Zespoły z Finlandii - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-28, 18:06   #61
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: zespoły z Finlandii

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
k

EDIT czy nikt tu Stratovariusa nie lubi?? dla mnie to klasyk
a posluchac moge
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 18:59   #62
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: zespoły z Finlandii

Od The Rasmus i HIM zaczełam słuchac rocka ale juz nie słucham tych zespołów. Teraz z fińskiej muzyki słucham jedynie pop-rockowej kapelki PMMP Mało znany w polsce - bo chca kareirty tylko w Suomi ^^

zapomniałam, lubie czasem posłuchac Apocalyptici
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 22:33   #63
olcia/pchelka
Zadomowienie
 
Avatar olcia/pchelka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 1 525
Dot.: zespoły z Finlandii

Ja uwielbiam Nightwisha. Siostra mnie taką muzyką zaraziła. Zaczęłam jej słuchać w wieku 13 lat, a w szkole nauczyciele byli w szoku, bo 3/4 klasy słuchało Spear i Pink. ciekawie było.
Słyszałam nową piosenkę Nightwisha z nową wokalistką. "Eva". Nie podobała mi sie bo taka spokojna...jakaś ballada. Miałam uczycie że im gitary i perke ukradli
Po za tym lubie też Apocalyptice też lubie. Mają fajne piosnki.
Him słucham sporadycznie, ale słucham
Gdyby jeszcze Evanescence pochodził z Finlandii miałabym komplet.
olcia/pchelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 12:42   #64
Julla66
Raczkowanie
 
Avatar Julla66
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 67
GG do Julla66
Dot.: zespoły z Finlandii

Ja uwielbiam finską muzykę W sumie mogłabym powiedzieć,skandynawską Ale finska muzyka i Finlandia Od HIMa zaczęła się moja wariacja na punkcie gitarowej/cięższej/jakby to nazwać muzyki.To już dawno było,ponad 6 lat temu zaczęłam szaleć na jej punkcie No,nie licząc tego,że starsza siostra odkąd nauczyłam się chodzić karmiła mnie gitarkową muzyką Ale jeszcze odnośnie tego początku z HIMem... Później to nabierało rozpędu no i obecnie znam duużo zespołów finskich(głównie gotyckich ale nie tylko) I też z sentymentu posłucham Jego Piekielnej Wysokości Ale kiedyś to był fanatyzm
Julla66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 17:42   #65
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: zespoły z Finlandii

odswiezam watek

nie moglam sie oprzec i zessałam dzisiaj nowy Nightwish ... wgniótł mnie w fotel ... płyta jest genialna, ma kilka momentow ktorych do tej pory nie było (The Islander, Last Of The Wilds), ale generalnie to na prawde kawał porzadnej i cięzkiej muzy (moj faworyt to Bye Bye Beautiful .. Eva na tle całosci wypada baaardzo średnio, własciwie to chyba najsłabsza piosenka na płycie .. za to Amaranth lubie z dnia na dzien coraz bardziej .. juz nie mge sie doczekac jakiegos ich koncertu w przyszłym roku .. wokal jest jaki jest, gdyby była Tarja na pewno ta płyta miałaby wieksza moc, ale nie jest zle .. mogło byc gorzej
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 20:18   #66
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: zespoły z Finlandii

Niedługo czyli 18 września premiera nowej płyty H.I.M. pt "Venus Doom" nie mogę się doczekać

Jeśli lubicie fińskie zespoły śpiewające w ojczystym języku musicie posłuchać tego http://www.youtube.com/watch?v=-5CNSjy4rxk jak dla mnie bardzo ciekawy zespół
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 09:50   #67
Blue_Tattoo
Wtajemniczenie
 
Avatar Blue_Tattoo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 585
GG do Blue_Tattoo
Dot.: zespoły z Finlandii

Lordi
The Rasmus
Sunrise Avenue
__________________
"Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku...
- Co Prosiaczku?
- Nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - chciałem się tylko
upewnić, czy jesteś."
Blue_Tattoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 10:02   #68
Ms.Fits
Raczkowanie
 
Avatar Ms.Fits
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 63
Dot.: zespoły z Finlandii

Moja "święta trójca" jeśli chodzi o fińskie zespoły: Charon, Lost in Tears i Kotiteollisuus. Poza tym lubię Eternal Tears Of Sorrow, WinterSun, FinnTroll, Apulanta, Tunrida, Norther i... PMMP (Paulan ja Miran Molemmat Puolet), czyli fiński pop-rock w clashowym wydaniu
__________________
"What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course."
Marilyn Monroe
Ms.Fits jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 19:34   #69
Ducky Duck
Raczkowanie
 
Avatar Ducky Duck
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 207
Dot.: zespoły z Finlandii

Ja swoją przygodę z fińską muzyką zaczęłam w wieku mniej więcej 12 lat ... Zaczęło się od HIM i płyty "Razorblade Romance" ... Potem kompletowałam dyskografie, single, zbierałam wycinki itd. Następnie zainteresowałam się zespołem the 69 Eyes - bardzo lubiłam płyty "Wasting the Dawn" oraz "Blessed Be". Ogólnie tego typu muzyki słuchałam przez kilka lat, aż z czasem mój gust zaczął się zmieniać.

