gradówka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-27, 02:45   #1
aderty
Przyczajenie
 
Avatar aderty
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 29

gradówka


obecnie znajduje sie za granica, wiec zanim pojde do lekarza ( i wydam ogromna ilosc pieniedzy na to) chcialbym sie poradzic Was.

3 dni temu zauwazylam ze mam lekko spuchnieta powiekę. natomiast następnego dnia wyczulam guzek na powiece. od tamtej pory wydaje mi sie że minimalnie guzek sie powiekszył.

Ogolnie sprawa nie boli za bardzo, nie przeszkadza ( oprocz tego ze jest zapuchniete lekko). W internecie doczytalam ze może to być gradówka, jednak nie moge znaleźć informacji jak długo powstaje gradówka.czy to możliwe aby pojawiła się w ciągu 24 godzin ( tak jak w moim przypadku?).

bardzo prosze o rady, co moge użyć oprócz ciepłych kompresów. Naprawdę się martwię o oko, bo jak wspomnialam na poczatku jestem za granicą i nie będzie tak łatwo z lekarzem, a nie daj Boże z zabiegiem wycinania.
aderty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 16:07   #2
OwoceSadu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 146
Dot.: gradówka

no więc wydaje mi się ze może tzn. ja miałam gradówke to z dnia na dzien zauwazyłam ze mam guza. ale myslałam ze to jęczmien. no i tak sobie to nosiłam az mi urosło do potęznych rozmiarów tak ze było widoczne bardzo jak stałam bokiem.poszłam do okulitsty dostałam maść i kropelki. ale szczerze przy tak zaawansowanym stadium to juz te kropelki itp G. dały... no i charat na zabieg... najgorsza rzecz jaka mnie spotkała w zyciu. takze nie czekaj tylko idz odrazu do lekarza
OwoceSadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.