czasie nos powinien przybrac forme w miare zadowalajaca, jednak ani mniejszego nosa, ani droznosci jak dotej pory niemam
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-08, 21:36   #2807
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Fps od 5 miesięcy oddychasz buzią?
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 13:58   #2808
ulla10
Przyczajenie
 
Avatar ulla10
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
5 miesiecy po operacji :v ehhh.... szkoda słów mi na efekt operacji.. juz po takim czasie nos powinien przybrac forme w miare zadowalajaca, jednak ani mniejszego nosa, ani droznosci jak dotej pory niemam
A co dr na to? Przy operacjach nosa często potrzebne są poprawki.
Pacjent pokrywa tylko koszty sali i lekow ok 1000 zl srednio.
Myślę że dr nie odmówi korekty o ile jest konieczna.
ulla10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 11:29   #2809
Acytryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cześć czy długo czekałaś na terminy operacji u dr Zachary?jak mam konsultację 15 września i bardzo mi zależy na operacji w tym roku
Acytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 12:57   #2810
honey82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Witam... dawno mnie tu nie było. za miesiąc minie rok od operacji.
Z czystym sumieniem mogę polecić Wam dr Giedrojć- Jurahę
__________________
23.08.2016- CKN dr Giedrojć - Juraha
honey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 07:29   #2811
brunetka517
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Zazdroszczę... ja jestem prawie 2tyg.po operacji,nos jest opuchniety,i boje się,że tak już zostanie
brunetka517 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 13:08   #2812
honey82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez brunetka517 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę... ja jestem prawie 2tyg.po operacji,nos jest opuchniety,i boje się,że tak już zostanie
2 tygodnie? Kochana ja dopiero teraz twierdze, ze nie ma opuchlizny! po 2 tygodniach wyglądałam jak po dobrym wpier...u baaa po 3 miesiącach dalej był spory. Dopiero po 11 miesiącach ustąpiło odrętwienie i teraz twierdze, ze własnie jest efekt końcowy. Cierpliwości.
Chociaz podkreślam, zę moja wyjściówka nie była aż tak zła, lekki garb i trochę szeroka końcówka.
PS. wrzucam czarno-białe bo kolorowe nie były zbyt widoczne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20068425_1725600727474413_253149821_n.jpg (32,4 KB, 251 załadowań)
__________________
23.08.2016- CKN dr Giedrojć - Juraha

Edytowane przez honey82
Czas edycji: 2017-07-14 o 13:32
honey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 16:48   #2813
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez honey82 Pokaż wiadomość
Chociaz podkreślam, zę moja wyjściówka nie była aż tak zła, lekki garb i trochę szeroka końcówka.
A masz może zdjęcia przed?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 15:53   #2814
brunetka517
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Masz piękny nosek ja miałam całkowitą korektę.. nos obniżony,prostowany ,skracany,lekko spilowany garbek. Najbardziej mnie martwi opuchlizna między oczami,nos i czoło są równe... jeśli to by "wklęsło" to nos jest nawet ok... a tak ,to teraz śmiesznie wygląda..
brunetka517 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 19:22   #2815
honey82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Spokojnie masz na myśli połączenie nosa z czołem niczym bohaterka Avatara to minie po jakiś 2 miesiącach, to silna opuchlizna i to schodzi gwarantuje - w rym miejscu zrobi Ci się piękny łuczek. Czas czas czas... to poważna interwencja w kosc, wiec cierpliwości i bedIe pięknie ��
__________________
23.08.2016- CKN dr Giedrojć - Juraha
honey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 12:59   #2816
brunetka517
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Uff....dzieki! Będę cierpliwa
brunetka517 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 18:51   #2817
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez migotka_94 Pokaż wiadomość
Fps od 5 miesięcy oddychasz buzią?
musze stosować krople do nosa NOZIL, bez nich miałbym nie drożny nos( 3 razy dzienie stosuje ) doktor stwierdził ze przejdzie to z czasem, imusze byc cierpliwy....
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 22:27   #2818
honey82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Fps śledzę Twoj wątek od początku, pamietam jak bardzo nie mogłeś się doczekać operacji i jak się jej bałeś, jak "walczyłeś" ze słusznością swojej decyzji z rodziną, nawet jak zrezygnowałes z pierwszego terminu. Bardzo jest mi Ciebie szkoda, bo ktoś tu bardzo robi Cię w konia! Jakie poczekać???? Drożność nosa odzyskałam w 100% po 3 tygodniach od operacji. Uważam, ze lekarz Cię zwodzi. Ja nie miałam żadnych leków po operacji, żadnych kropli, tylko natłuszczanie wnętrza nosa wazelina za 1,80 zł. A tu zaraz pół roku strzeli i Ty musisz 3 razy dziennie stosować krople? W dodatku jak piszesz nie ma oczekiwanego efektu. Skonsultuj to z kimś i domagaj się poprawki lub zadośćuczynienia. Bardzo to dziwne, ze lekarz z taką renomą tak sobie z Tobą pogrywa. Trzymam kciuki chłopaku.
__________________
23.08.2016- CKN dr Giedrojć - Juraha
honey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 13:14   #2819
muminek93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 34
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dzień dobry

ktoś z Was miał operację u dr. Mateusza Zachary? jakie macie opinie o tym doktorze? Biorę pod uwagę jego jak i dr Skupina.
muminek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 19:49   #2820
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez honey82 Pokaż wiadomość
Fps śledzę Twoj wątek od początku, pamietam jak bardzo nie mogłeś się doczekać operacji i jak się jej bałeś, jak "walczyłeś" ze słusznością swojej decyzji z rodziną, nawet jak zrezygnowałes z pierwszego terminu. Bardzo jest mi Ciebie szkoda, bo ktoś tu bardzo robi Cię w konia! Jakie poczekać???? Drożność nosa odzyskałam w 100% po 3 tygodniach od operacji. Uważam, ze lekarz Cię zwodzi. Ja nie miałam żadnych leków po operacji, żadnych kropli, tylko natłuszczanie wnętrza nosa wazelina za 1,80 zł. A tu zaraz pół roku strzeli i Ty musisz 3 razy dziennie stosować krople? W dodatku jak piszesz nie ma oczekiwanego efektu. Skonsultuj to z kimś i domagaj się poprawki lub zadośćuczynienia. Bardzo to dziwne, ze lekarz z taką renomą tak sobie z Tobą pogrywa. Trzymam kciuki chłopaku.
raczej poprawki w obecnym czasie nie bedzie, bo czytam to forum juz 2 rok pewnie, i kazda z was mowi ze ostateczny efekt jest po roku tak wiec jeszcze musze poczekac.... a po za tym nie wiem czy chcialbym przechodzic operacje jeszcze raz
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.