Momentem kulminacyjnym było usłyszenie piosenki "Eagleheart" zespołu Stratovarius. Było to jakieś 4 lata temu, do dziś jest to mój ulubiony zespół. Głos Kotipelto i gitara Tolkkiego dodają energii. Uwielbiam taką melodyjną muzykę. Poza tym bardzo cenię sobie solowe projekty Kotipelto, szczególnie dwie pierwsze płyty.

Słucham także Sonata Arctica oraz Children of Bodom, rok temu zapoznałam się z twórczością zespołu Kotiteollisuus - całkiem fajna fińska kapela, której wokalista śpiewa w ojczystym języku.

Zauważyłam, że jest tu już kilka fanek Stratovarius. Bardzo mnie to cieszy )
__________________
"...and we saved the world together for a while and that was lovely... "
Ducky Duck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 20:54   #70
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: zespoły z Finlandii

Cytat:
Napisane przez Ashlee_ Pokaż wiadomość
odswiezam watek

nie moglam sie oprzec i zessałam dzisiaj nowy Nightwish ... wgniótł mnie w fotel ... płyta jest genialna, ma kilka momentow ktorych do tej pory nie było (The Islander, Last Of The Wilds), ale generalnie to na prawde kawał porzadnej i cięzkiej muzy (moj faworyt to Bye Bye Beautiful .. Eva na tle całosci wypada baaardzo średnio, własciwie to chyba najsłabsza piosenka na płycie .. za to Amaranth lubie z dnia na dzien coraz bardziej .. juz nie mge sie doczekac jakiegos ich koncertu w przyszłym roku .. wokal jest jaki jest, gdyby była Tarja na pewno ta płyta miałaby wieksza moc, ale nie jest zle .. mogło byc gorzej
ech to chyba tylko mi wokalistka sie kojarzy z country?? i nie dlatego ze ja wielka fanka nie chce nikogo na miejsce Tarji bo uwazam ze zespół powinien sie rozwijac i dawać czadu aczkolwiek ta wokalistak nie pasuje mi tam kompletnie
EDIT Lubie tylko te gdzie śpiewa"facet"

EDIT 2 Wybaczcie ale jeszcze dorzuce swoje trzy grosze głos Anette przypomina mi...babki z The Corrs'a zwłaszcza jak "zawija"wokalizy no dla mnie ma zbyt pospolity głos jak na taką muzykę, brak mi siły, tego "czegoś" co sprawia ze tak magiczna muzyka jak Nightwish nabiera życia (i podkreslam jeszcze raz, nie mówie tego z powodu Tarji ale obiektywnie) ale moze jeszcze to sie wyklaruje, w koncu to dopiero pierwsza płyta

EDIT 3 Tarja tez zaczęła działać http://www.youtube.com/watch?v=aox7r...elated&search=
__________________


Edytowane przez Mirianka
Czas edycji: 2007-09-16 o 21:19
Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 19:55   #71
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: zespoły z Finlandii

Ja zapomniałam całkowicie o Mannie jest to zespół w skład którego wchodzi gitarzysta H.I.M., a wokalistką jest jego żona... Ma na prawdę śliczne lekkie i przyjemne piosenki na myspace możecie posłuchać 4 z nich http://www.myspace.com/mannamariam ja osobiście polecam "I gave in" i "Just for tonight" gdzie śpiewa również gościnnie Ville Valo
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 19:00   #72
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: zespoły z Finlandii

Up up

Może kilka wypowiedzi o nowej płycie HIM'a ??

Wybiera się któraś z Was na koncert The 69 Eyes w Krakowie 12 października ??
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:42   #73
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: zespoły z Finlandii

Chezzy a Ty co sadzisz o HIMie?? ja jeszcze nie słyszałam jej
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:47   #74
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: zespoły z Finlandii

Hmmm co sądzę Zacznę od tego, że moje pierwsze wrażenie było takie, że wszytskie piosenki są bardzo do siebie podobne (ale mam tak przy słuchaniu prawie każdej płyty nie koniecznie HIM'a), ale w miarę słuchania coraz bardziej podoba mi się płyta. W szczególności piosenki "Venus Doom", "Cyanide sun", czy singiel "Kiss of dawn"
Podsumowując jestem na tak płyta jest ciekawa i jakby mocniejsza, czym oczywiście zzyskuje na jakości
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:53   #75
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: zespoły z Finlandii

Chezzy a video KoD widziałaś??
http://www.youtube.com/watch?v=rnQuE...elated&search=
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 20:45   #76
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: zespoły z Finlandii

ależ oczywiście, że widziałam Ville jak zawsze piekny i bez koszulki
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 13:46   #77
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: zespoły z Finlandii

up up

Nightwish w Krakowie 19 lutego 2008 roku !!! Będzie koncert wybiera się ktoś?? Ja choćby nie wiem co muszę iść

poza tym

Negative dlaczego ja ich dopiero teraz odkryłam wspaniały zespół
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 16:28   #78
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: zespoły z Finlandii

Dlaczego w środku tygodnia ale będe na pewno
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 17:56   #79
suzuranka
Zadomowienie
 
Avatar suzuranka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 851
Dot.: zespoły z Finlandii

Ja z Fińskich zespołów zasłuchuję się w Poets of the Fall... uwielbiam ich
__________________
Jak porządny wariat z miejsca odrzucam podejrzenia o moje szaleństwo.


I'd rather hurt than feel nothing at all...


LC - Suzuranka
suzuranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 18:02   #80
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: zespoły z Finlandii

Cytat:
Napisane przez suzuranka Pokaż wiadomość
Ja z Fińskich zespołów zasłuchuję się w Poets of the Fall... uwielbiam ich
Tak mają bardzo fajną muzykę
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:11   #81
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: zespoły z Finlandii

A czy macie może piosenki nieistniejącego zespołu Vieraileva Tähti? Tworzyli go m.in. fińscy skoczkowie Ville Kantee i Jussu Hautamäki. Niestety w necie znalazłam tylko pełną wersję 'Ajatuksia', a zależy mi szczególnie na 'Raunioissa'. Kiedyś słuchałam też Ylivoima to taki fiński hip-hop... no może nie do końca :P Do dzisiaj pozostała mi miłość do HIMa. Głos Ville Valo jest cudowny. Taki niski i głęboki. No i jego wygląd W ogóle mam wytatuowany heartagram od miesiąca
Swego czasu uczyłam się fińskiego. Niestety grupa się rozpadła i przerzuciłam się na hiszpański Ale sentyment pozostał. Finowie mają taką super niską barwę głosu... nie tylko Ci śpiewający
Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:17   #82
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: zespoły z Finlandii

Cytat:
Napisane przez Chezzy Pokaż wiadomość
Hmmm co sądzę Zacznę od tego, że moje pierwsze wrażenie było takie, że wszytskie piosenki są bardzo do siebie podobne (ale mam tak przy słuchaniu prawie każdej płyty nie koniecznie HIM'a), ale w miarę słuchania coraz bardziej podoba mi się płyta. W szczególności piosenki "Venus Doom", "Cyanide sun", czy singiel "Kiss of dawn"
Podsumowując jestem na tak płyta jest ciekawa i jakby mocniejsza, czym oczywiście zzyskuje na jakości
mnie ta płyta średnio się podoba, jest bardziej energiczna i żywiołowa, jednak wolałam Hima z tej bardziej mrocznej i spokojnej muzyki
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:22   #83
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: zespoły z Finlandii

Cytat:
Napisane przez Broniecka Pokaż wiadomość
A czy macie może piosenki nieistniejącego zespołu Vieraileva Tähti? Tworzyli go m.in. fińscy skoczkowie Ville Kantee i Jussu Hautamäki. Niestety w necie znalazłam tylko pełną wersję 'Ajatuksia', a zależy mi szczególnie na 'Raunioissa'. Kiedyś słuchałam też Ylivoima to taki fiński hip-hop... no może nie do końca :P Do dzisiaj pozostała mi miłość do HIMa. Głos Ville Valo jest cudowny. Taki niski i głęboki. No i jego wygląd W ogóle mam wytatuowany heartagram od miesiąca
Swego czasu uczyłam się fińskiego. Niestety grupa się rozpadła i przerzuciłam się na hiszpański Ale sentyment pozostał. Finowie mają taką super niską barwę głosu... nie tylko Ci śpiewający
Fiński jak ja bym chciała się go uczyć hmm... znaczy uczę się sama jak na razie, jednak wolałabym gdziech chodzić na zajęcia. Niestety nigdzie nie znalazłam kogoś kto by mnie uczył mam możliwość uczenia się ale estońskiego
Co do piosenek miałam kiedyś jakieś ale już ich nie posiadam może poszukaj na polskich stronach o finlandii, albo tam zapytaj
Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
mnie ta płyta średnio się podoba, jest bardziej energiczna i żywiołowa, jednak wolałam Hima z tej bardziej mrocznej i spokojnej muzyki
pewnie następna będzie spokojniejsza, bo oni takimi "skokami", że tak nazwę, wydają płytki
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:34   #84
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: zespoły z Finlandii

Chezzy, z nauką fińskiego to ciężko... Na UAMie jest fil. fińska, więc miałam nawet zajęcia z Pirkko, która tam wykłada Jeśli chcesz się sama uczyć, to jest kurs ESKK, moja koleżanka z niego korzystała i była zadowolona, ale ona jest BARDZO pracowita i sumienna. Ja muszę mieć kogoś nade mną, bo inaczej zeszyt ze słówkami pokrywa się kurzem mimo szczerych chęci
Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:38   #85
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: zespoły z Finlandii

Cytat:
Napisane przez Broniecka Pokaż wiadomość
Chezzy, z nauką fińskiego to ciężko... Na UAMie jest fil. fińska, więc miałam nawet zajęcia z Pirkko, która tam wykłada Jeśli chcesz się sama uczyć, to jest kurs ESKK, moja koleżanka z niego korzystała i była zadowolona, ale ona jest BARDZO pracowita i sumienna. Ja muszę mieć kogoś nade mną, bo inaczej zeszyt ze słówkami pokrywa się kurzem mimo szczerych chęci
Tak wiem, że jest i wybieram się po zrobieniu magistra u siebie ja się muszę również zmuszać i zobaczymy co z tego będzie
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:39   #86
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: zespoły z Finlandii

ech tutaj ceny jednej godz z fińskiego wahają się w granicach 75złotych...
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:46   #87
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: zespoły z Finlandii

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
ech tutaj ceny jednej godz z fińskiego wahają się w granicach 75złotych...
Za niemiecki na wakacjach płaciłam 60 zł więc uważam, że jeśli chodzi o fiński to warto nawet tyle dać
Może któraś z was się orientuje czy w Krakowie nie ma możliwości nauki fińskiego


ps uppsss chyba mały offtop robię
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:59   #88
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: zespoły z Finlandii

Jaki offtop... Przecież milej się słucha muzyki, jeśli zna się język, w którym jest śpiewana

http://www.kursy-online.com/nauka-fi...go-w-krakowie/ Google nie gryzą

Ja płaciłam ok. 1000 zł za rok. Miałam zajęcia w grupie 4-osobowej raz w tygodniu 1,5 h.

Wracając do tematu, to jeszcze zespół Negative jest fajny. Szczególnie ich glamrockowy wygląd w teledysku 'Moment of our love' Mam dziwne ciągąty do malujących się facetów
Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 19:56   #89
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: zespoły z Finlandii

Cytat:
Napisane przez Broniecka Pokaż wiadomość
Jaki offtop... Przecież milej się słucha muzyki, jeśli zna się język, w którym jest śpiewana

http://www.kursy-online.com/nauka-fi...go-w-krakowie/ Google nie gryzą

Ja płaciłam ok. 1000 zł za rok. Miałam zajęcia w grupie 4-osobowej raz w tygodniu 1,5 h.

Wracając do tematu, to jeszcze zespół Negative jest fajny. Szczególnie ich glamrockowy wygląd w teledysku 'Moment of our love' Mam dziwne ciągąty do malujących się facetów
najwyrazniej nie umiem szukac najwyraźniej nie umiem szukać szukałam w google tysiące razy i nic mi nie wyszło
edit: ehh ale to niestety są kursy online ja bym jednak wolała taki gdzie "się chodzi" (nie wiem jak to nazwać)

A o Negative wspominałam kilka postów do góry
__________________



Edytowane przez Chezzy
Czas edycji: 2007-10-19 o 20:33
Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 22:44   #90
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: zespoły z Finlandii

Próbowałaś w Empiku się popytać? Oni tam mają tysiące kursów ze wszystkich języków świata. Kraków jest w sumie spory, to jest jakas nadzieja, chociaż słyszałam, że 3 fińskiego ośrodki to Poznań, Wawa i chyba Gdańsk [Gdynia?], bo w tych miastach można studiować fil. fińską, ale moje informacje mogą być przeterminowane, bo interesowałam się tym 3 lata temu i wcześniej, kiedy miałam fazę na skoczków z Suomi i pałałam platoniczną miłością do Vellu Dobra, nikt nie widzi tego offtopa

W ogóle dzięki odkryciu tego tematu przesłuchałam dzisiaj moją fińską kolekcję mp3. Ach, ile to wspomnień I znalazłam nowy zespół Ville Kantee http://www.myspace.com/thekroisos
Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.